תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 197
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    חוקים:
    1. הת'רד נועד לדבר אך ורק על הקונסולה הניידת המהפכנית של נינטנדו.
    2. הת'רד לא נועד לויכוחים מיותרים, לא מעניין את הת'רד ה-PSP ושכמותן.
    3. הת'רד מבקש שמנהל הפורום ידאג לשמור עליו נקי.

ועכשיו אני, כי ההוא הלך...

קיצור, אני רוצה להגיד לכם שיש לי DSLite אותו קניתי ביפן, ואני נהנה מכל רגע. המשחקים שברשותי:
    New Super Mario Bros.
    Brain Trianing
    Nintendogs
    Pheonix Wright
    Metroid Prime: Hunters
    Mario Kart DS
    Meteos

אני יכול לומר שמהאחרון אני נהניתי הכי פחות, אני מניח כי ציפיתי ליותר. מכל השאר אני פשוט לא יודע במה לשחק קודם, בעיקר שרוב המשחקים נחתו עלי כרעם ביום בהיר כשאחי חזר מתאילנד והביא לי את חמשת האחרונים.

את Pheonix סיימתי, ואני שוקל האם לקנות את כותר ההמשך. אבל נראה לי שדי מיציתי, וההמשך לא משנה הרבה. Metroid Prime: Hunters הוא משחק נייד יפייפה, שהשליטה בו מאוד נוחה לי, אם כי הקפיצה בעיניי בעייתית (שלא לדבר על הבוסים שחוזרים על עצמם יותר מהויכוחים כאן בפורום). לצערי זה לא Metroid אמיתי, אין בו חקירה וגילויים והתרגשות להרוג ולקבל דברים (שקל מדי לקבל). אני לא מוצא יותר מדי אנרג'י או בכלל דברים שמפתחים אותי. אבל אני מניח שבקרוב אני אגיע לאונליין ואהנה ממנו בצורה אחרת.
    ב-Mario Kart כמעט עדיין ולא נגעתי, פשוט לא היה לי זמן!!

NSMB גמרתי עוד בדרך מיפן. ממכר בטירוף. אני צריך לחזור אליו מתישהו כדי לפתוח את שני העולמות האחרים... (כן, כן, לא היה לי זמן).

בנינטנדוגס גידלתי לי פאג, שכולם בעבודה השתגעו עליה, וצחקו על השם שלה שצעקתי בקולי קולות ברחבי המשרד - Volver (מבוטא - בּוֹלבּר). אבל עדיין הבנות השתגעו עליה, והיא כל-כך חמודה. לצערי גם, מפאת זמן האוטובוס הקצר וההתמקדות בפריים ובפיניקס, לא היה לי זמן אליה. היא בטח מסריחה, אם היא לא ברחה מהבית

לבסוף, Brain Training. האם זו מהפכה? בהחלט! הבאתי אותו לטיול בעבודה, וכל מי ששיחק התמכר. זה פשוט מטריף! אחת לא הלכה לישון, בחורה בת 32, שביקשה ממני "נו, עדי, עוד משחק אחד ודי, מבטיחה" וזה חזר בערך איזה 7 פעמים עד שהייתי צריך לקחת אותו מטלפיה (אולי שגיאת כתיב).

אני מאוד מאושר מהקניה, ומהעבודה שמצאתי את מה שרציתי מכל ביפן (והאמת, ה-DS זה המשהו השני שמצאתי שמאוד רציתי, הראשון הוא קצת אחר ולא קשור אליכם, סורי!).

המשחק הבא שאני מחכה לו הוא Elite Beat Agents, ואני בכלל אשתגע באוטובוס ואנשים יחשבו שאני עוד יותר פריק (=מוזר, לא בקטע קולי או משהו כזה) בגללו כי אני בטח ארקוד לצלילים של YMCA כמו זונה עם שפעת. קיצור, העתיד מעולם לא נראה ורוד יותר.

אז במה אתם משחקים? למה אתם מצפים?
    הת'רד הזה נועד ל-DS ול-DSLite אז קדימה!
    (תמונות, סרטונים, וכיוצא בזה, יתקבלו בברכה!)
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    הגירסה היפנית של Elite Beat Agents הרבה יותר טובה ועדיף לקנות אותה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    וואלה. יש לך אותה? אני אשמח ליהנות משני העולמות.
    מה גם שמרוב מה שקראתי, שתיהן מצוינות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ת'אמת, אני רוצה מאוד לקנות את יושי איילנד ל-DS, הוא התקבל מצוין בביקורות, וכי "סופר מריו ברוס החדש" עשה לי חשק לעוד משחק פלטפורמה מבית נינטנדו.

אני גם מעוניין לרכוש את המשחק הישן ADVANCE WARS ל-DS. סדרת אסטרטגיה משובחת.

