תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    אהלן
    אני חדש פה,
    תמיד אהבתי משחקי נינטנדו, אבל בשנים האחרונות לא באמת היה לי זמן לשום דבר כזה.
    לא שעכשיו יש לי, אבל הויי נראה לי מדהים,
    אז אני חושב לקנות אותו בחודשים הקרובים (וגם מאוחר יותר אם לא תהיה לי סיבה)
    אבל עזבו אתכם ממני

מה אתם מצפים מהקונסולה?
    איזה סוגי משחקים צפויים להיות יהיו הכי נפוצים?
    איזה משחקים אתם מצפים לראות פחות?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    יובל, אכפת לך להפסיק להמציא את עצמך מחדש כדי לעורר ויכוחים בפורומים כל הזמן?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ttx
    אהלן
    אני חדש פה,
    תמיד אהבתי משחקי נינטנדו, אבל בשנים האחרונות לא באמת היה לי זמן לשום דבר כזה.
    לא שעכשיו יש לי, אבל הויי נראה לי מדהים,
    אז אני חושב לקנות אותו בחודשים הקרובים (וגם מאוחר יותר אם לא תהיה לי סיבה)
    אבל עזבו אתכם ממני

מה אתם מצפים מהקונסולה?
    איזה סוגי משחקים צפויים להיות יהיו הכי נפוצים?
    איזה משחקים אתם מצפים לראות פחות?

קשה להגיד, בגלל השלט יש כל כך הרבה סוגי משחקים פוטנציאלים שיתאימו בול לקונסולה, אבל אני מניח שלפחות בשנה הראשונה נראה הרבה משחקים עם מיני גיימס שמנצלים את הווי(לא בהכרח עם קשר לסוג משחק עצמו), אחרי זה אני מניח שיצאו פחות משחקים שבתוכם יהיו מיני גיימס, ויצאו משחקים יותר גדולים שמנצלים את הווי בצורה יותר טובה, ובעלי יותר עומק תודות לזה שאין מיני גיימס.

הסיבה לזה שאני חושב שהרבה משחקים יהיו עם מיני גיימס זה מכיוון שהיוצרים ירצו לנסות לראות איך הם מסתדרים עם הקונסולה ואיך הם יכולים ליצור כמה שיותר דרכים יצירתיות להשתמש בה, אחרי שזה יעבור להם, והיוצרים פחות יתלהבו מהרעיון של המיני גיימס וידעו טוב איך לנצל את השלט, אז הם גם ייצרו משחקים יותר רציניים.

אני לא אומר שאין ולא יהיו משחקים רציניים, אבל אפשר לראות שאפילו במשחקים היותר רציניים כיום יש מיני גיימס שמנצלים את השלט(מאדן uזלדה Just to name two).

ככה לפחות אני חושב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    יובל, אכפת לך להפסיק להמציא את עצמך מחדש כדי לעורר ויכוחים בפורומים כל הזמן?!
    LOL

אני מניח שלא הייתה ביניכם אהבה גדולה סביב שולחן ישיבות המערכת...

ולשואל: אני מצפה למשחקים ברמה של טווילייט פרינסס, מריו גלקסי, סמאש ברוד'רס, מטרויד, משחקי ספורט מושלמים שינצלו את הבקר ועוד ועוד ועוד. בוירטואל קונסול אני מצפה להוריד קלאסיקות שהיו לי במגה דרייב :inlove:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ואני מצפה לגרפיקה שוברת גבולות, תמיכה טובה במשחק רשת, מספיק כוח בשביל פיסיקה מפה ועד טרינדד ו-AI שלא יבייש את אלברט איינשטיין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    ביצועים וגרפיקה יוצאים כל שבועיים.....משהו חדש לגמרי (כמו שהציגו לראשונה את הגיימ-פאג או את הסידי) זה מה שהייתי מצפה מקונסולה(גם ביצועים ועוצמה לא יזיקו אבל זה לא הלב של העניין..)
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Bender
    ביצועים וגרפיקה יוצאים כל שבועיים.....משהו חדש לגמרי (כמו שהציגו לראשונה את הגיימ-פאג או את הסידי) זה מה שהייתי מצפה מקונסולה(גם ביצועים ועוצמה לא יזיקו אבל זה לא הלב של העניין..)

