תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    שלום חברים!
    חשבתם פעם מה הן הפרוצדורות הכי נכונות לגבי "זריקת רימונים"? לא? גם אני לא!
    אז טוב שאני מעלה את זה כאן!

ישנם מספר גורמים שונים לגבי זריקת רימונים: למשל, השאלה אם תפגעו או לא תלויה בסביבת המשחק שלכם, בריכוז שלכם, ובקואורדינציה שלכם. אם למשל תחליטו לזרוק רימון החוצה מחלון, כאשר אתם עומדים במרחק רב מן החלון, הסיכויים הם שיגרדו אותכם מדפנות החדר.

כמו כן, ישנן מספר סוגיות שונות לגבי זריקת רימונים, בואו נסקור חלק מהן:
    • לעולם אל תזרקו רימון כאשר אתם נמצאים במרחב קטן, רוב הסיכויים שהרימון ינתז מהקיר ויתגלגל לכיוונכם, והתוצאה היא כאמור לא נעימה.
    • כשיש ספק, אז ספק אם הוא מוטעה. תמיד זרקו רימון לפינה כאשר אתם חוששים מאוד שיבוא משם האוייב הבא, ברוב הפעמים ההסתברות תהיה לטובתכם. חלק מהספקות הללו עולים כי אנו מסוגלים לשמוע את צעדיהם של האוייבים בעזרת מערכת השמע (EAX) שיש למשחק להציע, או בכלל כי יש לנו אינסטינקטים חיתיים (RAWR).
    • לעולם אל תזרקו רימון מתוך חלון למסדרון או לרחוב כאשר אתם לא בטוחים במאת האחוזים שהרימון באמת יצא ממנו. האם שיחקתם פעם ברחבת ביה"ס שלכם, את המשחק "בייצים"? כן? אז יופי. כמו במשחק "בייצים", הכדור כאן הוא בדיוק כמו כדור, רק שהוא לא. הוא רימון. ואז התוצאה היא לא נעימה כלל וכלל.
    • ריצת רימון ה"קמיקזי". הרבה אנשים נוטים לעשות זאת, ומי שלא יודע, זו בעצם ריצה עם הרימון ב"היכון לזריקה" וכאשר רואים אוייב קופצים עליו עם הרימון או שפשוט זורקים עליו ומתחבאים. קפיצה על האדם עם הרימון כמובן תגרור מוות עצמי. הדבר נוטה לעצבן את רוב השחקנים, ומי שיעשה את זה הרבה פעמים סביר להניח יקבל flaming מטורף.
    • הזריקה הרנדומלית. היא הזריקה שאתם עושים כאשר אין לכם תחמושת, ובעצם הרימון הוא המוצא האחרון שלכם כנגד האוייב. רוב הפעמים אתם מודעים לכך שאתם הולכים למות, ואו שתשרדו קצת עם unarmed או שתזרקו את הרימון הזה על האוייב הקרוב הבא, ומי יודע? אולי תצליחו להרוג מישהו בצורה מגניבה

• אפשר לדעת מאיפה רוב האויבים יגיעו לפי נקודות השליטה- בדרך כלל התנועה היא מנקודה ששייכת להם לנקודה ששייכת לנו, ככה שאם בדיוק תפסת את 2 ו-3 שלהם סביר שכמה מהם יגיעו בדרך הכי קצרה מ-3 ל-2. זרקו רימון, הכי מעט? הפחדתם אותם וקניתם עוד כמה שניות מסביב לנקודה. הכי הרבה? הורדתם רביעיה :devil:.

• רצוי להשתמש בקירות כדי להקפיץ רימונים למקומות שנמצאים בזווית בעייתית.

• רימונים על שלט- הכי יעילים לאורך זמן בתור מלכודות- הטמינו אותם במקומות חבויים מסביב לנקודת שליטה, התרוצצו להנאתכם, כשתראו למעלה את נקודת השליטה משנה צבע? בום.

