תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי cooler4004

כתבה מעניינת אבל זה לא רלוואנטי. הקהל הכללי עיוור ובסוף הPS3 יצליח.
    נכון שזה זין שחברה שזורקת על הלקוחות שלה מצליחה בסוף אבל אין מה לעשות, תקח ילד ממוצע שרוצה PS3, הוא אפילו לא מכיר את כל ההתבטאויות של הבכירים של סוני או את כל הפאקים שיש בכל תהליך ההשקה.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    דווקא נהניתי מהכתבה הזו, יש לו דעה מעניינת.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    למה שיעניין ילד, או כל בנאדם נורמאלי ההתבטאויות של בכירים בסוני? אנשים רוצים לשחק במשחקים טובים, ונדמה שהם יקבלו את זה עם ה- PS3.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זאת בדיוק הפואנטה, אנשים יקנו את המכשיר לא משנה מה.
    ככה זה עובד, למשהו יש PS2 ויוצא 3 אז הוא יקנה לבן שלו כזה.
    אבל בנתיים גם משחקים טובים אין על הPS3. גם לא על הWII ד"א (זלדה זה משחק קיוב).

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    זאת בדיוק הפואנטה, אנשים יקנו את המכשיר לא משנה מה.

ככה זה עובד, למשהו יש PS2 ויוצא 3 אז הוא יקנה לבן שלו כזה.
    אבל בנתיים גם משחקים טובים אין על הPS3. גם לא על הWII ד"א (זלדה זה משחק קיוב).
    זה לא יעזור כמה תנסה לשכנע את עצמך, זלדה הוא משחק ווי *ו*קיוב. גם סגה הוציאה בזמנו כמה משחקי ג'נסיס לסגה מאסטר סיסטם, אז? זה הפך אותם למשחקי מאסטר סיסטם ולא למשחקי ג'נסיס? שטויות. וכולם תמיד העדיפו את גירסת הג'נסיס הטובה יותר, כמו שפה יעדיפו את גירסת הווי המשופרת. עכשיו אתה תגיד "זה גם בגלל שזלדה פותח במקור לקיוב". אז גם פרפקט דארק זירו וקמאו הם לא משחקי 360, כי PDZ תוכנן להיות משחק אקס בוקס וקמאו תוכנן להיות עוד משחק קיוב(!), רק שפה מייקרוסופט דפקו את בעלי הבוקס. וגם אטרנל דארקנס תוכנן להיות משחק לנינטנדו 64, אז אתה מחשיב אותו כמשחק כמשחק N64? ויש אינסוף משחקים שלא פותחו לקונסלות שבסוף הן יצאו אליהן.
    ויש שני משחקים טובים לווי, טראומה סנטר הוא השני

עכשיו בקשר לכתבה הזאת... סתם חובב טכנולוגיה שלא מבין הרבה במשחקים

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Yuber
    זה לא יעזור כמה תנסה לשכנע את עצמך, זלדה הוא משחק ווי *ו*קיוב. גם סגה הוציאה בזמנו כמה משחקי ג'נסיס לסגה מאסטר סיסטם, אז? זה הפך אותם למשחקי מאסטר סיסטם ולא למשחקי ג'נסיס? שטויות. וכולם תמיד העדיפו את גירסת הג'נסיס הטובה יותר, כמו שפה יעדיפו את גירסת הווי המשופרת. עכשיו אתה תגיד "זה גם בגלל שזלדה פותח במקור לקיוב". אז גם פרפקט דארק זירו וקמאו הם לא משחקי 360, כי PDZ תוכנן להיות משחק אקס בוקס וקמאו תוכנן להיות עוד משחק קיוב(!), רק שפה מייקרוסופט דפקו את בעלי הבוקס. וגם אטרנל דארקנס תוכנן להיות משחק לנינטנדו 64, אז אתה מחשיב אותו כמשחק כמשחק N64? ויש אינסוף משחקים שלא פותחו לקונסלות שבסוף הן יצאו אליהן.
    ויש שני משחקים טובים לווי, טראומה סנטר הוא השני

