תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 97
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הגעתי לחנות, היה שם ווי לתצוגה, ביחד עם עוד שלושה משחקים: ספונג' בוב (וואט ד'ה פאק?!), ווי ספורטס ומונקי בול.

כמובן, ביקשתי לבדוק את מונקי בול כי התלבטתי לגביו. הדבר ההראשון הכי שונה מתחיל ברגע שהחזקתם בשלט, הוא קטן, נוח ויעיל, אפילו עוד לפני שהתחלתם לשחק בו! זו הרגשה מרעננת לשלוט ביד אחת, ואגב, גם כשמחברים את הנונצ'וק ההרגשה שונה מעצם טיבה.

הדבר השני שהבחנתי בו הוא הרגישות של הבקר. תנועה קטנה והסמן רץ לכל אורך המסך. וזה טוב, אני מניח, במיוחד לדיוק השליטה במשחקים עצמם, כי זה שלט שמגיב, הוא באמת עובד.

הדבר השלישי, והכי חשוב, שהבחנתי בו הוא השוני העצום בין סוגי השליטה במשחק עצמו. אני מניח שמונקי בול הוא דוגמה מאלפת לכך מכיוון שיש אותו גם בצורת השליטה הרגילה, אז קל להשוות. זה היה מאוד מיוחד ומהנה להטות את השלט בזוויות עדינות עד לקו הסיום. זה היה כל כך שונה, כל כך מרענן וטוב, זה מה שדרבן אותי לקנות גם אותו בסופו של דבר. אני עדיין מאוכזב שיש בו "רק" 100 שלבים (ולא קניתי אותו בשביל המולטיפלייר), אבל אני מניח שניתן לסלוח לכך בזכות רמת האתגר הגבוהה בהם, וזה לא שהם מעט. חוץ מזה, במונקי בול 2 היו 150 שלבים, אבל רבים מהם היו חסרי השראה ומשעממים, כך שאם במונקי בול לווי יש 100 שלבים שכולם טובים, אז מי אני שאתלונן :inlove:

אגב, ראוי לציין שהשתלטתי במהירות על השליטה. לא הייתי זקוק לזמן תרגול כפי שיש מבקרים שהיו זקוקים לו (מי יודע, אולי גם אוהב את המולטיפלייר בניגוד אליהם). אצל חברי בדקתי יותר לעומק את מונקי בול, ואהבתי אותו מאוד, גם מהבוסים לא התאכזבתי (בניגוד לדעתם של כמה מבקרים), הם מהנים, לא משעממים ומגוונים. גם את יכולת הקפיצה אהבתי מאוד, היא מוסיפה מאוד, כאן צדק מאט.

את ווי ספורטס ואת זלדה ניסינו כבר בבית (weasel מהפורום, חבר שלי ואני).

לגבי ווי ספורטס, התרשמתי על קצה המזלג בלבד. הם ממוצעים מאוד, אך הבאולינג הכי טוב מכולם. הטניס אטי יחסית לטעמי, ולא תמיד הרגשתי שהכדור עף לכיוון שניסיתי ליעד אותו, גם לא הבנתי מדוע המחשב שמיוצג בעוד שתי דמויות במגרש לא עושה דבר מלבד לרוץ במגרש. בכל מקרה, שום דבר לא בא לי בהפתעה. אין לי ממש איך להרחיב לגביהם, הם טובים למה שיועדו, וזה שליטה אינטואיטיבית והדגמה, שום דבר שאספר לא יחדש לכם. אם יש לכם שאלות ספציפיות על האוסף אז אבדוק זאת ואענה לכם.

זלדה מדהים, הכל בו מושקע כל כך, צועק 'יצירת מופת'. מההלחנה, לבימוי ולגיימפליי. מרהיב. שיחקנו בבית חברי כשהסנסור בר על הטלוויזיה. זה בהרבה פחות יעיל מאשר יהיה מתחת לטלוויזיה או לצדה. פשוט היד המחזיקה בשלט נמצאת למטה ולא תמיד יהיה טווח קליטה כך, גם כי פינת הטלוויזיה מסתירה. אצלי בבית שמתי את הסנסור לצד הטלוויזיה, בהרבה יותר יעיל.

