תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    פתחתי את הדיון הזה בגלל שאני מתלבט וצריך עזרה להחליט. על כן, שתי הפסקאות הראשונות הן יותר הקדמה, ומצטער שאני מאריך עם דברים. אז, אני שחקן PC ברמ"ח אברי, וכמעט כל מה שאני משחק זה RPG, ולא מהסוג ההאק-אנד-סלש-י. הבעיה היא שנראה שאין למחשב משחקי תפקידים חדשים באמת טובים, ונראה שלPS.. יש. עניין אחר הוא שהמחשב שלי גרוטאתי למדי, ומחשב חדש ובאמת טוב יעלה הרבה/יותר מקונסולה.
    רק לאחרונה התחלתי לשקול את האפשרות של הPS, ולכן אני לא יודע לחלוטין איך הכל עובד. עכשיו כשיוצא הPS3 זה אומר שלא יצאו יותר משחקים של 2? או שיהיה קשה מאוד להשיג אותם?
    אחרי זה יש את העניין שאני צריך להתנסות במשחק לפני שאני מוציא על קונסולה ומשחקים מכספי, ואני לא מצפה שבחנות אני אוכל לבוא ולהשתלט על הקונסולה למשך כמה שעות טובות בשביל שאני אבדוק אם אני אוהב את המשחק. האם קיימת באיזור השרון חנות מלבד X-SHOP שאפשר לשכור ממנה PS? הבעיה עם X-SHOP היא החוסר במשחקי RPG.
    ועכשיו הגעתי סוף סוף לכותרת. גם אם אני מחליט שהPS אכן לטעמי ואפשר למצוא משחקים, עדיף לקנות כרגע את הPS2 או PS3? לקנות "כרגע" PS3 הכוונה במרץ. מצד אחד, נראה טיפשי לקנות את הקונסולה הקודמת כשהחדשה יוצאת. מצד שני, לפחות במשך הרבה זמן, אני אשחק בPS3 משחקים של הPS2. והבעיה עם זה היא ש-א. נראה שהתאימות לאחור של הPS3 לא מושלמת (משחקים שלא עובדים חלק), ו-ב. בעיית איזורים בתאימות לאחור של הPS3. בהנחה שלא קל למצוא משחקים מסוימים של PS1/PS2 כיום, יהיה עוד יותר בעיה לדאוג שהמשחקים האלה גם יהיו אירופאיים. ואין את הבעיה הזאת בPS2 בגלל הצ'יפ, שאני מאמין שיקח זמן עד שיצא כזה בPS3. מצד שלישי, זה אומר שבסופו של דבר אם אני קונה PS2, אני נשאר בלי משחקים, ואני אאלץ לקנות PS3 או משהו אחר בסוף. רק שאם הבסוף הזה יבוא רק אחרי הרבה זמן, זה לא באמת ישנה.

מצטער אם הלעתי (או איך שכותבים את זה) אתכם בפרטים וכ'ו, אבל באמת שאני לא מכיר אף אחד שאני יכול לשאול אותו בנושא.
    תשובות בסגנון "למה אתה חושב כל כך הרבה על PS לפני שניסית" לא יתקבלו בברכה - כשאין לי במה לשחק, אני רוצה שלפחות יהיה לי למה לצפות.
    תודה מראש

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אם משחקי תפקידים בקונסולות זה מה שאתה רוצה, אז פס2 עם צ'יפ זה הדבר הכי טוב בשבילך
    הצ'יפ חשוב במיוחד כדי שתוכל לשחק משחקים אמריקאים (הרבה משחקי תפקידים לא מגיעים לאירופה) אבל בעיקר והכי חשוב בשביל משחקי תפקידים מעולים של הפס1 שבלתי אפשרי לקנות היום (אתה לא רוצה לשלם על משחק 100 דולר באי ביי נכון?) אז אין ברירה אלא לשחק בהם בצורה לא חוקית. פס3 סתם מיותר כרגע, הרבה כסף והבנתי שיש הרבה בעיות עם הרצה של משחקי פס1 ופס2.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אם אתה שחקן PC... לך על ה-360 בוודאות. הולכים לצאת משחקי תפקידים נהדרים בקרוב, שכל כך יתאימו לך בתור שחקן PC...
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בדיוק מה שאני חשבתי.
    כלומר MASS EFFECT זה כזה RPG מחשב קלאסי וגם ביו שוק ילהיב אותו אם אין לו מחשב חזק מספיק בשביל להריץ אותו.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    כמו שכבר אמרו, בשביל משחקי תפקידים שאתה מוצא על המחשב, ה- 360 היא יופי של קונסולה. משחקי תפקידים שמקורם מיפן תמצא בהמוניהם על ה- PS2.

