תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    לא, לא מה שאתם חושבים. תוכנת מחשב טוענת שהיא יודעת לדבר עם ה- Wii-mote לשליטה במחשב.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2006
    עיר
    רעננה
    רציתם לדעת איך זה לשחק בHL עם הWIIMOTE? זה הולך כך:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    מגניב!.
    ...........
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עכשיו רק צריך להשיג ווי-מוט...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה מגניב לרבע שעה להשתעשע עם זה.
    למה אין להם את הפונקציה של הפוינטר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחחחח עוד סיבה לקנות ווי.

יש לי את המשחק, ניסיתי להתקין את התכנה אך ההתקנה נכשלה משום מה.

ומה זה BLUETOOTH?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    חחחחחח עוד סיבה לקנות ווי.
    אתה מתכוון עוד סיבה לקנות "ווי-מוט". אם יצליחו להפעיל גם את הפויינטר, מה שלא יהיה בעייתי יותר מידי בהתחשב בעובדה שהטכנולוגיה נמצאת בתוך הבקר ולא ב-"סנסור" בר כפי שחשבו לפני שהקונסולה יצאה, יכול להיות שבקרוב נתחיל לראות אמולטורים של Wii על המחשב... ואז אולי גם על לינוקס... ואז אולי גם על PS3.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    חחחח.

למרות שהשליטה לא נוחה ורספונסיבית כלל , אהבתי שהוא קופץ עם הנפת השלט למעלה ומטה בזריזות.

יש פוטנציאל אם יוכלו לעשות את האמולציה שלמה ולסדר את העניינים שמה. נראה לי זה יהיה אפשרי יותר מאשר לעשות את ההפך , ולהריץ את הל2 על הווי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אין לי מושג אם אתה ציני או לא, אבל הל2 חי ונושם על האקס בוקס, ככה שמבחינה גרפית, אין שום בעיה ליצור אותו על הווי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Menaged
    אין לי מושג אם אתה ציני או לא, אבל הל2 חי ונושם על האקס בוקס, ככה שמבחינה גרפית, אין שום בעיה ליצור אותו על הווי.

אפשר לעשות אותו אולי פי 10 יותר מכוער מהבוקס. ה-WII לא יודע לעשות שיידרים. איך HL2 יראה בלי שיידרים? פחות טוב מרד סטיל

בכל מקרה אני כבר מריח תעשית WAREZ חזקה של אמולטור WII למחשב שאפשר לשחק בו עם השלט
    זה יהיה חזק, משחקי WII ב-720P על הLCD שלי בלי לשלם לנינטנדו 250$, נחמד ביותר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אמולטור לווי? קודם שיעשו אמולטור נורמלי לסאטורן, ואז לדרימקאסט, ואז לפס2, ואז לקיוב, ואז לבוקס, ואז אולי יגיעו לווי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2006
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי Kazz
    חחחח.

למרות שהשליטה לא נוחה ורספונסיבית כלל , אהבתי שהוא קופץ עם הנפת השלט למעלה ומטה בזריזות.

יש פוטנציאל אם יוכלו לעשות את האמולציה שלמה ולסדר את העניינים שמה. נראה לי זה יהיה אפשרי יותר מאשר לעשות את ההפך , ולהריץ את הל2 על הווי
    תזכור שהגרסה של התוכנה היא 0.22, אני משער שהשליטה בעתיד תפעל הרבה יותר טוב. אני מאמין שגם יהיו מספר אנשים שיקנו את הWIIMOTE בתור עכבר למחשב במקום לWII עצמו.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי DrKeo

אפשר לעשות אותו אולי פי 10 יותר מכוער מהבוקס. ה-WII לא יודע לעשות שיידרים. איך HL2 יראה בלי שיידרים? פחות טוב מרד סטיל

בכל מקרה אני כבר מריח תעשית WAREZ חזקה של אמולטור WII למחשב שאפשר לשחק בו עם השלט
    זה יהיה חזק, משחקי WII ב-720P על הLCD שלי בלי לשלם לנינטנדו 250$, נחמד ביותר!
    שו האדה שיידרים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    שו האדה שיידרים?

דברים כמו Normal mapping או bump map.
    בקיצור, הדברים האלה שגורמים לדברים להראות ממש מפורטים במקום סתם פוליגונים חלקים.

אולי אין אמולטורים טובים לשאר המכשירים אבל העובדה שאפשר להפעיל שלט WII על המחשב תתן פוש ענק לנושא, ישקיעו הרבה באמולטור WII למחשב. סוג של אתגר.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי DrKeo

דברים כמו Normal mapping או bump map.
    בקיצור, הדברים האלה שגורמים לדברים להראות ממש מפורטים במקום סתם פוליגונים חלקים.