אני מת לנסות מחר את זלדה לעומק. רשמים בהמשך. אני כבר יכול לומר לכם שהשליטה עושה את כל ההבדל. כולנו הסכמנו שיש משהו בלהניף את השלט לכל הצדדים כדי להניף את החרב.

אני עכשיו התחברתי לרשת, מוריד עדכונים.

אגב, ראיתי בחנות גם את גיר אוף וור על מסף אל-סי-די ענק. לא הפתיע אותי, ידעתי בדיוק ממה הוא עשוי. בהחלט מרשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    קודם כל, תתחדש (:
    דע לך שזלדה רק משתפר. אתה ממש בהתחלה, אז אין לך עדיין מושג עד כמה הוא טוב באמת.
    מה הWii Code שלך?
    שלי הוא: 1350-1985-8120-6965
    תוסיף אותי ותן לי את שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    תיארתי לעצמי שאתה הבעלים של הקונסולה שהם "שומרים למישהו אחר" . בכל מקרה אני גם אמור לקבל את הקונסולה שלי השבוע, אבל אני עדיין חושש בקשר למשחק...

אתה מבין, הזמנתי את ריימן מהאתר הקנדי דרך PAYPAL, אך לא קיבלתי אי-מייל שמאשר את הזמנתי, קראתי בFAQ כי אני לא הזמנתי באופן מושלם(אך בכל זאת הזמנתי וחויבתי), וכי המחשב שלהם לא קלט את ההזמנה בצורה מלאה, אז אני עדיין חושש שאני לא אקבל את זה...

מישהו יכול לאמת שזה קרה לו, והוא קיבל את החבילה בלי שום בעיות?

נב. רונן, עשית לי חשק לקנות את זלדה, אבל אני אתאפק ואקנה אותו רק אחרי שאסיים את ריימן .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    מזל טוב, רונן!

מחזק את דעתו של D-fens. זלדה רק משתפר ומשתפר עם הזמן. למרות שאיכות המבוכים (הגבוהה) היא די רציפה וקשה לי לבחור את החביב עליי ביותר. מצפה לעוד רשמים בנוגע למשחק ולקונסולה בכלל.

אכן, מסור לכולנו פה את ה-Wii-Code שלך. שלי הוא 6814.6822.5064.5269.

F.P, באתר של הקנדים אתה יכול להיכנס ל-My Account ומשם ל-Order History. אם אתה לא רואה שם את ההזמנה שלך או רואה משהו לא בסדר איתה תרגיש חופשי ליצור איתם קשר באימייל. הם עונים מהר ובצורה נחמדה.

היו לי כמה מיקרים מוזרים עם הזמנות ואימייל פתר אותם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    וואו... קרב הבוס השמיני בזלדה תפס את אחד המקומות הראשונים ברשימת "הקטעים הכי הזויים אי פעם במשחק" שלי. חתיכת טרנס כזה עוד לא חוויתי.

אם רק הייתי יכול לשכוח הכל ולהתחיל מהתחלה... if only
    (עדיין נשאר המבוך האחרון... עוד לא נגמר... להנות מהכל כמה שאפשר...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    מזל טוב, רונן!

מחזק את דעתו של D-fens. זלדה רק משתפר ומשתפר עם הזמן. למרות שאיכות המבוכים (הגבוהה) היא די רציפה וקשה לי לבחור את החביב עליי ביותר. מצפה לעוד רשמים בנוגע למשחק ולקונסולה בכלל.

אכן, מסור לכולנו פה את ה-Wii-Code שלך. שלי הוא 6814.6822.5064.5269.

F.P, באתר של הקנדים אתה יכול להיכנס ל-My Account ומשם ל-Order History. אם אתה לא רואה שם את ההזמנה שלך או רואה משהו לא בסדר איתה תרגיש חופשי ליצור איתם קשר באימייל. הם עונים מהר ובצורה נחמדה.

היו לי כמה מיקרים מוזרים עם הזמנות ואימייל פתר אותם.
    עשיתי ועשיתי, שלחתי להם הודעה בשבת, עדיין אין תשובה...