לפי מה שקראתי, התאימות לאחור של ה- PS3 קרובה לשלמות. ישנן בעיות קלות אם אחוז מאוד מצומצם של המשחקים, ולפי מה שהבנתי, עדיף לשחק במשחקי PS2 על ה- PS3 בטלוויזיות רגילות, אחרת (כלומר על HDTV) זה יראה זוועתי.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    איך בדיוק תקנה PS3 שכרגע אין להשיג? ומה בדיוק ההתלבטות בין מכשיר שעולה אלף שקל לבין מכשיר שעולה פי ארבע-חמש? תחליט כמה אתה רוצה להוציא וככה תבחר...
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נראה שלא הולכות להיות עוד תגובות כאן, אז הגיע הזמן לסיכום
    תודה למי שהגיב. בקשר ל360, אני עדיין חושש שאין שם מספיק משחקים שיעניינו אותי בשביל שיצדיק לקנות קונסולה. בקרוב יהיה לי זמן פנוי, ומצאתי אנשים לשאול מהם PS1 ומשחק (Vagrant Story, כנראה) בשביל לראות אם העסק לטעמי. אחר כך נראה.
    יש סיכוי שבקונסולות האירופאיות ישפרו משהו מהאמריקאיות, כמו התמיכה לאחור?

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    סיכוי יש. סבירות? נמוכה.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כדאי שתעדכן אותנו באיזה משחקים אהבת לשחק במחשב. המשחקים היפניים לPS הם שונים מאד בסגנון שלהם. אם אתה מכיר ואוהב את Final Fantasy אז אתה תמצא את מקומך בPS2. אם לעומת זאת אתה אוהב יותר משחקים כמו Gothic, Elder Scrolls ואחרים, אז הXbox תתאים לך הרבה יותר

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בתור חובב RPG של מחשב (fallout, באלדורז גייט, פליינסקייפ טורמנט וכו') אני חושב שרק בשביל MASS EFFECT שווה לקנות את המכשיר, ביחוד אחרי שרואים את הסרט הזה שגורם לך לגמור על עצמך.
    אבל בסופו של דבר זה המשחקים, אם משחקים של המכשיר לא מעניינים אותך (GEARS OF WAR, RE5, HALO3, GTA4, MASS EFFECT, פייבל 2, פורצה 2, TOO HUMAN, קראק דאון, LOST PLANET, BLUE DRAGON, פרפקט דארק זירו, DEAD RISING, המשחקי מרוץ של גות'ם, HALO WARS, DOA4, ההמשך של נינג'ה גיידן, באנג'ו קזואי 3,דארק סקטור, אסאסין קריד, ספלינטר סל 4 ו-5 שעדין לא נחשף אבל יהיה אקסקלוסיבי ל-360, גוסט ריקון 4-5, rainbow 6 החדש ואולי אפילו MGS4 אם הוא PS3 לא ימכור טוב) אז אין לך מה לקנות את המכשיר.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Zipnab
    נראה שלא הולכות להיות עוד תגובות כאן, אז הגיע הזמן לסיכום
    תודה למי שהגיב. בקשר ל360, אני עדיין חושש שאין שם מספיק משחקים שיעניינו אותי בשביל שיצדיק לקנות קונסולה. בקרוב יהיה לי זמן פנוי, ומצאתי אנשים לשאול מהם PS1 ומשחק (Vagrant Story, כנראה) בשביל לראות אם העסק לטעמי. אחר כך נראה.
    יש סיכוי שבקונסולות האירופאיות ישפרו משהו מהאמריקאיות, כמו התמיכה לאחור?
    דווקא בחרת את וגרנט סטורי כדי לבדוק את הז'אנר? :/
    לא בדיוק הייתי אומר שהמשחק הזה הוא דוגמה טובה

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    ps2 אין מה לדבר בכלל רק על הps2 יש לך את סוויקדן 5 (תפקידים) נו טוב יש לך אותו גם על הPs3
    אבל ה' יודע איך זה פועל שם.... ועכשיו הצהרה כללית כל מי שיש לו פס 2 חייב לשחק בסוויק 5 למשחק הזה יש את העלילה הכי טובה שראיתי מזה שנים יותר מכל פפ ששיחקתי (ולדעתי גם מזינו המהולל ) מי שעוד לא שיחק אני לא יתחיל לרשום לו תקצירים אינסופים אני רק יגיד דבר אחד.
    אני שונא שמכניסים פוליטיקה למשחקים שנאתי את זה בfft ושנאתי את זה פי כמה בff12 אבל

