תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אמממ.. טריילר חדש למשחק קטן שנקרא HOLO 3.
    באיכות רגילv להורדה או בסטרים.
    באיכות HD להורדה או בסטרים.
    זה מרונדר מראש ד"א, לא במנוע של המשחק.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אמממ.. טריילר חדש למשחק קטן שנקרא HOLO 3.
    באיכות רגילv להורדה או בסטרים.
    באיכות HD להורדה או בסטרים.
    זה מרונדר מראש ד"א, לא במנוע של המשחק.
    לפי מה שהבנתי, זו פרסומת ששודרה בטלוויזיה. איזה מן חברה משדרת פרסומת למשחק שייצא רק עוד שנה? מממ... חברה על הקרשים...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    לפי מה שהבנתי, זו פרסומת ששודרה בטלוויזיה. איזה מן חברה משדרת פרסומת למשחק שייצא רק עוד שנה? מממ... חברה על הקרשים...
    כשהיית קטן אקסבוקסים היו מרביצים לך בבית הספר, נכון? תגיד את האמת, כולנו חברים כאן. אנחנו חייבים להגיע למקור הארס הזה שיש שיש לך כלפי הקונסולה הזאת. בלי זה לא נוכל לעזור לך לעזור לעצמך.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    חברה על הקרשים? אין ספק שאתה גורו שיווק עולמי.
    תגיד לי, אתה אוהב דבורים?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    כן, עוד שנייה היא פושטת את הרגל:rolleyes:.
    ומחזק את כל מה ש-gulmer ו-Jaymz כתבו.
    עדי, אתה פלצן.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    אין שכל, אין דאגות.

מי מוציא פרסומת לסרט שיוצא רק בעוד שנה גם, נכון חכם ציון? אז מה אם מדובר בפרנצ'ייז החזק ביותר בתחום הבידור כיום?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי haimleb
    אין שכל, אין דאגות.

מי מוציא פרסומת לסרט שיוצא רק בעוד שנה גם, נכון חכם ציון? אז מה אם מדובר בפרנצ'ייז החזק ביותר בתחום הבידור כיום?
    השני הכי חזק. אל תשכח את GTA...

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    השני הכי חזק. אל תשכח את GTA...
    HALO2 שבר את שיא המכירות של כל תעשית הבידור של היום הראשון - והמשיך להיות המשחק עם הכי הרבה שחקנים ב- XBL עד ש- GEOW הושק.

בנוזף - חשוב לזכור את ההבדלים הגדולים בכמויות האנשים שיש להם XBOX ו- PS2.

אני חושב שבסה"כ - בתור מותג - HALO חזק יותר מ- GTA.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני פאנבוי. זה למה.כולכם חייבים לנוח, לא רק על נינטנדו מותר להגיד דברים רעים וארסיים. בסיכומו של עניין - מייקרוסופט מוציאה פרסומת למשחק שיוצא עוד שנה. חברה על הקרשים, הכוונה לא לחברה כולה, אלא למצב שבו היא נמצאת עם ה-360. זה ברור שהקונסולה לא עובדת כמו שרצו, לא נמכרת כמו שצריך, וכרגע מתחת לציפיות. הפער שמייקרוסופט פתחה יכול להיסגר על ידי נינטנדו עד מרץ 2007. יש סיבה שמפתחים מפצלים בלעדיות לכל עבר, הם פשוט בעצמם כבר לא יודעים מה הולך להיות עוד שנה. להגיד ש-HALO הוא המותג הכי חזק בתחום הבידור, זה מראה כמה אתה סגור כשחקן הארדקור. אתה מכיר, רוב האנשים לא. מותג חזק זה מותג שאם תשאל מישהו לגביו, ולא חבר, אלא סתם עובר אורח הוא יידע על מה אתה מדבר. מריו הוא מותג חזק, פוקימון הוא מותג חזק, קוקה קולה זה מותג חזק. HALO זה מותג גיימרי חזק, HALO3 הוא הסיבה שגיימרים רבים יקנו 360, אבל לא ההדיוט (מה שנכון בעיניי גם לזלדה וה-Wii).

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני פאנבוי. זה למה.כולכם חייבים לנוח, לא רק על נינטנדו מותר להגיד דברים רעים וארסיים. בסיכומו של עניין - מייקרוסופט מוציאה פרסומת למשחק שיוצא עוד שנה. חברה על הקרשים, הכוונה לא לחברה כולה, אלא למצב שבו היא נמצאת עם ה-360. זה ברור שהקונסולה לא עובדת כמו שרצו, לא נמכרת כמו שצריך, וכרגע מתחת לציפיות. הפער שמייקרוסופט פתחה יכול להיסגר על ידי נינטנדו עד מרץ 2007. יש סיבה שמפתחים מפצלים בלעדיות לכל עבר, הם פשוט בעצמם כבר לא יודעים מה הולך להיות עוד שנה. להגיד ש-HALO הוא המותג הכי חזק בתחום הבידור, זה מראה כמה אתה סגור כשחקן הארדקור. אתה מכיר, רוב האנשים לא. מותג חזק זה מותג שאם תשאל מישהו לגביו, ולא חבר, אלא סתם עובר אורח הוא יידע על מה אתה מדבר. מריו הוא מותג חזק, פוקימון הוא מותג חזק, קוקה קולה זה מותג חזק. HALO זה מותג גיימרי חזק, HALO3 הוא הסיבה שגיימרים רבים יקנו 360, אבל לא ההדיוט (מה שנכון בעיניי גם לזלדה וה-Wii).
    בישראל - HALO אינו מותג חזק.

