תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 102
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נראה לכם שכשהPS3 תגיע לארץ(מרץ 2007 למי שלא יודע) אנשים יחכו בתור כדי להשיג קונסולה?אחרי הכול תעשיית הקונסולות לא מי יודע מה מפותחת בארץ ורק גיימר מושבע ישיג לעצמו קונסולה ועוד אחת יקרה כמו אלה של הדור הבא דרך אגב למישהו יש מושג מה יהיה מחירה של הקונסולה כשהיא תנחת בארץ?(אני יודע שיש כמה כבר עכשיו אבל המחיר שיהיה במרץ 2007)מהחדשה האחרונה בוויגיימס שדיברה על מחיר הסוני שלוש דיברו על בסביבות 3500 ש"ח וכשהPS3 תגיע לארץ היא תגיע עם שלל משחקים כרטיסי זיכרון ושלטים נוספים?
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    רק לשם השוואה, החנות היחידה שאני יודע את המחיר שהם הולכים למכור את הווי, מוכרת אותו ב-4500 ש"ח(+משחק), לפי זה הפס3 צריך לעלות, פחות או יותר, 10000 ש"ח(ודא"ג, זהו באמת המחיר שהחנות הזו מוכרת אותו, ואם תהיתם, אז כן, זוהי החנות שויגיימס עשו עליה כתבה לא מזמן).

מסקנה: אל תקנה קונסולות בארץ(בעיקר לא כאלה שמיובאות ע"י יבוא אישי).

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אתה בכל זאת צריך לחשוב שזה המחיר בחנות הזו והמחיר כל כך גבוהה כי היא חושבת שיש אנשים שהם לא עשירים אבל כל כך רוצים להחזיק בקונסולה ראשונים לדעתי ברגע שעוד חנויות בארץ יקבלו PS3 למכירה המחיר בחנות הזאת ירד...וירד...וירד עוד קצת עד שנגיע לבערך 3000
    למרות שאני עדיין לא מבין למה בארץ המחירים לא יכולים להיות יותר נמוכים החנויות המוכרות יותר לאנשים(כדוגמת טויס אר אס) הורסות לעצמם את עסקי המחשוב עם מחירים גבוהים בצורה מטריפה
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    כל מה שיש לי לומר זה:

600*4.5=2700

ועוד זה לפני הקיזוז של ההובלה, השנאי וכל שאר הדברים, שלא לדבר על זה שהאקס בוקס, שזול יותר מפס3, עולה היום מעל 3000 ש"ח.

