תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    אם ידוע לכם או לא, באתר www.clanbase.com מתקיימת בימים אלו אליפות אירופה למדינות (TDM 4v4) ב-F.E.A.R Combat . עבדכם הנאמן הוא אחד מנציגיה של נבחרת ישראל. אל תיבהלו, לא נהייתי פתאום שחקן אדיר. אני מחליף של הסגל הראשון.

החלטתי להביא בשבילכם סיקור קצר של התקדמות הנבחרת והמשחק הראשון שלה, אם זה מעניין אמשיך לעדכן אתכם גם בשבועות הבאים.

משחק ראשון - ישראל נגד צרפת
    המשחק הראשון של שלב הבתים של הנבחרת היה נגד הצפרדעים הצרפתיות, שאנחנו נוטים תמיד לפגוש באופן מסורתי בכדורגל. בזמן האחרון הולך לנו לא רע נגדם בכדורגל, אבל האמנם גם ב-FEAR?

המשחק התקיים ביום ראשון הקודם, Carb0n1zer לא יכל לשחק, ולכן החלפתי אותו. הסגל שלנו היה:

קפטן : aMenti`Ztr (הידוע יותר בכינוי ta1n`Katha)
    שחקנים:
    iCu`Diablo
    iCu`Ascedancy
    CRi>SilenTao

הצרפתים היו פייבוריטים לפי Cbooky (מנגנון הימורים על כסף וירטואלי בקלאנבייס) וקיבלו 66% סיכויי הצלחה. לא היה בכך פלא, הם היו שחקנים טובים ורובם באו רק משני קלאנים - הם שיחקו הרבה יחד. הנבחרת שלנו לעומת זאת לא שיחקה שום משחק לפני זה ביחד, ומרוב שלא היינו מתואמים אפילו לא השתמשנו באמצעי צ'אט קוליים.

שני המשחקים התרחשו בסרבר של הקלאן Ta1nted. זאת עובדה חשובה, כי זה סרבר אירופאי שבו לצרפתים היה פינג 60, לחברי הקבוצה שלי היה פינג 100 - ולי היה פינג 200 עקב בעיה לא ברורה של חיבור לשרת. אני מתאר לעצמי שכולכם יודעים מה פינג 200 אומר . אבל לא הייתה ברירה, הייתי חייב לשחק.

(הערה: כל התיאור של המשחק לקוח מזכרוני ויכולות להיות עובדות שגויות)

מפה ראשונה: Office
    Ztr הזהיר אותנו מראש שהצרפתים הולכים לקמפר כמו חלאות, כי זה בדיוק מה שהקלאן שממנו רוב שחקני הנבחרת הצרפתית באים עושה בקביעות במפה הזאת. וכך בדיוק המשחק התפתח. הם נוצרו בחלק העליון של המפה, אנחנו נוצרנו בתוך המשרדים. בערך ב-8 הדקות הראשונות של המשחק כל צד התקמפר, כשאנחנו ניסינו לצאת כמה פעמים למעלה ונהרגנו בהם. פיגרנו אחריהם ונמאס לנו לקמפר, לכן התחלנו לדחוף למעלה, הצרפתים הפגינו שליטה טובה במפה ובשיתוף הפעולה וסייעו אחד לשני. רוב ניסיונותינו נכשלו והמפה נגמרה ביתרון של 150 נקודות לצרפתים. עבורי זה היה משחק מחריד שנגמר בסקור של משהו כמו 5/20. הרבה בזכות הפינג הקלוקל והברכיים הרועדות.

