תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    סוני עורכת שינויים בצוות הבכיר, ואנליסט טוען שזו הסיבה שה- PlayStation 4 לא תראה אור לעולם.ומה אתם חושבים?

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    נראה שסוני לוקחים סיכון עם ה"פליישטייסן"3 אבל אני לא חושב שאם יפרשו,אלא אם
    הפלייסטיישן3 יהיה כשלון גמור,אבל מה הסיכוי שאנשים לא יקנו מכשיר במחיר מטורף עם אפס משחקים טובים זמינים וטכנולגיה שלא צריכה ולא עושה ממש כלום וגם השרות רשת הכי פחות טוב ובסך הכל המתחרה הכי יקרה עולה משהו כמו חצי מהמחיר,אבל
    מה הסיכוי שזה יקרה ?,אם זה לא יהיה כישלון אז אני חושב שסוני ימשיכו וזהו
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אנחנו מסכימים,בהחלט סופו של עידן :|

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה כזה מפגר לתת הכרזה כזאת כשהדור הבא התחיל רק לפני שבועיים.
    מה יהיה עוד שלוש שנים שהPS3 יעלה פחות מ-300 לגרסה הזולה ויהיו לו משחקים כמו TEKKEN, GT4, MGS4 DMC4, FFXIII וכו'? גם אז תחשבו שהוא יהיה כישלון?

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    עם כל הכבוד לאנליסט .....לא נראה לי שנראה את סוף זיכיון הפלייסטישן בקרוב.....מה שכן אפשר להגיד זה שהפלייסטישן 4 לא יצא רק בעוד איזה עשור בערך (או לפחות)....עם כל הטכנולוגיה שסוני חקרה ודחפה לפיאס3 אני לא חושב שהם יוציאו את 4 בעוד חמש/שש שנים (זמן החיים הסטנדרטי של כל קונסולה פני שמוציאים את הבאה - על פי זמני החיים של פיאס 1 ו2).

מה שכן נראה זה אקס בוקס 360 2 וWII 2 עם טכנולוגיות מתקדמות בזמן שנראה אצל סוני את הפיאס 3 (גרסה משודרגת לפחות) אבל ל קונסולה חדשה לגמרי.....אחרי הכל הם מפסידים 300 דולר על כל קונסולה...יקח להם זמן להשלים את הפער....הרבה זמן...
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Bender
    עם כל הכבוד לאנליסט .....לא נראה לי שנראה את סוף זיכיון הפלייסטישן בקרוב.....מה שכן אפשר להגיד זה שהפלייסטישן 4 לא יצא רק בעוד איזה עשור בערך (או לפחות)....עם כל הטכנולוגיה שסוני חקרה ודחפה לפיאס3 אני לא חושב שהם יוציאו את 4 בעוד חמש/שש שנים (זמן החיים הסטנדרטי של כל קונסולה פני שמוציאים את הבאה - על פי זמני החיים של פיאס 1 ו2).
    נכתב במקור על ידי Bender

מה שכן נראה זה אקס בוקס 360 2 וWII 2 עם טכנולוגיות מתקדמות בזמן שנראה אצל סוני את הפיאס 3 (גרסה משודרגת לפחות) אבל ל קונסולה חדשה לגמרי.....אחרי הכל הם מפסידים 300 דולר על כל קונסולה...יקח להם זמן להשלים את הפער....הרבה זמן...

ברור שסוני יוציאו PS4 ולא רק זה הם יוציאו אותו תוך 5 שנים אם לא פחות.
    כל הטכנולוגיה שהם דחפו לPS3? מה הם כבר הכניסו לשם חוץ מאשר BR?
    הרי עוד שנתיים הם כבר לא יפסידו על כל מכשיר שהם מוכרים והם ירצו לשגר את הPS4 לפני הXBOX3 הרי כמו עם הPS2 והיום עם ה360, לשגר ראשון אומר לפתוח פער על התחרות.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    לדעתי ייקח לפחות 6 שנים עד הבא, וגם 5 זה יפה מאוד.
    הבוקס היה רק 3 וחצי שנים לעומת 6 של הפס2, ולדעתי זאת ממש יריקה בפנים של בעלי האקס-בוקס... אבל זה לדיון אחר.

בקיצור - 5 שנות קונסולה יהיה יפה, בדיוק בזמן אפילו.

אחרי 3 שנים קונסולה מתחילה להראות סימני זיקנה מתקדמים, אבל זה לא אומר שצריך כבר להוציא חדשה, במיוחד לא במחירים האלה.
    אם סוני יוציאו את הפס4 עוד 3-4 שנים, אנשים לא ייקנו אותו כ"כ מהר.