בארה"ב - HALO מותג חזק בצורה בלתי רגילה - ולא רק אצל הגיימרים.

אתה צודק. מכירות של כ- 7 מיליון כונסולות בשנה (במחיר של כ- 400 דולר) זה אכן כישלון. HALO הפך לאחד ממשחקי המיינסטרים, כמו מאדן ו- GTA. ישראל היא מקום איום ונורא להשוות מצב שוק מכיוון שהשוק כלכך סגור (יבואן רשמי רק לאחד הקונסולות כיום).

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    לפי מה שאני יודע זה 6 מיליון קונסולות, בספטמבר. כשהם מוכרים בממוצע אולי 200,000 בחודש. כשהצפי היה 6 מיליון במרץ 06... אז כן, זה כישלון. וזו עובדה שה-PS2 עדיין מובילה עליה במכירות כל חודש. וככל שיחס הכותרים לקונסולה עולה, אתה יכול להבין שפחות אנשים קונים חומרה ויותר תוכנה. למייקרוסופט בניגוד לסוני או נינטנדו, אין מותגים שפונים לקהל הרחב. הקהל שלהם הוא הארדקור (PC לעיתים) גיימר. ומאוד יכול להיות שבעשר מיליון הוא יעצור. אני לא מודע לזה ש-HALO מותג חזק בארה"ב, למה בדיוק?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    לפי מה שאני יודע זה 6 מיליון קונסולות, בספטמבר. כשהם מוכרים בממוצע אולי 200,000 בחודש. כשהצפי היה 6 מיליון במרץ 06... אז כן, זה כישלון. וזו עובדה שה-PS2 עדיין מובילה עליה במכירות כל חודש. וככל שיחס הכותרים לקונסולה עולה, אתה יכול להבין שפחות אנשים קונים חומרה ויותר תוכנה. למייקרוסופט בניגוד לסוני או נינטנדו, אין מותגים שפונים לקהל הרחב. הקהל שלהם הוא הארדקור (PC לעיתים) גיימר. ומאוד יכול להיות שבעשר מיליון הוא יעצור. אני לא מודע לזה ש-HALO מותג חזק בארה"ב, למה בדיוק?

דווקא ה360 אחד המובילים בכירות תוכנה חוץ מאשר ביפן. רק תוך שבוע GOW עבר את המליון, גם DEAD RISING שם באזור.
    אפשר לחשוב, הקונסולה בת שנה. רצית שהיא תמכור יותר תוכנה מאשר מכשיר כמו PS2 שיש לו בסיס משתמשים של 110 מליון אנשים?

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    די עם הריבים המטופשים.
    הטריילר מגניב, אבל למה LIVE ACTION+CG?
    לדעתי הם מתביישים להראות IN GAME... כי מהתמונות שראיתי - זה נראה HALO2 HD

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    די עם הריבים המטופשים.
    נכתב במקור על ידי Laskin
    הטריילר מגניב, אבל למה LIVE ACTION+CG?
    לדעתי הם מתביישים להראות IN GAME... כי מהתמונות שראיתי - זה נראה HALO2 HD

כן, גם אני משער שאין להם עדין כלום להראות ממנו שנראה כמו שצריך.
    אין שם LIVE ACTION, הכל CGI. מטורף נכון??? הם עשו את הילדים אדיר!

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא חושב שהילדים זה CG....

GOD SAVE THE CHILDREN

אני אמרתי שהתוכנה מוכרת המון, ביחס לחומרה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני לא חושב שהילדים זה CG....
    נכתב במקור על ידי ADi

GOD SAVE THE CHILDREN

אני אמרתי שהתוכנה מוכרת המון, ביחס לחומרה.

תאמין או לא, הם בגרפיקה. אדיר נכון?
    הרבה כבוד ל-Digital Domain...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    תאמין או לא, הם בגרפיקה. אדיר נכון?
    הרבה כבוד ל-Digital Domain...
    DD?
    ............
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    לגמרי... וואי. איזה יופי. היא נראית ממש מציאותית וראיתי את זה ב-HD... אני לא מאמין!!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי moonjib
    DD?
    נכתב במקור על ידי moonjib
    ............

זאת החברה שעשתה לבנג'י את הסרטון.
    הם אדירים!
    תחפש אותם בגוגל וכנס לאתר הרשמי. הם מתמחים בסרטוני פרסומת.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    תקראו:

http://xbox360.ign.com/articles/749/749084p1.html

אחד מהפרטים:
    "
    The commercial is a mix of CG and live action.
    "

סבבה עכשיו?

הרשמה