תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    שוב פעם, אתם בטח מכירים את זה כבר מהקהילה הקודמת
    זה קצת ארוך, צריך סובלנות, אבל אני בטוח שאחרי שתקראו את זה תבינו דבר או שתיים

1 ...

אז חזרתי, וכמו שאמרתי ליפני שהפסקתי ליהיות כאן , הינה מדריך "מקוצר" על קונפיג

ולחזרה אני פותח במדריך על הסבר של קונפיג ופקודות של קונפיג ואפילו אני מוכן לחתום איתכם אתם תבינו איך להכין קונפיג אים תיקראו טוב,למרות שלא תידעו את הכל כי אי אפשר לירשום הכל זה פשוט טונות של עמודים, כי אחרי שמבינים את הקטע ממשיכים וכל מה שצריכים לזה פשוט להכיר פקודות

וכמובן כמו שחלק ממכם מכירים אותי עוד מהפורום הקודם של הקהילה הקטנה של סיזי - הכל ממני, לא מועתק לא כלום - הכל אני - מי שיש לו ספק שהעתקתי את המדריך הזה או את כל המדריכים שפירסמתי פה ואני חושב זה מדריכים מועילים ויעילים , שידבר איתי, ויביא הוכחות, כי היו כבר כמה אמרו לי העתקתי מדריכים.. עכשיו תישמעו, זה לא מדריך בשקל כמו שחלק רושמים פה, לא שנאי מזלזל אבל זה לא מדריך **** על דבר שלא מישתמשים, אני לא מהילדים האלה שעושים לי מדריך על איך לכבות ולהדליק מחשב

"המדריך הכי מפורט לכיבוי המחשב (תמונות) ,

נו באמת, זה מדריך?

קיצור זה לא אחד מהמדריכים האלה ואתם לא תיראו אותי עושה מדריך כזה,

ככה גם כל המדריכים שעשיתי, אז כבדו ותגיבו, לטוב ולרע...

טוב אני לא יחפור לכם

יאללה למדריך\הסבר או איך שתיקראו לזה.. :

2...

אוקי, אז קונפיג, מה זה בכללי

זה קובץ אחד או שתיים או שלוש או ארבע או חמש או שש כמו במיקרה שלי...

בקבצים האלה יש פקודות שמיוחדות למישחק ולגירסא למרות שיש פקודות דומות מגירסא לגירסא..

הפקודות האלה בעצם עוזרות לשחקן ל"תכנת" את המישחק שלו בכדי שיראה ושיפעל לפי הצרכים שלו.

עכשיו המילה config באה מהמילה configuration

(כן כן אני יודע שאמרו את זה כבר איפושהו פה אבל אל תיתפסו על הקטנות אני מנסה לעזור)

בקיצור המילה הזאתי מתורגמת בעיברית למילה תצורה, זאת אומרת הצורה של המישחק שאתם רוצים, קיצור הבנתם תקטע..

3..

כל קונפיג מסתיים בסיומת cfg (קיצור של המילה קונפיג), בעזרת הסיומת הזאתי המישחק יודע איזה קבצים ליקרוא, איך פותחים קובת קונפיג?

פשוט עושים לחצן ימני > חדש > מסמך טקטס חדש וזהו

או למי שיש באנגלית

right click > new >text document

ועכשיו נוצר לכם קובץ שניקרא untiteld.txt (סיומת txt זאת אומרת שזה קובץ של טקסט, לא קשור למישחק)

עכשיו אתם ניכנסים אליו ופשוט רושמים את הפקודות שאתם רוצים או את הסקריפטים שרוצים (תכף תקבלו הסבר על פקודות וסקריפטים) ואז מסיימים עושים שמור, ומשנים את הסיומת txt ל cfg

עכשיו זהו קובץ קונפיג, אבל מה צריך לעשות כדי שהמישחק יקרא את הקובץ, הכל בפיסקה הבאה..

