תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    לאחר משחק אינטנסיבי ב- Wii Sports, אנשים מתחילים לחוש כאבים שונים ברחבי הגוף, ומתקשים ללבוש חולצות. עדויות מהשטח.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    לפי מה שהבנתי מהכתבה רוב האנשים לא בכושר שיא והווי לא מחייבת עמידה אם הם לא בכושר שיא(או קרוב למצב כזה) שינסו לשבת ולשחק או שפשוט לא ינסו את הווי ספורטס לפני שהם יורידו קצת במשקל ויפתחו שרירים אני לדוגמה בן 13 אין לי את הווי אבל אני בטוח לא ינסה את הווי ספורטס בעמידה כיוון שאני נמוך חסר שרירים אך רזה ומלא מרץ שילוב טוב אבל לא מספיק
    מור - MPTG
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    מי יודע, אולי הווי יהפוך את אמריקה לאומה הכי רזה וחתובה בעולם. זאת תהיה מהפכה אמיתית.

ועכשיו קצת יותר ברצינות, לא נראה שהאנשים הללו מתלוננים יותר מדי על הכאבים הללו, מעניין מתי יתחילו לצאת משחקי האירוביקה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    הכי מצחיק זו התגובה של נינטנדו. מה , הם רוצים עכשיו לחנך אותנו איך להשתמש במכשיר?
    חשבתי שסבתות היו אמורות לשחק בווי באין כל מפריע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    חיפה
    שאלה יהיו הצרות של האמריקאים. עדיף את זה מאשר השקת קונסולה אלימה, למרות שאין כ"כ קשר בין המקרים. השקת ה- Wiii עברה בשקט יחסית להשקת ה-PS3 בשבוע שעבר...
    דרור חזן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נו קאזז, תפסיק לחפש עם זכוכית מגדלת בכל מקום בניסיון למצוא מולקולות של חרא. אל תנסה, הן שם, אבל יש כל כך הרבה דברים פרט למולקולה הזאת...

שימוש אינטנסיבי של כל דבר יגרום לשחיקה של משהו(בין אם זה אתה או המכשיר עצמו), האנשים שראויינו הם באופן די ברור מכורים(בינתיים), ולכן גם קל להסיק שהם השתמשו במכשיר הרבה.

רק לשם השוואה, האם כואבות לך העיניים אחרי ישיבה אינטנסיבית על המחשב?, או אולי אחרי כמה ימים של ישיבה אינטנסיבית על המחשב בכל יום? אין מה לעשות, כל דבר שחורשים עליו גורם לשחיקה!(מה שאומר שאני אצטרך לקנות מקלדת חדשה בקרוב ;) ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי F.P
    נו קאזז, תפסיק לחפש עם זכוכית מגדלת בכל מקום בניסיון למצוא מולקולות של חרא. אל תנסה, הן שם, אבל יש כל כך הרבה דברים פרט למולקולה הזאת...

שימוש אינטנסיבי של כל דבר יגרום לשחיקה של משהו(בין אם זה אתה או המכשיר עצמו), האנשים שראויינו הם באופן די ברור מכורים(בינתיים), ולכן גם קל להסיק שהם השתמשו במכשיר הרבה.

רק לשם השוואה, האם כואבות לך העיניים אחרי ישיבה אינטנסיבית על המחשב?, או אולי אחרי כמה ימים של ישיבה אינטנסיבית על המחשב בכל יום? אין מה לעשות, כל דבר שחורשים עליו גורם לשחיקה!(מה שאומר שאני אצטרך לקנות מקלדת חדשה בקרוב ;) ).
    אומנם אני יושב על המחשב הרבה בכל יום מה שאומר שאמורות לכאוב לי העיניים אבל יש לי בעית עיניים ואני חושב שאני צריך משקפיים וברגע שאני מתיישב מול מחשב\טלוויזיה כואבות ודומעות לי העיניים אבל אחרי דקת התאוששות אני חוזר למצב נורמלי

נ.ב. למי שכתב למעלה כותבים חטובה כמו חטוב
    מור - MPTG
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    XD
    אין לכם מושג כמה צחקתי כשקראתי על זאת שחטפה את השלט לראש XDD
    חזק ביותר

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי GODOFWAR
    אומנם אני יושב על המחשב הרבה בכל יום מה שאומר שאמורות לכאוב לי העיניים אבל יש לי בעית עיניים ואני חושב שאני צריך משקפיים וברגע שאני מתיישב מול מחשב\טלוויזיה כואבות ודומעות לי העיניים אבל אחרי דקת התאוששות אני חוזר למצב נורמלי

נ.ב. למי שכתב למעלה כותבים חטובה כמו חטוב
    גם אני הייתי כזה בגיל שלך, אך כיום אפילו אם אני יושב שעה אחת על המחשב זה מספיק, בשביל שיהיו לי כאבי עיניים כל היום. אבל אולי אני מקרה שונה, Who knowes .

נ.ב. אני לא ממש מקפיד על כללי חיבור או איות, כשאני רושם פה הודעות, את ה-95 שלי בלשון כבר קיבלתי, ואם אני הייתי משקיע קצת יותר מחשבה בהודעות שלי, אז אולי גם הסדר הכרונולוגי של המילים והמשפטים שלי היה נראה יותר טוב. כשאתה צריך לרשום חיבורים של מעל לשלושה דפים עם זמן מוגבל, ועם קצב כתיבה נוראי, גם אתה תתרגל לכתוב עם שגיאת כתיב אחת או שתיים בתוך גוש הטקסט הזה(ומצבי עוד טוב, אני מכיר אנשים שהם כל כך ממהרים לכתוב, שהם עושים טעויות כמו לרשום שולת ומקיר[במקום שולט ומכיר כמובן], שבד"כ הם כותבים ללא רבב ).