מפה שניה: Construction
    המפה הזאת הייתה כבר סיפור אחר, בגלל שהמפה הייתה פתוחה הצרפתים כבר לא יכלו לנצל את שיתוף הפעולה העדיף שלהם - וגם לא יכלו כל כך לקמפר. המשחק היה מאוד פתוח כשהצרפתים משתמשים המון בMelee ואחד מהם אפילו רץ עם אקדחים. במפה הזאת הלך לנו הרבה יותר טוב כש-ZTR פשוט שלט לחלוטין וסיים בסקור מגוחך של 50/30. גם לי אישית הלך במפה הזאת הרבה יותר טוב, ועל אף שסיימתי בסקור שלילי הצלחתי להוציא סקור יותר טוב משל Ascendancy, שזה כבר הישג בפני עצמו, במיוחד בהתחשב ב-200 פינג שהיה לי.

בסופו של דבר הצלחנו לנצח את המפה הזאת בהפרש זעום. אבל ההפרש שבו הצרפתים ניצחו במפה הראשונה היה גדול יותר ולכן הם ניצחו בעימות הכולל

שישראל תפסיד לצרפת?
    וכאן הגיע הטוויסט המעניין בעלילה, לאחר המשחק התברר שהצרפתים שיתפו שחקנים שאסור היה להם לשתף תוך כדי זיוף ID's והתחזות שלהם לשחקנים אחרים. אנחנו קיבלנו ניצחון טכני ויש סיכוי מאוד סביר שצרפת יורחקו לחלוטין מהטורניר.

שבוע שני - ישראל נגד צ'כיה
    אחרי ההצלחה בשבוע הראשון התמודדנו מול צ'כיה, שיחס ההימורים נתן לנו ולהם 50% לנצח. שוב פעם המשחק נערך ביום ראשון, ולכן מילאתי את מקומו של Carb0n1zer, כך שהסגל שלנו נשאר כמו במשחק נגד צרפת. רק שהפעם החלטנו להשקיע קצת יותר והשתמשנו ב-Vent (צ'אט קולי), והפעם הפינג שלי גם היה סביר (Hooray).

הגענו כרגיל למירק, שם פגשנו את הצ'כים שהתגלו כחבר'ה שבלחץ יודעים לדבר אנגלית. ודיברו בינהם בצ'כית :\

מפה ראשונה CAMPus (האותיות הגדולות בכוונה)
    התוכנית שלנו הייתה התוכנית הרגילה במפה הזאת, להשתלט על האיזור שבו יש את המדקיט ואת הארמור, וגם את החלונות המתצפתים על שני הצדדים של המפה. התוכנית עבדה לא רע ואכן הצלחנו לשלוט בקטע הזה רוב המשחק. הבעיה הייתה שזה לא ממש הפריע לתוכנית המשחק של הצ'כים שלקחו כולם פנטרייטורז - ואפילו אחד ASP וקמפרו בטירוף - במיוחד באיזור של קופסת הרפואה העליונה (איפה שיש ארמור ורימונים). אנחנו שיחקנו בזהירות, כי היה קשה מאוד לתקוף אותם. בשלב מסויים כמובן נמאס, וכשניסיתי לעשות להם Flank מהאיזור של תחנת השליטה 1 התגלתה מולי הזוועה...

אחד הצ'כים קימפר מאחורי הספה (זאת שיש עליה ארמור) עם פנטרייטור.
    אני שפשפתי את עיניי בחוסר אמונה, האם זה משחק בינלאומי שאנחנו משחקים? או שאני משחק עם ניובים שהתחילו לשחק אתמול? אבל הקמפריות משתלמת, הבחור שקמפר מאחורי הספה (וחזר על כך כמה פעמים בהמשך המשחק) הצליח להרוג אותי.

בכל אופן, לא משנה לאן הוצאנו את הראש התגלה מולנו קנה של פנטרייטר או ASP. אבל מה, יש לנו את Ztr, שהצליח כרגיל לטבוח בכולם עם עוד 50/30 טיפוסי. וכיסה על הסקורים השליליים של שאר חברי הקבוצה, לי כמו לדיאבלו היה משחק רע ושנינו סיימנו עם -8 הריגות. אבל בכל זאת ניצחנו בהפרש קטן של 20 נקודות את המפה הזאת.