בסוויק 5 השתמשו בה בדרך כלל מרתקת שכל משחק rpg אחר ששיחקתי נראה לי כל כך ילדותי ה"משחק" הזה גורם לך לחשוב על הכול על הדמוקרטיה על איזה באסה שלא נולדת לפני 1000 שנה אולי היית עובר דברים דומים סוף סוף משחק שלא מתעסק ב"אל אכזר" "דת ואנימה מעורבב" "אמפרייה חסרת רחמים " מה שיש פה זו מלחמת
    אחים ואני לא ראיתי משחק שמתעסק בזה לא בכזה עומק בכל אופן

אה ולא משנה מה תגידו ג'יזל הוא הדמות הרעה הכי טובה שיש בrpg

מי היה מאמין שאת המשחק הכי טוב ששיחקתי כבר יותר מחצי עשור אני ימצא על הps2 שמלאה בחרא

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עד שלא שיחקת סויקודן 2 לא ראית מה זה עלילה פוליטית באמת מעולה

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Yuber
    עד שלא שיחקת סויקודן 2 לא ראית מה זה עלילה פוליטית באמת מעולה
    ואתה לא שיחקת בסוויק 5 ;) אבל הכי קטע שאני מאמין לך כי ראיתי את הסוף ופשוט נקרעתי מצחוק
    אז אני אשחק בו בהזדמנות אבל אני קודם חייב להירגע מסוויק 5 הדמויות האלה עדיין נמצאות לי בתוך
    הראש ואין עם מי לדבר על זה ...

(היו לי 60 דמויות בערך) אז אני רוצה להתחיל אותו מחדש ולנסות לצרף אלי את כל הדמויות

קיצר דן מתי אתה הולך לשחק בסוויק 5 כבר ... . . . . . ... אני חייב שעוד מישהו יסכים איתי כמה שהוא טוב

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    יש כבר דיבורים על PS4 אם אתה ממש ממש סבלני (2010-2014)
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Bender
    יש כבר דיבורים על PS4 אם אתה ממש ממש סבלני (2010-2014)
    איפה דברו על PS4?
    מה קרה לתוכנית שלהם שה-PS3 כל כך חזק שהוא יחזיק 2300 שנה?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    איפה דברו על PS4?
    מה קרה לתוכנית שלהם שה-PS3 כל כך חזק שהוא יחזיק 2300 שנה?
    תחפש באתרי המשחקים בחו"ל (IGN ו-GameSpot בעיקר), יש שם מספר חדשות על ה-PS4.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי סימור גלאס
    ואתה לא שיחקת בסוויק 5 ;) אבל הכי קטע שאני מאמין לך כי ראיתי את הסוף ופשוט נקרעתי מצחוק
    אז אני אשחק בו בהזדמנות אבל אני קודם חייב להירגע מסוויק 5 הדמויות האלה עדיין נמצאות לי בתוך
    הראש ואין עם מי לדבר על זה ...

(היו לי 60 דמויות בערך) אז אני רוצה להתחיל אותו מחדש ולנסות לצרף אלי את כל הדמויות

קיצר דן מתי אתה הולך לשחק בסוויק 5 כבר ... . . . . . ... אני חייב שעוד מישהו יסכים איתי כמה שהוא טוב
    סויקדן5 הוא לדעתי המשחק הכי טוב כרגע בדור הנוכחי או לפחות אחד המתמודדים לכתר יחד עם סויקדן 3 וDDS

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי luca blight
    סויקדן5 הוא לדעתי המשחק הכי טוב כרגע בדור הנוכחי או לפחות אחד המתמודדים לכתר יחד עם סויקדן 3 וDDS
    צדיק צדיק ... תגידו אחים שמעתי שג'ורג מופיע גם בסוויקדונים אחרים איפה הוא מופיע ??? אם יש לו תפקיד עיקרי באחד מהם אני מתחיל לשחק מיד

ג'ורג ג'ורגגגגגגג איזה גבר הוא בחיי

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי סימור גלאס
    צדיק צדיק ... תגידו אחים שמעתי שג'ורג מופיע גם בסוויקדונים אחרים איפה הוא מופיע ??? אם יש לו תפקיד עיקרי באחד מהם אני מתחיל לשחק מיד

ג'ורג ג'ורגגגגגגג איזה גבר הוא בחיי
    ג'ורג' פריים? הוא מופיע בסויקודן 2 אבל שם הוא דמות מאוד מאוד משנית.

ואני מקווה לשחק ב-5 כמה שיותר מהר

הרשמה