נ.ב.ב. קבל עצה קטנה לחיים, אני מאוד מעריך את זה שאתה רוצה לתקן שגיאות כתיב של אנשים(אני בן אדם שמאוד אוהב לתקן דברים שאני לא עושה כמו שצריך ), אבל אני לא חושב שפורומים זה המקום לעשות את זה. רוב הפורומים בעולם הם מקומות, שמפוצצים בשגיאות כתיב, אבל זה בגלל אי הידע והנסיון של האנשים אשר כותבים שם, רוב האנשים אשר משתמשים בפורומים ילמדו איך לכתוב כמו שצריך עם הזמן(בין אם הם ילמדו את זה בביה"ס, או מחיקוי של אחרים), וניסיון לתקן שגיאות כתיב שלהם פשוט יראה שחצני ומתנשא מצידך, ויגרום לאנשים להתייחס אליך באופן שלילי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי F.P
    נ.ב.ב. קבל עצה קטנה לחיים, אני מאוד מעריך את זה שאתה רוצה לתקן שגיאות כתיב של אנשים(אני בן אדם שמאוד אוהב לתקן דברים שאני לא עושה כמו שצריך ), אבל אני לא חושב שפורומים זה המקום לעשות את זה. רוב הפורומים בעולם הם מקומות, שמפוצצים בשגיאות כתיב, אבל זה בגלל אי הידע והנסיון של האנשים אשר כותבים שם, רוב האנשים אשר משתמשים בפורומים ילמדו איך לכתוב כמו שצריך עם הזמן(בין אם הם ילמדו את זה בביה"ס, או מחיקוי של אחרים), וניסיון לתקן שגיאות כתיב שלהם פשוט יראה שחצני ומתנשא מצידך, ויגרום לאנשים להתייחס אליך באופן שלילי.
    אני לא מסכים איתך. פורום נקי משגיאות, הוא פורום טוב יותר ואיכותי יותר. ועדיף כך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני לא מסכים איתך. פורום נקי משגיאות, הוא פורום טוב יותר ואיכותי יותר. ועדיף כך.
    אני מסכים איתך, ופורום כמו הפורום של ויגיימס הוא באמת אחד שמצבו הוא די טוב, אבל אני מדבר באופן כללי, על זה שאין טעם להקדים את המוקדם אם אתה יודע שהוא יבוא בכל מקרה, בעד החלפה ישירה של האמון של האנשים בך.

אבל עזוב, אנו סוטים טיפה .

נ.ב. אני נותן 10 ש"ח למי שמוצא נושא אחד שכולם פה יסכימו עליו .
    שתף ב-Google+

אני בטוח שכולם מסכימים שהווי צריך להגיע לארץ במחיר של לא יותר מ300$
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי F.P

נ.ב. אני נותן 10 ש"ח למי שמוצא נושא אחד שכולם פה יסכימו עליו .
    זה קל, יובל צריך להסתפר!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחחחחח עדי, די, אתה מצחיק אותי.

ואני רואה את הכתבה כקוריוז ותו לא. בסה"כ אנשים נהנים מהקונסולה, וזה מה שחשוב. זה היה ידוע שהווי מפעילה יותר את הגיימרים מקונסולות אחרות, זה בעצם סוד הקסם שלה, זה מה שמושך להתנסות בה. אלו שכאבו להם השרירים חורשים מולה, ואין פלא. העיקר שהם חוזרים לבקש עוד.

לפחות הם לא חוטפים טחורים כשמשחקים בעמידה, כפי שמומלץ, מול הווי, לא כפי שקורה בישיבה ממושכת ופאסיבית מול האקס בוקס 360. גם העיניים יכולות לצרוב והראייה עלולה להיפגע, לא משנה באיזו קונסולה תשחקו. שלא לדבר על הניוון של המוח. הכל יכול לקרות מהתנסות ממושכת. זה סתם טיפשי ורכרוכי לעשות עניין מהמאמץ הפיזי שכרוך בווי-מוט במשחקים מסויימים.

מה גם שזה ענין של הרגל. נסו לעשות פעילות ספורטיבית שלא הורגלתן אליה, כגון נסיעה באופני כושר, איזה חצי שעה. אני מבטיח לכם שיום למחרת יכאבו לכם הרגליים. אבל, אם תמשיכו בפעילות מדי יום, לא רק שהכאב לא יחריף, אלא הוא יתפוגג. הגוף מסתגל ולכן הכאב חולף. ככה זה בדיוק עם הווי, כמו כל פעילות גופנית. בהתחלה זה כואב, אחר כך עובר רגוע וכולם שמחים ותראו איזה יופי (יש לי תחושה שעשיתי סלט מהמילים)...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    כשקראתי במקור על זאת שחטפה את הווי-מוט בראש ממש צחקתי. זה היה אדיר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    בתור למודת כאבי משחקי איי טוי זה לא מפתיע אותי ב-כלל.
    *הולכת לטגן למינגס*
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    איפה הידיעה המקורית? תנו קישור, כדי שגם אני אצחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    *אמריקנים חכמים*
    רק חבל שהוא לא יגיע לפה (או לפחות בזמן הקרוב עם מחירים נורמלים). בתחלס מבחינת הכל עדיף לקנות את הWii. גם אם המפלצת לא נראה כמו הסיוט הכי גדול שלכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    תמיד ידעתי מהרגע שהודיעו על השלט הזה ידעתי שזה יכאיב לאנשים כמו ה- eyetoy
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נינטנדו אמרו שהם מתכוונים להוציא תוספים שיתחברו לשלט.
    לדעתי הם צריכים להוציא דוקרן קרח שמתחבר אליו, זה יתן תוצאות מעניינות.
    שתף ב-Google+

הרשמה