תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ידענו שזה יקרה, אבל לא חשבנו שכל כך מוקדם: סוני הגישה פטנט שיגרום למעשה לשלט ה-sixaxis להוות מעין Wii-mote, אולי אפילו מדויק יותר מזה של נינטנדו.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ננסק
    ידענו שזה יקרה, אבל לא חשבנו שכל כך מוקדם: סוני הגישה פטנט שיגרום למעשה לשלט ה-sixaxis להוות מעין Wii-mote, אולי אפילו מדויק יותר מזה של נינטנדו.

אם זה יבוא יחד עם הPS4 אז זה יהיה אחלה. אם זה סתם עזר ל-PS3 אז זה לא מאיים על נינטנדו. יש הבדל גדול בין משהו שהוא סטנדרט למשהו שקונים אותו במיוחד כמו הגה משחק או גיטרה לגיטר הירו.

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    שטויות במיץ,ומכמה סיבות:

1)מדובר בחיקוי זול למה שנינטנדו פיתחו ויעדו קונסולה שלמה...שום דבר שבעולם שסוני יפתחו ויהיה כעזר נוסף לPS3 לא יגיע לרמת השליטה של הWII MOTE...או במילים אחרות-חיקויים לעולם,אבל לעולם לא מגיעים לרמה של המקור
    2)מדובר בתוסף\עזר לקונסולה עם שליטה סטנדרטית...החברות המפתחות לקונסולה חושבות בצורה סטנדרטית,וכך גם קהל היעד של הקונסולה...תוספת של בקר שכזה יכולה להביא לפיתוח משחקים ייעודיים לבקר הנ"ל,אבל יהיה מדובר במשחקים חריגים,בתקציב זול,שלא מתקרבים לרמת המשחקים של הWII...ולמה?כי הWII היא קונסולה שמבוססת אך ורק על השלט,ואילו PS3 הולכת להציא משהו שיהווה מעין צד שלישי לא מחייב...אף חברה מפתחת לא תרצה לקחת סיכון ולפתח משחק בתקציב עתק בשביל תוסף לPS3 שלא בטוח שמישהו בכלל יתלהב ממנו כלכך...
    3)עם כל הכבוד לסוני על ה"יצירתיות",יש להם עוד 1000001 בעיות אחרות שהם צריכים לטפל בPS3...הקונסולה רחוקה מלהיות שלמה ומושלמת,ולהוסיף עוד גאדג'טים מיותרים מבלי לסדר בעיות אמיתיות זה מחשבה רעה...בדיוק כמו הרבה שיקולים מטומטמים אחרים של סוני.

I REST MY CASE.

DEATH TO SONY! [חוץ ממותג SONY ERICSSON,כי הם פשוט שולטים]

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    למה אנשים חושבים שהם יותר חכמים מחברה שהיא מולטי תאגיד בינלאומי ושווה לא קצת מיליארדים, וכנראה שיש בה אנשים שכן חושבים על כל מה שכתבתם?. ואני מדבר על כל חברה, לא רק סוני.

ואני לא מדבר על השלט (שלדעתי יהיה משהו כמו האייטוי, ולא משהו שדומה ל-SIXAXIS. כלומר זה לא יהיה מרכז הקונסולה, אלא אביזר שיתווסף אליה כמו שרובכם אמרתם), אלא בכללי על זה שאנשים חושבים שאין מי שבאמת מנסה לפתור את כל הבעיות השונות.
    זה לא שלתאגידים כמו נינטנדו/סוני/מייקרוסופט יש רק עובד אחד, אני מאמין שיש להם מחלקות שלמות שמנסות לפתור את הבעיות השונות.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני ממש לא בצד של החברות, אני רק מנסה להגיד שאני חושב שהם יודעות מה הן עושות.

וכמו שכתבתי, אני מאמין שהשלט הזה יהיה אביזר ותו לא.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    התמונה בידיעה,זה סתם משהו שמישהו עשה בפוטושופ,נכון?

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי zekit
    התמונה בידיעה,זה סתם משהו שמישהו עשה בפוטושופ,נכון?
    כן. די מזמן אם אני לא טועה. שמור אצלי על המחשב למקרים כאלה

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    נכתב במקור על ידי moonjib
    למה אנשים חושבים שהם יותר חכמים מחברה שהיא מולטי תאגיד בינלאומי ושווה לא קצת מיליארדים, וכנראה שיש בה אנשים שכן חושבים על כל מה שכתבתם?. ואני מדבר על כל חברה, לא רק סוני.

ואני לא מדבר על השלט (שלדעתי יהיה משהו כמו האייטוי, ולא משהו שדומה ל-SIXAXIS. כלומר זה לא יהיה מרכז הקונסולה, אלא אביזר שיתווסף אליה כמו שרובכם אמרתם), אלא בכללי על זה שאנשים חושבים שאין מי שבאמת מנסה לפתור את כל הבעיות השונות.
    זה לא שלתאגידים כמו נינטנדו/סוני/מייקרוסופט יש רק עובד אחד, אני מאמין שיש להם מחלקות שלמות שמנסות לפתור את הבעיות השונות.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני ממש לא בצד של החברות, אני רק מנסה להגיד שאני חושב שהם יודעות מה הן עושות.