אני בספק שאתה תראה פס3 במחיר של 3000 ש"ח בדור הזה.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    לא.(איזה פסיכי יקנה במחיר כזה,מה,רק בגלל שכתוב על
    המכשיר "פליישטייסן"?,קשה לי להאמין שיש בארץ אנשים שיעשו דבר כזה,טוב,אולי חוץ מטחונים מהמרכז,אבל גם הם לא נראה לי יקנו המון,ובאמת למה לשלם 200 דולר,שבארץ יהפכו את זה בטח למשהו כמו אלפיים ש"ח מינימום,בשביל הבלו ריי הזה שבמילא לה יהיה לזה שימוש בארץ,ועדיין אין למכשיר משחקים כמו "תקן" או "פיפה" שילדים ירוצו לקנות,בסך הכלאני לא חושב שהמכשיר הזה יהיה הצלחה כזאת גדולה בארץ ישראל,כמו המכשירים הקודמים של ה"פליישטייסן",ותבטלו את ההגבלה הזאת שאני לא אצטרך לכתוב כל כך הרבה בסוגריים רק בגלל שרציתי לכתוב מילה אחת )
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    הקונסולה תהיה כישלון מוחלט בארץ...
    בניגוד לPS2 שהיא באופן יחסי זולה ונפוצה בארץ
    הPS3 היא פשוט יקרה בצורה היסטרית...הקונסולה תמכר במחיר שלא ירד מ-5000 ש"ח,ונכון לעכשיו היא נמכרת ב-10000 בארץ...אף בן אדם בארץ [חוץ מפאנטים וFANBOYS] לא יקנה קונסולה במחיר שעולה על 3000 ש"ח.
    מה גם שבניגוד לדור הקודם,נראה שסוני מפשלים בגדול הדור הנוכחי...הקונסולה מסורבלת לתפעול,יש לה מערכת הפעלה מסובכת ומבלבלת [ומה שהוא לא USER FRIENDLY פשוט לא יהפוך ללהיט בארץ] ומגוון המשחקים שיש לה שווה לתחת...מה גם שחוץ משני משחקים [DMC4 וMGS4] לא נראה שיש עוד משחקים שבכלל שווים יריקה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי logic
    הקונסולה תהיה כישלון מוחלט בארץ...
    בניגוד לPS2 שהיא באופן יחסי זולה ונפוצה בארץ
    הPS3 היא פשוט יקרה בצורה היסטרית...הקונסולה תמכר במחיר שלא ירד מ-5000 ש"ח,ונכון לעכשיו היא נמכרת ב-10000 בארץ...אף בן אדם בארץ [חוץ מפאנטים וFANBOYS] לא יקנה קונסולה במחיר שעולה על 3000 ש"ח.
    מה גם שבניגוד לדור הקודם,נראה שסוני מפשלים בגדול הדור הנוכחי...הקונסולה מסורבלת לתפעול,יש לה מערכת הפעלה מסובכת ומבלבלת [ומה שהוא לא USER FRIENDLY פשוט לא יהפוך ללהיט בארץ] ומגוון המשחקים שיש לה שווה לתחת...מה גם שחוץ משני משחקים [DMC4 וMGS4] לא נראה שיש עוד משחקים שבכלל שווים יריקה.

אממ..האמת שיש כבר PS3 בפחות מ-5000 ש"ח

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי cooler4004
    אממ..האמת שיש כבר PS3 בפחות מ-5000 ש"ח
    4500 אם אני לא טועה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    4500 אם אני לא טועה.

אה, אז רק 1050$, כמעט חינם...

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אה, אז רק 1050$, כמעט חינם...
    LOL!
    תו 1
    תו 2
    תו 3
    תו 4
    תו 5
    תו 6
    תו 7
    תו 8
    תו 9
    תו 10
    מי חשב על ה- 10 תווי האלה!???

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי indigo^flow
    LOL!
    נכתב במקור על ידי indigo^flow
    תו 1
    תו 2
    תו 3
    תו 4
    תו 5
    תו 6
    תו 7
    תו 8
    תו 9
    תו 10
    מי חשב על ה- 10 תווי האלה!???

אם היית עושה ל"LOL" שלך 7 סמני קריאה זה היה יוצא 10...

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    4500 אם אני לא טועה.
    4500 ש"ח לקונסולה רק עם שלט אחד ובלי משחקים..
    זה יקר רצח,ואתה פשוט מוציא 4500 על משהו שאין לך שימוש ללא הוצאה של עוד לפחות 1000 ש"ח בשביל איזה 2 משחקים אומללים [ובאמת אומללים,כל המשחקי השקה של PS3 הם פשוט חרא]

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי logic
    4500 ש"ח לקונסולה רק עם שלט אחד ובלי משחקים..
    נכתב במקור על ידי logic
    זה יקר רצח,ואתה פשוט מוציא 4500 על משהו שאין לך שימוש ללא הוצאה של עוד לפחות 1000 ש"ח בשביל איזה 2 משחקים אומללים [ובאמת אומללים,כל המשחקי השקה של PS3 הם פשוט חרא]
    אני הוצאתי עכשיו סכום גדול גם.
    קניתי ב-3700 שקל XBOX 360 גרסת פרימיום עם אקסטרה שלט, סוללת ליטיום לשלט, PLAY& CHARCH KIT ושלושה משחקים (GEARS OF WAR, PERFECT DARK ZERO וספלינטר סל 4).
    היי, אפילו נשאר לי אקסטרה 800 שקל מהמחיר של הPS3...

