תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    Desert Eagle
    **הובא מויקיפדיה**
    נשר המדבר,Desert Eagle או בכינוי החיבה שלו ה-Deagle הוא אקדח חצי אוטומטי המופעל על ידי מנגנון גז.
    בניגוד לרוב האקדחים החצי אוטומטיים המבוססים על מנגנונים מכאניים, ייחודו של נשר המדבר הוא מנגנון הגז שלו. מנגנון זה מצוי בדרך כלל ברובי סער ודומה מאוד לזה של רובה ה-M16. היתרון במנגנון זה הוא שימוש בקליעים חזקים יותר מבאקדחים רגילים. האקדח משווק בתור האקדח החצי-אוטומטי החזק בעולם.
    כמו שאתם יודעים , במשחק יש גם את הDesert Eagle , האקח מוריד משהו כמו שליש חיים לבן אדם והוא נחשב גם במשחק , האקדח הכי חזק .
    תמונה של האקדח במציאות (הובא מויקיפדיה).

נו , מה אתם חושבים על האקדח?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    עם ההיתי יכול להפוך לנשק....ההיתי הופך ליהיות האקדח הזה!:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי indigo^flow
    עם ההיתי יכול להפוך לנשק....ההיתי הופך ליהיות האקדח הזה!:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
    באמת? אני דווקא הייתי מעדיף להיות תותח

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    "אתה תותח , אין אין עלייך , מתה עלייך , אתה הגדול מכולם "
    חח סתם .. אבל עדיין הדיגל אומנם בעל 7 כדורים במחסנית שזה חיסרון גדול , אבל הוא נשק חיה !!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי cooler4004
    באמת? אני דווקא הייתי מעדיף להיות תותח

חחחחחח מה אתה משווה את התותח הצרפתי הזה מליפני הספירה לאיגל אתה צוחק אליי גם עם ההית מביא פרטיקל כנון של הסופר וופנס גנרל ההית אוכל בראש!;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי indigo^flow
    חחחחחח מה אתה משווה את התותח הצרפתי הזה מליפני הספירה לאיגל אתה צוחק אליי גם עם ההית מביא פרטיקל כנון של הסופר וופנס גנרל ההית אוכל בראש!;)
    יא מושפע , אתמול אם היית נשא הייתי נותן לך בראש , איזה 30 אוברלורדים היה לי ...
    אבל בוא לא נהפוך את הדיון הזה לג'נרלס..

שתף ב-Google+

הרשמה