4...

עכשיו כמה פקודת בסיסיות שיש בקונפיג ואז נמשיך למיתקדמות..

דבר ראשון

הפקודה exec

באה מהמילה execution שזה אומר הוצאה לפועל..

מה זאת אומרת

אים תילכו לקובץ config.cfg שלכם

תירדו לסוף ממש לסוף

אתם תיראו רשום לכם בדרכלל exec "userconfig.cfg

*** שאתם פותחים את המישחק הוא ישירות טוען את הקובץ config.cfg ***

אז אחרי שהמישחק טען את הקובץ הוא קורא את הפקודות מלמעלה למטה , ומגיע לפקודה הזאתי

הוא רואה יש exec ואחריו בא userconfig.cfg , זאת אומרת שהוא "יוציא לפועל" את הקובץ userconfig , יקרא אותו ויבצע את הפקודות שיש שמה,

באותה מידה שרשום שמה userconfig היה יכול ליהיות שמה רשום כל שם אחר

מזאת אומרת

5...
    יכלתם ליפתוח קובץ קונפיג כמו שהסברתי בפיסקה 3
    ושינתם לו את השם ל blaT.cfg
    הייתם רושמים לכם כמה פקודות שמה ואז הייתם הולכים לקובץ config שלכם יורדים לסוף ומשנים את הפקודה exec userconfig.cfg ל exec blaT.cfg
    ולאלה ממכם שהבינו מה הסברתי לכם פה
    זה יוציא לפועל את הפקודות שרשומת בקובץ blaT.cfg
    בימקום בקובץ userconfig
    וככה בוא נגיד אתם רוצים להוסיף עוד קובץ קונפיג אז אתם מוסיפים משנים את הסיומת שלו ל cfg אחרי שרשמת שמה את הפקודות ומוסיפים לקובץ blaT בסוף את הפקודה exec ***.cfg
    (*** זה אומר השם שבחרתם)
    ואז בעצם מה זה עושה, שאתם פותחים את המישחק, הוא קורא את הקובץ config ושהוא מסיים לקרוא אותו הוא מגיע לסוף וקורא ומוציא לפועל את הפקודות שרשומות בקובץ שרשומות שמה
    יענו הוא מגיע לקובץ blaT ואז בסוף הקובץ blaT אים רשמתם עוד exec של קובץ כלשהו הוא יקרא אותו..
    אני יודע הניסוח שלי לא טוב, אבל מקווה הבנתם, אני מישתדל שתבינו.

* ככה לדוגמא גיליתי שאנשים לא יודעעים הלכין קונפיג אלא רק להעתיק, מישהו פירסם פה פעם קונפיג
    הוסיף פול קבצים ועירבב פול קונפיגים שאחד מהם היה של חבר שלי, היו שמה איזה 5 קבצים של קונפיג ומתוכם רק איזה 2 ניקראו על ידי המישחק כי הוא לא רשם exec
    וזה לא כי הוא שכח זה כי הוא רק העתיק ושם את הקבצים...