צילום מסך של הסקורים בCampus

מפה שניה - Factory
    Ztr אמר לנו בונט לקחת את המפה לאט, וזה מה שעשינו - בעיקר באמצעות תנועה מסודרת יחד החלטנו שהפעם אנחנו נשמור על פוזיציה ובגלל שאנחנו מובילים, הצ'כים הם אלו שיהיו מוכרחים לתקוף אותנו. Ztr כרגיל היה אדיר, עד שהתנתק מהשרת במשהו כמו סקור של 16/3 (לטענתו, אני לא ממש זוכר) - המשחק הופסק עד שהוא חזר. הצ'כים שיחקו מלוכלך והשתמשו המון ב-Remotes, עד שZtr התעצבן ואמר לנו בונט פשוט לאסוף את כל ה-Remotes.

הצ'כים נהיו הרבה פחות אפקטיביים, וככל שהזמן התקדם גם Ascendancy שבדיוק אוהב את המשחקים הצפופים האלה עם קרבות מטווח קרוב של g2a2 נכנס חזק למשחק. בסופו של דבר הצ'כים התחילו לאבד את הראש ולתקוף, אחד מהם אפילו כתב מתסכול באנגלית עילגת משהו לא ברור כמו "Katha impossible" (קאת'ה = Ztr) והפער רק גדל וגדל. כשבמפה השניה כבר ניצחנו 531-342.

צילום מסך של הסקורים ב-Factory

מחשבות פוסט משחק
    מבחינתי אני לא שיחקתי מספיק טוב במשחקים האלה, תירוצים תמיד יש, ישנתי רק 4 שעות בלילה, ואני נמצא בכושר רע. אבל יש לי עוד הרבה להשתפר כדי להגיע לרמה באמת טובה.

כרגע אנחנו זמנית במקום הראשון בבית, ובשבוע הבא יש משחק נגד שבדיה שיש לנו סיכוי לא רע נגדם. ולאחר מכן משחקים נגד גרמניה ופינלנד שהן הקבוצות הכי חזקות בבית. סיכוי קטן לעלות? אולי, עם קצת מזל ועזרה מהצרפתים.

שבוע שלישי - ישראל נגד שבדיה
    הפעם היה סגל מלא, ואני לא יכלתי לשחק. כך שלא אוכל לכתוב לכם דיווח. החדשות הטובות הן שישראל הביסו את שבדיה בהפרש עצום. סיקור טוב אפשר למצוא בקלאן בייס:

http://www.clanbase.com/news_league....33507&lid=2841

בשבוע הבא משחק נגד הגרמנים, אני מאמין שנהיה חייבים לנצח אותם כדי לעלות. כי רק שתי נבחרות עולות מתוך הבית של השש, ופינלנד הם חזקים מדי. את גרמניה לעומת זאת ניתן לנצח, אם כי ישראל בהחלט מגיעה כאנדרדוג למשחק הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    בכיין ! או אימלה יש לי פינג 200
    טוב שלא הגזמת העוד שניה תתחיל ליבכות
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי THE bucher

הודעה מיותרת.

בכל מקרה, אלכס, כולנו מכירים את היכולות שלך במשחק ובטוחים שלא הלך לכם בגלל החיבור המרוחק של שחקני הקבוצה. מאוד מסקרן אותי לדעת מה יעלה בגורלה של הנבחרת הצרפתית בהמשך הטורניר.

אני (בטח לא היחיד) אשמח לעידכונים נוספים כפי שהצעת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי THE bucher
    תשמע בחור, אני לא יודע כמה זמן אתה משחק במשחק הזה. אבל F.E.A.R בניגוד למשחקים אחרים (כמו SOF 2 למשל) הוא משחק שמאוד רגיש לפינג. אפשר להגיד שבאופן מובהק למישהו עם פינג 200 יש חיסרון רציני מול מישהו עם פינג 60, ואת זה יודע כל אחד שהוא לא.. Noob. במיוחד כשיש בעיות ידועות מזמן עם פינגים גבוהים כמו מוות מ-Melee לטווח מאוד ארוך, מתתי מזה כמה וכמה פעמים כשגם המשגיחים מטעם Clan Base הכירו בזה.