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

אם היית עושה ל"LOL" שלך 7 סמני קריאה זה היה יוצא 10...
    כן ראבק זה מעצבן הקטע הזה!
    איך האקס בוקס את נהנה ממנו,זה באמת חזק כמו שאומרים?
    איך המשחקים?

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ירושלים
    אני חושב שהפלייסטיישן 3 תשלוט בארץ ללא עוררין
    שכן לסוני יש בארץ יבואן רישמי (ישפאר)
    מה שאין לקונסולות האחרות (למרות שישפאר גנבים שאוהבים למלא קופות)
    מה שכן מחירו בארץ יהיה יותר זול ממה שאתם חושבים
    אני קורא אנשים שאומרים שהוא יעלה 10000 ש"ח
    נו באמת תהיו רציניים
    מירו לא יעלה על 4000 ש"ח
    ואני בטוח שכולכם תרכשו אותו
    מה שכן החסרון שלו שאין לו אפשרות עדיין להריץ משחקים צרובים
    וזה מה שייפגע בכולנו
    אני בכל אופן בתור אחד שרכש כבר כל קונסולה אפשרית
    ממליץ לכולכם ללכת דווקא על האקס בוקס 360
    היא ותיקה בשוק
    יש מבחר משחקים טוב מאוד
    קוראת צרובים-לא תהיו צריכים לקנות כל משחק ב-400 ש"ח אם לא יותר
    השלטים האלחוטיים שלה והלייב למי שאוהב את זה הוא מספר 1 בעולם
    ולכל אלא שרוצים נינטנדו WII אני רוצה לציין כי רמת הקונסולה
    זהה לזה של הפלייסטיישן 2
    בעוד שנה שהמשחקים של ה-360 וה-PS3 יהיו ברמה שטרם נראתה
    ה-WII של נינטנדו עדיין תציג גרפיקה של פלייסטיישן 2
    ראו אוזהרתם

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    שאלה שכבר הועלתה, היא איך, גם אם יהיה צ'יפ ל-PS3, נצרוב משחקים לקונסולה כשכל צורב BDR עולה היום 1000$, וכל מדיית BD עולה בערך 30$ ובעת כתיבת שורות אלו בכלל לא קיימת בארץ?

לא רק זה, עם רשת האינטנרנט בישראל (גם אם יש לך 5M) ייקח לאנשים המון (המון, המון) זמן להוריד משחק.
    מה גם שאני חושב שהמשוגעים היחידים שיעלו משחקים כל-כך גדולים הם היפנים או האירופאים ולכן לא יהיו יותר מדי מקורות (=מהירות נמוכה יותר=יותר זמן להוריד).

מאיך שאני רואה את זה, עד שלא ישדרגו את תשתית האינטרנט בארץ עשרות מונים, וצורבי ומדיות BDR לא יוזלו למחירים של היום עמו עם ה-DVD, ה-PS3 תהיה חסינת פיראטיות.
    אני חושב שייקח כמה שנים טובות עד שהמצב יגיע למצב עם הקונסולות היום.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי moonjib
    שאלה שכבר הועלתה, היא איך, גם אם יהיה צ'יפ ל-PS3, נצרוב משחקים לקונסולה כשכל צורב BDR עולה היום 1000$, וכל מדיית BD עולה בערך 30$ ובעת כתיבת שורות אלו בכלל לא קיימת בארץ?
    נכתב במקור על ידי moonjib

לא רק זה, עם רשת האינטנרנט בישראל (גם אם יש לך 5M) ייקח לאנשים המון (המון, המון) זמן להוריד משחק.
    מה גם שאני חושב שהמשוגעים היחידים שיעלו משחקים כל-כך גדולים הם היפנים או האירופאים ולכן לא יהיו יותר מדי מקורות (=מהירות נמוכה יותר=יותר זמן להוריד).