מאז ה-N64 כבר אין משהו מעבר לשיפורים גרפיים. דור קודם לא שיפר כלום מהדור של הN64 והPSX.
    נינטנדו טוענים שהם הפכו את עולם המשחקים אבל בנתיים יש להם את אותם משחקים רק עם שלט חדש. אני עדין מחכה למשחק שאי אפשר לעשות בלי השלט.
    חוץ מזה, רק גרפיקה הייתה ביצועים ממה שאמרתי. פיסיקה וAI זה גיימפלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ד"ר, נינטנדו תמיד הפכה את התעשייה, בלי קשר לווי, ובלי קשר לפאשלות שלה לעתים. אני לא מבין את הציפייה למשחק שלא יוכל להיות עבור קונסולה אחרת. כל משחק יוכל להיות, כמו שמשחקי הקונסולות האחרות יוכלו להיות עבור הווי, אך בביצועים וחוויה שונה.

אנחנו מדברים על החוויה וסוג ההתנסות, בכך נינטנדו כבר הפכה עולמות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    ד"ר, נינטנדו תמיד הפכה את התעשייה, בלי קשר לווי, ובלי קשר לפאשלות שלה לעתים. אני לא מבין את הציפייה למשחק שלא יוכל להיות עבור קונסולה אחרת. כל משחק יוכל להיות, כמו שמשחקי הקונסולות האחרות יוכלו להיות עבור הווי, אך בביצועים וחוויה שונה.
    נכתב במקור על ידי רונן

אנחנו מדברים על החוויה וסוג ההתנסות, בכך נינטנדו כבר הפכה עולמות.

אם אין משחק של WII שאי אפשר לעשות אותו על קונסולות אחרות אז השלט לא שווה כלום.
    הם הבטיחו מהפכה משליטה הקיימת ולפי מה שאתה אומר הם לא הביאו חידוש גדול יותר מאשר המעבר מ-D PAD לסטיק אנלוגי (בעצם מעבר יותר קטן מזה אפילו).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    אפשר באותה נימה להגיד אותו הדבר על הפיאס 3 ......אני ארצה לראות משחק שמצדיק את הקיום של בלו-ריי(לדוגמא) או שלא יכול לרוץ בחיים בלי 8 ליבות עיבוד...

אם כל מה שמחפשים זה גרפיקה ביצועים ופיזיקה אז יהיה יותר חכם לקנות מחשב חזק...משחקי וידאו הם לא רק גרפיקה וביצועים הם גם מקנים לך חווית משחק שונה....מעין סוג אחר של משחקיות שמחשב לא יכול לענות עליה...בדברים כאלו נינטנדו עושה חיל.

אני מודע לכך שגיימרים של דורנו מחפשים כוח וביצועים (גם אני) ואנחנו לא מה שהיינו בתחילת שנות ה90, אבל שמדובר בקונסולת משחקים מדובר גם בחווית משחק אחרת....

קל לדוגמא את סדרת משחקים כמו מריו...תסכים איתי שלא משנה כמה גרפיקה או ביצועים או פיזיקה, החוויה של לשבת בסלון עם הקונטרולר ביד תמיד תעלה על לשחק זאת במחשב...