וזה לא מופיע באורדר היסטורי.

יכול להיות שהם בחרו להתעלם מזה משום שהיוזר שלי(באימייל) הוא בעברית?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    D-Fens, אני יודע שהוא הולך להשתפר מאוד, לכן אני כל כך מתרגש ממנו.

ג'ימס, תודה! וזה מגניב שהאיכות של המבוכים היא רציפה כי מאוד גבוהה :inlove:

אגב, ג'ימס, אני מסכים אתך מאוד שווי ספורטס הוא למולטיפלייר בעיקר. בסינגל יש בו כמה חורים, במיוחד בטניס, ממה שהספקתי לראות (דמויות ש"מאוננות" על המגרש, נמצאות שם לקישוט, אני מדבר על השניים שקרובים לרשת, הן בכלל לא חובטות בכדור). הגולף גם בעייתי, התקשיתי לווסת את עצמת המכה, בכל מקרה הדמות שלי חבטה אותו חזק כמה פעמים, למרות שניסיתי אחרת. אולי פספסתי משהו. אני מסכים עם כל המנוסים האחרים שהבאולינג הכי אינטואיטיבי ומעולה בכל האוסף הזה, לא רק למולטיפלייר.

אני אחזורהבייתה ואוסיף אתכם לווי שלי. אגב, איפה רושמים את המספר? איפה אני רואה את המספר שלי? ומה זה מאפשר לנו מלבד לשלוח הודעות ולשלוח "מי" אחד לשני?

אתמול עדכנתי את הקונסולה דרך הראוטר (תודה לאל,לא נהרסה לי) והתחלתי לשוטט באפשרויות (זה ממש ממכר, אני אומר לכם). נכנסתי לחנות, רציתי לראות את המבחר, ונכתב לי שאני יכולל קנות נקודות דרך קניית כרטיסים בחנויות או דרך כרטיס אשראי דרך שירות האון ליין. אז הקשתי את מספר האשראי שלי ואת הכתובת, אבל קיבלתי הודעת שגיאה שהכתובת שמזוהה עם הכרטיס אשראי (הכתובת שלי שהקשתי) אינה תקינה. מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה? והאם הבנתי נכון שהנקודות שאני קונה נשמרות במכשיר ולכן לא צריך להשתמש בכרטיס? ז"א, נינטנדו לא שולחת לי כרטיס הבייתה (כי זה יהיה בהרבה פחות יעיל). ג'ימס, איך קנית את משחקי ה-VC שלך?

ועוד דבר: באחת האופציות בחנות התבקשתי להקיש שם משתמש וססמה (שאל אותי אם אני רוצה לבצע לינק. קישור למה?). מאיפה אני מקבל שם משתמש וססמה ולשם מה זה? אני לא בטוח שזה בשביל לבצע רכישות, כי כשביקשתי לא לבצע קישור נשלחתי לחנות כדי לבחור את המשחק שברצוני לקנות.

אני ממש מתרגש מה-VC. גם אחי משתגע מהאפשרות הזו (התלהב שראה את סוניק להורדה). אחי בכלל התלהב מהווי, מהצורה שלה, לאופן הכנסת הדיסקים, היכולת להריץ משחקי גיימקיוב, את ה-VC וגם אהב שיש אפשרות לשחק ביד אחת במשחקים מסוימים. אמרתי לו שאני יכול לאכול סנדוויץ' בזמן שאני משחק במונקי בול; הוא הוסיף שאני יכול גם לאונן חחחחח

אחי, אגב, לא אחד שמתלהב בקלות מקונסולה; הקונסולה הזו פשוט שונה ומגניבה.

אגב, אני אחזור על זה שוב: אני ממש מרוצה ממונקי בול. הוא ממכר מאוד, ואני מתחיל לסלוח לו על מיעוט בשלבים (יחסית, כי עדיין זה הרבה) כי לפי התרשמותי השלבים במשחק איכותיים יותר מהמשחקים הקודמים שבהם יש לא מעט שלבים חסרי השראה ומשעממים. אבל אני אתקדם יותר במשחק כדי לדעת כמה מזה זה נכון.

