תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    לאחר יציאת הבדיקה שלו, התגלה הפאטץ' להיות מתנה משמיים לכל השחקנים. אפילו השחקנים אשר התרגלו לזרוק תלונות לאוויר העולם, עצרו את נשמתם לרגע והודו שהוא עזר לעלות משמעותית את כמות הFPS במשחק, ולהוסיף כל מני שטויות שממש היו חסרות במשחק.

לעדכון המשחק פשוט לחצו על הautorun, ועל מקש הUpdate.

אם עדכנם את הbeta patch של 1.03, תצטרכו להשתמש בrollbak ל1.02 ע"מ להתקין את הגרסה המלא. קישור: http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=81434

אם ברצונכם לעדכן את המשחק ישירות דרך קובץ ולא ע"י תוכנת הUpdater, הנה בשבילכם, קישור: http://o.vnfiles.ign.com/nwvault.ign...9_to103835.zip
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נו, הגיע הזמן. אם תכין לי רשימה מסודרת של התיקונים הראשיים שיש בטלאי הזה, אני אעשה מזה ידיעה באתר הראשי.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

יש רשימה מכובדת (בלשון המעטה), אני אשב על תרגום ביממה הקרובה.
    שתף ב-Google+

Dark Fusion אורח
    הפאץ באמת פותר את בעיית העומס של המשחק ואת בעיות המצלמה אבל ממה שהבנתי הגרסא המלאה לא מאפשרת לחזור לגרסא 1.02 וגם במקרה שלי (ואולי אצל אחרים) יש בעיה של ראות במשחק עצמו, נגיד הזנב של נשקה וכל מיני אחרים.
    ברמה הכללית הפאץ מומלץ להורדה אני פשוט מקווה שזה יסתדר גם אצלי בקרוב מאוד.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Dark Fusion
    הפאץ באמת פותר את בעיית העומס של המשחק ואת בעיות המצלמה אבל ממה שהבנתי הגרסא המלאה לא מאפשרת לחזור לגרסא 1.02 וגם במקרה שלי (ואולי אצל אחרים) יש בעיה של ראות במשחק עצמו, נגיד הזנב של נשקה וכל מיני אחרים.
    ברמה הכללית הפאץ מומלץ להורדה אני פשוט מקווה שזה יסתדר גם אצלי בקרוב מאוד.
    מהכרות שלי עם המשחק (הייתי הראשון בארץ שסיים אותו למיטב ידיעתי), הפאטץ' הזה פשוט מעולה. הוא פתר לי המון בעיות FPS באיזורים גדולים כמו בעיירת ההתחלה של המשחק, ובכלל.

ובכלל, כל תוספי המצלמה ותוספות הגראפיקה, ותיכון הבאגים (!) הם משהו פשוט מעולה.
    פאטץ' כזה הוא משהו שבהחלט יכול לעזור בבניית המודול המתוכנן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    הודות ל- Sunny פורסמה ידיעה באתר הראשי.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי choopy
    הודות ל- Sunny פורסמה ידיעה באתר הראשי.
    יובל, אתה גורם לי להסמיק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2006
    עיר
    רעננה
    אולי תעשו ביקורת מחדש למשחק או כתבה שתקיף מחדש את NWN2 עם הפאטץ' החדש? מעניין אותי לדעת איך הוא עכשיו..
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי FullMetalBoy
    אולי תעשו ביקורת מחדש למשחק או כתבה שתקיף מחדש את NWN2 עם הפאטץ' החדש? מעניין אותי לדעת איך הוא עכשיו..
    זאת לא בעיה, אני תחילה הייתי סקפטי מאוד לגבי המשחק, בגלל כמות הבאגים. בהתחלה מאוד התלהבתי מהמשחק, אבל אחרי שבוע ראיתי שכמות הבאגים קצת מציקה.

הפאטץ' טיפל בכל הבאגים המציקים והוסיף אפשרויות משחק חדשות שהיו נזקקות קודם לכן.

אני לא חושב שיש צורך ב"ביקורת" מחודשת למשחק, בגלל פאטץ' אחד, זה לא רציונלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    לאחר שהייתי מעריץ של המשחק הראשון מן הסתם שקלתי לקנות גם את המשחק השני אבל הביקורות שקראתי כולן אמרו אותו דבר- למשחק יש פוטנציאל לא ממומש בגלל שהוא יצא לאוויר העולם חצי אפוי.
    בגלל זה העדפתי לחכות כמה חודשים עד שיתוקנו כל או לפחות רוב הבאגים אך אני חייב להודות שלא ציפיתי שהחברה תשחרר פאטץ' גדול כל כך ומהר כל כך.

נכתב במקור על ידי sunny
    אני לא חושב שיש צורך ב"ביקורת" מחודשת למשחק, בגלל פאטץ' אחד, זה לא רציונלי.

ונסיים בציטוט מתוך דבריו של ג'רי קראהוליק מ-penny arcade:

There's a Neverwinter Nights 2 patch available as well, and after so many reports of rough water early on I decided to hold off on approaching the game as a nightly multiplayer proposition until I saw that version number tick up a few times. The list of issues resolved by 1.03 shows over two-hundred and fifty distinct items. I'm not prepared to call such a thing a "patch." Rather, I might be inclined to call 1.03 the retail release.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Fexor
    לאחר שהייתי מעריץ של המשחק הראשון מן הסתם שקלתי לקנות גם את המשחק השני אבל הביקורות שקראתי כולן אמרו אותו דבר- למשחק יש פוטנציאל לא ממומש בגלל שהוא יצא לאוויר העולם חצי אפוי.
    בגלל זה העדפתי לחכות כמה חודשים עד שיתוקנו כל או לפחות רוב הבאגים אך אני חייב להודות שלא ציפיתי שהחברה תשחרר פאטץ' גדול כל כך ומהר כל כך.