אולי אין אמולטורים טובים לשאר המכשירים אבל העובדה שאפשר להפעיל שלט WII על המחשב תתן פוש ענק לנושא, ישקיעו הרבה באמולטור WII למחשב. סוג של אתגר.
    אתה ממש שמח לאידם של נינטדנו.
    מאיפה כל השנאה היוקדת?
    למה אתה מרגיש מרומה כל כך?
    כן , אני יודע, הם מוכרים גיימקיוב לבן במחיר מופקע - אבל זו לא סיבה ללכת ולהצית את משרדי נינטנדו בקיוטו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    אתה ממש שמח לאידם של נינטדנו.
    נכתב במקור על ידי spam
    מאיפה כל השנאה היוקדת?
    למה אתה מרגיש מרומה כל כך?
    כן , אני יודע, הם מוכרים גיימקיוב לבן במחיר מופקע - אבל זו לא סיבה ללכת ולהצית את משרדי נינטנדו בקיוטו.

שינאה? איפה אמרתי משהו שקשור לשנאה בהודעה שלי? אמרתי עובדות.
    אני לא שונא את נינטנדו, אני נינטנדופיל. אני משחק זלדה, מריו ומטרויד מילדות, היו לי NES, SNES, N64 וגיימקיוב (מעולם לא הייתה לי קונסולה ניידת).
    אני לא שונא נינטנדו, הם מפתחת משחקים אדירה.
    הקטע הוא שאני אובייקטיבי, לא מעריץ עיוור.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

שינאה? איפה אמרתי משהו שקשור לשנאה בהודעה שלי? אמרתי עובדות.
    אני לא שונא את נינטנדו, אני נינטנדופיל. אני משחק זלדה, מריו ומטרויד מילדות, היו לי NES, SNES, N64 וגיימקיוב (מעולם לא הייתה לי קונסולה ניידת).
    אני לא שונא נינטנדו, הם מפתחת משחקים אדירה.
    הקטע הוא שאני אובייקטיבי, לא מעריץ עיוור.
    אבל אתה כל כך שמח לאידם, שהנה מצאנו דרך לדפוק אותם - לשחק משחקי ווי במחשב.
    הנה הם אוכלים אותה פה, מקבלים אותה שם.
    עוד מעט הם יתחננו שנקנה מהם וויי ב4 דולר..
    גם אני גדלתי עם שלט NES בידיים, ומבחינתי לדבר סרה על נינטנדו הז כמו להרביץ לאמא שלך.
    כך שאני לוקח די קשה את כל הקרירות הזו שאתה מפגין כלפי הווי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    אבל אתה כל כך שמח לאידם, שהנה מצאנו דרך לדפוק אותם - לשחק משחקי ווי במחשב.
    נכתב במקור על ידי spam
    הנה הם אוכלים אותה פה, מקבלים אותה שם.
    עוד מעט הם יתחננו שנקנה מהם וויי ב4 דולר..
    גם אני גדלתי עם שלט NES בידיים, ומבחינתי לדבר סרה על נינטנדו הז כמו להרביץ לאמא שלך.
    כך שאני לוקח די קשה את כל הקרירות הזו שאתה מפגין כלפי הווי.

אתה יודע שאני רק כועס על המחיר.
    אם זה היה 150$ כמו שהמכשיר באמת צריך להיות הוא היה אצלי עכשיו.
    כלומר, הגיימקיוב שוגר ב-199$ לפני 5 שנים, והנה 5 שנים אחרי הם משגרים את אותה חומרה פחות או יותר ב-50$ יותר. מרגיז אותי מה לעשות.
    זה לא ש-100$ זה מה שמונע אותי מלקנות WII. כלומר רק אתמול קניתי שנאי 500W ל-360 ב-350 שקל וכבל DVI-HDMI ב-160 שקל, זה עניין עקרוני לא כלכלי.

ולשחק משחקי WII ב-720P על הLCD 37 דרך המחשב זה נשמע לי כיף למדי, למוטט את נינטנדו זה הדבר האחרון שאני רוצה. ביחוד אחרי שהשקעתי עשרות אלפי שקלים בהם (רק החומרה שיש לי שלהם עולה +10,000 ואני אפילו לא מתחיל לדבר על האלפים שבזבזתי על משחקים) אני בספק אם להשתעשע בשלט WII על המחשב ירושש אותם ידידי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נו אתה יודע טוב מאוד שאמולטור נורמלי לווי זה לא דבר שנראה ב-8 שנים הקרובות לפחות
    אנשים עדיין לא הצליחו לעשות אמולטור נורמלי אפילו ל-CPS3 של קאפקום למרות שעובדים על זה כבר מלא מלא זמן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Yuber
    נו אתה יודע טוב מאוד שאמולטור נורמלי לווי זה לא דבר שנראה ב-8 שנים הקרובות לפחות
    נכתב במקור על ידי Yuber
    אנשים עדיין לא הצליחו לעשות אמולטור נורמלי אפילו ל-CPS3 של קאפקום למרות שעובדים על זה כבר מלא מלא זמן
    אבל אמולטור לדברים כאלה זה אדם או שניים שלוקחים על עצמם פרוייקט.
    עכשיו כשגרמו לשלט של הWII לפעול על מחשב אתה יודע איזה תחרות תהיה בין החבר'ה שמפתחים שטויות בשביל הכיף על מי עושה אימולטור קודם?
    זה לא אותו מצב, ברגע שהצליחו לחבר שלט של WII למחשב זה כמו הצבת תיגר לאותם אנשים, חצי עולם ינסה להיות הראשון שהצליח להריץ משחק WII עם שלט של WII על המחשב...
    שתף ב-Google+

הרשמה