תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    רציתי לשאול אם יש מה לעשות בקשר למשחק מלא באגים (בעיקר התרסקויות) חוץ מלחכות לטלאים...

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    תלוי. ברוב המקרים אין מה לעשות, יש מקרים שבהם מתפרסמים מה שנקרא "walk-around" או בעברית "שיטה לעקוף את הבעיה".
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    תרשום את ה-error ואת שם המשחק, ואולי אני יוכל לעזור לך.

הדרך היחידה למצוא פתרון לבאג זה לנסות לפתור ספציפית את הבאג כי אין נוסחת קסם שפותרת באגים למשחקים. גם הטלאי פותר באגים ספציפים, אבל מספר באגים ספציפים בכל גירסה חדשה.

בעיקרון אם ידוע כי למשחק מסוים יש מספר רב של באגים, עד הנקודה שאי אפשר לשחק בו, ועדיין אין טלאי שמתקן את הבעיות הקשות, אז אין הרבה מה לעשות ומומלץ לחכות לטלאי שיתקן את המשחק.

נ.ב: זה גם נכון לתוכנות מה שאמרתי, ולא רק למשחקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    הבעיה היא שלפעמים אין אפילו הודעת שגיאה... למשל darkstar one שמתרסק כל פעם שקונים טילים וכל הנשקים לא עולים כסף... הפאטצ' הרשמי לא עוזר בשיט.

למה כל משחק טוב שאני משחק בו מלא באגים?!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    קראתי על המשחק, ויש שם הרבה תלונות על באגים אז כנראה זה לא בעיה אצלך, אמרו שצריך להוריד את ה-patchs ואם עשית את זה אז אין לך עוד הרבה מה לעשות.

נ.ב: נראה כמו משחק נחמד, גרם לי לרצות לשחק בו אבל רק אחרי הבגרות במתמטיקה :<

אה וכן הרבה מפתחים בשנים האחרונות משחררים את המשחקים לפני שהם מוכנים, בשביל להוציא אותם למדפי החנויות לפני תאריך מסוים :mad:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן, אני מבין למה אתה מתכוון. כל-כך הרבה משחקים עם פוטנציאל נדפקו בגלל טמטום ובצע-כסף...

בכל מקרה, לא נכנעתי!!1 אחרי שהתקנתי את המשחק בפעם השישית והורדתי את הפאטצ' האחרון שוב נפתרו רוב הבאגים!
    משחק מומלץ ביותר, ד"א (darkstar one).
    תודה על העזרה!

שתף ב-Google+

הרשמה