כיום הטכנולוגיה מביאה לנו משחקים כמו היילו 3 לקונסולה....משחקים שעד עכשיו שיחקנו אותם על מחשב, אבל עדיין משחק בקונסולה מביא לנו חווייה מסוג אחר, חוויה שכוח עיבוד ומנועי פיזיקה וגרפיקה לא יכולים (לבד) לענות עליה
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Bender
    אפשר באותה נימה להגיד אותו הדבר על הפיאס 3 ......אני ארצה לראות משחק שמצדיק את הקיום של בלו-ריי(לדוגמא) או שלא יכול לרוץ בחיים בלי 8 ליבות עיבוד...
    נכתב במקור על ידי Bender

אם כל מה שמחפשים זה גרפיקה ביצועים ופיזיקה אז יהיה יותר חכם לקנות מחשב חזק...משחקי וידאו הם לא רק גרפיקה וביצועים הם גם מקנים לך חווית משחק שונה....מעין סוג אחר של משחקיות שמחשב לא יכול לענות עליה...בדברים כאלו נינטנדו עושה חיל.

אני מודע לכך שגיימרים של דורנו מחפשים כוח וביצועים (גם אני) ואנחנו לא מה שהיינו בתחילת שנות ה90, אבל שמדובר בקונסולת משחקים מדובר גם בחווית משחק אחרת....

קל לדוגמא את סדרת משחקים כמו מריו...תסכים איתי שלא משנה כמה גרפיקה או ביצועים או פיזיקה, החוויה של לשבת בסלון עם הקונטרולר ביד תמיד תעלה על לשחק זאת במחשב...

כיום הטכנולוגיה מביאה לנו משחקים כמו היילו 3 לקונסולה....משחקים שעד עכשיו שיחקנו אותם על מחשב, אבל עדיין משחק בקונסולה מביא לנו חווייה מסוג אחר, חוויה שכוח עיבוד ומנועי פיזיקה וגרפיקה לא יכולים (לבד) לענות עליה

לא נראה לי שהבנת את הכוונה שלי.
    מן הסתם השלט של נינטנדו מחדש בצורה מסויימת.
    הכוונה שלי היא ששאלו אותי מה אני מחפש בקונסולה חדשה בכותרת. מן הסתם שהמשחקים צריכים להיות מותאמים לקונסולה ושונים ממשחקי מחשב, על זה אף אחד לא מתווכח.
    אני פשוט אומר שהכיוון שלי הוא יותר 360 או PS3 (כלומר, אני 360 כי הPS3 סתם יקר עם פורמט חסר ערך והמשחקים של ה360 יותר מעניינים אותי) כי הווי חסר כל כוח והאטרקציה היחידה שלו הוא השלט, אם השלט שלו הוא לא עד כדי כך מהפכני אז אין לי מה לחפש במחנה הזה.

ובקשר להערה על הBR, אני מסכים, רק תראה את הדיון על בלו דראגון בפורום של ה360.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    אהה....הבנתי אותך...אתה מחפש ככה וככה ואני ככה וככה.....בוא נסכים שלכל אחד מהקונסולות יש את היתרונות והחסרונות שלהם וזה רק עניין של טעם.....אני אישית גם חשבתי על קניית WII ו360 אבל לא רציתי להישרף () וגם אצלי זה גם סיבות מוסריות (גם ככה חברים שלי) אבל כמו שאומרים על טעם ועל ריח אין מה להתווכח...

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Bender
    אהה....הבנתי אותך...אתה מחפש ככה וככה ואני ככה וככה.....בוא נסכים שלכל אחד מהקונסולות יש את היתרונות והחסרונות שלהם וזה רק עניין של טעם.....אני אישית גם חשבתי על קניית WII ו360 אבל לא רציתי להישרף () וגם אצלי זה גם סיבות מוסריות (גם ככה חברים שלי) אבל כמו שאומרים על טעם ועל ריח אין מה להתווכח...

בדיוק. בסופו של דבר זה השילוב שיהיה גם לי.
    קניתי עכשיו 360 כי יש למכשיר כבר 4 משחקים שממש מעניינים אותי וב-2007 יוצאים כל כך הרבה דברים טובים (MASS EFFECT, אסאסין קריד, RE5, HALO3, GTA4, ספלינטר סל חדש...).
    WII אני בטח אקנה סוף שנה הבאה או תחילת 2008 כשהמכשיר יעלה כמו שהוא אומר לעלות ויהיו לו הרבה משחקים טובים.
    שתף ב-Google+

הרשמה