עכשיו בקשר לכתבה הזאת... סתם חובב טכנולוגיה שלא מבין הרבה במשחקים

אבל מה שאתה אומר זה לא נכון.
    אם אני רוצה לשחק PDZ אני צריך לקנות 360 ולא יכול לשחק אותו על ה-XBOX, אם אני רוצה לשחק ED אני צריך לקנות קיוב ולא יכול לשחק אותו על ה-N64 שלי, אם אני רוצה לשחק קמאו אני לא יכול לשחק על הXBOX אלה רק על ה-360.
    זלדה לעומת זאת?
    לי אין WII ואני אגמור את זלדה עוד לפני שהשנה תסתיים, תסביר לי איך זה אם זה משחק WII?

אין לי מה לשכנע את עצמי, אתם אומרים שזלדה הוא הקילר אפ של הWII אבל אני אשחק בו עוד שלושה שבועות ואין לי WII. כנראה שזה אומר שהוא קילר אפ של הGCN לא?
    לכן, קנית WII היא מיותרת כי המכשיר עולה עכשיו 100$ יותר מדי ואין עליו כרגע אף משחק אקסקלוסיבי ששווה להסתכל עליו.
    אני אקנה WII עוד שנה או שנה וחצי, אז יהיה גם מה לעשות איתו.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אבל מה שאתה אומר זה לא נכון.
    אם אני רוצה לשחק PDZ אני צריך לקנות 360 ולא יכול לשחק אותו על ה-XBOX, אם אני רוצה לשחק ED אני צריך לקנות קיוב ולא יכול לשחק אותו על ה-N64 שלי, אם אני רוצה לשחק קמאו אני לא יכול לשחק על הXBOX אלה רק על ה-360.
    זלדה לעומת זאת?
    לי אין WII ואני אגמור את זלדה עוד לפני שהשנה תסתיים, תסביר לי איך זה אם זה משחק WII?

אין לי מה לשכנע את עצמי, אתם אומרים שזלדה הוא הקילר אפ של הWII אבל אני אשחק בו עוד שלושה שבועות ואין לי WII. כנראה שזה אומר שהוא קילר אפ של הGCN לא?
    לכן, קנית WII היא מיותרת כי המכשיר עולה עכשיו 100$ יותר מדי ואין עליו כרגע אף משחק אקסקלוסיבי ששווה להסתכל עליו.
    אני אקנה WII עוד שנה או שנה וחצי, אז יהיה גם מה לעשות איתו.
    ומי שאין לו קיוב ויש לו רק ווי? גם לו זלדה זה קילר של הקיוב? זה שטויות. זלדה TP הוא קילר אפ של הווי וגם של הקיוב כשהגירסה העדיפה היא זו של הווי.
    וצריך להגיד כל הכבוד לנינטנדו שהיא לא ביטלה את הגירסת קיוב של זלדה TP בשביל להפוך אותו באמת לקילר אפ רק של הווי, כמו שחברות אחרות דפקו את המעריצים שלהם *אהם* מייקרוסופט *אהם*.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    yuber,אתה רק שוכח שקמיאו ופרפקט דארק לפחות עברו מתיחת פנים לדור הבא,קמאו למשל מריץ מאות אויבים על המסך,אלו כבר לא אותם משחקים שהיו יוצאים לבוקס.את זלדה,אני יכול להשיג בדיוק את אותה גירסה על גבי הקיוב,עם אותו עולם ואותה גראפיקה,רק פחות הנפות מיותרות שגורמות ללינק לעשות בכל מקרה את אותה מכה.הוא לא באמת עושה שימוש רציני בשליטה של הWI שאי אפשר יהיה לשחק את זה על הקיוב או שהחוויה תיפגם כמעט.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Yuber
    ומי שאין לו קיוב ויש לו רק ווי? גם לו זלדה זה קילר של הקיוב? זה שטויות. זלדה TP הוא קילר אפ של הווי וגם של הקיוב כשהגירסה העדיפה היא זו של הווי.
    נכתב במקור על ידי Yuber
    וצריך להגיד כל הכבוד לנינטנדו שהיא לא ביטלה את הגירסת קיוב של זלדה TP בשביל להפוך אותו באמת לקילר אפ רק של הווי, כמו שחברות אחרות דפקו את המעריצים שלהם *אהם* מייקרוסופט *אהם*.