אני כנראה ארצה לקנות גם את טראומה סנטר, כי אם יש משחקים שהכי מתאימים לווי זה משחקים חדשניים ומקוריים, והמשחק הזה הוא כזה. אולי גם אקנה את אקסייט טראק מתישהו, כי יש מבקרים מחמירים (עיינו ערך מונקי בול), לכן זהיר לגבי הציון שנתנו למשחק הזה. הוא מהנה בטירוף, לפי התרשמותי, רק צריך זמן להתרגל אליו.

F.P, מאיזה משחק אתה חושש ולמה? ולמה לא קנית את טווילייט פרינסס?!

D-FENS, כמה שעות משחק כבר יש לך בזלדה? פשוט הרגשתי שה-35 שעות של ג'ימס זה מעט מדי חחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    רונן, בקשר לטניס, אתה הוא זה ששולט בדמות אשר קרובה לרשת. אני יודע שיש אפשרות לשלוט רק בשחקן אחד ולתת למחשב לשלוט על האחר אבל זאת לא הדרך לשחק. אתה שולט גם בשחקן מקדימה וגם בזה מאחורה באותו הזמן. ולכן זאת בחירה שלך אם השחקן שקרוב ברשת יחבוט בכדור או לא. גם ככל שאתה מתקדם, והרמה שלך עולה, גם הרמה של המחשב עולה ואני חושב שהוא מתחיל להיות יותר פעיל.

בקשר למספר, בתפריט הראשי יש לך מצד ימין למטה את הסמל של המעטפה בשביל להגיע לאיזור ההודעות. שם מצד שמאל למטה יש לך סמל של יצירת הודעה חדשה ואז יופיע לך מצד ימין באמצע ספר רשימת הכתובות. על הכריכה שלו מצויין מספר ה-Wii שלך. כרגע מלבד לשלוח הודעות ו-Mii זה לא עושה כלום. בעתיד נוכל לשחק ביחד ואולי עוד דברים שנינטנדו תחליט להוסיף.

באשר ל-VC ושיטת הרכישה. מהסיבה שהמכשיר שלך אמריקאי, אתה יכול להכניס רק כתובת אמריקאית (אתה יכול להכניס מה שאתה רוצה אבל תתקבל רק כתובת אמריקאית). מה שאומר שאתה צריך כרטיס אשראי שכתובת החיוב שלו מוגדרת ככתובת אמריקאית. בעיה לכל מי שגר בישראל. לכן אתה חייב לקנות את כרטיסי הגירוד באיזה חנות (מדייה גיים מוכרים?). זה מה שאני עשיתי מחנות בארצות הברית. זה עובד נהדר, אבל לוקח יותר זמן.

באשר לקישוריות של ערוץ ה-VC. מדובר על קישוריות אל החשבון שלך באתר הרישמי של נינטנדו. באשר לאילו יתרונות אתה מקבל מקישוריות כזאת אני לא יודע, הדבר היחיד שאני שמתי לב אליו זה שהוא רושם בחשבון שלך את כל המשחקים שאתה קונה ובצורה זאת אתה עלול להיות זכאי לכל מיני בונוסים כמו מנוי חינם של המגאזין שלהם... שזה שוב לא רלוונטי כי אתה גר בישראל.