6...
    אחרי שהסברתי לכם בכללי איך המישחק קורא את הקונפיג
    אני יפרט עכשיו על הפקודות שיש ואפשר לשים בתוך הקונפיג..
    מתחיל מהפקודה הבסיסית שניקראת
    bind
    bind זה בעצם לעשות קיצור לפעולה כלשהיא,
    לדוגמא אים תיכנסו לקובץ config לשכם, אתם תיראו המון שורות של bind
    עכשיו דוגמא ל bind
    אמרנו שזה קיצור של מקשים, וכדי שתבינו שאני אומר לכם או רשום לכם bind , אתם תתרגמו (בראש שלכם תתרגמו ,לא באמת...), תתרגמו ל- קיצור מקש
    יענו
    אים אנחנו רוצים לעשות בינד(תתרגמו ל קיצור מקש) , אז אים אנחנו רוצים לעשות קיצור של מקש שנילחץ עליו הוא ישנה את יד שלנו.. יענו את הכייון של היד
    איך עושים?
    אני מניח שהרוב פה יודע שהפקודה בקונסול cl_righthand 1 משנה את כייון היד שלכם לצד ימין, אז מה עושים כדי לעשות קיצור?
    בוא נגיד אנחנו רוצים המקש F1 יעשה את הקיצור, אז מה עושים
    bind "F1" "cl_righthand 1" וזהו זה מחליף ליד ימין (המיספר אחד ליד הפקודה אומר לבצע את הפקודה, אים יש אפס, זה אומר לא לעשות אותה, וזה נוגע לרוב הפקודות)
    אים אנחנו רוצים המקש F2 יעשה קיצור להחלפת יד ליד שמאל?
    אז מה בעצם עושים, שמים את המיספר 0 במיקום אחד, כי אמרנו אחד מבצע את הפקודה, והפקודה אומרת יד ימין, אז אים מכבים את הפקודה, - זה יהיה יד שמאל..
    bind "F2" "cl_righthand 0"
    אוקי, יש עוד המון פקודות של בינדים אני יפרט עוד קצת

7...
    אולי אתם מכירים או לא אבל הפקודה name, משנה את השם שלכם, עכשיו אים אתם לא הולכים כל פעם ל תפריט options ומשנים שם, אז אתם רושמים בקונסול
    name "sukamama
    סתם לדוגמא, ואז זה משנה את השם שלכם ל sukamama
    עכשיו אים אנחנו רוצים לעשות לזה קיצור מקש (בינד)במקום כל פעם לצאת לקונסול , אז צריך לעשות
    bind "F1" "name " נכון?
    לא נכון
    בגלל שצריך לרשום משהו - (המקומות היחידים שאפשר לירשום משהו זה בתפריט options שאמרנו לא צריכים אותו, אפשר בקונסול אבל זה מסורבל - נישאר רק הצ'אט)
    אז אנחנו רוצים לירשום בצ'אט את השם שלנו ואז זה ישתנה, (כמובן שזה לא ישלח הודעה בצ'אט)
    אז צריך לירשום בצ'ט
    בדרכלל כולנו רושמים בצ'אט במקש y
    ואים תילכו בקונפיג תיראו ש הקיצור של y בעצם הוא של הפקודה messagemode
    messagemode זה בעצם מצב שבו שולחים הודעה לצ'אט
    אז אנחנו צריכים את זה לבינד שלנו
    אז איך עושים את הבינד?
    bind "F1" messagemode name"
    הבינד מורכב מ
    bind - אמרנו זה הקיצור מקש
    F1 - מהקש שאתם בוחרים, את זה הבנתם כבר
    והפקודה שבמקרה הזה מורכבת מ שתי פקודות
    messagemode שזה מצב כתיבה בצ'אט
    ו name שזה שינוי השם
    אז שמרכיבים את שתי אלה זה בעצם אחרי שאתם לוחצים על המקש F1 הוא ירשום לכם למעלה מצב שמאל name: ואז
    אתם תירשמו את השם שלכם במצב צ'אט..וזהו הישתנה לכם השם..
    אני חושב שהבנתם, אים לא, תירשמו מה לא הבנתם לגבי הבינד אני יסביר לכם

8...
    אבל אים אתם רוצים לעשות בינד לשם קבוע, לדוגמא אים אתם בקלאבים ומבקשבים r/n
    אז בימקום להישתמש בבינד שעשינו של השם למעלה בפיסקה 7, פשוט תעשו בינד לשם קבוע
    לדוגמא בוא נגיד בינד לשם balbala2k חח מבין יבין
    מה עושים
    נגיד אנחנו רוצים על המקש G
    עושים פשוט
    bind "G" "name balbala2k"
    ואז זתילחצו על G זה אוטומטית ישנה את השם של balbala2k...
    יופי