נו, אז יפה שאתם מבטלים משחקים (וגם אני ד"א) כמו QUAKE 4, COD2 או BIO SHOCK בגלל שהם יוצאים גם לPC וגם ל360.
    מיקרוסופט בחיים לא הראתה כלום מPDZ לאקסבוקס, הפרוייקט התחיל על הXBOX ואז עבר ל360 אבל הם לא הבטיחו כלום.
    נינטנדו לעומת זאת הראתה טריילרים, אמרה עשרות פעמים שהמשחק לא יבוא לרבולושן אלה שהוא משחק קיוב עד שלפני שנה הם החליטו פתאום שהוא לWII.
    אם נינטנדו לא היו מוציאים את זלדה לקיוב זאת הייתה החדרת סכין ענקית לגב של כל המעריצים שלהם שאין להם WII (כמוני) אבל יש להם קיוב כבר 5 שנים והם תומכים בחברה כבר שנים.

נכון שזלדה הוא קילר אפ ברמות מטורפות, נכון שיש אותו לWII. אבל לי אין WII ואני אשחק אותו בלי WII וזה מבטל את כל הרעיון של קילר אפ לא?
    הרי קילר אפ אמור לגרום לי לרצות לקנות מכשיר מסויים, אז למה לי לקנות WII אם יש לי את הקילר אפ שלו כבר?
    אפילו אם אין לי קיוב זה די קל להשיג אחד בארה"ב בפחות מ-100$ ויחד עם עותק של זלדה זה עדין פחות מחצי מחיר של לקנות WII עם זלדה.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    כל הדיבורים התיאורטים האלה לא משנים את העובדה שאנשים קונים ווי בכמויות בעיקר ורק בשביל זלדה, והמצב לא הולך להשתנות אחרי היציאה של גרסת הקיוב (שבמילא יוצאת במלאי מוגבל). בקיצור, יש אותו לווי וזה משחק ווי, זה מסובך כמו פאזל 4 חתיכות.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי bling
    yuber,אתה רק שוכח שקמיאו ופרפקט דארק לפחות עברו מתיחת פנים לדור הבא,קמאו למשל מריץ מאות אויבים על המסך,אלו כבר לא אותם משחקים שהיו יוצאים לבוקס.את זלדה,אני יכול להשיג בדיוק את אותה גירסה על גבי הקיוב,עם אותו עולם ואותה גראפיקה,רק פחות הנפות מיותרות שגורמות ללינק לעשות בכל מקרה את אותה מכה.הוא לא באמת עושה שימוש רציני בשליטה של הWI שאי אפשר יהיה לשחק את זה על הקיוב או שהחוויה תיפגם כמעט.
    אוף, חלאס עם הקקה והמייקה. מה קשור שקמאו מריץ 1000 אויבים בו זמנית, זה הפך אותו למשחק טוב יותר? לא! זה סתם היה להראות כוח, ותו לא.זלדה לא עבר מתיחת פנים, הוא עבר מתיחת גוף. הם עדכנו גרפיקה, הוא עדכן שליטה. פה זה נגמר. (אני לא יודע אפילו למה אני מפריד שורות משום מה במחשב מהעבודה זה מאגד הכל לפסקה ענקית ועמוסה אחת, תסבלו). זלדה זה משחק Wii, שנינטנדו בניגוד למייקרוסופט שדפקו את השחקנים שלהם, מוציאים אותו בכל זאת לגיימקיוב. תכלס, הם לא היו חייבים לעשות את זה. מייקרוסופט דפקו חזק את כל מי שציפה ל-PDZ, או לקמאו, או לכך שהקונסולה שלו תחזיק חמש שנים. ה-Xbox מתה, והיא עוד היתה בכוחה. מילא הגיימקיוב כבר גססה לאיטה, אבל האקסבוקס קיבלה שנה לפני ה-360 את HALO2!! קיצור, נינטנדו עושים חסד עם בעלי הגיימקיוב, זו זכות ולא חובה. בסיכומו של יום, זלדה הוא משחק ל-wii שמכר לשני שליש מבעלי הקונסולות. ולהגיד שאין הבדל בין ללחוץ על כפתור, להנפת היד באוויר. זה להגיד שלאונן זה יותר טוב מזיון.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אוף, חלאס עם הקקה והמייקה. מה קשור שקמאו מריץ 1000 אויבים בו זמנית, זה הפך אותו למשחק טוב יותר? לא! זה סתם היה להראות כוח, ותו לא.זלדה לא עבר מתיחת פנים, הוא עבר מתיחת גוף. הם עדכנו גרפיקה, הוא עדכן שליטה. פה זה נגמר. (אני לא יודע אפילו למה אני מפריד שורות משום מה במחשב מהעבודה זה מאגד הכל לפסקה ענקית ועמוסה אחת, תסבלו). זלדה זה משחק Wii, שנינטנדו בניגוד למייקרוסופט שדפקו את השחקנים שלהם, מוציאים אותו בכל זאת לגיימקיוב. תכלס, הם לא היו חייבים לעשות את זה. מייקרוסופט דפקו חזק את כל מי שציפה ל-PDZ, או לקמאו, או לכך שהקונסולה שלו תחזיק חמש שנים. ה-Xbox מתה, והיא עוד היתה בכוחה. מילא הגיימקיוב כבר גססה לאיטה, אבל האקסבוקס קיבלה שנה לפני ה-360 את HALO2!! קיצור, נינטנדו עושים חסד עם בעלי הגיימקיוב, זו זכות ולא חובה. בסיכומו של יום, זלדה הוא משחק ל-wii שמכר לשני שליש מבעלי הקונסולות. ולהגיד שאין הבדל בין ללחוץ על כפתור, להנפת היד באוויר. זה להגיד שלאונן זה יותר טוב מזיון.