מאיך שאני רואה את זה, עד שלא ישדרגו את תשתית האינטרנט בארץ עשרות מונים, וצורבי ומדיות BDR לא יוזלו למחירים של היום עמו עם ה-DVD, ה-PS3 תהיה חסינת פיראטיות.
    אני חושב שייקח כמה שנים טובות עד שהמצב יגיע למצב עם הקונסולות היום.

אתה שוכח רק דבר אחד.
    משחקים היום תופסים אולי 5 ג'יגה וכך גם המשחקים של הPS3.
    גם אם המפתחים יוסיפו מליון תוספות וסרטים על איך פתחו את המשחק הרי מי שיפרוץ את המשחק יוריד את הדברים האלה ממילא.
    בסופו של יום תצרוב משחקי PS3 על דיסק DVD דו שכבתי רגיל ויהיו כמה נדירים שיצטרכו BR.

ומי שאמר על היבוא הרשמי של ישפאר, ה360 עולה היום בארץ 3400 ואם ינמיכו מחירים בארה"ב זה בטח ירד ל3000.
    הPS3 יעלה בארץ יותר אז מה זה משנה אם יש יבוא רשמי או לא?

בקשר ל-360 שלי אז אני מקבל את המכשיר ב-9 לדצמבר (יום שבת הקרוב) ואת המשחקים והתוספות חומרה שלי יחד עם חבר שבא מארה"ב ב-27 לחודש. הוא כבר קבל הכל אליו והכלב שולח לי תמונות שלו מלקק את האריזה של GOW וכאלה, זה רשע תהור!
    נתן רשמים עוד 4 שבועות כששניהם יהיו אצלי בבית
    מה שכן לפחות הטושיבה LCD37 לחדר שלי מגיע שבוע הבא אז אני אשחק בשמשחקים כמו שצריך ב720P

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    ממה שראיתי, 1080i נראה טוב יותר מ 720P... ההבדלים לא ממש משמעותיים, אבל היה נראה יותר טוב ב1080i

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    ממה שראיתי, 1080i נראה טוב יותר מ 720P... ההבדלים לא ממש משמעותיים, אבל היה נראה יותר טוב ב1080i

מה ראית על 1080i?
    אני אוכל לשחק גם ב1080i אבל לדעתי זה פחות איכותי מ-720P.
    אבל זה עניין של טעם, אם מסך מרצד לא מפריע לך אז סבבה, לי שידורי i על LCD עושה כאב ראש...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    עניין הצריבה היה רלוונטי בתחילת ימיו של ה-PS2 בדיוק כפי שהוא רלוונטי היום. גם אז לא היו צורבי DVD במחירים נורמאליים (שלא לדבר על מדיות), להוריד 2-3 ג'יגה דרך האינטרנט נראה כמו משימה בלתי אפשרית והצ'יפים שיצאו היו מבוגבגים וברוב המקרים הרסו את הקונסולה.

תנו זמן. תוך שנתיים-שלוש יש מצב שצורבי בלו-ריי כבר יהיו נחלת הכלל (במידה והפורמאט אכן יצליח, כמובן), שלא לדבר על להוריד עשרות ג'יגה דרך האינטרנט (כבר היום, עם חיבור 2.5 וזיהוי של אתרים נכונים, אני מוריד ג'יגה בפחות משעה).

בקשר לנושא הכללי של הט'ראד: הפלייסטיישן 3 אולי יצליח בארץ ואולי לא. זה תלוי בעיקר בכמה הוא יצליח בעולם ואיך ישפאר תשווק אותו. גם הפלייסטיישן 2, בזמנו, עלה המון המון כסף ותראו איך הוא הצליח. בשנה הראשונה הוא היה צעצוע לעשירים בלבד, אחר כך התחילו עם ההוזלות עד למחירי רצפה (יחסית) שראינו בשנה האחרונה.
    במידה וישפאר ישקיעו במסע פרסום נכון (כמו זה שעשו בזמנו לפלייסטיישן2) והקונסולה תצליח בארה"ב - אין שום מניעה שהיא לא תצליח פה - אפילו אם היא תעלה 4000 שקל.

הרשמה