תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אירגון ה-MPAA,הידוע לרעה בזכות העובדה שהוא כל שנה שולח כמה עשרות תביעות כנגד משתמשים שהורידו סרטים ומשחקים,החליט לצאת בחקיקה חדשה כנגד כל בעלי הטלויזיות הגדולות מ-29 אינצ' בארה"ב...

he MPAA defines a home theater as any home with a television larger than twenty nine inch ,stereo sound and at least two comfortable chairs, couch, or futon. Anyone with a home theater would need to pay a $50 registration fee with the MPAA or face fines up to $500,000 per movie shown

תרגום:
    אירגון הMPAA אומר כי ההגדרה ל"מערכת קולנוע ביתית" היא כל בית בו יש טלויזיה הגדולה מ-29 אינצ',עם מערכת סאונד [סטריאו,סראונד..] ולפחות 2 כיסאות נוחים וספה.
    כל בן אדם אשר בביתו יש מערכת קולנוע ביתית מחויב לשלם לאירגון הMPAA תשלום על סך 50 דולר [תשלום שנתי] או אחרת הMPAA יתבע אותו על סך חצי מליון דולר עבור כל סרט שהוקרן בביתו.

ההסבר לכך הגיע בהמשך:
    "Just because you buy a DVD to watch at home doesn't give you the right to invite friends over to watch it too. That's a violation of copyright and denies us the revenue that would be generated from DVD sales to your friends," said Glickman. "Ideally we expect each viewer to have their own copy of the DVD, but we realize that isn't always feasible. The registration fee is a fair compromise.

תרגום מקוצר:
    "רק משום שקנית סרט DVD על מנת לראות אותו בבית,לא נותן לך את הזכות להזמין חברים אליך על מנת לצפות בו גם...מדובר בהפרה של זכויות היוצרים".
    "באופן עקרוני,אנחנו מצפים שכל צופה יחזיק בבעלותו עותק של הDVD,אך הגענו למסקנה כי הדבר הנ"ל אינו הגיוני...לפיכך-התשלום החודשי מהווה פשרה הוגנת.

http://yro.slashdot.org/article.pl?s...53226&from=rss

אכן,אירגון הMPAA רוצה לפלוש אלינו לבתים כדי להרוויח עוד כסף על חשבוננו...עכשיו מסתבר שזה לא רק לא חוקי להוריד סרט,אילא גם לצפות בסרט על ספה נוחה,מערכת סראונד וטלויזית LCD זה פשע חמור.

אם תשאלו אותי,צריך להוציא להורג את כל מי שחשב על החוק הזה...קפיטליסטים חזירים.

אה,וכן,אני חייב להם משהו כמו 2 מיליארד דולר אם כך...במקרה הטוב.
    **עקב קיצוצים בתקציב החתימה הורדה**
    עמכם הסליחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    זה קצת מפחיד, החברה שלנו פשוט הופכת למפלצת. לעזאזל, כמה רעוותנים לכסף אפשר להיות? תודה שהבאת את הכתבה לתשומת לבנו. כן, אם אני צריך לשלם חצי מיליון דולר על כל סרט שיוקרן אצלי בבית בטלוויזיה 29" בו אני אצפה במערכת סראונד בזמן שאני יושב על הספה/הכסא הנוח/הכסא הנוח השני שלי ואזמין חברים, אכן, באופן הוגן ועקרוני עונש מוות הוא פשרה אידיאלית בהחלט.
    בושה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    חיפה
    תנו לי להצהיר:
    HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA.
    אה, רגע... זו לא בדיחה?
    אם אי פעם יגיע נציג של הMPAA, אני הולך להכריח אותו לצפות במרתון של 5 סרטים לפחות, ואז לטעון שמכרתי לו את הסלון וכל "מערכת הקולנוע" שלי. :devil:
    On another note, עצוב, קפיטליזם ברמה שלא הכרנו עדיין, הכינו את המקלט.

נ.ב - נפל לי עוד אסימון, מה לגביי השכרות סרטים? אם תרצה להשכיר סרט\משחק עכשיו תצטרך לציין כמה אנשים הולכים לצפות\לשחק בסרט\משחק ולשלם פי כמה בהתאם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    מסכנים האמריקאים.
    כמה טוב שאנחנו חיים במדינה קטנה ומסוכנת שום נציג של MPAA לא יעז להניח את רגלו כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    נכתב במקור על ידי Kumtar
    תנו לי להצהיר:

נ.ב - נפל לי עוד אסימון, מה לגביי השכרות סרטים? אם תרצה להשכיר סרט\משחק עכשיו תצטרך לציין כמה אנשים הולכים לצפות\לשחק בסרט\משחק ולשלם פי כמה בהתאם?
    ואל תשכח את הטיפ שצריך לתת לבן אדם שמחשב לך כמה תצטרך לשלם בהתאם למס' האנשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    למה לעצור שם? בואו נוסיף מס על כל פעם שאתה צופה בסרט, הרי אתה נהנה שוב ושוב מהמוצר הנהדר.
    וכמובן מס אחים, הרי אולי הם אחים שלך, אבל גם הם לקוחות פונטנציאלים.
    ומס סבתא! למה שהיא תראה בחינם???