וכמו שכתבתי, אני מאמין שהשלט הזה יהיה אביזר ותו לא.
    תן לי לשלול את כל מה שאמרת

הייתי מסכים איתך,לולא העובדה הבסיסית שהשלט החדש של SONY לא שופר ולא בטיפה מאז השלט הקודם מבחינת עיצוב ונוחיות...וסוני מודעת היטב לכך שגם השלט הקודם שלה היה חרא מבחינת עיצוב ונוחיות.
    וזו עוד בעיה מהותית ובסיסית שלא תוקנה,אז כך לדוגמא-איך אפשר לצפות אחר כך מסוני שהם ישפרו את הביצועים המאוד מאוד מאוד מאוד מאוד גרועים של הקונסולה על מערכת ההפעלה שלה כשאפילו את הדבר הכי בסיסי שציפית שהם יתקנו וישפרו בקונסולה חדשה הם לא עשו?

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    מי בדיוק קבע שהשלט של הפס2 הוא חרא מבחינת עיצוב ונוחיות?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Menaged
    מי בדיוק קבע שהשלט של הפס2 הוא חרא מבחינת עיצוב ונוחיות?

האמת שלי יש ידיים גדולות מדי בשבילו. הוא עושה לי כאבים בכף יד אחרי כמה זמן וגם האנלוג סטיק שלו נמצא באמצע במקום להיות איפה שהDPAD! מה ההגיון בזה?

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    logic בתור בחור עם כינוי כזה אתה מדבר הרבה שטויות תרשה לי להזכיר לך קצת היסטוריה שהn64 יצא הוא היה היחיד עם סטייקים אנלוגים בעוד שלפס 1 היה שלט שהוא פחות או יותר חיקוי זול של השלט של הסופר נינטנדו איך יכול להיות שסוני תצליח לחקות שלט כזה מתקדם כמו השלט האלונגי
    ואיך יכול להיות מצב שהחברות המסכנות יתרגלו לחיקוי? עובדה סוני הצליחה והחברות התרגלו טוב מאוד. תלמד שאתה נותן למישהו משהו טוב הוא מנצל את זה הוא לא יזרוק את זה חברות פיתוח
    שמתמקדות במשחקי פעולה\משחקים מקוריים יפתחו לשלט החדש\משחקי מכות console rpg ומסורתיים אחרים יפותחו לשלט הישן זה נורא פשוט.

השאלה היא פה עד כמה סוני תצליח לחקות את השלט זה הולך להיות דבר קשה בגלל שלPs3 אין חיישני תנועה בתוכו אבל אם סוני תצליח בזה ויש סיכוי לא רע שהיא תצליח. אז השלט יקבל תמיכה גדולה.

ואני נורא אוהב את נינטנדו אבל תפסיקו לבכות עליה כאילו רוצחים לכם את הילד נינטנדו עשתה טעות
    שהיא לא פיתחה קונסולה חזקה בואו נקווה שהיא תלמד את הלקח לפעם הבאה ובנתיים זה טוב לכולנו שגם לps3 יהיה שלט כזה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שסוני העתיקה את נינטנדו כמה פעמים בשלט:
    - בשלט המקורי של הPSX היה D-PAD. למרות שזה משהו כל כך מובן מאליו כיום, נינטנדו המציאו אותו.
    - אחרי שנינטנדו הוציאו את אנלוג סטיק ואת הRUMBLE PACK סוני הוציאו את הדול שוק שהיה בו 2 ג'וייסטיקים אנלוגים ורטט.
    - נינטנדו שלבה חיישני תנועה בשלט שלה ואז סוני שלבה גם גיירואים בשלט שלה.

אני עדין מת לדעת למה קוראים לשלט של סוני 6 הצירים. בצורה אירונית דווקא השלט של ה-WII עובד בשישה צירים (סיבוב ב-X Y Z ותנועה ב-X Y Z) בזמן שהשלט של סוני עובד רק בשלושה צירים (סיבוב X Y Z).

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    אולי השלט של הסוני עובד במימד הזמן? היהי........חוץ מזה עם המחיר של הפיאס3 אני לא אתפלא אם הם יפקיעו את המיר של השלט החדש....
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Bender
    אולי השלט של הסוני עובד במימד הזמן? היהי........חוץ מזה עם המחיר של הפיאס3 אני לא אתפלא אם הם יפקיעו את המיר של השלט החדש....

כן אה. הטה את השלט ימינה ושמאלה בשביל לחזור אחורה בזמן, נער אותו בשביל להקפיא את הזמן...

סתם עוד פרופוגנדה של סוני. זאת השיטה שלהם למכור מכשירים. "השלט שלנו מהפכני, יש לו 6 צירים" (אפילו לא קיימים 6 צירים!), "הPS2 יכול להנחות טילים גרעינים, אסור למכור אותו בעירק", "בלי בלו ריי אי אפשר לפתח משחקים היום" "אנחנו שמנו כונן בלו ריי בשביל לדפוק בטוסיק את כל הלקוחות שלנו שישלמו אקסטרה 200$ למכשיר בכדי שנוכל לדחוף את הפורמט שלנו לבתים".