9...
    את הבינד הזה של messagemode שרושמים אותו בצוקה מיוחדת כמו שעשינו מקודם ולא הישתמשנו בו רק לירשום הודעות בצ'אט, אפשר להישתמש לעוד המון דברים שמצריכים כתיבה כלשהיא..
    לדוגמא
    אים אנחנו רוצים להקליט דמו , כמו שכולם יודעים , גם לפי המדריכים הקודמים שלי, הפקודה record מקליטה דמו,
    עכשיו בימקום להיכנס לקונסול ולירשום(יש פה פעולה של כתיבה) record sukA , סתם שם של דמו, אז אפשר לעשות את זה על ידי פקודה שנעזרת ב messagemode כמו שעשינו מקודם
    bind "F12" "messagemode record"
    bind - קיצור של מקש אתם יודעים כבר..
    F12 - המקש שאיתו עושים את הקיצור, אתם יודעים בלאאטטט
    messagemode - אתם יודעים זה מצב כתיבה בצ'אט ..
    והפקודה record -שמקליטה
    אז שמשלבים את הפקודה
    messagemode record יענו מצב כתיבה ב'צט והרקורד, זה בעצם מקליט על השם שאתם בוחרים
    שתעשו את הבינד הזה הוא ירשום לכם למעלה מצב שמאל record: ואז שאתם רושמים של כלשהו הוא בעצם משלים את הפקודה record
    ואז הוא יקליט לשם שאתם רוצים,
    וסתם לצורך העיניין, שתירצו להפסיק את הרקורד, פשוט תעשו stop
    או אים הבנתם משהו ממה שעשיתי פה
    אתם יכולים לעשות לזה בינד
    bind "F11" "stop"
    כמו שאתם יודעים F11 יעשה את העצירה של ההקלטה..

10...
    עוד צורה של קיצור, (בינד)
    נכון מיקודם שהסברתי לכם על הפקודה exec , אז המישחק מבצע אותה באופן אוטומטי, אין איזה מקש שמוגדר כדי שיבצע אותה, הפקודה פשוט רשומה, אז הוא ישר מבצע את הפקודה exec
    אבל מה יקרה שנוסיף לזה קיצור? (בינד)
    בוא נגיד יש לנו אדמין בשרת כלשהו
    (זה לא חייב ליהיות לאדמים זה יכול ליהיות להרבה דברים) אבל בוא נמשיך עים האדמין
    אז אנחנו יוצרים קובץ חדש של קונפיג כמו שהסברתי לכם מיקודם, אבל לא רושמים exec ואז את השם של הקובץ של האדמין כי אז הוא תמיד יריץ את הפקודות האלה ובסוף י**** את השרת
    אז אחנו רוצים לעשות בינד למקש X לדוגמא שנילחץ עליו הוא יריץ קובץ של אדמינים שהוא קובץ קונפיג שבוא רשומות פקודות, לדוגמא פקודות של pcw
    אז מה עושים, פותחים בתייקה של המישחק (cstrike) את הקובץ של האדמינים , ובוא נגיד קראנו לו בשם pcw.cfg (לא לישכוח חובה לשים סיומת cfg )
    bind "X" "exec "pcw.cfg"
    הבינד מורכב מ
    bind - קיצור, אתם כבר הבנתם את זה
    X - המקש שאנחנו רוצים שיעשה את הקיצור, גם הבנתם
    exec - הפקודה הזאתי אתם גם מכירים רק שפה עשינו לה קיצור של מקש בימקום שיקרא ויוציא לפועל את הקובץ שרשום אחריו אוטומטית.
    pcw.cfg - השם של הקובץ שיצרנו והוא יופעל על ידי הפקודה exec שרשומה לפניו (גם פה חובה לירשום את הסיומת!!!)
    אז בעצם הוא יטען \יוציא לפועל את הפקודות שרשומות הקובץ שיצרנו קובץ האדמין , קובץ שקראנו לו pcw.cfg , אבל הוא יוציא לפועל\יטען את הקובץ עלידי בינד \קיצור ולא אוטומטית!.

