תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    לפני שהפורום הזה הגיע התקיימה תחרות קומיקסים, שהמנצחים בה זכו בחולצת Vgames (אני הייתי אחד מהם), ולאחר שהיא הסתיימה והכריזו על המנצחים מישהו אמר שתהיה עוד תחרות בחודשים הקרובים (או משהו בסגנון). חיכיתי המון זמן, וגם יצרתי כמה סטריפים חדשים מאז, בתקווה שאולי הם ייזכו. מאז, התחרות לא הגיעה, ואף אחד לא אמר כלום בנושא. האם יש קשר להעלתו של האתר החדש (ואל תתפסו על השאלה טרמפ, כן?), או שסתם לא נראה לכם הקטע. הסטריפים בתחרות הקודמת היו ממש טובים, אז תחשבו על זה. חוץ מזה, הייתה גם תחרות של רעיונות לחולצות, ומישהו זכה בה כבר לפני 3 חודשים בערך. אמרתם שהמנצח ייקבל 6 חולצות של Vgames (השלוש הראשונות שכבר היו קיימות, ועוד 3 החדשות שהוא נתן את הרעיון אליהם). בתאכלס, אני חושב שאפילו לא ייצרתם את החולצות האלה מאז. מחכה לתשובות בנושא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בוודאי שלא יצרנו את החולצות החדשות - היית שומע על זה מכל עבר! אתה זוכר כמה פרסמנו את החולצות הראשונות. לצערנו, ההדפסה הזו נדחית בינתיים לטובת האתר החדש. אבל אני לא רואה שום סיבה לא לעשות עוד תחרות קומיקס, ואעביר את ההצעה הזו הלאה, לכוחות שממעל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ואם כבר מדברים על הכוחות שמעל ערן, רציתי לשאול מה עם אמיר לוטן, עדיין בויגיימס?

בפעם השנייה Woolin - החתימה שלך מאוד קטנה.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אולי גם אני אצטרף לתחרות אם תתחיל (אני רק מקווה שהיא תתחיל עוד 3 שבועות).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אמיר עוד לפעמים כותב לנו, כן. הוא כתב מזדמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    טוב, למקרה שהתחרות באמת תתחיל, הנה יצירותי המקוריות, המצחיקות והמבדרות.
    ראוי לציין שבנושא הזה הבעתי בדיוק את דעתי על קהל המגיבים... אולי קצת בהגזמה...
    קומיקסיי
    למי שלא יודע, המילה 'קומיקסיי', המופיעה למעלה בצבע כחול עם קו דק מתחתיה, מציינת שזהו קישור לדף אינטרנט מסויים. עוד על האינטרנט תוכלו למצוא באתר וויקיפדיה.
    האינטרנט
    גם זהו קישור, ואתם מוזמנים ללחוץ עליו בעזרת כפתור העכבר השמאלי בכל עת שתרצו, ומיד תועברו לעמוד אינטרנט אחר בו יוצגו פרטי מידע על האינטרנט.
    בהצלחה בשיעורכם הראשון על האינטרנט, ובהצלחה (ה'בהצלחה' השני היה במכוון... מידת הטמטום של אנשים...).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    גם אני מחכה לו... השתפרתי מאז...

שאביב תתן איזה דף עם כל הדמויות והפעם בלי קווים מקווקוים ומעצבנים שצריך לגזור ונעשה איזה תחרות.

ולמה תמיד צריך לתת איזה חולצה? ת'אמת...מי משתמש בה?

אפשר לתת איזה 50 שקל פרס. סתם...

אבל אפשר לתת פרס פרסום של הקומיקס שלך בתוך הקומיקסים של האתר... שאנשים באמת יראו אותו...

או איזה וואקום חדיש ויקר חתום בשמה של אביב...מה אתם אומרים על זה?:barbaric:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    רעיון מצויין ומבורך. המתינו לתשובה רשמית.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הרשמה