דרך אגב, אם הורדתי את הסרט דרך האינטרנט אני גם צריך לשלם או שיש פטור לפיראטים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי cooler4004
    למה לעצור שם? בואו נוסיף מס על כל פעם שאתה צופה בסרט, הרי אתה נהנה שוב ושוב מהמוצר הנהדר.
    אבל אם אני לא נהנה אז חייבים לי פיצויים... אחרי הכל, ועל אף הכל, אם זה היה ככה היו לזה גם יתרונות...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Woolin
    אבל אם אני לא נהנה אז חייבים לי פיצויים... אחרי הכל, ועל אף הכל, אם זה היה ככה היו לזה גם יתרונות...
    לא, החלק של "נהנה מהמוצר" זה כאילו הפרסום שהם עושים, זה כמו "כיף לכל המשפחה!" או "הסרט שישנה לך את החיים"

נב. מוות ליו בול! (ושיסלחו לי אם טעיתי באיות השם. לא, בעצם שלא יסלחו! הוא במאי גרוע שצריך לתלות ולעשות ממנו דמות בפוסטל 3)

נב 2. תהיה אפשרות לכריתת איברים בפוסטל 3? כי יש לי תוכניות בקשר לדמות של יו בול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    בזיון אני אומר פשוט ביזיון!
    איזה שטויות!

נראה אותם מנסים לעשות את זה בארץ?! LOL מה יעשו להם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    יודעים מה זה פקה פקה? זה מה שהארגון הזה... אם הוא יצא בהצהרה כזאת זה מפני שהארגון הזה חייב כסף, זה אומר שאין לו את הכסף למספיק כח אדם והסברה למה אנחנו צריכים לשלם לארגון.
    פקה פקה פקה פקה פקה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רחובות
    חחחחחחחחחחחחחחחחח עאלקקקקקקק........עאלק תביעה..

תימני גאה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    שטויות חסרות בסיס.
    אתם יודעים מה? אני רוצה לראות שזה יעבור קריאה ראשונה בארצות הברית...
    לארץ, בטוח זה לא יגיע (הנה דוגמא למה אורח הרוח העצבני של החברה הישראלית משחק לנו לידיים).
    זקן מדי בשביל החרא הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי InormouS
    שטויות חסרות בסיס.
    אתם יודעים מה? אני רוצה לראות שזה יעבור קריאה ראשונה בארצות הברית...
    לארץ, בטוח זה לא יגיע (הנה דוגמא למה אורח הרוח העצבני של החברה הישראלית משחק לנו לידיים).

יש לי שאלה, איך אתה מנהל קהילות אם מערכת הקהילות עוד לא עלתה??
    זה פרדוקס :confused:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי cooler4004
    יש לי שאלה, איך אתה מנהל קהילות אם מערכת הקהילות עוד לא עלתה??
    זה פרדוקס :confused:
    במה אתה כותב עכשיו? נכון, בקהילות.
    קהילות כלומר הפורומים של ויגיימס.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי moonjib
    במה אתה כותב עכשיו? נכון, בקהילות.
    קהילות כלומר הפורומים של ויגיימס.
    כן, אבל הבנתי שאמורה להיות מערכת כזאת, עם דרגות והכל, ושהיה רשום בצד באיזה קהילות אתה חבר וכו' וכו'
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    סתם שטויות. לMPAA אין שום סמכויות אכיפה או סמכויות גביה. כל אחד יכול לתת הגדרה מקבילה לקולנוע ביתי, לפיה קולנוע ביתי מחויב בסליל הקרנה, וכל עוד אין לך סליל הקרנה אין לך קולנוע ביתי. לפי ההגדרה המקבילה, הMPPA חייב לפצות אותי על כל DVD שרכשתי מהם ונרשמה בו המילה MOVIE. מאחר וזהו אינו סרט, אלא DVD.

ואגב, הרעיון של 50$ לא כל כך גרוע, אם הם מתחייבים כי 50$ מכסים כל אובדן הכנסה שלהם גם מעותקים לא חוקיים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כולה מתיחה.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    איזה ממזרים, ואני כבר התחלתי לאגור דלק כדי לשרוף להם את המשרדים