ונסיים בציטוט מתוך דבריו של ג'רי קראהוליק מ-penny arcade:

There's a Neverwinter Nights 2 patch available as well, and after so many reports of rough water early on I decided to hold off on approaching the game as a nightly multiplayer proposition until I saw that version number tick up a few times. The list of issues resolved by 1.03 shows over two-hundred and fifty distinct items. I'm not prepared to call such a thing a "patch." Rather, I might be inclined to call 1.03 the retail release.
    והוא צודק. כמות הבאגים והגליצ'ים שתוקנו כאן היא מטורפת.
    אבל ליצור על זה ביקורת חדשה?
    פשוט תקרא את אותה הביקורת ותוסיף את מה שאתה יודע שנוסף בפאטץ'...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    רעננה
    Great patch.
    once this game manages to create a manageable multi, I'm sure it'll burn many precious hours..
    He took a duck in the face at two hundred and fifty knots...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    טוף, נראה לי שזה המקום המתאים לשאלה שלי, אני מקווה. אז קודם כל שלום לכולם, שמי ערן.
    ועכשיו לשאלתי, התקנתי ת'משחק, עידכנתי לגירסא העדכנית ביותר בעזרת ה- UPDATE ועכשיו יש לי באג חינני במשחק, אני לא מצליח לסחור. אני מבקש מכל מני סוחרים חביבים לסחור עימם, ואז אני יוצא מתפריט השיחה אבל לא נפתח לי ממשק הקניה/מכירה. יש למישהו ידע כלשהו שיכול לעזור לי? או שעלי לוותר על התקנת הפאטצ'?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי eranka
    טוף, נראה לי שזה המקום המתאים לשאלה שלי, אני מקווה. אז קודם כל שלום לכולם, שמי ערן.
    ועכשיו לשאלתי, התקנתי ת'משחק, עידכנתי לגירסא העדכנית ביותר בעזרת ה- UPDATE ועכשיו יש לי באג חינני במשחק, אני לא מצליח לסחור. אני מבקש מכל מני סוחרים חביבים לסחור עימם, ואז אני יוצא מתפריט השיחה אבל לא נפתח לי ממשק הקניה/מכירה. יש למישהו ידע כלשהו שיכול לעזור לי? או שעלי לוותר על התקנת הפאטצ'?
    אתה יוצא מתפריט הקניה/מכירה או שהמשחק יוצא אוטומטית?
    אם זה אתה שיוצא - כנראה יש אופציה אחרת בתפריט שאתה צריך לבחור.
    אם זה המשחק שמוציא אותך - העצה היחידה שיש לי לתת לך זה לנסות להוריד את המשחק לגמרי ולהתקין מחדש. הפאץ' אגב בטוח לא קשור לזה. אל תוותר על הפאץ' כי הוא עושה רק טוב למשחק.
    Aww, you think I'm a stuck up bitch?
    Well join the club, you slutty whore.

Supervixen*

"
    What do you mean he don't eat no meat?
    [
    the entire room stops, in shock]
    Oh, that's okay. I make lamb."

-My Big Fat Greek Wedding
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    קודם כל תודה רבה על ההתייחסות. אחר כך בוקר טוב ועכשיו לענייננו.
    הבעיה היא אינה יציאה מן התפריט קניה/מכירה, אלא אי הגעה אליו בכלל. אני אומר למוכר "תראה לי מה יש לך בחנות", הוא אומר "בסדר", תפריט השיחה נעלם (שזה הגיוני והכרחי) אך החנות אינה עולה לי. המשחק הוסר והותקן כמה פעמים כבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אם כך אז מה שנשאר לעשות זה להתקשר למוקד תמיכה טכנית/שירות לקוחות של אטארי ישראל.
    מזהירה מראש: הם יכולים להיות מעצבנים לא קטנים.

טל/ אטארי ישראל: 09-8922912
    שירות לקוחות פעיל בין השאות 8:00 ל-16:00
    תמיכה טכנית - 16:00 עד 20:00
    Aww, you think I'm a stuck up bitch?
    Well join the club, you slutty whore.

Supervixen*

"
    What do you mean he don't eat no meat?
    [
    the entire room stops, in shock]
    Oh, that's okay. I make lamb."

-My Big Fat Greek Wedding
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    יענו אשכרה להשקיע?!?!?
    רחמנא לצלן!

תודה.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי eranka
    יענו אשכרה להשקיע?!?!?

רחמנא לצלן!

תודה.
    לול !

רציתי לכתוב לך רחמנא לצלן בדיוק.

תשמע השירות לקוחות שלהם קצת אימפוטנטי, אז אל תצפה לחייך אחרי שתנתקת את הטלפון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    מי ייתן ויפול עליהם פסנתר כנף.
    "לא יודע מה לגיד לך"
    "אז מה לעשות?"
    "לא יודע מה לגיד לך"

חמוד כזה.... והעברית שלו, משהו!
    שתף ב-Google+

LOL.

כשהם ענו לי ככה אמרתי להם:
    "הייתם מספיק רציניים כדי ליבא את המשחק לארץ, תיהיו מספיק רציניים כדי לספק לי שירות !"
    שתף ב-Google+

הרשמה