תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  בתחילת הערב סאבו נמצא שוכב מחוסר הכרה בחדר הלבשה. ופול היימן החליף אותו בצמבר עם הראדקור הולי. בתחילת הקרב פתחו RVD והולי וכל 5 דקות נכנס מתמודד עם נשק שהיה אצלו בתא. CM פאנק היה הראשון להיכנס עם כיסא. לצערו RVD השתמש בכיסא נגדו ובעזרת ה Five-Star Frog Splash הדיח אותו מהקרב.טסט נכנס והדיח את הארדקור הולי עם ביג בוט. טסט הדיח את RVD לאחר שביג שואו תפס לו את הרגל.הבא בתור להיכנס היה לאשלי פול היימן ניסה לחסום את היצאה שלו אבל לאשלי בכוח אדיר ובעזרת הנשק פרץ את הדרך ביצע ספיר בטסט והדיח אותו.לאשלי השתמש בספיר כדי להדיח את ביג שואו ולזכות באליפות העולם של ECW.


  ההארדי ביוז וMNM נתנו את הכל בקרב שלהם לשמחת הקהל שהראה הרבה התלהבות. לאחר קרב ארוך ומתיש ההארדיז הצילחו לנצח לאחר שמאט ביצע double-neckbreaker על ניטרו ומארקורי וגף השלים עם Swanton Bomb על הזוג השחצני.
  תוצאות נוספות:

  אלגה ברוק וסליבסטר טרקי ניצחו את F.B.I.
  דאברי ניצח את טומי דרימר אחרי התערבות של קאלי.
  קווין טורן ואריאל ניצחו את מייק נוקס וקלי קלי.
  בולס מאוני ניצח את מאט סטריקר.

  לפי דעתי לאירוע היה פוטנציאל אדיר והוא די איכזב קודם כל בהוצאה של סאבו המטורף מהציימבר כדי להכניס את הולי האפרורי. וחוץ מההארדיז נגד MNM והצמבר מעצם היותו צמבר שאר הקרבות לא מעניינים. סנדמן היה חסר באירוע ציפיתי שהוא יגיח עם מקל הקנדו שלו ויתן בראש חבל.

  מה דעתכם על האירוע??
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  אחלה של דיווח זה היה צפוי שלאשלי ינצח לאחר שביג שואו אמר שייקח חופשה. עבודה יפה תמשיך ככה.
  שתף ב-Google+

הרשמה