תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 121
    הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    הקונסולה הוירטואלית היא פונקציה מאוד נחמדה שיש בווי, היא משחזרת(או יותר נכון מעתיקה בשלמותם) משחקים ישנים, ובכך נותנת צ'אנס לגיימרים צעירים להתנסות במשחקים ישנים, או פשוט נותנת לגיימרים ישנים וותיקים את הצ'אנס לשחק במשחקים ישנים ולקבל התקפי נוסטלגיה, אבל כשאני חושב על הקונסולה הוירטואלית אני לא יכול שלא לחשוב על הפוטנציאל העצום שהיא אוגרת בתוכה: להחזיר קונסולות שמתו בחזרה לחיים ולתת גישה נוחה וזולה, ואולי אף לתת משחקיות חדשה ומשופרת* (כמו סוניק שמשחקים אותו כמו משחק מרוצים, ע"י תפיסה של השלט בצורה מאונכת(.

ואפילו עם כל אלו אני לא חושב שזה מספיק, אני אישית חושב שהקונסולה הוירטואלית עוד לא מדגדגת את הקצה של הפוטנציאל שלה. אני פותח את הת'רד הזה בכדי להעלות השערות של איך שאני רוצה לראות את הקונסולה הוירטואלית בעתיד, ומה שאתם חושבים שיהיה בעתיד. כמוכן זו יכולה להיות הזדמנות נחמדה להפסיק את הריבים חסרי התועלת של למי יש קונסולה יותר טובה, ומהו הדור הבא באמת.

1) להחיות קונסולות ישנות:
    המטרה הנוכחית של הקונסולה הוירטואלית היא במין צורה מסוימת להחיות קונסולות ישנות כמו הנינטנדו 64 או המגה דרייב, ועל אף שאלו הן קונסולות נהדרות עם שלל משחקים נהדרים וקלאסיקות אחרות, אני אישית הייתי מעוניין גם לשחק בקונסולות אחרות על גבי הווי, כגון הדרימקאסט ז"ל, אשר היו בה כמה משחקים נהדרים ( כמו פאוור סטון 2, שהוא אחד ממשחקי המכות האהובים עלי ועל חברי), או אולי לחילופין ללכת לכיוון שונה לגמרי, כמו לקנות משחקים לקונסולות שלא ממש מתו, אבל המשחקים עצמם כן, כמו משחקים לגיימבויים השונים(עם טיפה של רימייק בכדי שהגרפיקה לא תהיה נוראית מדי על מסך גדול), או אפילו משחקים לגיימקיוב, אשר תמות בקרוב(והסעיף הבא די מתקשר לזה).

2) לקנות משחקים בצורה וירטואלית:
    עם הארד דיסק הקטן שלה, כרגע האופציה הזאת נראית רחוקה, או לא קיימת כלל, אך אולי בעתיד נינטנדו יספקו אפשרויות להרחבת הארד דיסק (בנוסף לכרטיס ה-SD), או אולי לחילופין יספקו אפשרות להוריד חלק מהמשחק ולשחק בו, וכל פעם פשוט לשחק בכל חלק בנפרד, למרות שאפשרות שכזאת נראית לי מטומטמת בלשון המעטה, אבל מי יודע... בכל מקרה, האפשרות להוריד משחק בצורה וירטואלית יכול להיות נהדר, במיוחד למשחקים כמו זלדה, מריו או SSBB שהם משחקים הבאים מהקטגוריה של "בלתי אפשריים להשגה בשבועות הראשונים שלאחר יציאתם".

3) חידוש של משחקים:
    אולי פשוט במקום לקנות משחקים ישנים, אשר כנראה ברוב המקרים מתאימים רק לגיימרים וותיקים, נינטנדו יחדשו את המשחקים הישנים, ויעניקו להם משחקיות קצת יותר עדכנית, גרפיקה משופרת ואולי אף שלבים חדשים, על אף שכזה דבר כנראה גם ידרוש מחיר של משחק חדש מוזל, אני אישית הייתי מאוד נהנה לשלם על כזה דבר.

4) מתן גישה למיני משחקים במחירים מגוחכים:
    הקונסולה הוירטואלית יכולה אף להיות משהו שהוא מעבר למשחקים של נינטנדו(ושל סגה), היא אף יכולה להיות מקום שבו אנשים שהם לא יצרני משחקים מקצועיים יוכלו להעלות משחקים מיוחדים שיצרו לווי בגביית תשלום, שממנו נינטנדו יקחו עמלה(או לחילופין, משחקים בחינם, כדוגמת האתר שמספק משחקי פלאש לווי). כמובן שדבר כזה ידרוש עוד דברים כגון כלי פיתוח בסיסי לווי, אבל הרעיון(שכנראה ישאר רק רעיון שלי) הוא נחמד ביותר.

אז, מה אתם חושבים שיהיה העתיד של הקונסולה הוירטואלית? חושבים שאולי יש עוד יכולות לקונסולה הוירטואלית או שכל מה שרשמתי למעלה ממצה אותה? אולי הרעיונות שלי מפגרים ולעולם לא יקרו? בואו תשתפו את כולם במחשבות שלכם

*המשחקיות המשופרת יכולה להרוס משחקים ישנים בחלק מהמקרים, ראו הוזהרתם!
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    הבאת פה תיאור כמעט מדוייק של ה-XBLA. האם ה-Virtual Console ייספק את כל התוכן הנוסף שה-XBLA מספק? סביר להניח שלא וזה גם לא מעניין אותי... רק שימשיכו לפמפם משחקים. בנתיים אין יותר מידי אפשרויות בחירה מרתקות.