11...
    זה היו השימושים העיקריים של קיצורי המקשים (בינדים), יש עוד המוןן, ואין לי מה לפרט עליהם כי יש פול פקודות ,
    אבל תיסמכו עלי, אתם לא תישתמשו בהרבה בינדים ששונים ממה שרשמתי פה ( אני מתכוון חוץ מהבינדים של הברירת מחדל), אלא אים כן אתם בונים סקריפט

12...
    עכשיו , פקודה שאני חושב שהרבה ממכם רוצים לדעת עליה
    הפקודה
    alias
    אוקי
    מה זה עושה בעצם, איתה אתם בעצם "בונים" פקודה ולרוב מישתמשים בה לבניית סקריפטים,
    בוא אני ינסה להסביר לכם עליה על ידי פקודות
    כל מי שקופץ פה על מקש הרווח , אני מתכוון קפיצה רגילה ולא באני הופ, (דרך אגב המקש רווח בעצם באנגלית זה space)
    אוקי , אז אים תיקחו דקה מהזמן שלכם ותיסתכלו בקובץ config שלכם תיראו שרשום לכם קיצור כזה
    bind "SPACE" "+jump"
    לאלה שקופצים על מקש אחר פשוט יחפשו את המקש בשורות האלה של הבינדים
    יענו אים אתם קופצים על המקש ALT אז חפשו
    bind "ALT" "+jump"
    אוקיייי
    בעצם שתילחצו על הרווח (SPACE) זה יקפוץ (jump), אבל מה זה הפלוס הזה שיש שמה??!?!?!!
    אוקי הפלוס הזה זה אומר
    + זה בעצם הלחיצה על הכפתור רווח, יענו רק שאתם תילחצו (+ זה לחיצה) זה יקפוץ
    אבל שאתם עוזבים את המקש זה לא קופץ נכון?
    נכון- ביגלל שמתי שיש את הסימן + זה אוטומטית עושה שרק בלחיצה על המקש זה יעשה את הפקודה
    ואז שאתם עוזבים את המקש, הפלוס מתחלף ב -
    יענו
    jump-
    יענו לא קופץ.
    מובן? יופי...
    מקווה הבתם מה זה הקטע של הפלוס
    אתם יכולים ליראות אותו הדבר גם בכפתור שאתם מתכופפים בו, אני מישית מתכופף ב c אתם בטח מתכופפים ב CTRL
    אז חפשו את הקיצור מקש שאתם מתכופפים , אים זה ctrl אז חפשו
    bind "CTRl" ואחרי שתיראו את זה אתם תיראו את הפקודה +croch משהו כזה אני לא זוכר, זה בעצם כל עוד אתם לוחצים על ctrl זה מתכופף, שאתם עוזבים את הכפתור הפקודה מתחלפת ל
    croch-
    ואז בעצם הוא לא מתכופף יותר
    הגיוני לא?
    עכשיו בקשר ל alias
    אני בקונפיג שלי עשיתי כמה סקריפטים
    וכמובן בישתמשתי בפקודה alias כי אני רוצה ליצור פקודה
    הסקריפט שעשיתי היה כפתור שמכבה את הצ'אט, ואחרי שנילחץ עליו הצ'אט יחזור (עשיתי את זה ביגלל fps , שרושמים הרבה בצ'אט זה מוריד fps ) אז אני מדליק אותו רק שאני מת..
    איך זה הול ךהפקודה alias
    אני יביא לכם את הסקריפט ואז את ההסבר עליו..

