תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    היי אנשים,
    אנחנו בצוות וויגיימס תמיד נשארים מעודכנים במה שהקהילה רוצה ולכן אני מעוניין רוצה שתתנו את דעתכם בנוגע לכמה שאלות.
    1. מה הפאץ' העדכני או הכי אהוב עליכם
    2. מה הנשקים הכי אהודים במשחק
    3. מה המפות הכי אהודות במשחק
    4. יש צ'יטים למשחק
    5. כמה שרתים ישראליים יש וכמה מקומות בכל שרת.
    אתם כשחקני Quake4 , מאמינים שיש מקום לפתוח קהילה רצינית למשחק או שהוא עוד אחד מאותם משחקים שמעבירים בהם את הזמן?

תודה לכם.
    זקן מדי בשביל החרא הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    1.אני חושב 1.5
    2.טילים חשמל ו-railgun אני חושב הכים והכי מצתאימים לכל מיני מצבים
    3.כולן
    4.לא ניראה לי
    5.יש בערך 3-4 שרתים ישראלים עם בערך עד מ'ס מכסימום של 12-16
    בהחלט יש אפשרות לפתח קיהלה חזקה ורצינית אבל אין הרבה שחקנים רצינים וגם די קשה למתחילים כי המשחק דורש המון מיומנות .בקיצור יש מקום לקהילה (על פי דעתי)

יש דרך לעזור למתחילים אבל צריך ששחקנים יתפקדו בפורום ויגידו אם הם טובים והטובים יאמנו את החלשים איך להישתמש בנשקים וכ'ו.......:devil:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    קיבלתי
    איפה יושבים רוב שחקנים הQuake כיום?
    צריך להביא אותם לפה שיענו על השאלות, תשובה של שחקן אחד לא משקפת קהילה שלמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    אפשר לנסות בפורום פעולה של גיימר
    פעם היה שם תת פורם של q4 ואולי יש עוד שחקנים:barbaric:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    נכתב במקור על ידי InormouS
    היי אנשים,
    אנחנו בצוות וויגיימס תמיד נשארים מעודכנים במה שהקהילה רוצה ולכן אני מעוניין רוצה שתתנו את דעתכם בנוגע לכמה שאלות.
    1. מה הפאץ' העדכני או הכי אהוב עליכם
    2. מה הנשקים הכי אהודים במשחק
    3. מה המפות הכי אהודות במשחק
    4. יש צ'יטים למשחק
    5. כמה שרתים ישראליים יש וכמה מקומות בכל שרת.
    אתם כשחקני Quake4 , מאמינים שיש מקום לפתוח קהילה רצינית למשחק או שהוא עוד אחד מאותם משחקים שמעבירים בהם את הזמן?

תודה לכם.
    1. ה PATCH העדכני ביותר הינו 1.3.
    2. RAILGUN האגדי, ROCKER LAUNCHER, HYPER BLASTER.
    3. THE LONGEST YARD, THE FRAGGING YARD, SANDSTORM בעצם כל המפות טובות .
    4. לא יודע.
    5. אני לא כ"כ מעודכן, אבל כפי שהבנתי יש שרת Q4MAX אחד שפנוי כל הזמן .

הייתי מאוד רוצה לפתח קהילת QUAKE4 אבל למען האמת אני לא רואה את זה קורה, המשחק יצא לפני המון זמן, אני למשל הסרתי אותו לפני כמה חודשים כי פשוט מאוד נמאס לי ... לא היו שחקנים ישראלים, גם לא SERVER... אם אני לא טועה נפתח SERVER ב VGAMES והוא היה ריק כל הזמן....
    המשחק גם כן אינו PING FRIENDLY קשה לשחק עם PING גבוהה נגיד מ 80...

שווה יותר להשקיע את המשאבים ב FEAR COMBAT (כפי שאתה יודע אני אדמין בשרת VGAMES )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    1. 1.3
    2. רוקט ורייל
    3. כולם
    4. לא
    5. הייה פעם שרת 1על1 של אי אס אר, והייה גם עוד איזה פאבליק של 8 אנשים. (אבל בקושי יש 5 אקטיבים בארץ גם ככה :X)

הייה פעם את #gamer.quake & #quake.il שאני וstol פתחנו אבל כל זה הלך פארש. היו כמה שחקנים על רמה שהיו והשתתפו בeswc qualifers (כולל אני) אבל אחריי שאלדן זכה אף אחד לא התעניין בזה יותר. הלאן והאפשרות לטוס הייה הדבר היחידי שעוד אנשים קצת השקיעו בשבילו ועכשיו אין כלום. אם וי גיימס יכולים לשנות את זה אז בכיף ואני יהיה הראשון שיתמוך בכל זה. בענין של שרתים אין הרבה פאבליק לא בארץ וגם לא באירופה כי זה 1על1, אז רוב השרתים הם ממחשבים של אנשים כאשר הם מארגנים את המשחק נגד מישהו. עוד סיבה למה אין הרבה השקעה עכשיו במשחק כי הcpl ועוד אירגנונים גדולים בחול בחרו בq3 במקום בq4 שיהיה המחשק המרכזי שלהם, שהחזיר הרבה שחקי עבר לשחק ולהשקיע וכל מי שעבר למשחק החדש (גם ברמה הגבוהה וגם ביותר נמוכה) חזר למשחק הישן. לדעתי אפשר אפילו להחזיר אותו בארץ כי אותו עוד מכירים ויש אנשים על רמה שעוד לפעמים משחקים. אלה סתם הדעות שלי ואני יסיים אותם לפניי שאני יחפור פה יותר מדיי. אני בטוח שויגיימס יעשו את ההחלטה הנכונה באיך להשקיע במשחק ואני מקווה שגם עוד אירגונים וגם שחקנים חדשים יתחילו להתעניין יותר במשחק ולתמוך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    חיפה
    אני מתכווון לקנות את המשחק בימים הקרובים בנתייים אני משחק בדמו... אבל יהיה נחמד אם תיהיה השקעה למשחק בויגיימס (בכלל ככל שתיהיה יותר השקעה ביותר משחקים ככה יותר טוב
    שתף ב-Google+

הרשמה