תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    יש אמנם טופיק של דברים כיפיים, אבל זה יותר מדי רשימתי ותמציתי. חשבתי שצריך טופיק עם מהות קצת שונה. אז יש לנו טופיק חדש שמוקדש לקטעים הכי מגניבים שקרו לכם ב-FEAR. כל מי ששיחק יודע שיש הרבה קטעים כאלה.
    היה לי היום משחק ב-SlowMo TDM ב-Docks. אחד מהקבוצה שלי לקח את המכשיר של האטת הזמן ואני הייתי עם שוטגאן. אני רץ ומולי מגיע אויב. יריתי בו, הוא מת, ובאמצע הנפילה הזמן האט וגרם לי להרגיש אפילו יותר מגניב עם השוטגאן. המשכתי לרוץ ושוב מגיח לו אויב מולי. המשכתי לרוץ, עקפתי אותו והרגתי אותו עם יריה בגב.
    אילו קטעים מגניבים היו לכם?

שתף ב-Google+

אני לא יודע כמה זה "מגניב" או סתם צירוף מקרים משעשע, אבל לפני יומיים הלכתי במסך בערך 3 דקות בלי להרוג איש כי לא מצאתי איש, אז התייאשתי וזרקתי את הרימון סתם. מסתבר שמאחורי הפניה היו בדיוק 4 אנשים, ואת כל ה-4 הרגתי D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    בפעם הראשונה שהרמתי את הTriple shot Rocket Launcher סתם דפקתי שלישית יריות לתוך מסדרון ומסתבר שהיו שם שלושה איש :-ם
    איזה הרג...
    את הפגיעה לא ראיתי, את החלקי שחקנים שעפו החוצה מהמסדרון, כן.
    זקן מדי בשביל החרא הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי InormouS
    בפעם הראשונה שהרמתי את הTriple shot Rocket Launcher סתם דפקתי שלישית יריות לתוך מסדרון ומסתבר שהיו שם שלושה איש :-ם
    איזה הרג...
    את הפגיעה לא ראיתי, את החלקי שחקנים שעפו החוצה מהמסדרון, כן.
    באותו נושא- לא מזמן גיליתי שהרקטות שמצוירות על המסך הן לא מה שמזיק לך. כלומר, הדיוק בחישוב הנזק לא מאה אחוז.
    מה זה אומר? זה אומר שאם מישהו רץ אליך עם משגר ואתה קופץ ברגע הנכון, הרקטות שלו עפות מתחתיך והעליונה אפילו דרכך בלי להזיק לך.
    לא רק שמהצד זה נראה ממש ממש יפה, זה תמיד כיף להוריד טמבלים שמשתמשים ברקטות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    במשחק TDM, הרגתי את כל חברי הקבוצה השניה (6 אנשים) ב UNARMED ATTACK תוך פחות מ 10 שניות... זה היה כיף .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    זה לא היה כיף, אבל די מגניב:
    עשיתי spawn על רימון (הרבה פעמים... ושל אותו אדם) על 3 מוקשים (במקרים נפרדים) בתוך פיצוץ (פתאום ראיתי הרבה אש והיה כתוב שהתאבדתי. בחיי שאפילו לא לחצתי על כלום...) ועוד פעם בין שתי קבוצות שירו אחת על השניה (זה בטח היה מצחיק בשבילם- יורים על מישהו ופתאום הראש של מישהו מופיע לך מול הקנה...).

כל זה היה באותו סיבוב, כן?
    מזל רע זה מעצבן...

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אחת מהמיומנויות שהכי חשוב לי לפתח היא היכולת לצלוף ברימונים.
    למי שלא יודע- אם אתם יורים ברימון של אויב, הוא נחשב מבחינת חישוב הנזק כרימון שלכם, ומזיק לאויב ולא לכם. זה כמובן הופך את הפגיעה בהם למאוד מאוד יעילה.
    קיצור, היה יום אחד שהצלחתי לפגוע ברימון שהיה ביד של מישהו שלוש פעמים באותו היום (זה ממש אבל ממש קשה), אז הרגשתי טוב עם עצמי. חוצמזה שזה מצחיק לאללה לראות את ה-WTF?!?!?! שאנשים כותבים אחרי שהם מתפוצצים ככה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ראה, קצת קשה לפגוע ברימון שמתפוצץ ברגע שאתה מופיע, אלא אם כן יש לך רפלקסים של גמל מיוחם.
    אתמול היה לי קטע נחמד שדומה לו כבר נכתב כאן- היה לי משחק נוראי, הייתי מקום שלישי, ובשלב מסויים תקפתי עמדה עם עוד כמה שחקנים. הם נטבחו באכזריות ע"י כל הקבוצה היריבה שעמדה שם, ואני (שהתחבאתי כמו פחדן P=) זרקתי רימון והרגתי ארבעה ועוד שניים ביריות. לי היה כיף, והפכתי לגמרי את כל המשחק שלי

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Tepik
    ראה, קצת קשה לפגוע ברימון שמתפוצץ ברגע שאתה מופיע, אלא אם כן יש לך רפלקסים של גמל מיוחם.
    אתמול היה לי קטע נחמד שדומה לו כבר נכתב כאן- היה לי משחק נוראי, הייתי מקום שלישי, ובשלב מסויים תקפתי עמדה עם עוד כמה שחקנים. הם נטבחו באכזריות ע"י כל הקבוצה היריבה שעמדה שם, ואני (שהתחבאתי כמו פחדן P=) זרקתי רימון והרגתי ארבעה ועוד שניים ביריות. לי היה כיף, והפכתי לגמרי את כל המשחק שלי
    כן, אני זוכר את זה. זה היה ב-Refinery, המפה השנואה עלי... לקחתי סקרינשוט של זה:
    שתף ב-Google+

אתמול במשחק קרה לי שבשוגג זרקתי רימון עם חישוב לא נכון, אך הרימון שלי פוצץ רימון שהוא זרק לכיווני גם כן בשוגג (מבעד לשתי פינות), כך שהרימון שלו הרג אותו, והדבר נחשב להריגה לטובתי.

אתם מסוגלים לדמיין דבר מבאס יותר בתור שחקן? לדעת שאתה הרגת את עצמך בנסיון להרוג מישהו אחר? אוי, הטרגדיה.
    שתף ב-Google+

הרשמה