אני מתאר לעצמי שהמכשיר הבא של מיקרוסופט וסוני ייצא פחות או יותר בטווח של חצי שנה אחד מהשני, ב-2011. (וואו, זה נשמע כ"כ עתידני!!! לייזרים בכל מקום! אההה!!!)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    לדעתי ייקח לפחות 6 שנים עד הבא, וגם 5 זה יפה מאוד.
    נכתב במקור על ידי Laskin
    הבוקס היה רק 3 וחצי שנים לעומת 6 של הפס2, ולדעתי זאת ממש יריקה בפנים של בעלי האקס-בוקס... אבל זה לדיון אחר.

בקיצור - 5 שנות קונסולה יהיה יפה, בדיוק בזמן אפילו.

אחרי 3 שנים קונסולה מתחילה להראות סימני זיקנה מתקדמים, אבל זה לא אומר שצריך כבר להוציא חדשה, במיוחד לא במחירים האלה.
    אם סוני יוציאו את הפס4 עוד 3-4 שנים, אנשים לא ייקנו אותו כ"כ מהר.

אני מתאר לעצמי שהמכשיר הבא של מיקרוסופט וסוני ייצא פחות או יותר בטווח של חצי שנה אחד מהשני, ב-2011. (וואו, זה נשמע כ"כ עתידני!!! לייזרים בכל מקום! אההה!!!)
    אני חושב שמיקרוסופט תצא ראשונה.
    הם יתנו ל-360 אורך חיים של 4-5 שנים ככה שהם יוציאו את ההמשך שלה בטח בנוב' 2009 או 2010 (וכך הם גם יצאו שנה עד שנתיים לפני ה-PS4).

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

אני חושב שמיקרוסופט תצא ראשונה.
    הם יתנו ל-360 אורך חיים של 4-5 שנים ככה שהם יוציאו את ההמשך שלה בטח בנוב' 2009 או 2010 (וכך הם גם יצאו שנה עד שנתיים לפני ה-PS4).

זה יהיה די מקומם...
    תחשוב על כל משחקי האונליין שבטח ייצאו עוד שנה-שנתיים עם כל המנויים שלהם ובסיס המשתמשים.
    ה MMORPG זה דבר שבטוח ייכנס, אולי אפילו WOW, אני לא חושב שכולם יסכימו לעבור למכשיר חזק יותר אם יש להם מנויים למשחקים כאלה.
    ושוב, לדעתי הם לא יעשו שוב מכשיר ל-3-4 שנים, כי להפך מפעם קודמת - יהיה להם בסיס משתמשים עצום בכל היבשות (טוב, אולי יפן ושאר אסיה לא ממש, אבל בטוח פי כמה וכמה ממה שהיה לבוקס).

תמיד אפשר להוציא קודם כדי לדפוק את המתחרה. אבל זה גם לירות לעצמך ברגל הרבה פעמים.
    הפעם זה עבד להם כי הפס2 מ-מ-ש חלש... 6 שנים... אבל אם הם יוציאו ב-2009, אני לא רואה את זה קורה. אנשים כבר יחכו לפס4. הפעם כל מי שהיה לו פס2 וממש רצה מכשיר חדש - עבר ל-360, זה לא ייקרה שוב. (לדעתי)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לבוקס יצא שם של מכשיר די מעפן בגלל ש... אמממ... הוא היה מכשיר די מעפן.

כשה-360 יצא הייתי סקפטי, רציתי PS3.
    עכשיו ה-360 הוכיח את עצמו ועוד 4 שנים הוא יהיה מוכח עוד יותר עם משחקים בלעדיים טובים ובסיס משתמשים גדול מאוד.
    כשהם יכריזו על ה720 או אקסבוקס 3 (אני בספק כי הם לא ירצו להקרא 3 בזמן של-PS יקראו 4) הם יהיו כוח דומיננטי בשוק והרבה מעריצים יחכו לו הרבה יותר מאשר ל-360 לפני שנה.
    להוציא קונסולה חדשה ב2010 זה לגיטימי לגמרי, ה360 יצאה ב-2005 ו-5 שנים זה מחזור חיים נורמאלי כבר 20 שנה.
    זה שהם יוציאו יורש ל360 לא אומר שה-360 ימות. אם יהיה בסיס משתמשים גדול למשחקים סטייל WOW או בכלל על ה-360 אז עדין ימשיכו לתמוך בו בדיוק כמו שתומכים ב-PS2 היום כשהדור הבא כבר פה.
    חוץ מזה בטח מיקרוסופט תשים תמיכה לאחור ביורש של ה360 ממילא.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אתם יודעים שב-2007 הולכים לצאת כמה משחקים חדשים לדרימקאסט ביפן? ;)
    הקונסולה הזאת חייה שם כבר 9 שנים

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Yuber
    אתם יודעים שב-2007 הולכים לצאת כמה משחקים חדשים לדרימקאסט ביפן? ;)
    נכתב במקור על ידי Yuber
    הקונסולה הזאת חייה שם כבר 9 שנים
    אתה מתכוון שהיא מתה שם כבר 9 שנים
    עדין יוצאים משחקי PSX פה ושם, הקונסולה הזאת גם מביאה איזה 11 שנה כבר...

הרשמה