// Script for chat on OR off
    alias chon "hud_saytext 1; bind F1 coff"
    alias coff "hud_saytext 0; bind F1 chon"

זה מועתק מהקונפיג שלי..
    עכשיו
    אולי אתם לא מבינים מה יש שמה כי זה רשום מצד ימין,
    אז הינה תמונה של זה מצב שמאל (רק שתבינו יותר טוב..)

http://img19.imageshack.us/img19/2443/script3ko.jpg

אוקי אז עכשיו אני יפרט על הסקריפט
    אחרי שרושמים את הפקודה alias אתם רושמים את השם של הפקודה שלכם , יענו רק את השם שלה, כמו שיש את הפקודה name' אתם בוחרים משהו אחר,
    אחרי זה , אתם רושמים בגרשיים את מה שאתם רוצים שהפקודה הזאתי תעשה, (אים אתם רוצים שהיא תעשה שתי דברים אז מפרידים את זה באמצעו המקש ";" בלי הגרשיים)
    ואחרי שהרכבתם פקודה ,אתם עושים בינד לפקודה שבעזרת הבינד אתם מפעילים את הפקודה....
    כמו שיש בתמונה תיראו:
    רשום alias chon
    אני בחרתי בשם chon כקיצור למילה chat on , שזה אומר צ'אט פעיל, אז בחרתי בשם הזה, זה רק אומר צ'אט פעיל , זה לא הפקודה, באותה מידה יכלתי ליבחור בשם kok ,
    סתם כמילה.. זה רק השם של הפקודה שאתם בונים אז אתם יכולים ליקרוא לה איך שאתם רוצים..
    אחרי זה אתם רואים גרששים ששמה יש לכם את הפקודה של צ'אט פעיל hud_saytext 1(זוכרים שאמרנו 1 עושה את הפקודה פעילה), וכמו שאמרתי מקודם אים
    אתם רוצים להוסיף לזה עוד פקודה כלשהי או עוד בינד אז מפרידים ב ";" (בלי הגרשיים)
    אז כמו שעשיתי פה
    hud_saytext 1 מפעיל את הצ'אט ואז הפרדתי ב ; ואז רשמתי עוד בינד שאני רוצה להוסיף לפקודה שבניתי
    שהבינד הזה בעצם עושה קיצור לפקודה הבאה שאני עושה שמבטלת בעצם את הפקודה שמפעילה את הצ'אט
    (שכמו שחלק ממכם שהבינו מה זיינתי לכם בשכל עד עכשיו , שהפקודה hud_saytext תיהיה על מצב 0)
    אז מההפוקדה הבאה שאנחנו בונים זה כמו שרשום בתמונה , השורה השנייה
    alias coff
    בחרתי בשם coff מקיצור של chat off (יענו צ'אט לא פעיל)
    אז אחרי זה פותחים גרשיים ושמה רשמתי את הפקודה שאני רוצה שתכבה את הצ'אט hud_saytext 0 והוספתי עוד פקודה (בעצם לא פקודה , בינד יותר נכון) שהפרדתי אותם באמצעות ;
    שהבינד בעצם אומר שאני ילחץ על F1 זה יעשה ככה
    bind "F1" "chon"
    ואז בעצם הרכבנו פקודה
    מורכב מ
    bind - קיצור מקש..
    F1 - המקש שאותו מקצרים שיעשה פעולה כלשהיא , שהפעולה היא בעצם chon שאותה בנינו מ alias שמפעיל את הצ'אט

טוב אני מקווה הבנתם למה נישרפה לי היד

עכשיו אני יסכם ככה את פיסקה 12 הארוכה, של alias
    הרכבנו פקודה שניקראת chon
    שבתוכנה יש את הפקודה של צ'אט פעיל וגם בינד ל choff ששמה בעצם הצ'אט הוא מבוטל
    וכל זה פועל על ידי מקש F1
    אז שאנחנו לוחצים על F1 זה מפעיל את הצ'אט, וגם שם את הבינד של F1 Coff יענו שנילחץ עוד פעם על F1 זה יעשה צ'אט לא פעיל
    שהפקודה Coff מרכביה בעצם בתוכו את הבינד F1 ל Chon ששמה זה מדליק את הצ'אט ויש שמה בינד שמכבה את בצ'אט שבתוכו יש פקודה שמדליקה את הצ'אט חחחחח
    זה מעגל שחוזר על עצמו, כל פעם שנילחץ על F1 זה ידליק ושוב יכבה שנילחץ עוד פעם וככה זה ממשיך..