למה תמיד אתה חייב להביא דוגמאות בולבולים?

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    נכתב במקור על ידי bling
    -הגראפיקה תהיה יותר טובה
    -המשחק עוצב ותוכנן לשלט הWII
    -גירסאת הGAMECUBE ממילא יוצאת במלאי מוגבל
    -החוויה על הWII יותר מוצלחת...כך לדוגמא-על השלט של הWII מותקן רמקול קטן שנותן עוד אקסטרה אפקטים קוליים,ככה למשל-כשאתה יורה או חוטף ירייה,אתה תשמע את זה ממך...זה חוויה עולמית לשמוע את עצמך יורה בחץ וקשת,באקדח,מניף חרב,או סתם חוטף מכה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי logic
    -הגראפיקה תהיה יותר טובה
    -החוויה על הWII יותר מוצלחת...כך לדוגמא-על השלט של הWII מותקן רמקול קטן שנותן עוד אקסטרה אפקטים קוליים,ככה למשל-כשאתה יורה או חוטף ירייה,אתה תשמע את זה ממך...זה חוויה עולמית לשמוע את עצמך יורה בחץ וקשת,באקדח,מניף חרב,או סתם חוטף מכה.
    אה נכון, אז בשביל זה שווה לשלם 1400 שקל.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי logic
    -הגראפיקה תהיה יותר טובה