נו, אז רגע... מה עדיף? מונקי-בול או ריימן? בחישוב טוטאלי של סינגלפלייר ומולטיפלייר. עם יותר דגש למולטיפלייר. אישית הארנבים עושים לי את זה יותר מהקופים. אבל אני מעדיף לשמוע מהמנוסים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני בעד ריימן, מונקי נראה לי טיפה חלש וריימן נראה כל כך טוב. המיני משחקים שלו נראים הרבה יותר טוב.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Jaymz
    באשר ל-VC ושיטת הרכישה. מהסיבה שהמכשיר שלך אמריקאי, אתה יכול להכניס רק כתובת אמריקאית (אתה יכול להכניס מה שאתה רוצה אבל תתקבל רק כתובת אמריקאית). מה שאומר שאתה צריך כרטיס אשראי שכתובת החיוב שלו מוגדרת ככתובת אמריקאית. בעיה לכל מי שגר בישראל. לכן אתה חייב לקנות את כרטיסי הגירוד באיזה חנות (מדייה גיים מוכרים?). זה מה שאני עשיתי מחנות בארצות הברית. זה עובד נהדר, אבל לוקח יותר זמן.
    1. מה זה כרטיסי גירוד?
    2. מדברייך משתמע שאפשר לשכוח ממשחקי VC בישראל (לכל אותם מחזיקי הwii האמרקאי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    וואלה, מגניב, ג'ימס. אז ככל שאתקדם בווי ספורטס יהיה יותר אתגר ואהנה יותר.

ואיך אני שולט בשתי דמויות בו זמנית? וזה לא קצת מסרבל את העסק? זה נראה לי חסר טעם כי אפשר להגיע לתוצאות יפות, אפילו יותר, בשליטה על שחקן אחד. מה דעתך? עכשיו כאני חושב על זה, אולי זה בא כפיצוי על כך שהשחקן הקיצוני לא תמיד מספיק לכדור, אז השחקן הסמוך לרשת אמור להציל את המצב. רק מחשבה.

גם אתה שמת לב שהכדור לא תמיד עף לכיוון שאתה מנסה לייעד אותו? מצד שני, אין שום דרך שהקונסולה יכולה לדעת לאיזה כיוון אתה מתכוון, כי הזווית היא אותה זווית. או שפספסתי משהו גם כאן?

לדעתכם, אם אני מווסת את הסאונד של השלט למינימום, פשוט משתיק אותו, זה חוסך חיי סוללה? דווקא אהבתי את הטאץ' הזה, הוא בהחלט מרענן, אבל עדיין במידה מוגבלת. אולי בעתיד זה ינוצל יותר טוב.

ואם אני לא משתמש בשלט, אך הקונסולה דלוקה, קצב האנרגיה שהשלט דורש הוא זהה? ג'ימס, כמה שעות משחק לקח לך עד שנגמרו לך הסוללות? כתוב בחוברת שלא מומלץ להשתמש בסוללות נטענות כדי לא למנוע זליגה שלהן, אך זה יהיה בסדר כל עוד אני אקפיד על שאר הכללים. אני תמיד משתמש בסוללות נטענות ושום זליגה לא הייתה. וחוץ מזה, הייתי פושט רגל אם הייתי צריך לקנות סוללות חדשות כל כמה שעות. רק נטענות! במה אתם משתמשים?

אגב, לא אמור להיות מיקרופון בשלט?

כשאחזור הבייתה אני אוסיף אתכם, אשלח הודעה ואנסה לשלוח לכם את המי שלי חחח. הבנתי מ-IGN שיש בעיות עם זה קצת, לוקח זמן שההודעות מגיעות או משהו כזה (קראתי את הכתבה ברפרוף) או לא תמיד רואים בזמן אמת מתי הצד השני מחובר, יש דיליי. מישהו קרא את הכתבה? בכל מקרה, זה לא משהו שנינטנדו לא תוכל לשפר בעדכונים עתידיים או בשרתים יעילים יותר.

לא, ג'ימס, מדיה גיימס לא מוכרים את הכרטיסים הללו עדיין. חבל שלא ניתן לרכוש נקודות און ליין, זה היה בהרבה יותר זמין ומגניב.

ג'ימס, בקשר לשאלתך: ד"ר קיאו ענה לך יפה, אך לא תשובה מלאה. אם אתה מעוניין במולטיפלייר אז ריימן הוא בשבילך. הוא נראה הרבה יותר טוב (במולטיפלייר), משעשע יותר (אופייני למסיבות), מגוון יותר ופחות "שבור" (למרות שהבנתי שגם בו יש כמה בעיות, אבל לא באותו היקף כמו במונקי בול). בקשר לסינגל, זה כבר סיפור אחר. אתה שיחקת בקודמים? הסינגל כאן הוא בהרבה יותר טוב, ולא רק בגלל השליטה. בינתיים, אני לא רק אוהב אותו, אלא אני מתלהב ממנו, אבל היי, זה לא מחייב גיימרים שלא נהנו מהקודמים. weasel מהפורום לא אהב את הקודמים, אבל הוא אהב את גרסת הווי יותר. עדיין, לפי מה שהבנתי ממנו הוא לא היה קונה אותו, הסגנון לא בשבילו.

