תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 59
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    שימו לב: 4,500 ש"ח כולל משחק (שאני אבחר).

מה דעתכם? לא חוצפה? אם יש משהו שיבריח מהם לקוחות זו חוצפה מהסוג הזה, וכבר שוחחתי עם גיימרים שנרתעים מהחנות הזו בעקבות החוצפה הזו. עם מחירים נמוכים ובמהירות השירות שלהם, הם יכולים להרוויח קהל לקוחות רב ונאמן. חבל.

מה שכן, הובטח לי שאם אזמין, זמן האספקה של המכשיר יהיה תוך שבוע. הם זריזים.

מה דעתכם? הייתם קונים את המכשיר במחיר הזה כולל משחק? אם הייתי קונה עוד משחק זה היה עולה לי 5,000 ש"ח :mad:

הקנדים ענו לי לגבי הזמן שיהיה ניתן להזמין מהם, נאמר לי שכנראה רק ב-2007, עד שיצליחו לעמוד בביקוש הרב חחחחח ("הלך עלינו" *במבטא זאב רווח אופייני*).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    שימו לב: 4,500 ש"ח כולל משחק (שאני אבחר).
    נכתב במקור על ידי רונן

מה דעתכם? לא חוצפה? אם יש משהו שיבריח מהם לקוחות זו חוצפה מהסוג הזה, וכבר שוחחתי עם גיימרים שנרתעים מהחנות הזו בעקבות החוצפה הזו. עם מחירים נמוכים ובמהירות השירות שלהם, הם יכולים להרוויח קהל לקוחות רב ונאמן. חבל.

מה שכן, הובטח לי שאם אזמין, זמן האספקה של המכשיר יהיה תוך שבוע. הם זריזים.

מה דעתכם? הייתם קונים את המכשיר במחיר הזה כולל משחק? אם הייתי קונה עוד משחק זה היה עולה לי 5,000 ש"ח :mad:

הקנדים ענו לי לגבי הזמן שיהיה ניתן להזמין מהם, נאמר לי שכנראה רק ב-2007, עד שיצליחו לעמוד בביקוש הרב חחחחח ("הלך עלינו" *במבטא זאב רווח אופייני*).

4500?
    ראבק, אני איבא לבד לארץ ואמכור לכם ב-3000
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    התקשרתי עכשיו לסלולארי של מנהל החנות.

הוא טוען שלא ניתן להשיג את הווי באמריקה במחיר נמוך מזה, פשוט אין מקור שמוכר את הווי ב-250 דולר (אני מניח שזה אותו סימפטום EB).

לבקשתו שלחתי לו דוא"ל עם המשחק שארצה עם המכשיר (זלדה, אלא מה?), כדי שיבדוק עם הספק האם יתן להשיג אותו (בלעדיו לא אקנה).

עדיין לא החלטתי אם לקנות מהם במחיר הזה, אך אם אעשה זאת אני אסתפק במשחק אחד בלבד (את מונקי בול אוכל לדחות) ואעשה זאת בתשלומים קטנים, דבר שלא הייתי יכול להרשות לעצמי אם הייתי קונה בחו"ל. אני גם אהנה מתעודת אחריות.

אם הוא לא יצליח להשיג לי את זלדה, אז בכך יפתור לי את הדילמה. לא אקנה חחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אגב, הם הורידו את מחיר הפלייסטיישן 3 בצורה דרסטית, לפי הבנתי (כמובן, הפעם זה לא כולל משחקים). הפלייסטיישן 3 עולה אצלם, באופן אירוני, אותו מחיר שהווי תעלה אצלם חחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    4500 שקל? אלא אם כן הכסף זורם לך כמו מים - אל תקנה.

בעל החנות אכן צודק - הווי כרגע מאוד קשה (עד בלתי אפשרית) להשגה בארה"ב. זה לא מצדיק לקחת מחיר כזה, שגבוה פי כמה מהמחירים באיביי (של סוחרים עם פידבקים טובים שהמכשיר כבר אצלם), שלא לדבר על המחיר הרשמי.

