תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    מה המצב כפרות מישהו שיחק? אני מתאר לעצמי שיובר ועוד כמה צדיקים שיחקו אז יש לי כמה שאלות הטיילס הזה נראה בול כמו פנטזייה שזה לא מפריע לי אבל יש שינוים במערכת הקרב ? יעני יש פה דברים שראינו בטיילסים יותר חדשים כמו חשיבות לקומבואים שנותנים לך יותר exp אם אתה עושה אותם?
    שמעתי גם שלמשחק היה צריך להיות מערכונים כאלה כמו שיש בחידוש של פנטזייה ושהנאמקו הורידו אותם מהגירסה האנגלית ה' יודע למה אז העלילה עדיין נחמדה או שהיא נהרסה לגמריי? (אני אוהב את העלילות של טיילס מזכירות לי סרטים מצוירים של 7 בבוקר )
    יש לי רגליים נורמליות לגמריי ואני לא רואה שום סיבה מחורבנת
    שמישהו ינעץ בהם עינים.
    jd salinger

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי סימור גלאס
    מה המצב כפרות מישהו שיחק? אני מתאר לעצמי שיובר ועוד כמה צדיקים שיחקו אז יש לי כמה שאלות הטיילס הזה נראה בול כמו פנטזייה שזה לא מפריע לי אבל יש שינוים במערכת הקרב ? יעני יש פה דברים שראינו בטיילסים יותר חדשים כמו חשיבות לקומבואים שנותנים לך יותר exp אם אתה עושה אותם?
    שמעתי גם שלמשחק היה צריך להיות מערכונים כאלה כמו שיש בחידוש של פנטזייה ושהנאמקו הורידו אותם מהגירסה האנגלית ה' יודע למה אז העלילה עדיין נחמדה או שהיא נהרסה לגמריי? (אני אוהב את העלילות של טיילס מזכירות לי סרטים מצוירים של 7 בבוקר )
    אין ממש סיבה לשחק בו עכשיו כשהולכים להוציא לו עוד מעט רימייק. וביינתיים מבחינת משחקיות שחק בטיילס אוף דה אביס, הכי טוב.
    בגיימר יש הרבה אנשים ששיחקו וסיימו את המשחק אם אתה רוצה לשאול עליו דברים שם זה המקום.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אם אתה עדיין רוצה לשחק בו עכשיו אז כן יש שינויים ושיפורים מהמערכת של פאנטסיה. לא, העלילה לא שווה כלום (לא נראה לי שהיא הייתה שווה משהו גם בגירסה היפנית עם השיחות האלו) אבל יש למשחק פסקול מעולה. לדעתי אחלה משחק.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נדב איך טילס אוף די אביס? מישהו שיחיסית זר לסידרה (שיחקתי חלק מפנטזיה וטילס אוף איטנרינה) יסתדר איתה (או בקיצור העם העלילה גרועה כמו בשאר הסדרה ) ?

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Novril
    אין ממש סיבה לשחק בו עכשיו כשהולכים להוציא לו עוד מעט רימייק. וביינתיים מבחינת משחקיות שחק בטיילס אוף דה אביס, הכי טוב.
    .
    אה נכון איך שחכתי הרי אין מצב שנאמקו ישכחו אותנו החמודים האלה אני לא עומד בעומס משחקי הטיילס שהם מפילים עלי עצרו כבר! ותודה על ההצעה לא סובל את הפורומים של גיימר והרוב אני רואה שמגיבים גם פה אני בעיקר כותב בrpgfan אבל רציתי לשמוע את דעת אחי בני ישראל התגעגעתי לעברית מישהו פה שכותב שם?

וואלה אני נמנע מלשחק באביס נהרס לי חלק גדול בגלל איזה בן של זונה אמריקאי ועם כמה שאני חולה על המערכת קרב של הסדרה הזאת יעצבן אותי לשחק במשחק שמקדיש הרבה זמן לעלילה שאני יודע כבר את הטוויסט שלה ודן אני פשוט אוהב את העלילות של טיילס אז כל עוד זה לא יורד ברמה ממה שהיה בפנטזייה ויותר טוב מאטרנייה אני בטוח יאהב את זה תודה על האזהרה אבל

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    אה נכון איך שחכתי הרי אין מצב שנאמקו ישכחו אותנו החמודים האלה אני לא עומד בעומס משחקי הטיילס שהם מפילים עלי עצרו כבר! ותודה על ההצעה לא סובל את הפורומים של גיימר והרוב אני רואה שמגיבים גם פה אני בעיקר כותב בrpgfan אבל רציתי לשמוע את דעת אחי בני ישראל התגעגעתי לעברית מישהו פה שכותב שם?

