תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    שלום חברים,

בדיון זה בעצם תמצאו פירוט על מספר שאלות חשובות ונפוצות (FAQ's) שנשאלות ע"י משתמשים חדשים ברובן, ואני אנסה לפרט עד כמה שיותר, ואנסה לפרוש את השאלות על מגוון נושאים גדול ככל האפשר. בכל מקרה, אם יש משהו שאתם רואים כקריטי או בכלל שאתם חושבים שצריך להיות כאן, אל תהססו לשלוח לי הודעה פרטית ואני אשמח להוסיף אותו.

לפני שנתחיל, הנה קישור למדריך של שי זלדיס אודות F.E.A.R Combat.

ש: מהו בכלל F.E.A.R Combat?
    ת: F.E.A.R Combat הוא משחק אשר כולל את מצב ה- multiplayer של המשחק F.E.A.R First Encounter Assault Recon. המשחק מכיל את כלל העדכונים, את כל המפות הרשמיות החדשות ואף מודים רשמיים. המשחק למעשה ניתן להורדה חינם לגמרי מהאתר www.joinfear.com
    על מנת להתחיל לשחק, פשוט הכנסו לאתר, הורידו את המשחק, והרשמו דרך אותו אתר.

ש: הורדתי את הקובץ מהאתר, מה עכשיו?
    ת: לאחר שהורדתם את הקובץ מהאתר www.joinfear.com עליכם לקבל Auth-Key (חינמי) מהאתר הרשמי של המפיצה. כדי לקבל את הקוד הזה אתם צריכים להרשם באתר, בחינם, ולקבל לאימייל את הקוד - אותו תכניסו במהלך ההתקנה של המשחק... ו... זהו.

ש:
    מה הם צורות המשחק אשר נכללות ב-F.E.A.R Combat?

ת: צורות המשחק הן: Deathmatch [DM], Slowmo Deathmatch [SDM], Slowmo Team deathmatch [STDM], Elimination [ELM], Team Elimination [TELM], Capture the Flag [CTF].

ש: מה זה בעצם Slowmo?
    ת: Slowmo היא צורת משחק ייחודית. במפה ישנו חפץ בשם Slowmo Hypo , אשר נמצא איפשהו במסך. כאשר שחקן מאחת הקבוצות מרים אותו, החפץ מתחיל להטען עד לשלב שבו הוא ניתן לשימוש. כאשר השחקן מעוניין להשתמש בו, ע"י לחיצה על כפתור ה CTRL , הקבוצה של אותו שחקן מקבלת האצה משמעותית לעומת הקבוצה העויינת.

ש: אילו שרתים ישראליים יש, אם בכלל?
    ת: שרתי משחק ישראליים קיימים, אך הגדול מכולם הוא השרת של Vgames.co.il . כתובת האייפי שלו היא 213.8.254.36:27888. בשרת עומד לרשותכם צוות אדמינים מנוסה כדי לטפל בכל בעיה או לענות על כל שאלה.

ש: מי הם האדמינים בשרת Vgames.co.il ?
    ת: השמות הם: CRi>SilentTao, <CRi>Shayze, <CRi>Lithium (Reaper), sunny>

ש: מה הן המפות אשר זמינות במשחק?
    ת: ישנו מספר רב של מפות במשחק, כאן אני אפרט על חלקן בעזרת תמונות מספר:

(חשוב לזכור שהרשימה לעיל אינה מקיפה את כלל המפות במשחק)

ש: מהן דרישות המערכת של F.E.A.R Combat?
    ת:
    * Windows ® 2000/XP with latest service pack installed
    * DirectX(tm) 9.0c
    * Pentium ® 4 1.7 Ghz or equivalent
    * 512MB of RAM
    * 128 MB DirectX ® 9.0 Compliant Video Card with hardware T&L and pixel shader support*

* 3.0 GB free Hard Drive Space for installation
    * Additional hard drive space for a Windows swap file and saved game files.
    * 16-bit DirectX 9.0 compliant sound card with support for EAX 2.0
    * Broadband connection for multiplayer games.
    * Mouse & Keyboard

(אם ברצונכם לראות אם מחשבכם האישי יכול להריץ את המשחק, הכנסו לאתר
    http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest)

ש: התחלתי לשחק, ונגמרה לי התחמושת, מה אני עושה?
    ת: במקרה כזה אתה יכול לעשות מספר דברים. אתה יכול להתחיל להלחם במכת Unarmed, אתה יכול לנסות לאסוף תחמושת שנפלה משחקנים שמתו, או שאתה יכול ללכת לקופסאות תחמושת. במפות השונות פזורות קופסאות תחמושת, שתפקידן הוא בעצם לשחזר את התחמושת של השחקן. עמידה ליד הקופסא תזרים לשחקן מעט תחמושת כל 2 שניות, עד שהוא יתמלא, או עד שהוא יחליט להתחיל לזוז.

