תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    (למה המערכת תגובות עדיין קשורה לקהילות הישנות? אף אחד לא נכנס אליהן...)

יש לי בעייה קשה עם המשפט\פסקה:
    "מהיום שבו הגה הגאון הראשון את הרעיון להפוך סרטים למשחקים, קרו שני דברים נוראים המאיימים לכלות את המין האנושי: בעלי הזכיונות הרוויחו עוד יותר כסף, ומבקרי משחקים החלו לקפוץ מגגות. "
    כי זה לא תמיד היה ככה, רק בשנים האחרונות, אם תסתכלו למשל על aladdin ועל the lion king ועל משחקי הנוסטלגיה מבוססי הסרטים, יש משחקים מצויינים שנוצרו על סרטים.
    זה שבשנים האחרונות כל התעשייה הפכה להיות ממוסחרת בצורה מגעילה, ומוציאים משחק כרווח בטוח בלי להשקיע בו, זאת לא סיבה להעליב את כל הרעיון, שיכול להיות נהדר, וכבר הוכיח את עצמו בעבר.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נקודה טובה.
    אני זוכר שהייתי מכור ל"אלאדין" ו"מלך האריות", אז זה דיי נכון שכל הנושא הזה של משחקים גרועים שמבוססים על סרטים (גרועים?), התחיל רק לפני כמה שנים.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    הערה טובה. הבעיה המרכזית היא שכיום משחק מבוסס-סרט יכול להשען על קידום המכירות של הסרט והשקעה במשחק עצמו היא מיותרת. הוא ממילא ימכור.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי moonjib
    נקודה טובה.
    אני זוכר שהייתי מכור ל"אלאדין" ו"מלך האריות", אז זה דיי נכון שכל הנושא הזה של משחקים גרועים שמבוססים על סרטים (גרועים?), התחיל רק לפני כמה שנים.

זה לא ממש נכון. כבר באמצע שנות השמונים מושג ה"משחק מבוסס הסרט" היה מספיק כדי להעביר חלחלה בגבותיהם של מבקרי משחקים מנוסים. קראו מגזינים של Zzap 64 (מגזין משחקים ידוע של הקומודור 64) או Crash (מגזין האחות שלו, שהיה מוקדש לספטרום) כדי להיווכח בזאת.

Ocean, למשל, הייתה מפיצה ידועה לשמצה בתחום, שהוציאה כמויות זבל ממותג שלא היו מביישות את ימינו בשום צורה.

מה שנכון, אחוז המשחקים מבוססי הסרט ביחס לאחוז המשחקים המקוריים היה הרבה יותר קטן.

הרשמה