דבר שני, אשמח לנימה בוגרת יותר. כולנו ילדים גדולים ולאף אחד אין כוח ל-Flaming. בפעם הבאה לא בטוח שההודעה שלך תישאר כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    TAO צודק בקשר ל PING...

כולנו מחזיקים לכם אצבעות, ומצפים לתבוסה של הצ'כים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    שיהיה לכם בהצלחה, גם אני מחכה לעדכונים.

מעבר לזה, נחמד לדעת שאני משחק בשרת שבו משחקים גם שחקנים מהנבחרת הישראלית של fear ושאני (בערך) מחזיק מעמד נגדם
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    בהצלחה.
    אגב, מי מארגן את הנבחרת? קשה לי להאמין שזה ארגון רשמי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    SilentTao, זה פשוט תיאור יוצא מן הכלל של הקרב. קראתי מרותק. קבל שכוייח עצבני (זה מושג מעולם הישיבות שחגי, הכתב הדתי שלנו, הדביק בו את כל המערכת. המשמעות היא קבל צל"ש עצבני).
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    אחלה כתבה,
    בהצלחה לנבחרת ולך בהמשך הטורניר.
    כל הכבוד על ההשקעה, אני גאה בעובדה שאתה חלק מצוות FEAR שלנו... אפילו יובל מתלהב :>
    זקן מדי בשביל החרא הזה.
    שתף ב-Google+

לפי מה שהבנתי הקרב כנגד צ'כיה אמור להתקיים מחר בשעה 18:00 שעון ישראל?

אלכס, שים לב שלמרות ההעדפה של המהמרים כלפי צרפת בקרב הקודם, דווקא כאן אין נטייה לשום כיוון, והסיכויים הם 50/50.

הדבר שהכי משעשע אותי הוא העובדה שאומנם הסיכויים עומדים על שוויון, האדמין של הקרב בין ISR לFR, הציב הימור בעד הנבחרת הישראלית.
    כנראה שהרשמתם אותו במהלך המשחק הקודם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    תודה לכולם על הפידבק החיובי, אני מעריך את זה.

היום אכן מתקיים המשחק נגד צ'כיה. לגבי יחסי ההימורים - הם נקבעים ע"י האדמינים ולא ע"י כמות האנשים שהצביעו. לפי ההצבעה דווקא הרוב המוחלט מלבד שלושה הצביע בעד ישראל. כולל האדמינים של התחרות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    שבוע שני : ישראל נגד צ'כיה
    ניצחנו, עוד פרטים בהמשך.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי SilenTao
    ניצחנו, עוד פרטים בהמשך.
    בתופים ובמחולות ! :inlove:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי SilenTao
    ניצחנו, עוד פרטים בהמשך.
    גיבורים! כל הכבוד!
    מחכה לפרטים בכליון עיניים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Shayze
    מחכה לפרטים בכליון עיניים.
    כליון... נשמע כמו איזה מספר גבוה. גם אני מחכה לפרטים במיליון ומשהו עיניים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נו, רוצים פרטים!!
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2006
    עיר
    כפר סבא yea!
    נחמד! מחכה לעידכונים!!
    גיא מיכאל, מנהל קהילת Trackmania Nations.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    עדכון חדש: המשחק נגד צ'כיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    חיפה
    שאלה טובה? מי בדיוק קבע שאותם שחקנים הם שחקני ניבחרת?...
    ומי ביכלל הקים את הניבחרת?
    אני לא נוסע מהר, אני טס נמוך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    נכתב במקור על ידי SHOOTER_MITH
    שאלה טובה? מי בדיוק קבע שאותם שחקנים הם שחקני ניבחרת?...
    ומי ביכלל הקים את הניבחרת?
    כן , מעניין לדעת
    שתף ב-Google+

הרשמה