סביר להניח שהמחסור בווי יפסיק להיות פקטור בחודשים הקרובים. ההערכה שלי? אחרי קריסמס יהיה אפשר למצוא אותו בקלות. יש אנליסטים שצופים שהוא יהיה זמין הרבה לפני. כרגע אני מתנחם בעובדה שיש לי ידידה מאוד טובה שעובדת בארצות הברית, ומדי פעם יוצאת לבדוק אם היא יכולה להשיג קונסולה (בינתיים אני מחזיק אצבעות כי אחד המוכרים שהיא מיודדת איתם אמר לה שהם מקבלים משלוח ביום שישי. מצד שני, אני לא מאמין שביום שישי יהיה לה זמן לקפוץ לשם לפני שכל המלאי יאזל שוב, אם בכלל). אבל גם אם לא הייתה אותה ידידה, הייתי מחכה בסבלנות לתחילת 2007 (כולה חודש!). בינתיים יש מספיק משחקים טובים ל-DS לשחק בהם.

(אגב, אני ספציפית התחלתי עכשיו מרתון משחקי זלדה קודמים, כדי שאגיע מוכן לTP. התחלתי עם OOT, אחריו MM ואם יהיה זמן נעבור ל-LTTP וWW. היאח!)
    שתף ב-Google+

שמע רונן , אני בארה'ב ולא תמצא פה עכשיו wii בשום מקום.
    ebay מפוצץ באנשים באנשים שימכרו לך קונסולה ב500$ אז אין פלא שבארץ מבקשים כל כך הרבה כסף עליה :\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    רונן אני חושב שמדיה גיים מוכרים ב3000 שקל ויש אצלם כבר מכשירים
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי imris
    רונן אני חושב שמדיה גיים מוכרים ב3000 שקל ויש אצלם כבר מכשירים

שו מדיה גיים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    נכתב במקור על ידי spam
    שו מדיה גיים?
    חנות משחקים בגבעתיים
    אני לא יודע כמה הם יקחו על כל משחק נוסף אבל זה כבר יותר זול מ4000 והמכשירים כבר אצלם אז לא צריך לחכות בכלל
    שתף ב-Google+

עוד אנשים מאמריקה שיש להם חברים בארץ עשויים לבקש מאיתנו לשלוח להם לשם wii . אני משועשע מעצם המחשבה.

אבל זו התאבדות לקנות את המכשירים האלה במחירי ההשקה המופקעים האלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי spam
    עוד אנשים מאמריקה שיש להם חברים בארץ עשויים לבקש מאיתנו לשלוח להם לשם wii . אני משועשע מעצם המחשבה.

אבל זו התאבדות לקנות את המכשירים האלה במחירי ההשקה המופקעים האלה.
    פחות או יותר "רק" 1000 ש"ח יותר ממחיר של יבוא אישי .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    (אגב, אני ספציפית התחלתי עכשיו מרתון משחקי זלדה קודמים, כדי שאגיע מוכן לTP. התחלתי עם OOT, אחריו MM ואם יהיה זמן נעבור ל-LTTP וWW. היאח!)
    אם אין לך זמן אז לך על MM, הכי טוב בסדרה (בהתחלה הוא יראה מעפן כי העולם ממש קטן יחסית למשחק זלדה אבל הוא כל כך טוב. יש לו גם סוף מטורף לגמרי).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ארז רונן, בקש ממנה שתשיג לי, בבקשהההההההההההההההה

אני אפגש אתך כדי לקחת את הקונסולה, ואשלם לך במזומן, עם טיפ נאה... חחחח בהתחייבות.

(ראה את ההצעה כרצינית)

imris, הם היו אמורים להודיע לי כשהקונסולה תגיע אליהם. מדוע אתה חושב שיש להם את הקונסולה ובמחיר הזה? אם אתה חושב לפי האתר שלהם אז אתה טועה, זה רק לצורך הזמנה מראש.

