תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 179
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    המשחק המסקרן זוכה לשם חדש, ואנו זוכים בפרטים חדשים. אהבתם את Killer7? אולי משחקה החדש של החברה לא יסבול מאותן בעיות ממנו סבל קודמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    וואה וואה נשמע כמו התשובה של הwii לgta רק יותר טוב כי העלילה של קילר 7 הייתה טובה (ככה שמעתי) והסגנון האומנתי נראה פי 10 יותר יפה מכל gta שרוקסטר יכולו להוציא לפחות בשבילי
    אני מקווה אבל שיש עוד נשקים חוץ מהחרב כי זה לא נשמע ככה

בכל מקרה הwii מתחילה להיות קונסולת חובה :inlove: עכשיו רק חסר משחק מסדרת tales
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי סימור גלאס

בכל מקרה הwii מתחילה להיות קונסולת חובה :inlove: עכשיו רק חסר משחק מסדרת tales
    קונאמי כבר הכריזו על משחק טיילס לווי P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    מה הקשר לקונאמי?

או שאני מאוד לא מעודכן או שאני לא יודע מה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי סימור גלאס
    וואה וואה נשמע כמו התשובה של הwii לgta רק יותר טוב
    לכל התשובות של GTA יש עד היום ממוצע של בערך 55 מתוך 100. אני חושב שמוקדם מידי לשמוח. וממש, אבל ממש מוקדם מידי לקבוע שהוא יהיה יותר טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי kage
    מה הקשר לקונאמי?

או שאני מאוד לא מעודכן או שאני לא יודע מה
    שיט..אני תמיד מתבלבל בין קונאמי לנאמקו. התכוונתי לרשום נאמקו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    לי הוא לא נראה טוב. Killer7 התחיל מעניין, ונגמר בתור משהו שלא ממש התחשק לי לקנות. הגרפיקה כאן נראית רע, מן שילוב של סל שייד ואמיתי. וזה לא נראה טוב. הסגנון הגרפי שהיה בסרטון היה הרבה יותר מדליק ומענייין. חבל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    קונאמי כבר הכריזו על משחק טיילס לווי P:
    וואלה צודק ! http://www.nwiizone.com/nintendo-wii...-on-june-20th/ אבל למה לחשוף רק ביוני במה פשעתי הם גם הודיעו על rpg בשם "sword of legendia"
    רק שזה לא אותו אחד ומדובר במשחק צד לtales of legendia זה יהיה גרוע ועם המזל שלנו זה מה שזה יהיה ...

חחח גיימ'ז צודק סתמתי שלא נפתח פה לשטן פה ... מה גם שזה באמת מתחיל להראות רע כמו שעדי אמר הם שינו טיפה את הסטייל המצויר ראיתי עכשיו http://www.1up.com/do/media?cId=3154028&mt=0 מפתחי משחקים עושים טעויות כאלה מפגרות שממש קל להימנע מהם למה למה ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    קילר 7 היה משחק מזעזע.
    גרפיקה נוראית, עלילה לא הגיונית והמשחק עצמו היה פשוט גרוע!
    לא יודע איך NO MORE HEROES יצא אבל אם להסתמך על KILLER 7 אז אל תצפו למשהו מעל 7.0
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    לכל התשובות של GTA יש עד היום ממוצע של בערך 55 מתוך 100. אני חושב שמוקדם מידי לשמוח. וממש, אבל ממש מוקדם מידי לקבוע שהוא יהיה יותר טוב.

דווקא יש משחק בשם YAKUZA לפס2 שהוא יחסית בסגנון והוא קיבל לא מעט שבחים, וההמשך שלו יצא עכשיו ביפן וקיבל ביקורות יוצאות דופן (כמו 38/40 בפמיטסו)

אבל חוץ מזה אתה צודק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    גם סיינט רו מקבל ציונים לא רעים יחסית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Laskin
    דווקא יש משחק בשם YAKUZA לפס2 שהוא יחסית בסגנון והוא קיבל לא מעט שבחים, וההמשך שלו יצא עכשיו ביפן וקיבל ביקורות יוצאות דופן (כמו 38/40 בפמיטסו)

אבל חוץ מזה אתה צודק.
    יש לדעתי משחק אחד ויחיד שנמצא באותה רמה, אם לא עוקף, את משחקי GTA והוא - Mafia.