והתלבטתי גם בקשר לנינטנדוגס, אבל אני חושש שהוא יחזיק קצר אצלי (צריך להדגיש שלא ניסיתי אותו).

עדי, חבל שמבין כל המשחקים, במריו קארט יצא לך הכי פחות לשחק. הוא הכי טוב בסדרה, הוא מדהים מבחינת גיימפליי, עיצוב, השראה וגיוון. אחד הכי טובים למכשיר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    קיבלתי את Elite Beat Agents באמצע שבוע שעבר, וכבר הספקתי לגמור אותו בכל רמות הקושי. משחק ממכר בטירוף. יש בו אמנם כמה שירים מעצבנים (בעיקר Sk8erboi ו-Survivor), אבל גם אותם כיף לשחק ברמות הגבוהות יותר. קונטקסט זה דבר נפלא.

קיבלתי גם את הרימייק של Final Fantasy III, אבל בו עוד לא ממש הספקתי לשחק. ממה שכן הספקתי הוא נראה ממש הארדקור אולד סקול ארפיג'י שכזה. מזמן לא יצא לי לשחק באחד כזה.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    DS בלי Kirby Canvas Curse זה בזבוז של פלסטיק ו2 מסכים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    Advance Wars: DS היה ונשאר המשחק הכי טוב לקונסולה הזאת.

Pheonix Wright היה ונשאר חיקוי מעניין של משהו שאמור לדמות בצורה מסויימת משחק מסוג לא מוגדר.

כרגע אני משחק MP:H, אבל הוא פינה את דרכו ל-MP. למרות שבעוד שהסינגל של MP:H זוועתי המולטיפלייר שלו די כיף. ומידי פעם מעביר את הזמן ב-CastlevaniaoS.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    לא ענית לי ג'יימז. יש לך את Quandan או לא?אני אהבתי את פיניקס רייט. הבעיה היא, שלעיתים הקצב קצת חורק. לעיתים זה קצת מסורבל לקרוא את כל הטקסט, ולפעמים הקונטרדיקשונס קצת לא קשורים (נאלצתי להשתמש בגיימפאקס יותר מדי בעיניי).
    שתף ב-Google+

מישהו יודע משהו על פייר אמבלנד חדש לDS?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי No Kidding
    קיבלתי את Elite Beat Agents באמצע שבוע שעבר, וכבר הספקתי לגמור אותו בכל רמות הקושי. משחק ממכר בטירוף. יש בו אמנם כמה שירים מעצבנים (בעיקר Sk8erboi ו-Survivor), אבל גם אותם כיף לשחק ברמות הגבוהות יותר. קונטקסט זה דבר נפלא.

קיבלתי גם את הרימייק של Final Fantasy III, אבל בו עוד לא ממש הספקתי לשחק. ממה שכן הספקתי הוא נראה ממש הארדקור אולד סקול ארפיג'י שכזה. מזמן לא יצא לי לשחק באחד כזה.
    אתה רוצה אולי לעשות החלפה? פיניקס בתמורה ל-EBA? משהו מהרשימה שלי. אני אשמח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    oh yeah

משחקים שחובה לקנות לדיאס:

Advance Wars: Dual Strike - אם איחקתם בקודמים, אתם כבר יודעים למה - חידוש ותוספות בכל תחום, והרבה (הרבה!) יותר תוכן מ Black Hole Rising.
    אם לא, זה המשחק הכי טוב להתחיל - ויש לו אורך חיים מפלצתי.

Mario Kart - מכת נוסטליגיה אדירה ומשחק כיפי מאוד. יש גם אונליין, ומשימות לעשות.

סדרת Jump Superstars - *ככה* עושים משחק חדשני ומקורי לדיאס. משחק מכות שמהווה שילוב בין סופר סמאש ברוס, Marvel vs Capcom, וחנות קומיקס.
    מומלץ לכל מי שראה יותר משני פרקים של אנימה בחייו.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי weasel
    oh yeah

משחקים שחובה לקנות לדיאס:

סדרת Jump Superstars - *ככה* עושים משחק חדשני ומקורי לדיאס. משחק מכות שמהווה שילוב בין סופר סמאש ברוס, Marvel vs Capcom, וחנות קומיקס.
    מומלץ לכל מי שראה יותר משני פרקים של אנימה בחייו.
    הגזמת.. המשחק הזה לא מחדש דבר, חוץ ממחווה יפה לאינסוף סדרות אנימה יפנית, אין שם שום חידוש או מקוריות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    אני מניח שניסית לשחק בו.
    אפשר היה לעשות אותו על קונסולה אחרת כלשהי?
    נכון שהקונספט של בניית "קומה" מתאים לדיאס?
    שתף ב-Google+

אני רואה אותו מתאים גם ל GBA כמעט באותה מידה.
    עם כמה שאני אוהב את הDS אני עדיין מנסה להישאר אובייקטיבי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    טוב, בינתיים יש שני אנשים שלא ענו לי. ג'יימז לגבי קוואנדן, והבחור עם EBA... דניאל?
    איפה אתם חברה???

