תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 1 מ 1
    הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    טוב בגלל שהדיון הקודם הפך לבלגן שלם אז אני מקבץ פה את כול הטיפים שניתנו עד עתה.
    נכתב ע"י OrI^SeLlA
    1)

איך לנצח בקרב אקדחים?
    השיטה הכי טובה היא ללחוץ על הלחצן הימני בעכבר ( שזה מכניס את השחקן למצב של ירייה ), לבחור צד ולהתחיל ללכת לצד הזה , עכשיו , אם השחקן שבו אתם יורים עומד במקום ולא זז אז פשוט כמו אנשים מתורבתים תכוונו אליו ותירו בו , אם לא עומד אז הוא הולך לצד כלשהו נכון ? , תיראו לאיזה צד הוא יורה ופשוט תירו בבטן שלו לאותו צד שהוא הולך , זאת אומרת אם הוא זז לצד ימין אז תכוונו לבטן שלו בצד ימין וכדומה...

2)
    קרה לכם פעם שניסיתם לעשות דריב ביי (drive by) עם אפנוע על מישהו והוא עלה לכם כנוסע ?
    טוב אני בטוח שלהרבה אנשים שניסו להרוג אותי קרה להם חח , אז ככה , אם קרה לכם איך תפילו אותו?
    מה שצריך לעשות הוא למצוא קיר לנסוע בחצי מהירות לכיוון הקיר ולהיתקע בו , מה שמצחיק זה שאתם תישארו על האופנוע והנוסע ייפול מהאופנוע .

3)
    רודפים אחריכם !? אתם לא יודע מה לעשות !? , אין מה להיכנס לפאניקה תעשו בדיוק את הדברים שאני אומר ..
    אז ככה יש שתי מצבים , המצב הראשון הוא שאתם לוקחים אוטו מהיר יותר מזה של הרודף , מה שעושים זה פשוט נוסעים לכביש המהיר ומתחילים להקיף את לאס ונטורס בלי להיתקע בשום עמוד , וזהו ככה לרודף יתחיל להימאס כול הקטע והוא יעזוב אותכם
    המצב השני הוא שלרודף יש רכב יותר מהיר , פה זה הקטע הכיפי תנסו לעשות פניות חדות , פניות שבחיים הרודף לא יחשוב עליהם שאתם בכביש המהיר (עבד על אינדיגו) ואתם רואים שהרודף נמצא בכיוון השני של הכביש (משמאלכם או מימינכם) תדפקו עצירה פתאומית , תסתובבו 180 מעלות ותמשיכו לנסוע , בינתיים אתם נוסעים בכיף שלכם והרודף דופק את הרכב ושורף אותו וזהו , העפתם את הרודף מעליכם (עד להודעה חדשה) .

נכתב ע"י GuY050(VIP)

עוד טיפ ענק, כשאתם רואים שנשארה לכם עוד יריה, אל תירו אותה, תעבירו נשק ואז תחזירו ויהיה שוב מחסנית מלאה עם 7 כדורים. יותר מהיר מכל הדריכה של הנשק.

נכתב ע"י indigo^flow

בכל קרב שאתם נמצאים לא משנה איזה לא משנה איפה תמיד תחשבו על דרך מילוט איך אתם מתחפפים מהאזור עם תיצטרכו!!! אל תרוצו למקום שאין בוא כלי רכב או מקום סגור תשתדלו לעשות את הקרבות שלכם במקום שתוכלו לחמוק ליריב בין הבתים ועם יהיה צורך להיכנס לתוך רכב ולדרוס אותו ולברוח...
    תחשבו עם ראש גדול תנקטו בצעדים שמי שמולכם לא יצפה להם: תתפסו על הגג למשל ותירדו, תבלבלו אותו ותשגעו אותו ותמיד תיהיו מוגנים...

מתישהו יגמר לו הסבלנו והוא יצא ויהיה במקום חשוף שתוכלו לצוד אותו כמו ברווז!!!

זהו , מי שרוצה להוסיף עוד טיפים שישלח לי הודעה פרטית .
    נערך לאחרונה על ידי Tal Barami; 06.07.2009 בשעה 17:38.

שתף ב-Google+

הרשמה