תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    כולכם יודעים שבשרת לא מותקן punkbuster. לא, זה לא עוד ת'רד התלוננות נגד צ'יטרים, אלא דווקא ההפך. כל שחקן שיש לו סיבוב טוב במשחק יודע שפתאום מתחילים נגדו מסע צלב, קוראים לו צ'יטר וכדומה.
    היום היו לי כמה ראנים טובים ומשחק מהנה באופן כללי כשפתאום שחקן אחד (אני לא אתחיל לקרוא עכשיו בשמות) החליט שאני משתמש ב-wallhack. אני מוצא את הרעיון מגוחך וכל מי שמכיר אותי יודע כמה שההגינות חשובה לי במשחק (כמו למשל שאני אהיה הראשון לעבור קבוצה במקרה של אי - איזון בקבוצות). אותו שחקן התחיל לקיים votes להעיף אותי. כשלעצמו זה לא מפריע לי במיוחד אבל כשאנשים אחרים הצביעו בנוסף ומספר המצביעים "כן" עלה ועלה הבנתי שאני לא רצוי.
    למזלי ההצבעה לא עברה (למרות שהיה חסר רק קול אחד- היו 8 קולות כשהיו דרושים 9) אבל אני החלטתי שאני לא משחק בחברת האנשים האלה ועזבתי.
    אני מבין את החלטת מתחזקי השרת לא להתקין punkbuster בטענה שזה מסרבל ומפריע, אבל למה כאשר כל שחקן נוב (כן, הוא היה נוב. לא יכל אפילו לכתוב מבלי לבטל caps lock) מתעצבן על מישהו שיותר טוב ממנו באותו סיבוב הוא יכול להדיח אותו סתם ככה?
    בטח יש איזה פתרון לזה, אני בטוח לא היחיד שזה קרה לו.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    זו בעיה ידועה בהרבה משחקים. הבעיה העיקרית היא ש- FEAR הוא חדש והשחקנים הותיקים והטובים עדיין לא מכירים זה את זה. כשהאדמינים החדשים שלנו יהיו כל הזמן בשרת ויכירו את כל השחקנים הטובים, מקרים כאלו כבר לא יחזרו בקלות.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

אני אישית ערב לכך שאתה שחקן ממדרגה ראשונה, ואחד שלא עושה שימוש בצ'יטים.
    תשמע, שחקנים חשדנים תמיד יהיו, בכל משחק, כמו במציאות, יש אנשים יותר נחמדים ויש אנשים פחות נחמדים. אין הרבה מה לעשות כנגד זה מלבד זה שיהיה אדמין זמין באותו הזמן ע"מ לטפל בבעיה ממקור ראשון.

אני לא חושב שאתה צריך לקחת ללב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    זו אחת הסיבות העיקריות בעד להפעיל את Punkbuster, אבל בשלב זה, כשאין עוד צ'יטים או צ'יטרים במשחק הטרי, זה לא מספיק בשביל להפעיל אותו.
    שתף ב-Google+

הרשמה