עוד סקריפט שבניתי, זה סקריפט שעושה כוונת על דינמיק אחד, ועוד פעם שנילחץ על הבינד של פקודה יעשה דינמיק אפס
    (דינמיק זה שהכוונת גודלת שקופצים..)
    זה מאוד דומה לסקריפט הקודם..
    גם לקוח מהקונפיג שלי

alias dyon "cl_dynamiccrosshair 1; bind KP_MINUS dyoff"
    alias dyoff "cl_dynamiccrosshair 0; bind KP_MINUS dyon"

כמו שאתם רואים יצרתי את הפקודה dyon שבאה מהמילה synamiccrosshair 1 שמעפיל את הדינמיק וגורם לכוונת לגדול, ואותו דבר עים ה dyoff
    אני חושב שתוכלו להבין מה יש פה, זה ממש על אותו עיקרון של הסקריפט הקודם....

אני חושב שתבינו .. עדיין ,. אים יש בעיות או שאלות תירשמו אני ישמח לענות

13...
    אני יפרסם פה כמה סקריפטים מהקונפיג שלי, חלק מהם אני בניתי, חלק קטן מהם לקחתי מקונפיגגם אחרים..
    הרוב שלי, ויש פה גם כמה פקודות
    אז ככה

// Change Hands Script מחליף ידיים , בנוי על אותו עיקרון של הצ'אט ושל הכוונת, אני בניתי
    alias righty "cl_righthand 1; bind KP_PLUS lefty"
    alias lefty "cl_righthand 0; bind KP_PLUS righty"

//Scripet For Wepons זה סקריפט שבעצם בימקום להעביר עים הגלגלת לנשק הבא ואז זה פותח חלון צבוה ואז צריך ליבחור זה פשוט בוחר בכל חלון שתיהיו ( חלק שלי וחלק לקוח מאתר, פשוט לה הי לי כוח לירשום פקודות)

alias nextweap "invnext; wait; +attack; wait; -attack"
    alias prevweap "invprev; wait; +attack; wait; -attack"
    bind "mwheelup" "prevweap"
    bind "mwheeldown" "nextweap"

// Admin exec binds כמו שאתם רואים שרשום בכותרות admin exec binds זה בעצם כמו שהסברתי לכם מקודם, יצרתי שתי קבצים של אדמין , אחד ששם פקודות של פאבליק ואחד ששם פקודות של pcw

bind "F9" "messagemode admin_tsay" פה זה בעצם כמו שהסברתי לכם את הקטע של messagemode אז פה זה של admin_tsay כמו שכל אדמים מכיר, הכתב הלבן מצד שמאל , שנילחץ על F9 אני יוכל לירשום בצ'אט הודעה שתופיע בלבן מדצ שמאל

bind "F8" "exec public.cfg" זה בעצם מוציא לפועל את הפקודות שרשומת בקובץ public.cfg
    bind "F7" "exec Mr15.cfg" זה בעתם מוציא לפועל את הפקודות שרשומות בקובץ Mr15.cfg
    bind "F6" "admin_rcon sv_restart 1" זה פשוט עושה ריסטרט

// Script for chat on OR off זה הסקריפט שהראתי לכם על הצ'אט כבוי או דלוק
    alias chon "hud_saytext 1; bind F1 coff"
    alias coff "hud_saytext 0; bind F1 chon"