יצא לי להתנסות במשחקון אחד ממנו: מניפים פטיש כדי להכות דמויות שיוצאות מהאדמה במקומות שונים (או משהו כזה). אולי בגלל שהסנסור בר היה מעל טלוויזיה במיקום לא מתאים לגובה היד שלי, אז לכן הרגשתי שזה לא עובד חלק. אבל לאחר דקה של התנסות הצלחתי להשתלט על זה יותר, וזה נחמד מאוד (אבל שוב, לא כמו הסינגל המהמם).

D-FENDS, אולי משחקים קנית עם הווי בנוסף לזלדה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי spam
    1. מה זה כרטיסי גירוד?
    לא הבנתי איך הבנת זאת. יהיה ניתן להוריד משחקי VC, רק שהרכישה שלהן תיעשה בצורת הקנייה היחידה שאנו יכולים להשתמש בה - קניית כרטיס נקודות מחנות באמריקה ולא דרך קניית נקודות דרך הרשת.

וגם אני לא הבנתי למה הכוונה ב"כרטיס גירוד".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי spam
    1. מה זה כרטיסי גירוד?
    ניתן לרכוש בחנויות בארצות הברית כרטיסי נקודות. על גבי כרטיסי הנקודות יש מספר סיריאלי. מגרדים, מגלים מה המספר, מכניסים אותו לערוץ ה-VC ואתה מקבל מספר נקודות לפי ערך הכרטיס. ואז אתה משתמש בנקודות על מנת לרכוש משחקי VC (ולאחר מכן ערוצים אחרים כמו ערוץ האינטרנט - הדפדפן).

ולא הייתי מחזיק אצבעות בתקווה שהמכשירים האירופאים יהיו פחות בעיתיים בקטע הזה. כל עוד אין שיווק רישמי של ה-Wii בישראל גם לא תהיה תמיכה בכל הקטע של החיוב דרך המכשיר.

רונן, לדעתי כל הקטע הוא השליטה בשתי הדמויות. ככה למשל אם הדמות מאחורה חובטת את הכדור לקצה הימני של המגרש, והמחשב צריך ללכת לקצה הימני בשביל להחזיר את הכדור, הדמות שלך מקדימה יכולה לחבוט בו אל הקצה השמאלי של המגרש בלי שתהיה למחשב יכולת להגיע בזמן. יש כל מיני טריקים מעניינים כאלה. וזה לא בעיה לשלוט על שניהם. גם ככה כל מה שאתה עושה זה לחבוט. וכשאתה חובט, שתי הדמויות חובטות.

שים לב, אתה בוחר לאן הכדור יעוף על ידי תיזמון של המכה, לא זווית. אם אתה חובט ברגע שהכדור מגיע, הוא יעוף לכיוון אחד, אם אתה מחכה קצת - לאמצע, ואם אתה מחכה קצת יותר - לכיוון השני. הבאתי לך תמונה של ההסבר הזה בדיון שלי אבל עכשיו אתה כבר יכול לראות את זה בחוברת שלך. לוקח זמן להתרגל לזה.

כן, סביר להניח שאם תכבה את הרמקול הפנימי הסוללות יחזיקו מעמד יותר זמן. השלט מכבה את עצמו אחרי כבערך דקה שאתה לא משתמש במכשיר. גם אם הוא דולק, נמצא בתרדמת או כבוי לחלוטין. ברגע שאתה לוחץ על איזה כפתור הוא נדלק מחדש. אני מאמין שעברו בערך 40 שעות משחק עד שהסט הראשוני של הסוללות נגמרו לי. כתוב בחוברת שלא מומלץ להשתמש בסוג מסויים של סוללות נטענות בשל בעיות זליגה. אבל מדובר פה על הסטנדרד של הסוללות הנטענות, מה שכולם משתמשים בו והן עושות בעיות רק פעם אחת מתוך 1000, וניתן להבחין בבעיה לפני שמכניסים אותן למכשיר. זה פשוט בשביל לכסות את התחת של נינטנדו. אין לך מה לדאוג.