אני מוכן לתת לך את ההרגשה של לחטוף מכה בהרבה פחות מ-250$

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עדי,מה הקשר? איפה אמרתי שקמאו טוב?דיברתי על זה שלפחות כשרייר העבירו את המשחקים שלהם לדור הבא הם עברו אבולוציה כלשהי,זה לא הרגיש כמו לשחק משחק גיימקיוב עם התאמות מינימליות לWI(דרך אגב במה הגראפיקה שופרה חוץ מתמיכה ל480P?),ורמקול קטן בשלט זה לא מה שיגרום לי לבטל את גירסת הקיוב.עדי,הדוגמא שהבאת אולי נכונה בהקשר לWII (אחלה דוגמא :/) אבל לא בקשר לזלדה שלא עושה שום שימוש מיוחד בשלט,הוא עדיין לא משחק WII כמו החזון של המכשיר הזה,סתם מכה רנדומלית בלי קשר להנפות שלך,לא כזה להיט.אני מנחש שזלדה הבא שיעשה במחשבה על הWII יהיה באמת משחק שלא יהיה ניתן לשחק בו על הקיוב או כל קונסולה אחרת,אבל הנוכחי? חוץ מסירוסים קטנים שהגירסה של הקיוב עברה אין באמת הבדל מהותי שמצריך 250 דולר נוספים.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי bling
    עדי,מה הקשר? איפה אמרתי שקמאו טוב?דיברתי על זה שלפחות כשרייר העבירו את המשחקים שלהם לדור הבא הם עברו אבולוציה כלשהי,זה לא הרגיש כמו לשחק משחק גיימקיוב עם התאמות מינימליות לWI(דרך אגב במה הגראפיקה שופרה חוץ מתמיכה ל480P?),ורמקול קטן בשלט זה לא מה שיגרום לי לבטל את גירסת הקיוב.עדי,הדוגמא שהבאת אולי נכונה בהקשר לWII (אחלה דוגמא :/) אבל לא בקשר לזלדה שלא עושה שום שימוש מיוחד בשלט,הוא עדיין לא משחק WII כמו החזון של המכשיר הזה,סתם מכה רנדומלית בלי קשר להנפות שלך,לא כזה להיט.אני מנחש שזלדה הבא שיעשה במחשבה על הWII יהיה באמת משחק שלא יהיה ניתן לשחק בו על הקיוב או כל קונסולה אחרת,אבל הנוכחי? חוץ מסירוסים קטנים שהגירסה של הקיוב עברה אין באמת הבדל מהותי שמצריך 250 דולר נוספים.
    \
    כמו שמישהו הסביר לך כאן, ואולי לא שמת לב. אבל למתוח את הקשת, לשמוע את המיתר נמתח, ולאחר מכן החץ יורה בטלוויזיה זה צריך להיות משהו אחר. האבולוציה ש-RARE נתנה ל-PDZ או קמאו היא מינימלית, הם בקלות יכלו להיות משחקי Xbox מינוס אלפי האויבים.

ותקרא בפורום של נינטנדו, יש קשר בין ההנפות לתנועת החרב. אבל, אני שוב אסביר שיש הבדל מאוד גדול בין ללחוץ על כפתור לבין להניף את היד ולתת מכה. ואם זה משהו שאתה לא מסוגל להבין, אז אני מצטער, אני לא יודע איך עוד אפשר להסביר. יש הבדל בין ללחוץ על כפתור ולשלוח חכה למים, יש הבדל.

אם לשלם 250 דולר ואם לא, זו החלטה שלך. אני אישית החלטתי שכרגע ה-DS מספק אותי, ואת ה-Wii אני אקנה יותר מאוחר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bling
    דרך אגב במה הגראפיקה שופרה חוץ מתמיכה ל480P?

גם בגרסת הקיוב יש 480P. ההבדל הגרפי היחיד בין הגרסאות זה WIDESCREEN בגרסה של הWII.
    ולא, אין מה לקנות את הWII אם כל מה שמעניין אותך זה זלדה, רק אם יש עוד משחקים מעניינים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    \האבולוציה ש-RARE נתנה ל-PDZ או קמאו היא מינימלית, הם בקלות יכלו להיות משחקי Xbox מינוס אלפי האויבים.
    הקטע עם האלף אוייבים בקמאו שווה לתחת.
    אבל מה שכן, יש לשני המשחקים גרפיקה אמיתית של דור הבא ואת זה אי אפשר לעשות על הבוקס.
    גם יש שלבים בPDZ שרוב הסיכויים שלבוקס אין מספיק זיכרון בשביל להריץ אותם והוא תומך ב-32 שחקנים במולטיפלייר, דבר שהבוקס המקורי לא יכל לתמוך בו.
    בקשר למשפט שלך "הם בקלות יכלו להיות משחקי Xbox מינוס אלפי האויבים", זלדה בקלות יכל להיות משחק קיוב מינוס הכיוון קשת עם השלט WII. רגע, בעצם זלדה זה כן משחק קיוב

הרשמה