• רימוני קירבה- פזרו בפינות שאי אפשר לראות עד שנמצאים ממש עליהן, אם אפשר משני הכיוונים, ככה הסיכויים שלכם להוריד אנשים יגדלו.
    מקווה שהסמי-מדריך, או הסמי-מדריך-סמי-הומוריסטי הזה עזר לכם, או אפילו שיעשע אתכם במעט. אם יש לכם רעיונות משעשעים או בכלל רעיונות שיכולים להפוך למדריכים טובים, אל תהססו לפתוח דיונים על כך.

בברכה,
    תומר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    OMG SUNNY

לא ידעתי שקהילת פייר נמצאת פה.....

אניוואי מדריך נחמד... גם מהנה קצת XD...

(מי עוד נמצא פה מהאנשים שמכירים אותי? )

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי xtAz
    OMG SUNNY

לא ידעתי שקהילת פייר נמצאת פה.....

אניוואי מדריך נחמד... גם מהנה קצת XD...

(מי עוד נמצא פה מהאנשים שמכירים אותי? )
    לא חשבת שקהילת FEAR של Vgames נמצאת ב... אממ... Vgames?
    lol.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    לאדע... הייתי בגיימר ועברנו ( פורום UT ) לפה... אז אני רואה פה "FEAR"

כאילו לא ידעתי שיש קהילה בכלל...

GhostCow says:

שתף ב-Google+

עם מה שהולך באתרים המתחרים כיום, אני לא אתפלא אם בקרוב תיהיה תחושה כללית שVgames יהיה הבית ל"גיימר הישראלי". במיוחד עם כל ההפתעות שהולכות ומתקרבות... ;)

בכל מקרה, אנחנו כאן, ואני שמח שהצטרפת. תרשם לדף הקשר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    נכתב במקור על ידי sunny
    לא חשבת שקהילת FEAR של Vgames נמצאת ב... אממ... Vgames?
    lol.
    קרעת אותי מצחוק בן-אדם
    מה עניינים XTAZ? ברוך הבא ל VGAMES
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי CRi_Reaper
    קרעת אותי מצחוק בן-אדם
    מה עניינים XTAZ? ברוך הבא ל VGAMES

חחחחחחחח ואדיי???.. גם אתה פה?

GhostCow says:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    וודיע
    אני גם ADMIN עכשיו בשרת של VGAMES (גם SUNNY אגב)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    גם Shayze פה מה המצב xtaz?

בכל אופן, אחלה מדריכון.
    הייתי מרחיב אותו בנקודות הבאות:
    • אפשר לדעת מאיפה רוב האויבים יגיעו לפי נקודות השליטה- בדרך כלל התנועה היא מנקודה ששייכת להם לנקודה ששייכת לנו, ככה שאם בדיוק תפסת את 2 ו-3 שלהם סביר שכמה מהם יגיעו בדרך הכי קצרה מ-3 ל-2. זרקו רימון, הכי מעט? הפחדתם אותם וקניתם עוד כמה שניות מסביב לנקודה. הכי הרבה? הורדתם רביעיה :devil:.
    • רימונים על שלט- הכי יעילים לאורך זמן בתור מלכודות- הטמינו אותם במקומות חבויים מסביב לנקודת שליטה, התרוצצו להנאתכם, כשתראו למעלה את נקודת השליטה משנה צבע? בום.
    • רימוני קירבה- פזרו בפינות שאי אפשר לראות עד שנמצאים ממש עליהן, אם אפשר משני הכיוונים, ככה הסיכויים שלכם להוריד אנשים יגדלו.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Shayze
    גם Shayze פה מה המצב xtaz?

בכל אופן, אחלה מדריכון.
    הייתי מרחיב אותו בנקודות הבאות:
    נוספו. תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    שמעתי איפשהו שאפשר לירות ברימונים שחברי הקבוצה היריבה זרקו כשהם עודם באוויר. כשהם מתפוצצים, כל הריגה כתוצאה מהפיצוץ נחשבת הריגה שלך.
    אני לא בטוח לגבי זה ובכלל זה נשמע לי מוזר.