לא, אין מיקרופון בשלט.

כן, קראתי את הכתבה ב-IGN. הקטע הוא שלא מספיק לך להוסיף מישהו על מנת שתוכל לשלוח לו הודעות. אותו מישהו צריך להוסיף גם אותך. ולוקח זמן לשרתים של נינטנדו לאשר את העובדה שהאחד הוסיף את השני ושהשני הוסיף את האחד על מנת שיוכלו להתחיל לשלוח הודעות אחד לשני (או בעתיד לשחק אחד עם השני). מאט התלונן על זה שאם שני אנשים רוצים להתחיל לשחק אחד עם השני זה יכול לקחת לשרתים של נינטנדו 12 שעות לאפשר להם את זה. זה לא עניין של לראות בזמן אמת מתי מישהו מחובר כי זאת לא אפשרות (לפחות כרגע?).

כנראה שאני אלך על ריימן באמת. אולי אני יזמין אותו ביחד עם FF3 או Castlevania החדש מהקנדים. נראה.
    שתף ב-Google+

כמה עולה כל נקודה?
    איפה אפשר למצוא מחירון משחקים - נקודות לwii?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    כמה עולה כל נקודה?
    נכתב במקור על ידי spam

1000 נק' זה 10$ (כלומר 100 נק' לדולר).
    משחקי NES עולים 500, משחקי ג'נסיס עולים 600, SNES עולים 750 ומשחקי N64 עולים 1000.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי spam
    כמה עולה כל נקודה?
    2000 נקודות = 20 דולר = 85 שקלים

נקודה עולה 0.0425 שקל.

כמות הנקודות למשחק NES היא 500 והמחיר - ~21 שקלים.
    כמות הנקודות למשחק SNES היא 800 והמחיר - ~34 שקלים.
    כמות הנקודות למשחק N64 היא 1000 והמחיר - ~42 שקלים.
    כמות הנקודות למשחק Genesis היא 800 והמחיר - ~34 שקלים.
    כמות הנקודות למשחק TurboGrafx היא 600 והמחיר - ~25 שקלים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    תודה, לא זכרתי את המחירים נכון :devil:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    חלמתי שקניתי Wii! פעם ראשונה שיש לי חלום כזה
    לא זה לא קשור לנושא, אבל אין שרשור "מה חלמתם היום?" אז שמתי את זה פה
    שתף ב-Google+

תודה רבה
    עכשיו ההתלבטות היא רק בין קופסאת סיגריה למשחק NES
    או ספר מול שני משחקים של מ64.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    לא קניתי שום משחק נוסף לווי שלי בהשקה חוץ מזלדה, פשוט כי לא היה לי כסף. הייתי מאוד רוצה לקנות את טראומה סנטר שנראה לי כמו משחק ממש טוב שאפשר להעביר את הזמן שלו בין ישיבות על זלדה, אבל שוב... כסף זאת בעיה. גם מאנקי בול ואקסייט טראק נראים לי משחקים מאוד חביבים, אבל לא בא לי להוציא על כל אחד מהם, אפילו אם רק על אחד מהם 50 דולר.

כרגע יש לי 47 שעות בזלדה. אני מניח שאפשר לגמור את המשחק בלי בעיות גם ב39 שעות (בהנחה שאתה יודע מה אתה עושה תמיד, וזאת לא חכמה כי המשחק לא קשה במיוחד), אבל אם אתה רוצה לחקור את עולם המשחק היטב כמו שאני עושה ולהנות מכל מה שהוא מציע אז אתה בקלות גם יכול לעבור את ה-45 שעות. אני מדמיין שאם אני ארצה להגיע ל-100 אחוז אני גם יעבור את ה-60 או ה-70.
    שתף ב-Google+

הרשמה