ואם כבר יש ת'רד ל-DS, מוטב שכולם יכתבו בו את קוד החברים שלהם:
    בפורומים של נינטנדו, יש אפשרות להכניס את זה וזה מופיע בפרטים שלך בהודעה שאתה מעלה... אולי יהיה נחמד אם זה גם יהיה כאן. עד אז:

Mario Kart DS - 279258149877

כולם מוזמנים לצרף אותי ולכתוב כאן שאני אצרף אותם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    טוב, בינתיים יש שני אנשים שלא ענו לי. ג'יימז לגבי קוואנדן...
    לא, אין לי. יש גבול לכמות היפניות שאני מסוגל לספוג.

פעם הבאה שאני אשחק MP:H אני אביא את ה-FC שלי במשחק.

אני לא מבין למה נינטנדו לא מוציאה AW חדש עם תמיכה במשחקים דרך האינטרנט. מה יותר קל מלתכנת קוד רשת למשחק TBS? המולטיפלייר עצמו כבר קיים. זה יהיה פשוט ענק!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    קרבות של בין עשרות דקות לשעות בתורות ב-DS אונליין? מלהיב אותי כמו לצפות בצבע מתייבש. בתורות כמובן. לא נראה לי שדבר כזה יעבוד טוב מעשית (ואם כבר אז לא צריך להוציא משחק מלא, אפשר לפתח חבילת הרחבה עם קלטת GBA).

על ה-DS זה לא יעבוד, אבל עם נגן פלאש ומחשב זה עובד מצויין כבר עכשיו:
    http://awbw.amarriner.com/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    לא, אין לי. יש גבול לכמות היפניות שאני מסוגל לספוג.

פעם הבאה שאני אשחק MP:H אני אביא את ה-FC שלי במשחק.

אני לא מבין למה נינטנדו לא מוציאה AW חדש עם תמיכה במשחקים דרך האינטרנט. מה יותר קל מלתכנת קוד רשת למשחק TBS? המולטיפלייר עצמו כבר קיים. זה יהיה פשוט ענק!
    אז אם לא שיחקת, מה אתה בכלל פותח את הפה. אני לא מבין את הגישה הזאת של להכריז כי משחק הוא יותר טוב מאחר, בלי ששיחקת באף אחד מהם. צריך לשחק בשניהם כדי לדעת. ממה שאני קורא, הם שניהם מצוינים. לקוואנדן יש שירים ביפנית, שהעובדה שאי אפשר להבין אותם, הופכת את המשחק למשהו משוגע יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    קרבות של בין עשרות דקות לשעות בתורות ב-DS אונליין? מלהיב אותי כמו לצפות בצבע מתייבש. בתורות כמובן. לא נראה לי שדבר כזה יעבוד טוב מעשית (ואם כבר אז לא צריך להוציא משחק מלא, אפשר לפתח חבילת הרחבה עם קלטת GBA).
    למזלנו דעה של אדם אחד לא מספיקה על מנת לקבוע את סוג המשחקים שהשאר יכולו לשחק.

מעשית זה קיים כבר בעשרות משחקי TBS על המחשב, אין סיבה שזה לא יעבוד גם על ה-DS. ולא חייבים לשחק את כל המשחק, שאכן יכול להימשך שעות, בבת אחת. ניתן לשחק בהפסקות. ניתן לעשות משהו בסגנון של Civilization עם Play by Email... כששחקן אחד שולח את המהלכים שלו לשחקן השני והשחקן השני מגיב להם בזמנו החופשי.

אם המולטיפלייר עובד ב-System Link, למה שהוא לא יעבוד דרך האינטרנט? על ה-PSP כבר עשו את זה עם ה-TBS שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    אז אם לא שיחקת, מה אתה בכלל פותח את הפה. אני לא מבין את הגישה הזאת של להכריז כי משחק הוא יותר טוב מאחר, בלי ששיחקת באף אחד מהם. צריך לשחק בשניהם כדי לדעת. ממה שאני קורא, הם שניהם מצוינים. לקוואנדן יש שירים ביפנית, שהעובדה שאי אפשר להבין אותם, הופכת את המשחק למשהו משוגע יותר.
    בהתחלה הייתי מבולבל בנוגע לשאלה שלך. עכשיו אני עוד יותר מבולבל. אתה מוכן להסביר לי מה הקשר בין Phoenix Wright: Ace Attorney ל-Osu! Tatakae! Ouendan? מתי התייחסתי בכלל ל-Ouendan? מה אתה מעשן?
    שתף ב-Google+

הרשמה