תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 49
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    שלום לכולם!
    אדמין בעט אתכם שלא בצדק? מרגישים שנעשה לכם עוול? הקבוצות לא אוזנו כמו שצריך כשהיה אדמין בשרת? זה המקום לביקורת בונה ולהערות, כמו גם למחמאות ולהצעות לשימור.
    עזרו לנו להשתפר!

צוות האדמינים של שרת F.E.A.R Combat של Vgames.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    שום דבר כבד. פשוט נורא נלחצתי כשכתבת לי פעם "ShmilS, switch or kick". בסכ"ה הכל כיף וטוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    מי האדמינים החדשים?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    האדמינים החדשים הם CRi Reaper, SilenTao ואחרון חביב Sunny.
    שלושתם יתחילו את עבודתם באופן מיידי.
    מעבר לזה, החיפוש לאדמינים נוספים לא הסתיים ויש עוד מספר קטן של פניות שמתוכן יבחר עוד אדמין אחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    שיחקתי כמה משחקים שבהם נכחו כמה מן האדמינים החדשים ושמתי לב שנתינת באנים לאנשים עם פינג גבוה מהנורמה זה דבר מקובל למדי. אני אישית די מעוצבן מזה כי יש אנשים שבסך הכל רוצים לשחק, אז מה זאת אשמתם שהחיבור שלהם לא מושלם?
    בכל זאת, אני מבין שאנחנו לא חיים בעולם מושלם ויותר מדי שחקנים עם פינג גבוה דופקים לשאר את המשחק אז בואו נארגן עכשיו חוק שקובע מה נחשב פינג גבוה ולרשום בהודעה בתחילת כל מפה שמי שיש לו פינג גבוה מהרשום לא יוכל לשחק. ככה לא יצטרכו להעיף אנשים שסתם נהנו להם מהמשחק והשחקנים לא יוכלו להגיד "לא ידעתי".
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    נכתב במקור על ידי Shayze
    מעבר לזה, החיפוש לאדמינים נוספים לא הסתיים ויש עוד מספר קטן של פניות שמתוכן יבחר עוד אדמין אחד.

ברכותי ל-admins החדשים...
    ושהיה לכם בהצלחה ;)

למי שלא מכיר אותי , אני זה Qbase ואני הוא זה שבהתחלה בהתחלה באותו הזמן ש-fear combat יצא בחינם העלה שרת ונתן תמיכה לשחקנים שרצו לשחק עם פינג נורמלי בהתחלה.

כרגע , נמצא בערוץ fear.il ב-QuakeNet אבל לא פעיל.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Shayze
    המשתמש הזה הורחק על-ידי.
    הפינג של המשתמ הנ"ל נע בין 600 ל1100 כאשר התבוננתי עליו מספר דקות וראיתי שהכי נמוך שהוא הגיע היה ל620. לאחר מכן שאלתי אותו אם הוא מוריד משהו. הוא אמר שהוא הונגרי. אז נאלצתי להרחיק אותו כי הוא הפריע לכל השאר.

תסמוך על שיקול הדעת של האדמינים, שכולם ככולם משחקים בשרת הזה על בסיס יומי קבוע מספיק זמן, והם יודעים להבדיל בין המשתמש המזדמן עם הפינג הגבוה לבין הלא.

בין כה וכה, כל משתמש שכזה יקבל אזהרה לפני שננקוט בכל צעדים קיצוניים או בכלל בכל צעד שהוא, על מנת להבין מה פשר הבעיה. בין אם זאת היא הורדה זמנית או בין אם הוא גר רחוק מהשרת, או בין אם יש לו בעיה בחיבור.

