תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    עם רזולוציה גבוהה, ודמות שחיקה חדשה, כותר הלחימה שהיה בעבר בלעדי ל- PSP יופץ בצורה מקוונת עבור ה- PS3. להיט בטוח.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אורנית
    דבר גרוע לטעמי
    אומנם כן, יש שם את שתי הדמויות החדשות ואת ג'ינפאצ'י בתור דמות שחיקה
    אבל בחייאת רבאק
    זה לא ממש תירוץ בשביל להוציא משחק [גם גירסת הPSP הייתה מיותרת לטעמי]
    Question me not said the lord unto thee, you have chosen your own fate and your own destiny

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    למה הם לא יכלו להוציא את כל התוספות בשחק הבא שלהם?
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי Imaginary Light
    דבר גרוע לטעמי
    אומנם כן, יש שם את שתי הדמויות החדשות ואת ג'ינפאצ'י בתור דמות שחיקה
    אבל בחייאת רבאק
    זה לא ממש תירוץ בשביל להוציא משחק [גם גירסת הPSP הייתה מיותרת לטעמי]
    מה זאת אומרת גרסת ה PSP הייתה מיותרת? יוצאת קונסולה חדשה וניידת, הכי מגניבה שיש, למה שלא יוציאו גרסה של Tekken ל PSP ישר ומיד? הרי מיד לאחר יציאתה של קונסולה חדשה, עם כל ההמולה סביבה, חשוב להוציא משחקים חדשים בשבילה כמה שיותר מהר כדי להציג אותם עם ההשקה או מעט אחריה.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי !נס
    למה הם לא יכלו להוציא את כל התוספות בשחק הבא שלהם?
    טקן זה לא מורטאל קומבאט, זה לא יוצא כל שנה כמו איזה פיפא.

קודם זה יוצא לארקייד, מוציאים גרסאות שונות ותיקונים ורק אז אחרי כמה זמן מקבל המרה ביתית.
    אתה חושב כמו שחקן קונסולות קאז'ואל כאשר משחקי ארקייד זה עולם אחר לגמרי ושם מתחשבים מאוד בקהל ההארדקור.

הרשמה