תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    מערכת הפורומים ומערכת הפורטל לא מתואמות כלל אחת עם השניה.
    משתמש הנרשם בפורטל לא ירשם בפורום ולהפך.
    יש שני פורטלים? כשבאחד מהם הלינק לפורומים מוביל אותך ל-Groups.vgames.co.il... :O

בכלל, כדאי שתסתכלו קצת על הפונקציונליות של האתר.
    הכפתור "Vgames - ערוץ המשחקים הישראלי" אמנם מוביל לפורומים, אבל נראה כי הוא צריך להוביל לדף הראשי.. שנמצא בלינק כלל לא משמעותי: "מגזין". אם בכל זאת אין לכם כוח לערוך את ה-HTML, תערכו את התמונה, שיהיה רשום משהו על הפורומים.

לחצנים לא פועלים (./#) - תעיפו אותם או שיהיה משהו מאחוריהם. באמת... "ברכות לחג" - בהתחלה חשבתי שזה בגלל הפיירפוקס, אבל זה בכלל היה לינק לאותו דף עם # (יענו לשלוח לראש הדף)

אי אפשר להרשם למערכת הפורטל. ותעיפו את השטות הזאת של מגזין תמורת כסף, הרוב לא גולשי אינטרנט זהב (מגה וחצי בשקל וחצי! אפקטיבי: הורדה 5kb/s העלאה 0.5kb/s), אז תבליטו את ההרשמה הרגילה. או שתעשו טופס: "באיזו חברת אינטרנט אתה" או משהו בסגנון.

מערכת הפורומים עדכנית, ובעברית (פעם ראשונה שראיתי vBulletin בעברית) RSS וכו' (למרות שבפורומים אני לא משתמש בזה) - אהבתי
    אייקון ב-header לא יזיק.

תחרות 1000 הודעות? סתם ספאם ושטויות... תמצאו משהו אחר שלא קשור בכמה מישהו חורש על האתר... אולי לעצב משהו, להמציא סלוגן, אני יודע מה...

ערוץ פעולה... שמתם לחצן ל-Fear Combat ו- Wolfenstein ולא לחצן ל-UT לדורותיו? שיהיה לחצן גדול יותר או שווה בגודלו ללחצן CS, תודה

אשמח לעזור אם תצטרכו (האתר שלי: תרשמו "שבט צופי גבעתיים" בגוגל),
    שניר
    DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
    מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נרשם. הרוב אלו דברים שיתוקנו בשבוע הבא.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עוד בעיה, שאני גם כנראה יודע את הפתרון שלה.

כשאתה לוחץ על החצון הכחול והקטן ליד שם של דיון, הוא לוקח אותך לעמוד הכי חדש ולא להודעה הכי חדשה.
    ממה שאני יודע מ-SMF (HWzone,TGP, שם לכל הודעה יש קישור משלה, לכן אני חושב שהמערכת (SMF) מסוגלת לקחת אותך להודעה הכי חדשה (בדיוק. ולא לעמוד הכי חדש), השאלה היא אם גם ב-vbulletin אפשר לעשות דבר כזה.

ד"א, יש מצב להחליף את כל המערכת ל-SMF מתישהו? הרבה הרבה יותר נוח.

נ.ב: בעיה 2: מספרי העמודים (גם בדפי חיפוש וגם בדיונים) מופיעים בצד שמאל.
    בעיה 3: כשנכנסים לפרופיל של מישהו, אי אפשר באמת לראות את כל הפעילות בפורום שלו והתוכן שהוא יצר. או שזה מבוגבג, או שמישהו דפוק.
    ד"א, בפורומים אחרים של vbulletin, בהם אני חבר, כן אפשר לראות את היסטוריית ההודעות (ונגזר מזה התוכן שמישהו ייצר).

בעיות אחרות בהמשך (ותאמינו לי שיהיו).

עריכה: ולמה אתם מסתירים את זה שאתם משתמשים במערכת vbulletin (סוף הדף, תדגישו)? ואני חושב שבנוסף לזה, גם צריך לתת הגרסה וקישור לאתר של החברה, בנוסף לסמל ב-C (copy rights ועוד כל מיני שיט.
    ככה לפחות זה בפורומים אחרים.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי moonjib
    למה אתם מסתירים את זה שאתם משתמשים במערכת vbulletin (סוף הדף, תדגישו)? ואני חושב שבנוסף לזה, גם צריך לתת הגרסה וקישור לאתר של החברה, בנוסף לסמל ב-C (copy rights ועוד כל מיני שיט.
    כעקרון אם אתה משלם תוספת אתה יכול להוריד את החסות..

אגב, תבטלו את ההגבלה של 10 תווים. זה מטופש. אל תשימו הגבלה בכלל... כמו בגיימר שהיה פעם "הודעה קצרה" - אנשים כתבו את ההודעה שלהם ועשו Copy&Paste "הודעה קצרה" מאה פעם.

גם 2 תווים זה חרא. אם אני ארצה למשל לרשום k אני ארשום kk
    וכנ"ל לגבי 10 תווים: kkkkkkkkkk...
    לא מעמיס לכם על המערכת
    לא מונע ספאם
    הדבר היחיד שיכול למנוע ספאם\פלאד זה הגבלה לכל כמה זמן אפשר לכתוב הודעה (לא לערוך - גם זה דפוק). באתר שלי למשל יש מתקפות משתמשים כפולים שרוצים להשיג נקודות (מוד "קניון") ולשלוח למשתמש הראשי... הם מפסיקים כי יש למשתמשים חדשים הגבלה גדולה מאוד של זמן.
    DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
    מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    באמת למשתמשים חדשים שהזמן בין תגובה לתגובה יגדל וכו..
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי moonjib
    עוד בעיה, שאני גם כנראה יודע את הפתרון שלה.

כשאתה לוחץ על החצון הכחול והקטן ליד שם של דיון, הוא לוקח אותך לעמוד הכי חדש ולא להודעה הכי חדשה.
    ממה שאני יודע מ-SMF (HWzone,TGP, שם לכל הודעה יש קישור משלה, לכן אני חושב שהמערכת (SMF) מסוגלת לקחת אותך להודעה הכי חדשה (בדיוק. ולא לעמוד הכי חדש), השאלה היא אם גם ב-vbulletin אפשר לעשות דבר כזה.

ד"א, יש מצב להחליף את כל המערכת ל-SMF מתישהו? הרבה הרבה יותר נוח.

נ.ב: בעיה 2: מספרי העמודים (גם בדפי חיפוש וגם בדיונים) מופיעים בצד שמאל.
    בעיה 3: כשנכנסים לפרופיל של מישהו, אי אפשר באמת לראות את כל הפעילות בפורום שלו והתוכן שהוא יצר. או שזה מבוגבג, או שמישהו דפוק.
    ד"א, בפורומים אחרים של vbulletin, בהם אני חבר, כן אפשר לראות את היסטוריית ההודעות (ונגזר מזה התוכן שמישהו ייצר).

בעיות אחרות בהמשך (ותאמינו לי שיהיו).

עריכה: ולמה אתם מסתירים את זה שאתם משתמשים במערכת vbulletin (סוף הדף, תדגישו)? ואני חושב שבנוסף לזה, גם צריך לתת הגרסה וקישור לאתר של החברה, בנוסף לסמל ב-C (copy rights ועוד כל מיני שיט.
    ................
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הרשמה