אני ארים להם טלפון מחר, זו לא פעם ראשונה שהם מבטיחים שיודיעו לי והם לא עושים זאת (אם באמת המכשיר אצלם).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    4500 שקל? אלא אם כן הכסף זורם לך כמו מים - אל תקנה.

בעל החנות אכן צודק - הווי כרגע מאוד קשה (עד בלתי אפשרית) להשגה בארה"ב. זה לא מצדיק לקחת מחיר כזה, שגבוה פי כמה מהמחירים באיביי (של סוחרים עם פידבקים טובים שהמכשיר כבר אצלם), שלא לדבר על המחיר הרשמי.

סביר להניח שהמחסור בווי יפסיק להיות פקטור בחודשים הקרובים. ההערכה שלי? אחרי קריסמס יהיה אפשר למצוא אותו בקלות. יש אנליסטים שצופים שהוא יהיה זמין הרבה לפני. כרגע אני מתנחם בעובדה שיש לי ידידה מאוד טובה שעובדת בארצות הברית, ומדי פעם יוצאת לבדוק אם היא יכולה להשיג קונסולה (בינתיים אני מחזיק אצבעות כי אחד המוכרים שהיא מיודדת איתם אמר לה שהם מקבלים משלוח ביום שישי. מצד שני, אני לא מאמין שביום שישי יהיה לה זמן לקפוץ לשם לפני שכל המלאי יאזל שוב, אם בכלל). אבל גם אם לא הייתה אותה ידידה, הייתי מחכה בסבלנות לתחילת 2007 (כולה חודש!). בינתיים יש מספיק משחקים טובים ל-DS לשחק בהם.

אפשר לדעת באיזו חנות היא עובדת ואיפה .......אני אגיד לדוד שלי להיות בהיכון...
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    לא צריך לדאוג.....הרי הם מתכננים להוציא עוד 2 מיליון יחידות עד סוף השנה.....
    חוץ מזה אני די בטוח שהאספקה תתחדש אפילו עוד שבוע הרי זה רק יהיה רווחי לנינטנדו להכות בברזל כל עוד הוא חם ולספק יחידות כל עוד אנשים מורטים את השערות מצפייה וההייפ עוד לא נרגע...
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן

imris, הם היו אמורים להודיע לי כשהקונסולה תגיע אליהם. מדוע אתה חושב שיש להם את הקונסולה ובמחיר הזה? אם אתה חושב לפי האתר שלהם אז אתה טועה, זה רק לצורך הזמנה מראש.

אני ארים להם טלפון מחר, זו לא פעם ראשונה שהם מבטיחים שיודיעו לי והם לא עושים זאת (אם באמת המכשיר אצלם).
    מישהו פתח דיון בגיימר ואמר שהם מוכרים, וגם יש להם עכשיו אחת בתצוגה שאפשר לבוא ולשחק בה
    תברר בעצמך, אני לא יודע..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    ארז רונן, בקש ממנה שתשיג לי, בבקשהההההההההההההההה

אני אפגש אתך כדי לקחת את הקונסולה, ואשלם לך במזומן, עם טיפ נאה... חחחח בהתחייבות.

(ראה את ההצעה כרצינית)
    גם אני הייתי מציע את ההצעה הזאת, אם לא הייתי יודע, שהחנויות מגבילות ווי אחד לצרכן אחד, וגם ככה בטח יהיה לה קשה מאוד להשיג רק אחד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כן! יש למדייגיימס! שמרתי עותק! ביום ראשון יהיה לי אותו, את זלדה ומונקי בול!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    מזל"ט, אני קצת עני יותר, אז אני אאלץ לחכות עד שאוכל להשיג אחד בקצת פחות כסף .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    איך עוד לא פתחת דיון Wii Codes?
    שתף ב-Google+

הרשמה