ש: בתוך המשחק, אם נפצעתי, כיצד אוכל לרפא עצמי?
    ת: כאשר אתה הורג שחקן מהקבוצה היריבה, הוא מפיל מזרק שבעת שימושו מחזיר לך 40HP. במפות פזורים גם MEDIKITS, אשר עובדים בצורה קצת שונה. אפשר לאסוף אותם, ואז להחזיר לעצמך 50HP בכל זמן שתבחר. הדבר שימושי מאוד באמצע בקרב, כאשר אתה בבת אחת מרפא לעצמך 50HP והאוייב לא יכול להתמודד עם זה, ואתה מנצח. כפתור השימוש ב MEDIKITS הוא Z.

במפה גם פזורות קופסאות Health. בדומה לקופסאות התחמושת שדיברנו עליהן למעלה, הקופסאות הללו משחזרות לשחקן 10HP כל 2 שניות.

כאשר ה-Health Point שלך יורד מתחת ל-25, המשחק באופן אוטומטי מעלה אותו בחזרה ל-25 בקצב איטי, ו
    בנוסף ל- Health יש את המגן. ערכות המגן פזורות ברחבי המפות וכל אחת מוסיפה באופן מיידי 35 למד ה- Armor שלך.

ש: במהלך המשחקים שלי בשרתי Slowmo יצא באמתחתי לראות מישהו "זוהר" בצבע כהול בהיר, ומדי פעם המשחק הפך לאיטי יותר בצורה מגניבה. מה פשר הדבר?
    ת: כמו שהסברנו למעלה על שרתי Slowmo, בשרתים שכאלה ישנו Slowmo Hypo, שהוא בעצם סוג של חפץ שכל שחקן שמרים אותו מסוגל להאט את הזמן במפה, לטובת קבוצתו, אחרי שהוא נטען. השחקן אשר ירים אותו בעצם יזהר באור כחול בהיר ושחקנים אחרים (גם מהקבוצה היריבה!) יוכלו לעקוב אחריו, כי סימונו של הHypo מופיע על צג המשחק תמיד, גם אם הוא נישא ע"י שחקן.

ש: כמה נשקים אני יכול לסחוב עלי בבת אחת?
    ת: כל שחקן יכול לסחוב עד 3 נשקים בבת אחת. הנשק הראשי שלו שאיתו הוא בוחר לשחק, ועוד שני נשקים שהוא מרים, בין אם אלו superweapons או נשקים שהפילו האחרים. חשוב לציין שסדר המספור של הנשקים תלוי בסדר הרמתם. כלומר, 3 הוא הנשק השני שהרמתם.

ש: איך אני משתמש בסולמות או בחפצים?
    ת: ישנה אפשרות לטפס על סולמות ולהשתמש בחפצים מסויימים ע"י לחיצה על F. אתם תדעו באילו מצבים תוכלו לעשות שימוש בחפצים מסויימים כי הדבר יהיה רשום על צג המסך שלכם.

תודה לReaper על רעיונות למספר שאלות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    דבר קטן ולא מאוד חשוב אבל כדי לדעת אותו למי שאין מחשב חזק,
    דרישות המינימום של המשחק הם 512MB RAM או יותר וכרטיס מסך עם לפחות 64MB.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי qbase
    דבר קטן ולא מאוד חשוב אבל כדי לדעת אותו למי שאין מחשב חזק,
    דרישות המינימום של המשחק הם 512MB RAM או יותר וכרטיס מסך עם לפחות 64MB.
    תודה. נלקח לתשומת הלב ושונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    מצחיק שלא הוספת קישור למדריך אודות F.E.A.R...
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הרשמה