אם זה נכון, אז יש לי עוד שאלה לגבי זה- אם אני פוגע ברימון שנזרק עלי שנייה לפני שהוא פגע בי, אז הפיצוץ מזיק לי? כי אם לא, זה יהיה כל כך מגניב לפוצץ אותם עם unarmed strikes :barbaric:
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן, זה קורה. אם אתה יורה ברימון הוא מתפוצץ ונחשב לרימון שלך - עושה נזק לאויב ולך. לא סגור לגבי חברי הקבוצה. אם זה קרוב מדי אליך, רוב הסיכויים שתמות... שי כתב פה איפהשהו שהוא מנסה להתמחות בצליפה ברימונים כשהאויב עוד מחזיק אותם. קשה, אבל שימושי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אז ככה: כן, רימון שירית בו נחשב כשלך. כמו כל רימון שלך, הוא יזיק לכל האויבים ולך, אבל לא לחברי קבוצתך (כלומר, אם אין FF בשרת). מעולם לא ניסיתי את זה עם Unarmed ואני בספק שרפלקסים אנושיים מסוגלים לתפוס את זה בכלל, וגם כל פריים או לאג הכי קטן ידפוק את העסק.
    לפני שבוע לקחתי כמה ימים להתאמן על פגיעה ברימונים, זה מאוד, מאוד קשה, ביום השלישי הצלחתי לפגוע בשלושה (מתוך איזה עשרים שנזרקו עליי) אבל זה היה פוקסים חלקיים.

אם מישהו מצליח ללמוד לעשות את זה בצורה עקבית? כבוד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    טכניקת "אם אני נופל, אתם נופלים איתי"

במהלך קרב אש שבו ברור לכם שאתם הולכים להפסיד, השתמשו בשנייה האחרונה שלכם בחיים כדי ללחוץ על כפתור שיחרור הרימון. דבר זה יגרום לדמות שלכם לחמש עצמה ברימון וליפול מתה. דבר זה יגרום לכל עובר אורח סקרן שירצה את הנשק/מזרק כחול שלכם להתחרט על הצעד האחרון הזה...

BOOM!!!!!!!1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי B.O.A.M
    טכניקת "אם אני נופל, אתם נופלים איתי"

במהלך קרב אש שבו ברור לכם שאתם הולכים להפסיד, השתמשו בשנייה האחרונה שלכם בחיים כדי ללחוץ על כפתור שיחרור הרימון. דבר זה יגרום לדמות שלכם לחמש עצמה ברימון וליפול מתה. דבר זה יגרום לכל עובר אורח סקרן שירצה את הנשק/מזרק כחול שלכם להתחרט על הצעד האחרון הזה...

BOOM!!!!!!!1
    אני שונא כשזה קורה לי. אני מרגיש כל כך טיפש...
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אל תרגיש טיפש....טיפש זה מי שנופל לזה 5 פעמים באותו משחק (פעם אחת גם גורם ל3 חברים שלו למות בגלל שמו AT-S (נו, המוקשים) בכניסה הורימון תפס אותם בפיצוץ
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי choopy
    אני שונא כשזה קורה לי. אני מרגיש כל כך טיפש...
    ובאיזה שרת אתה שונא שזה קורה לך? :rolleyes:

ושלא נדע מצרות, כמה פעמים זה קרה לי, ולפעמים אתה אפילו לא יודע מאיפה זה הגיע לך. כבר קרו לי מקרים שפתאום מתתי ולא הבנתי למה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    חח איזה דיון מוזר אבל שיהיה :ם
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    ב FEAR להיות מחבל זו לא מילה גסה. חמש עצמך בכל ה- Remote Bombs שתוכל למצוא והדבק אותם לחברך לקבוצה. הלה ירוץ ללא נשק לתוך הקבוצה היריבה, ויתפוצץ לתוכם כשתפעיל את הכפתור.
    כייף במיוחד בשרתים בלי FF.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    סאני אולי תעשה נושא אחד אם כל המדריכים שלך? זה פאקינג מבלבל...
    "שחקן הפיר המתחיל!" ויהיה בו את כל המדריכים שנוצרו כאן
    Still got the blues
    (:
    שתף ב-Google+

הרשמה