תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    בהחלט היה אתמול משחק אדיר יחסית, הייתי בטוח שמכבי הולכת לקבל בראש אבל הם הוכיחו אתמול משחק ממש לא רע ולא נתנו ליוונים לברוח בהפרשים מטורפים.
    ואפילו ראינו פליקס על המגרש, שזה נדיר... והוא היה לא רע בכלל.
    האוהדים הירוקים בהחלט מטורפים, זה נתן למשחק אוירה מצויינת (ומעניין מי הטמבל שחשב שלהדליק רימון עשן באולם סגור זה מצחיק).
    המתח בדקה האחרונה היה עצום, הלב שלי בקושי עמד בזה... השניה האחרונה עשתה לי רצון לתלות את עצמי, אם הוא רק היה קולע 0.2 שניות מהר יותר היינו עולים להערכה.

הקבוצה מחוברת הרבה יותר ויש יותר ישראלים ממה שהיינו רגילים בהרכב, אני רואה עתיד טוב יותר למכבי אבל קודם צריך למצוא זר חדש במקום ביופרד.
    דעות, הערות, משהו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    למכבי אין הרבה סיכויים להגיע רחוק השנה... וזה בעיקר בגלל שמשחקים בה יותר מדי ישראלים. באמת, מקיצוניות אחת לקיצוניות שנייה: מעונות קודמות שרק בורשטיין וקצת גור שלף שיחקו באמת וכל שאר המגרש היה מלא בזרים ("קבוצה אמריקאית מאסיה לוקחת את גביע אירופה") - לעונה הזאת שמבחינת זרים רוב הזמן יש על המגרש בעיקר את ביינום, וייצ'יץ' ויסאייטיס. (ושניים מהם לא ממש מספקים את הסחורה)

אי אפשר להגיע לפיינל פור כשבהרכב שלך משחקים כמעט קבוע שארפ, גרין, אליהו, הלפרין וששון. ובורשטיין עוד מחלים מפציעה. לא שאני נגד שילוב ישראלים - להפך! ולא שאני חושב שהם שחקנים לא טובים - אבל מכבי מזכירה לפעמים קצת את נבחרת ישראל, וכולנו זוכרים עד לאיפה היא הגיעה.

מכבי חייבת עוד לפחות שני זרים ברמה ממש גבוהה כדי להגיע לפיינל פור.

מקווה שאני אוכל את הכובע על ההודעה הזאת בסוף העונה. :rolleyes:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    באר שבע
    אני לא יודע מה אתכם, אבל אני נהנה מהעונה הזו הרבה יותר מאשר בשנים האחרונות. בניגוד לכל שנה אחרת, מאז 2000-2001, מכבי לא מיועדת לכלום. שזה סבבה, אלא אם כן אתם אוהדים את המועדון. ואני אישית לא, אלא רק את הקבוצה. הרבה יותר נחמד לאהוד קבוצת אנדרדוג בבנייה. אם זה ייגמר כמו אז במפח נפש בגמר הפיינל-פור זה יהיה מעולה. חווית ספורט מהשורה הראשונה. כמובן שכל זה בתנאי שימשיכו לשחק כמו אתמול. ממש אהבתי את צורת המשחק שלהם. הם ידעו שהם פחות איכותיים ושיחקו בהתאם. היה סבבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אני מסכים פה עם פוזון,אני ממש נהנה ממכבי השנה,נמאס כבר לראות את מכבי דורסת והכל בא לה בקלות.מכבי של שאראס ופרקר היתה תענוג,אין ספק וטוב שהיא היתה.מכבי של השנה באה לי ממש טוב,ישראלים בשילוב עם זרים (ואני לא מסכים שביינום ויסאיטיס לא מספקים את הסחורה,הם רחוקים מפארקר שאראס אבל יסאייטיס באמת אחלה שחקן ולביינום יש טונות כישרון ורצון גדול ללמוד,הוא משתפר בעיקביות ממשחק למשחק וכיף לראות אותו למרות כמות השטויות,שיורדות ממשחק למשחק),אני חושב שיש למכבי סיכוי להגיע לפיינל פור,אם הם ימשיכו במגמת ההשתפרות,בורשטיין יחזור מפציעה ויחתימו עוד רכז זר(הלפרין זה פשוט לא זה),בשילוב של מלחמה,זה יכול לקרות,וזה יהיה מתוק הרבה יותר משנה שעברה שלדעתי היתה שנה מאוד מאכזבת מבחינת עניין,היה כיף לראות את פארקר,וזהו בערך,לא התרגשתי בכלל כשמכבי הגיעו לפיינל פור ולא הייתי באבל כשהפסידו בגמר.השנה יש הרבה אופי וגם קצת יותר הזדהות בגלל הישראלים,ולמרות שזה כמובן בא על חשבון כישרון(בכל זאת,זרים מצוינים הרבה יותר תורמים להצלחת הקבוצה מישראלים) אני מאוד נהנה,וזה לא שאנחנו מדברים פה על חולון כן..יש פה עדיין הרבה כישרון,רק לא בכמויות החולניות שהיו בתקופת שאראס-פארקר-ווצ'יץ-באסטון שהוכיחו שמכבי אז היתה קבוצת נ.ב.א לכל דבר ועניין.בכל מקרה כיף שהעניין חוזר מבחינתי למכבי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    wow eifu kulam
    שתף ב-Google+

הרשמה