//dynamiccrosshair on or off זה הסקריפט שהראתי לכם על הכוונת הדינמיק
    alias dyon "cl_dynamiccrosshair 1; bind KP_MINUS dyoff"
    alias dyoff "cl_dynamiccrosshair 0; bind KP_MINUS dyon"

// sound script by Gorillaz סקריפט של קול, על ידי גורילז, שכאשר לוחצים על סוגריים מרובעות זה ינמיך ויגביר
    alias vol0 "volume 0.0; developer 1; echo Volume 00% [__________] ; developer 0; alias volup vol1; alias voldown vol0"
    alias vol1 "volume 0.1; developer 1; echo Volume 10% [|_________]; developer 0; alias volup vol2; alias voldown vol0"
    alias vol2 "volume 0.2; developer 1; echo Volume 20% [||________]; developer 0; alias volup vol3; alias voldown vol1"
    alias vol3 "volume 0.3; developer 1; echo Volume 30% [|||_______]; developer 0; alias volup vol4; alias voldown vol2"
    alias vol4 "volume 0.4; developer 1; echo Volume 40% [||||______]; developer 0; alias volup vol5; alias voldown vol3"
    alias vol5 "volume 0.5; developer 1; echo Volume 50% [|||||_____]; developer 0; alias volup vol6; alias voldown vol4"
    alias vol6 "volume 0.6; developer 1; echo Volume 60% [||||||____]; developer 0; alias volup vol7; alias voldown vol5"
    alias vol7 "volume 0.7; developer 1; echo Volume 70% [|||||||___]; developer 0; alias volup vol8; alias voldown vol6"
    alias vol8 "volume 0.8; developer 1; echo Volume 80% [||||||||__]; developer 0; alias volup vol9; alias voldown vol7"
    alias vol9 "volume 0.9; developer 1; echo Volume 90% [|||||||||_]; developer 0; alias volup vol10; alias voldown vol8"
    alias vol10 "volume 1.0; developer 1; echo Volume MAX [||||||||||]; developer 0; alias volup volmax; alias voldown vol9"
    alias volmax "developer 1; echo Volume at Maximum; developer 0"
    alias volup "vol10"
    alias voldown "vol0"

14...
    אוקי אז אני חושב בכללי סימנו
    ושלא תבינו לא נכון
    מה שרשמתי פה זה ממש קצת מכל הפקודות שיש
    אבל תאמינו לי זה רוב בפקודות שבהם מישתמשים הרוב, זה פקודות העיקריות...

אני מאוד מקווה שמישהו הבין משהו , כי לא סתם רשמתי את זה
    ואני חושב שאים באמת תנסו להבין מה רשמתי ומה הסברתי לכם פה אתה תבינו בעצם מה זה כל הבינדים
    איך בונים אותם
    איך בונים פקודות על ידי alias ועוד כמה דברים שהסברתי פה..

ואני עוד כמה ימים ככה יפרסם את הקונפיג שלי שהרבה אמרו לי יש ריקול טוב, פינג נמוך, יש שמה סקריפטים טובים, והסיבה היחידה שאני לא מפרסם אותו זה כי אני יודע שיש פה ילדים שיקחו את הקונפיג ופשוט יוסיפו כותרות שהקונפיג הזה נעשה על ידם...
    אז אני מחפש דרך לינעול את הקונפיג

אבל בינתתיים למי שלא היתייאש ועדין קורא את השורות האחרונות האלה , אז אני מודה לו באמת,
    כי השקעתי בזה
    למרות שלקח לי איזה שעה שעה וחצי לירשום את זה..
    תודהה

נ.ב
    נכון שלא היה פה בינדים לקניה, זה כי לא היה לי כוח לזה
    אולי בהמשך אני יוסיף..
    תהנו

מי שרוצה עזרה כול גם ליפנות אלי באיסיקיו..

matan1q2w
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    מדריך מדהים.

הוסף כשימושון,
    תודה רבה .
    זקן מדי בשביל החרא הזה.
    שתף ב-Google+