תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    העמותה לקידום משחקי תפקידים גאה להכריז על פתיחתה של תחרות הרפתקאות מדבריות נושאת פרסים! מנחים נקראים להרוות את צימאוננו להרפתקאות חדשות ולהגיש הרפתקאות מקוריות לסביבה מדברית. חבר שופטים יבחן את ההרפתקאות וייבחר את הטובה ביותר, שתזכה את מחברה בתעודה ופרס!

המנחה בעל ההרפתקה המוצלחת ביותר יזכה בתעודה מגניבה לתלות על הקיר ולהשוויץ בה וכן פרס, הספר "Robin’s Laws of Good Game Mastering" (קישור) מאת המנחה ומתכנן המשחקים רובין ד. לואס, אשר נחשב בעיניי רבים, בתחום ומחוצה לו, נכס צאן ברזל של הנחייה טובה.

בחבר השופטים שיבחר את ההרפתקה המנצחת יושבים שלושה מנחים מנוסים וכותבי הרפתקאות משופשפים: ערן אבירם, דותן דימט, ואורן חנקין.

כדי להגיש הרפתקה לתחרות אין צורך להירשם, לשלם, או אפילו לעזוב את הבית! את ההרפתקאות יש להגיש בדואל לכתובת [email protected] עד ליום חמישי, ה-21 בדצמבר. אפשר להגיש הרפתקה בכל אווירה או סגנון, כל עוד ההרפתקה מתרחשת כולה, או ברובה המוחלט, באזור מדברי.

את כל ההרפתקאות יישפטו השופטים המוצלחים שלנו, והם יבחנו את ההרפתקאות, בין השאר, על פי הקטגוריות הבאות:
    1. שלמות כתיבת ההרפתקה. ההרפתקה צריכה להיות נוחה וברורה לקריאה, וצריכה להכיל את כל המידע הדרוש כדי להריץ אותה, בלי עבודה נוספת מצד המריץ.
    2. משחקיות. ההרפתקה צריכה להיות מהנה עבור השחקנים והמנחה, ונגישה לקהל רחב של שחקני תפקידים.
    3. מקוריות. ככל שההרפתקה מעניינת ו/או מחדשת יותר, כך גוברים סיכוייה לזכות. בונוס יינתן לשימוש מקורי ברקע המדברי.
    4. אתגריות. על ההרפתקה להיות מאתגרת ומתאימה לשחקני תפקידים מנוסים. כותב ההרפתקה יכול לפרש אתגר כראות עיניו, החל מפאזלים או קרבות, וכלה במצבים חברתיים או פוליטיים מורכבים.

חשוב לזכור, ההרפתקה לא צריכה לכלול חוקים המתאימים אותה לשיטה כזו או אחרת, ולא יינתן שום יתרון להכנסת נתונים להרפתקה. מטרת התחרות היא בחינת תכנון ההרפתקה ואופן כתיבתה בלבד. ההרפתקה לא חייבת לכלול דמויות עבור השחקנים, אולם במידה והיא מתאימה לקבוצה מסוימת, או דורשת רקע מסוים מהדמויות או מהשחקנים, יש לציין זאת בגוף ההרפתקה.

לתקנון התחרות ופרטים נוספים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    למה לעזזל התחרות לגילאי 13 ומעלה!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    במיוחד נגדך. =)
    סתם. האמת, שאם תלחץ על הקישור לתקנון התחרות, תראה שגם שם מישהו שאל שאלה דומה, וענו לו שניתן לשקול את העניין עבור מי שפונה באופן פרטי למארגנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    הפליה!!! הפליה!!! אבל רגע, אתה אחד מהמארגנים. אפשר? בבקשה...?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אני חושב שהוא התכוון לפניה רשמית למארגני התחרות, באמצעות כתובת האימייל שסופקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נופ, אני לא מארגן - רק שופט. דרך הפורום ההוא, או דרך כתובת המייל כאן למעלה, תוכל להגיע למארגן עצמו ולשאול אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אני שלחתי את שלי, מקווה שתגיע

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שלב הגשת ההרפתקאות הסתיים אתמול בערב, ותודה לכל המשתתפים!
    הזוכה יוכרז ב-31 בדצמבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    הספקתי לשלוח בזמן, מקווה לזכות

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    ננסק, שלום... קשה להגיע למארגני התחרות בכל שאר הפורומים ואתם לא משיבים על המיילים שאני שולח לכם. שלחתי את ההרפתקה שלי - מספר פעמים לאורך השבוע האחרון ועם זאת איני יכול לברר האם המיילים ששלחתי הגיעו ליעדם, איש לא משיב לי - לא בפורומים ולא בתיבת הדואר האלקטרוני שלי - על אף תחינותי.

אני מקווה מאוד שבהנחה וההרפתקה לא התקבלה הדבר לא אומר שמועמדותי תיפסל, בעיות טכניות וקוצר תקשורת אינן אמורות להוות סיבה קטנונית למניעת השתתפותו של מתחרה נלהב.

ננסק, אנא בקש מהאחראי על קריאת ובדיקת המיילים (היות ואני מניח שהשופטים לא עוסקים בכך מפאת הסיכון לחשיפה לשמות כותבי ההרפתקות) לאתר את ההרפתקה שלי ולהשיב לי במייל וידוי לכתובת:
    [email protected]
    אם ההרפתקה המדוברת אינה נמצאת בתיבת המייל שסיפקתם אנא צור עימי קשר בהול ביממה הקרובה ואשלח אותה בהקדם האפשרי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    האלו פיטפינד - ראיתי את ההודעה שלך הרגע גם בפורום הפונדק. אני מאמין שבסך הכל איתי גרייף (שמקבל את המיילים לתחרות) היה ללא אינטרנט זמין אתמול והיום. אני בטוח שברגע שהוא יקרא את המיילים ששלחת לו הוא יחזור אליך, ורק כדי לוודא, אציק לו בנושא גם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    מה עושים עם כל ההרפתקאות שמתחרים שלחו נלאחר שיוכרז הזוכה?

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    מחזירים אותם לידי יוצריהם?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אני לא חושב שצריך להחזיר הרפתקאות אלא עם כן שלחת ואז מחקת את ההרפתקה מהמחשב שלך...

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ההרפתקאות יפורסמו במלואן כולל קרדיט מלא באתר העמותה במדור מיוחד לשם כך, וכמובן נודיע על כך כאן כשזה יקרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    מחכה בצפייה והתרגשות, יהיה מאוד מעניין לצפות בחומר ישראלי חדש

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    היום, ה-31 בדצמבר, הובטח לנו פרסום תוצאות התחרות.
    האם יעמדו השופטים בלו"ז שקבעו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    לא נראה לי....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    לא השופטים, המערכת כולה - וכמו שאפשר לראות, יש עיכוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    חבל, אפשר לדעת לפחות על מה העיכוב?

שתף ב-Google+

הרשמה