תסמוך על שיקול הדעת שלנו, כולנו אנשים ברי שכל.
    אתה בידיים טובות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    כן, תסמוך על שיקול הדעת שלנו, יש רק דבר אחד מול העניים שלנו והוא שאנשים ייהנו...
    אני אישית לא עשיתי BAN למישהו, אבל עם כל הכבוד למי שבסך הכל רוצה ליהנות, ההנאה של הרוב חשובה לנו יותר לכן נדאג שזה לא יהי על חשבונם.
    דרך אגב אני גם ידוע כ CRi>Lithium>
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    ברכותי לכל האדמינים החדשים.
    בהצלחה בעבודתכם, מי יתן ותבצעו אותה על הצד הטוב ביותר.
    שי, כל הכבוד על בחירת צוות מקצועי.
    זקן מדי בשביל החרא הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני חושב שהאדמינים צריכים לדאוג להוציא (לא באן... רק לבעוט מהמשחק הנוכחי עד שיצטרפו חזרה) שחקנים שלא פעילים מעל לדקה-שתיים, כי קורה הרבה ששחקנים מתוסכלים יושבים ובוהים ב 16\16 רק בגלל שמישהו לא משחק.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Tepik
    אני חושב שהאדמינים צריכים לדאוג להוציא (לא באן... רק לבעוט מהמשחק הנוכחי עד שיצטרפו חזרה) שחקנים שלא פעילים מעל לדקה-שתיים, כי קורה הרבה ששחקנים מתוסכלים יושבים ובוהים ב 16\16 רק בגלל שמישהו לא משחק.
    בקרוב נעשה פגישה שבה יועלו כל הסוגיות לגבי ה-"Code of conduct" בשרת המשחק, וכנ"ל גם לגבי צורת ההתנהגות של האדמינים כלפי משתמשים מסויימים ואיך עליהם להתנהג במקרים מסויימים.

הסר דאגה מליבך אתה בידיים טובות :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני יודע שאני בידיים טובות, רק רציתי להעלות רעיון.
    אני חייב לציין שזה מעולה שיש אדמינים נוכחים כל הזמן עכשיו, ושהם כולם עושים עבודה מצוינת.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    חיפה
    I think all the admins are doing a very good job including my friend Reaper :-)

but what about the ppl with high pings ??? ... how high should your ping be for an admin to kick you out ????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי <CRi>MaDoG.2020
    I think all the admins are doing a very good job including my friend Reaper :-)

but what about the ppl with high pings ??? ... how high should your ping be for an admin to kick you out ????
    בדרך כלל מעל 150 אנחנו מעיפים. אבל 150-200 יכולים להשאר אם אף אחד לא מתלונן עליהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.11.2006
    נכתב במקור על ידי Shayze
    בדרך כלל מעל 150 אנחנו מעיפים. אבל 150-200 יכולים להשאר אם אף אחד לא מתלונן עליהם.
    שקרים!
    אתה מעיף אותם גם בלי שאף אחד יספיק להתלונן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    אני כרגע בארה"ב והרבה פעמים אני משחק ויש לי PING בין 150-200 אבל אני מבקש שלא תעיפו כי זו הדרך היחידה להרגיש שייך קצת לישראל

מחמאות : תודה רבה לSUNNY על זה שאידמן בPCW האחרון נגד CRI.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    אני רק משחק יומיים, אבל כמה פעמים היה נדמה כאילו לכמה אדמינים יש אצבע יותר מדי קלה על ההדק... אני לא מבין למה צריך להעיף מישהו שהפינג שלו קצת גבוה? בסרברים בחו"ל אני מקבל פינגים גבוהים כאלה (~150) ודווקא אפשר לשחק סבבה.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Sagist
    אני רק משחק יומיים, אבל כמה פעמים היה נדמה כאילו לכמה אדמינים יש אצבע יותר מדי קלה על ההדק... אני לא מבין למה צריך להעיף מישהו שהפינג שלו קצת גבוה? בסרברים בחו"ל אני מקבל פינגים גבוהים כאלה (~150) ודווקא אפשר לשחק סבבה.
    אנחנו תמיד דואגים לשאול לסיבת הפינג, אם לשחקן יש פינג 250 (-/+) אנחנו משתדלים שלא להעיף. מעל 300 זה כבר מוגזם. אם השחקן "מוריד" משהו, אז אנחנו דואגים לומר לו להפסיק או לקבל בעיטה מהשרת. שחקנים מתלוננים על איכות משחק נמוכה אם יש שחקן אחד עם פינג גבוה. למה שכולם יסבלו בגלל כבשה שחורה אחת?

ואף אדמין לא ירחיק שחקן עם פינג של 150.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa
    I got ban for no reason, i played as usual the only admin online was one of the Blaze :mad: il stop now before il start writing things that u don't want to hear

*50% of the post was censured for the sake of the children :X

שתף ב-Google+

דבר ראשון, אל תאיים עם שפה, אתה לא מפחיד אף אחד.

דבר שני, אני מבטיח לדבר עם ספיר (Tepik) עוד היום בשביל לרדת לעומק הדבר.
    שתף ב-Google+

הרשמה