אבל לא יצא לי לשחק ביקוזה לצערי. אולי בעתיד.

פמיטסו נותנים ציונים גבוהים מידי בזמן האחרון. אני כבר לא יודע כמה אני סומך עליהם. Red Steel 34/40? למשחק לא מגיע 20 / 40. הכל בו זוועתי לחלוטין. כולל הגרפיקה. זה מדהים איך MP, משחק בן 4, נראה הרבה יותר טוב ממנו (וגם נראה נהדר בהשוואה למשחקים אחרים). Red Steel הוא על גבול ה-Valuesoft. איך דבר כזה מקבל 34/40?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    פאמיטסו נתנו גם ל- DOA XBV 2 איזה 34.

וקילר 7 היה מאוד כיפי בשבילי. פשוט נהנתי מהגיימפלי שלו, ומהמוזרות שלו. ציפיתי שהעלילה תתבהר בסוף, אבל... :/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Menaged
    בסדר... אבל זה נובע משתי סיבות מרכזיות. הרבה שתי סיבות מרכזיות!

במקרה של Red Steel אין שום הצדקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה

וקילר 7 היה מאוד כיפי בשבילי. פשוט נהנתי מהגיימפלי שלו, ומהמוזרות שלו. ציפיתי שהעלילה תתבהר בסוף, אבל... :/

שחקתי בו איזה 5 שעות והתיאשתי.
    כלומר, שוטר על מסילה ועוד אחד הנוראיים...
    העיצוב הוא רעיון מעניין אבל ל10 דקות, לא ל10 שעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Jaymz

פמיטסו נותנים ציונים גבוהים מידי בזמן האחרון. אני כבר לא יודע כמה אני סומך עליהם. Red Steel 34/40? למשחק לא מגיע 20 / 40. הכל בו זוועתי לחלוטין. כולל הגרפיקה. זה מדהים איך MP, משחק בן 4, נראה הרבה יותר טוב ממנו (וגם נראה נהדר בהשוואה למשחקים אחרים). Red Steel הוא על גבול ה-Valuesoft. איך דבר כזה מקבל 34/40?
    בהחלט. אני תמיד טוען שמטרויד פריים נראה עד היום יותר טוב מכל מה שראיתי במחשב. הוא פשוט נראה מציאותי, כאילו, העולם נראה אמיתי. לא עוד פלסטיק שכזה. הוא בעיניי עד היום המשחק הכי יפה ששיחקתי. אומנות מנצחת פוליגונים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני מסכים, בגלל זה אני הכי אוהב משחקים כמו GOW, HL2, סטאר קראפט ומטרויד. עיצוב מעולה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    במטרויד פריים זה הרבה יותר מעיצוב מעולה. העיצוב הוא רק חלק אחד בתוך כל האווירה הגאונית שרטרו יצרו למשחק - הפסקול, האפקטים, העיצוב, האויבים ואפילו הלוגים לדעתי. הקטע שמגעים לפנדרה דריפטס מדהים, או בעצם לכל איזור חדש במשחק.

ובאותה נימה, הבוס הרביעי של TP גאוני באותו מובן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz

אני חושב שזה נובע מהבדלים תרבותיים
    אתה מבין, היפנים שונאים FPSים ואצליהם שימוש בעכבר ומקלדת למשחקים הוא מאוד מאוד נדיר. אז יכול להיות שהם הרגישו, שלמרות הבאגים והגרפיקה, השליטה הזאת דווקא מתאימה להם והם יכולים להינות ככה. אבל חוץ מזה, בכל מה שקשור לציונים, פאמיטסו באמת לא משהו בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני לא מבין איך רד סטיל קבל מעל 50% באיזו שהיא ביקורת בכלל.
    המשחק הזה נראה כמו בזיון אחד גדול לג'אנר ומעליב אותי בתור חובב FPS.
    שתף ב-Google+

הרשמה