תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 52
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    ה- Wii מוכרת מעל למיליון מכשירים בשבועיים, והופכת לקונסולה שנמכרת הכי מהר מבין השלוש של הדור-הבא.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    ויוה לה רבולושין!:barbaric:
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה אומר שיפתחו יותר משחקים ל-Wii, הידד!
    זה מוסיף אצלי עוד נקודה בדרך לשכנע את עצמי לקנות Wii
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מישהו אמר, מנצחת הדור הזה? עד מרץ נינטנדו בקלות יכולה להדביק את הפער של ה-360.

אותי מעניין לראות נתוני מכירות של משחקים ביפן. האם ה-Wii תנגח את ה-DS (שלה יש כותר חזק בשם Love and Berry). האם נינטנדו בעצם יצרה את הנמסיס של עצמה... מעניין לראות.... האם התחרות בין שתי הקונסולות של נינטנדו, תהפוך את שאר המתחרים לאובסוליט.... האם אני אי פעם אדע את התשובה... האם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    מישהו אמר, מנצחת הדור הזה? עד מרץ נינטנדו בקלות יכולה להדביק את הפער של ה-360.
    נכתב במקור על ידי ADi

אותי מעניין לראות נתוני מכירות של משחקים ביפן. האם ה-Wii תנגח את ה-DS (שלה יש כותר חזק בשם Love and Berry). האם נינטנדו בעצם יצרה את הנמסיס של עצמה... מעניין לראות.... האם התחרות בין שתי הקונסולות של נינטנדו, תהפוך את שאר המתחרים לאובסוליט.... האם אני אי פעם אדע את התשובה... האם...

אותי מעניין עדין לראות איך יהיו המכירות שלה ב-2007 כשכל הפנאטים של נינטנדו כבר יחזיקו קונסולה ואז מי שיקנה זה קנייני מיין סטרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אותי מעניין עדין לראות איך יהיו המכירות שלה ב-2007 כשכל הפנאטים של נינטנדו כבר יחזיקו קונסולה ואז מי שיקנה זה קנייני מיין סטרים.
    לפי הדיווחים בארה"ב מי שקונה את זה עכשיו, הם כבר מיינסטרים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    לפי הדיווחים בארה"ב מי שקונה את זה עכשיו, הם כבר מיינסטרים...

נורא קשה להשיג מכשיר עכשיו בארה"ב. אני בספק אם המיינסטרים מצליחים לקנות משהו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    גם אני מיינסטרים, ואני לא רואה שום קונסולה קטנטנה ליד הטלוויזיה שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי cooler4004
    גם אני מיינסטרים, ואני לא רואה שום קונסולה קטנטנה ליד הטלוויזיה שלי

אתה מן הסתם לא מיינסטרים כי אתה נכנס פה לפורום.
    מיין סטרים זה הערס שקורא לPES "קונאמי" ומשחק TEKKEN עם חברים שלו על ידי דפיקת המצח בכפתורים בצורה רנדומאלית או הילד הבן 11 שקבל את המכשיר לקריסמס מאבא.
    אם הוציאו רק 400,000 מכשירים לצפון אמריקה אז אין מצב שיש לכמה אנשים שלא יודעים לאיית מריו WII בזמן שיש הרבה יותר מ-400,000 פנאטים של נינטנדו וגיימרים רציניים שעדין מחכים לקונסולה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אתה מן הסתם לא מיינסטרים כי אתה נכנס פה לפורום.
    מיין סטרים זה הערס שקורא לPES "קונאמי" ומשחק TEKKEN עם חברים שלו על ידי דפיקת המצח בכפתורים בצורה רנדומאלית או הילד הבן 11 שקבל את המכשיר לקריסמס מאבא.
    אם הוציאו רק 400,000 מכשירים לצפון אמריקה אז אין מצב שיש לכמה אנשים שלא יודעים לאיית מריו WII בזמן שיש הרבה יותר מ-400,000 פנאטים של נינטנדו וגיימרים רציניים שעדין מחכים לקונסולה.
    אני מיינסטרים בתחום הקונסולות, אפילו אפשר להגיד פרי-מיינסטרים כי הקונסולה האחרונה שלי היא מגה סידי (שמעלה אבק במחסן שלי)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי cooler4004
    אני מיינסטרים בתחום הקונסולות, אפילו אפשר להגיד פרי-מיינסטרים כי הקונסולה האחרונה שלי היא מגה סידי (שמעלה אבק במחסן שלי)

אבל אתה מבין עניין, חוקר, מדבר מברר גולש בפורומים, רוב האנשים הם לא ככה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אבל אתה מבין עניין, חוקר, מדבר מברר גולש בפורומים, רוב האנשים הם לא ככה.
    די, אתה גורם לי להסמיק
    שתף ב-Google+

מה אתה רוצה לומר שהעמא רגילה לא היו משחקים סול אדג' בגיימקיוב לפני שנתיים?

איפה אני גר?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    השאלה היא מה יקרה כשסוני יצליחו להאיץ את היצור ולהדביק את הביקוש.
    עד עכשיו אף קונסולה מהדור הבא בארה"ב לא עמדה בביקוש בתקופת ההשקה ולכן הצלחת הקונסולה תלויה בעיקר בכושר היצור של החברה - מה שמסביר למה נינטנדו מובילה.
    מעניין מאד יהיה לראות מי מבין השלוש תוביל בעוד שנה בערך, כשסוני ונינטנדו ייצרו בכמות מספקת בשביל להדביק את הפער של מיקרוסופט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נראה לי שלכולם יהיה Wii בנוסף לקונסולה העיקרית (כאילו, היקרה).מה זה 250$? כלום, במיוחד בשביל חולי נפש שמוציאים 600$ על קונסולה חמימה ששונאת DVD.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    ה- GC גם פתח בתרומה רמה וגמר בגניחה עלובה - אי אפשר לשפוט אף קונסולה (פילו לא את ה- PS3) עפ"י ההתחלה - בעוד שנה שנתיים אפשר היה לראות יותר בבירור מה באמת קורה.

השאלה לגבי מפתחי צד ג' עדיין עומדת - האם משחקים שלהם ימכרו על הויי? לא ידוע. מה שבטוח שעל ה- 360 הם כן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא מבין את הזלזול ב-GC. נכון שהוא מכר מתחת לציפיות, אבל הוא מכר כמעט כמו Xbox רק שניים-שלושה מיליונים פחות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני לא מבין את הזלזול ב-GC. נכון שהוא מכר מתחת לציפיות, אבל הוא מכר כמעט כמו Xbox רק שניים-שלושה מיליונים פחות...
    הזילזול הוא בגלל שכבר שני דורות רצוף נינטנדו נדחקו ע"י שחקן חדש בזירה.
    כמו כן - כמות המשחקים של ה- GC הייתה איומה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    http://www.next-gen.biz/index.php?op...337&Itemid=2מה זה משנה מה היה פעם, היום זה היום, ובניגוד לתחזיות, נינטנדו כנראה תהיה המנצחת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי haimleb
    הזילזול הוא בגלל שכבר שני דורות רצוף נינטנדו נדחקו ע"י שחקן חדש בזירה.
    כמו כן - כמות המשחקים של ה- GC הייתה איומה.
    אז מעניין איך היתה כמות המשחקים של הבוקס.
    שתף ב-Google+

הרשמה