תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    הי. ראיתי והתרשמתי מאוד מ TP והחלטתי שאני מזמין אותו.
    הבעיה היא שאני לא יכול ולא רוצה לקנות ווי בשביל משחק אחד, (אני אחכה לסמאש, מטרויד וגלקסי)
    ולכן אני חושב להזמין אותו לקיוב.
    לכל האנשים ששיחקו בזלדה: האם הרגשתם שהשלט החדש "עשה לכם את זה" - נתן דברים שאי אפשר היה בלעדיהם בגרסת הקיוב, השפיע מאוד על הנוחות והמשחקיות וכו'

ובקיצור, מה אתם ממליצים?
    בתודה
    מתלבט-ווי
    שם ברשת פס3: KilimSO.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    הדבר היחידי שמעצבן אותי זה שהם לא הפכו גם את גרסת הקיוב

לינק שמאלי בקיוב כמו שאמור להיות אבל בווי היותר מגניב והחדיש לינק ימני וכך כל העולם כי הוא בעצם מראה של הקיוב

וכמובן שאחריי שאני אסיים את טיפי לקיוב ואקנה בקרוב ווי וארצה גם לסיים את גרסת הווי הכל יהיה לי הפוך וזה מעצבן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני חושב שאתה יודע את תשובתי, ואני חושב שאתה יודע מה אתה הרגשת כשאחזת בשלט ושיחקת בזלדה לווי. הסכמנו שיש בזה משהו.

אתה משחק באוקרינה בימים אלה, נסה לחשוב שבאותה צורה תשחק גם בטווילייט פרינסס. אתה ניסית את טווילייט פרינסס בווי, אתה חושב שהיית יכול לחזור לשליטה הישנה? לפני שהתנסית בגרסת הווי לא שמעתי אותך מתלבט, היית די נחרץ שבגרסת הגיימקיוב אתה מעוניין. אולי זה אומר משהו

וחוץ מזה, זה גם תלוי באילוצים שלך. אם הבעיה היא כלכלית (היי, בעייתך היא בעיית רובנו), אז לא בטוח שהיתרונות של גרסת הווי הם מספיק גדולים כדי לחכות שנה כדי לשחק במשחק המדהים הזה.

קראתי גם שיש תוכן בלעדי כגון נשקים בגרסת הווי, אבל אני לא בטוח בקשר לכך (מישהו יכול לאשר או להפריך?).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי weasel
    הי. ראיתי והתרשמתי מאוד מ TP והחלטתי שאני מזמין אותו.
    נכתב במקור על ידי weasel
    הבעיה היא שאני לא יכול ולא רוצה לקנות ווי בשביל משחק אחד, (אני אחכה לסמאש, מטרויד וגלקסי)
    ולכן אני חושב להזמין אותו לקיוב.
    לכל האנשים ששיחקו בזלדה: האם הרגשתם שהשלט החדש "עשה לכם את זה" - נתן דברים שאי אפשר היה בלעדיהם בגרסת הקיוב, השפיע מאוד על הנוחות והמשחקיות וכו'

ובקיצור, מה אתם ממליצים?
    בתודה
    מתלבט-ווי

יש לך טלבזית מסך רחב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    השליטה החדשה באמת יותר טובה ומרגישה הרבה יותר טבעית לדעתי, אבל זה לא משהו שיוריד מערך המשחק באופן משמעותי אם יהיה חסר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בו נקצר את זה.
    אם אתה לא רוצה לקנות WII כי הוא יקר מדי עכשיו וכל מה שמעניין אותך זה זלדה בנתיים, לך על הקיוב.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

יש לך טלבזית מסך רחב?
    מה הבעיה עם טלויזיות מסך רחב?

חשבתי שהברוך הוא רק עם טלויזיות פלסמה וlCD שטוחות דקות..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    מה הבעיה עם טלויזיות מסך רחב?
    נכתב במקור על ידי spam

חשבתי שהברוך הוא רק עם טלויזיות פלסמה וlCD שטוחות דקות..
    טלבזית מסך רחב כי ההבדל הגרפי היחיד בין הקיוב לWII זה שלגרסה של הWII יש מסך רחב.
    כך שאם אין לו טלבזיה עם מסך רחב הוא יכול להתעלם מעניין הגרפיקה ותהות רק בקשר לשליטה.
    שתף ב-Google+

הרשמה