תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    04.12.2006
    שלום אני M.C כולם העולם כבר מכיר

כבר אמרו לי שאני יכול לבקש בפורום אזזזז הינה

מה מו מי :

אני נשאר בשרת אחרי חזרתי מהלימודים עד שעה 10

ולפעמים לא

ביום ראשון מהבוקר עד הערב (בבוקר יש המון ציטרים וזה קטן עלי)

מכיר כל סוגי הציטים ומכיר המוןןןןןןן אנשים שמשחקים אני כבר שנתיים משהו כזה במשחק באינטרנט כשה הוא יצא ישירות היה לי אותו הייתי משחק בGTA RUMBLE ועוד כמה מולטיפליירים טובים לפני יצאית SA MP ועשיתי כנופייה הראשונה בישראל (ישראלית) היה שמה BAD BOYS והיתה ממש חזקה אבל נפרדנו כי המון דברים ולחץ
    אני גאון ברעיונות מתחיל ללמוד על הכנת מודים ואני מקווה להיות מצוות המודרים יענו האיש של העתיד של השרת אתם עוד תראו המון דברים גדוליייייייייייםםםםםםםםםםםםםםםם (אני מתכוון שאני נותן רעיונות עוזר להם ברעיונות כי הכל האדמינים מיכירים אותי והרעיונות שלי ) אין דאגה לעתיד ובקרוב השרת יהיה הכי טוב ובהצלחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי [m.c]
    שלום אני M.C כולם העולם כבר מכיר

כבר אמרו לי שאני יכול לבקש בפורום אזזזז הינה

מה מו מי :

אני נשאר בשרת אחרי חזרתי מהלימודים עד שעה 10

ולפעמים לא

ביום ראשון מהבוקר עד הערב (בבוקר יש המון ציטרים וזה קטן עלי)

מכיר כל סוגי הציטים ומכיר המוןןןןןןן אנשים שמשחקים אני כבר שנתיים משהו כזה במשחק באינטרנט כשה הוא יצא ישירות היה לי אותו הייתי משחק בGTA RUMBLE ועוד כמה מולטיפליירים טובים לפני יצאית SA MP ועשיתי כנופייה הראשונה בישראל (ישראלית) היה שמה BAD BOYS והיתה ממש חזקה אבל נפרדנו כי המון דברים ולחץ
    אני גאון ברעיונות מתחיל ללמוד על הכנת מודים ואני מקווה להיות מצוות המודרים יענו האיש של העתיד של השרת אתם עוד תראו המון דברים גדוליייייייייייםםםםםםםםםםםםםםםם (אני מתכוון שאני נותן רעיונות עוזר להם ברעיונות כי הכל האדמינים מיכירים אותי והרעיונות שלי ) אין דאגה לעתיד ובקרוב השרת יהיה הכי טוב ובהצלחה.
    אין בעיה אמסי , ניקח לתשומת ליבנו ..
    אבל שוב , יש דיון על אדמינים שטל רשם אז תעבירו לשם את כול הדברים האלו .. .
    על זה שאתה גאון ברעיונות אני מסכים ...

שתף ב-Google+

הרשמה