וואלה אני נמנע מלשחק באביס נהרס לי חלק גדול בגלל איזה בן של זונה אמריקאי ועם כמה שאני חולה על המערכת קרב של הסדרה הזאת יעצבן אותי לשחק במשחק שמקדיש הרבה זמן לעלילה שאני יודע כבר את הטוויסט שלה ודן אני פשוט אוהב את העלילות של טיילס אז כל עוד זה לא יורד ברמה ממה שהיה בפנטזייה ויותר טוב מאטרנייה אני בטוח יאהב את זה תודה על האזהרה אבל
    כתבתי שם במלחמה טעות קריטית

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי luca blight
    כתבתי שם במלחמה טעות קריטית
    עד שהבנתי למה התכוונת חח למה טעות יש שמה דווקא כמה נחמדים אבל אין כמו לבוא הביתה
    יאללה הלכתי לאכול קוט'ג

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עד שהבנתי למה התכוונת חח למה טעות יש שמה דווקא כמה נחמדים אבל אין כמו לבוא הביתה
    יאללה הלכתי לאכול קוט'ג
    מה הניק שלך שם? וכן יש שם הרבה אנשים נחמדים

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    salinger יעני זה הניק אם אתה עוד כותב שם אז תגיד מה הנייק אני מרגיש לבד עם כל כך הרבה גוים
    ונדב שיחקת בדיסטני אחי? אם כן אז מה השיפורים מפנטזיה?

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    salinger יעני זה הניק אם אתה עוד כותב שם אז תגיד מה הנייק אני מרגיש לבד עם כל כך הרבה גוים
    ונדב שיחקת בדיסטני אחי? אם כן אז מה השיפורים מפנטזיה?
    LOL היתי צריך לדעת (אגב איך הספר נגרים הרימו הגג שלו? שמעתי שהוא מעולה)
    Flik בעיקרון אבל אני לומד בישיבה הסדר ככה שאני לי הרבה זמן בכלל (אני עכשיו גולש מאיזה אבן שמצאתי שם קליטה)

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי luca blight
    LOL היתי צריך לדעת (אגב איך הספר נגרים הרימו הגג שלו? שמעתי שהוא מעולה)
    Flik בעיקרון אבל אני לומד בישיבה הסדר ככה שאני לי הרבה זמן בכלל (אני עכשיו גולש מאיזה אבן שמצאתי שם קליטה)

כקורא פאנטי (ולא אני לא מתכוון לרצוח זמר כרגע) של סלינג'ר הספר גרוע!!! קראתי באנגלית בזמנו זה בעצם שתי סיפורים די ארוכים אני לא יודע בדיוק מה אתה יודע על הסיפורים של משפחת גלאס אבל אם אין לך הכרות איתם הספר הזה בכלל לא מומלץ האמת שגם אם יש לך הוא לא מומלץ ..

הבעיה זה שהסיפור הראשון הוא נחמד פושר כזה והסיפור השני (שהוא ארוך מאוד) שתופס את כל מה שנשאר הוא פשוט שואה סיפרותית כל מה שאתה שומע בו זה קישקושים על בודה על משוררים סינים ויפנים
    ושאר שטויות ממש ממש לא מענינות זה מרגיש כמו איזה תור שבועי שסלינג'ר היה מת לפרסם בעיתון
    אבל בגלל שזה לא מתאים לתדמית שלו הוא הכניס את זה לספר ...

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    כקורא פאנטי (ולא אני לא מתכוון לרצוח זמר כרגע) של סלינג'ר הספר גרוע!!! קראתי באנגלית בזמנו זה בעצם שתי סיפורים די ארוכים אני לא יודע בדיוק מה אתה יודע על הסיפורים של משפחת גלאס אבל אם אין לך הכרות איתם הספר הזה בכלל לא מומלץ האמת שגם אם יש לך הוא לא מומלץ ..

הבעיה זה שהסיפור הראשון הוא נחמד פושר כזה והסיפור השני (שהוא ארוך מאוד) שתופס את כל מה שנשאר הוא פשוט שואה סיפרותית כל מה שאתה שומע בו זה קישקושים על בודה על משוררים סינים ויפנים
    ושאר שטויות ממש ממש לא מענינות זה מרגיש כמו איזה תור שבועי שסלינג'ר היה מת לפרסם בעיתון
    אבל בגלל שזה לא מתאים לתדמית שלו הוא הכניס את זה לספר ...
    אין הרבה הכרות עם איזה ספר אתה ממליץ להתחיל פשוט שמעתי שהוא סופר טוב מאוד

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    אממ שמע טוב זה מאוד סוביקטיבי אני נורא אוהב אותו הוא כותב בשפת דיבור הוא מקלל ומעביר ביקורת על החברה בדרך מאוד מיוחדת ואותי הוא קורע מצחוק אבל אני מכיר מלא אנשים שפשוט לא סובלים אותו ובדוק יהיו כמה עכשיו שימלאו את התפקיד הזה שאני אזכיר את התפסן בשדה השיפון שזה השיא שלו לדעתי .... אני כמובן ממליץ על התפסן בשדה השיפון גם כי הוא מייצג את הסגנון של סלינג'ר בצורה הכי מושלמת שיש וגם כי הוא היצירה הכי ארוכה שלו ...

הרשמה