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

כן אה. הטה את השלט ימינה ושמאלה בשביל לחזור אחורה בזמן, נער אותו בשביל להקפיא את הזמן...

סתם עוד פרופוגנדה של סוני. זאת השיטה שלהם למכור מכשירים. "השלט שלנו מהפכני, יש לו 6 צירים" (אפילו לא קיימים 6 צירים!), "הPS2 יכול להנחות טילים גרעינים, אסור למכור אותו בעירק", "בלי בלו ריי אי אפשר לפתח משחקים היום" "אנחנו שמנו כונן בלו ריי בשביל לדפוק בטוסיק את כל הלקוחות שלנו שישלמו אקסטרה 200$ למכשיר בכדי שנוכל לדחוף את הפורמט שלנו לבתים".
    ואל תשכח את העובדה שה-PS3 מחשבת תרופה לאיידס בזמן שהיא פתוחה ואתה לא משתמש בה

[ואני רציני]

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי logic
    ואל תשכח את העובדה שה-PS3 מחשבת תרופה לאיידס בזמן שהיא פתוחה ואתה לא משתמש בה
    נכתב במקור על ידי logic

[ואני רציני]

איפה הם אמרו את הדבר המטומטם הזה?

לדעתי בPS4 הם צריכים להכניס גם מכונת קפה. אפילו אם זה רק בשביל הבדיחה "הPS4 עושה הכל, אפילו יכין לך קפה".

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

איפה הם אמרו את הדבר המטומטם הזה?

לדעתי בPS4 הם צריכים להכניס גם מכונת קפה. אפילו אם זה רק בשביל הבדיחה "הPS4 עושה הכל, אפילו יכין לך קפה".
    לפי הצורה שבה זה עובד היום דווקא נינטנדו ימציאו את הקפה בדור הבא, ואז סוני יעתיקו מהם כרגיל ויוסיפו לו פונקציה של לאטה מקיאטו. ואז כולם יגידו "עזוב אותך מסוני המעתיקנים האלו, חרא של קפה הם מכינים. יש לו טעם לוואי של נטול קופאין"

ואני מתפלא שבדיון על העתקות שלטים אף אחד עדיין לא ציין את הדמיון המדהים בין השלט של הXBOX לשלט של הדרימקאסט.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    לפי הצורה שבה זה עובד היום דווקא נינטנדו ימציאו את הקפה בדור הבא, ואז סוני יעתיקו מהם כרגיל ויוסיפו לו פונקציה של לאטה מקיאטו. ואז כולם יגידו "עזוב אותך מסוני המעתיקנים האלו, חרא של קפה הם מכינים. יש לו טעם לוואי של נטול קופאין"
    נכתב במקור על ידי gulmer

ואני מתפלא שבדיון על העתקות שלטים אף אחד עדיין לא ציין את הדמיון המדהים בין השלט של הXBOX לשלט של הדרימקאסט.

להזכיר לך שפיטר מור שעומד בראש הצוות ה-XBOX עמד בראש הצוות של הדרימקאסט? נראה לי שאם כך יש לו זכות.
    אני עדין חושב שהשלט המודרני ממש טוב, הוא פשוט צריך להיות נוח. הדול שוק 2 לא נוח לי, השלט של הקיוב כן נוח לי. בקשר לשלט של ה-360 לא החלטתי כי הוא היה ממש נוח אבל שחקתי בו רק 5 דקות פחות או יותר.

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

LOL!

צודק בהחלט....חוץ מזה עם הSIXAXIX ושמונת ליבות הCELL ניתן יהיה להוריד את תחנת החלל הבינ"ל ממסלולה....ולכן אנחנו בסוני מאלצים את קונה לשלם 600 דולר....מה לגבי בלו ריי.."אנחנו בסוני מתחשבים במעריצי היפים והאמיצים ונותנים להם את האפשרות לדחוס את כל הסדרה בדיסק אחד....אנחנו מתחבים אבל עדיין נחייב אתכם למכור את הביצה הימנית שלכם בשביל אחד)
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

נכתב במקור על ידי DrKeo

האמת שלי יש ידיים גדולות מדי בשבילו. הוא עושה לי כאבים בכף יד אחרי כמה זמן וגם האנלוג סטיק שלו נמצא באמצע במקום להיות איפה שהDPAD! מה ההגיון בזה?
    לעומת השלטים של הN64 אני מעדיף אפילו את הזיופים של המגאסון הוותיק.. אלה עם הכפתורים שלא נלחצים, והצורה של האמבה המתפצלת.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    לעומת השלטים של הN64 אני מעדיף אפילו את הזיופים של המגאסון הוותיק.. אלה עם הכפתורים שלא נלחצים, והצורה של האמבה המתפצלת.

לדעתי הוא עדין יותר טוב מהשלט של הPS2. לפחות אפשר להגיע לאנלוגי בנוחות שם ויש שם את הטריגר הכי אדיר אי פעם, ה-Z.

הרשמה