שזה די מובן... אם יביאו לך את כל המשחקים הטובים על ההתחלה, איך הם יעשו כסף על המשחקים הגרועים? יש עוד זמן עד שנוכל להרכיב ספרייה מכובדת של משחקי VC.
    שתף ב-Google+

ומה נעשה כשתצא קונסולה חדשה יותר מהווי?
    האם החשבון הוירטואלי של המשחקים הישנים ימשיך ללוות אותנו גם בקונסולה הבאה?
    זו השאלה המהותית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    לדעתי ניטנדו באמת לא מימשו את הפוטנציאל של הווי אחרי הכל הקונסולה יכלה להיות הרבה יותר חזקה אחרי הכול אנחנו מכירים את ניטנדו והם טובים בכל מה שקשור לגראפיקה
    לדעתי החייאה של משחקים נוסטלגיים הם דבר נחמד אבל עדיין חבל שהם לא עשו גם לפונקציה הזו של הווי שיפור
    לדוגמה: יש שתי אפשרויות משחק נוסטלגי על בסיס מנוע גראפי חדשני
    ומשחק נוסטלגי על בסיס מקור(כמו שהוא היה בקונסולה הנוסטלגית שעליה הוא פעל)
    חוץ מזה הווי מביא מספיק סיבות לקנות אותו אחרי הכול יוצאים לו משחקים נהדרים המחיר זול והקונסולה ידידותית וקלה לשימוש ממש הקונסולה של הילדים זה כל מה שלי יש להגיד על הווי אולי הייתי קונה אותו אם לא הייתי מתכנן על איזה סוני שלוש
    מור - MPTG
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לדעתי כל העניין של קניין רוחני שיוצר לפני 15 שנה ב-10$ הוא בזיון בפני עצמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    רק המשחקים של נינטנדו 64 נמכרים ב-10$, אז זה יותר כמו 10 שנים .

אבל אני מסכים שהם יכלו לקחת מחיר יותר סימלי מאשר 5-10 דולר(1-5 דולר היה יכול להיות נחמד).
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי DrKeo
    לדעתי כל העניין של קניין רוחני שיוצר לפני 15 שנה ב-10$ הוא בזיון בפני עצמו.
    ומה יעשו אנשים שיש להם את כל המשחקים מקוריים עוד מ64 וה SNES והNES?
    לא שמגיע להם להוריד את אותם המשחקים בחינם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אני דווקא יותר מצפה למשחקים הקלאסיים של קאפקום, קונאמי, אטלוס, סקוואר/אניקס על ה-VC. את המשחקים של נינטנדו, חוץ מבודדים (כמו Kid Icarus), כבר מיציתי ואין טעם לקנות אותם שוב (אולי בעצם מאריו64..אף פעם לא שיחקתי בו ממש ברצינות). ואני גם מחזיק אצבעות לתמיכה במשחקי דרימקאסט וסאטורן, אפילו כשזה נראה רחוק.

חוץ מה-VC, אבל עדיין בהקשר, אני עוד מחכה לדמואים להורדה. נינטנדו כבר הבטיחו שהווי תשמש כתחנת הורדה לדמואים ל-DS. מה שיותר מושך אותי זה דמואים למשחקי ווי... כמו דמו של מאריו גלקסי שהיה מעביר לי את הזמן בכיף עכשיו (אני חייב לקחת הפסקה קטנה מזלדה TP).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    הקישקוש שאני שומע כאן מרטיט לי את הסינוס. כמה צבועים אתם יכולים להיות, אם הייתם נכנסים לחנות תקליטים, מה, הייתם מצפים שאלבום של Queen יימכר בחינם?! או ב-iTunres בחינם? אולי כל הדברים שאי פעם יצאו לפני 20 שנה פשוט יחולקו ברחובות. יש דבר כזה, שנקרא עסק, ועסק מטרתו להרוויח. אם נינטנדו הוציאו לפני 20 שנה משחקים, הרי שעדיין לגיטימי למכור אותם. כמובן שגם אני הייתי שמח אם היו חינם, אבל הם לא. עובדה. ברור שהפוטנציאל של ה-WVC כלומר WiiVirtualConsole הוא עצום. זה לונגטייל בצורה הטובה ביותר במשחקים. מייקרוסופט לעולם לא יצליחו להתחרות בקטלוג המשחקים העצום של נינטנדו, וגם סוני (משחקי PS1 סה"כ היו די קקה ומעטים נחשבים לקלאסיקות). לנינטנדו יש ביצת זהב, אני מעריך שעד שנה הבאה יצאו משחקים רבים. אבל נינטנדו עדיין צריכה לבדוק את המים ולראות מה ואיך עובד. לשחרר הכל בבת אחת, זה אומר שאנחנו נקנה שלושה משחקים וכל השאר לא. כשאתה משחרר בכל פעם כמות מסוימת, אתה תקנה כל חודש משחק אחר. עסק רבותיי, וגם נינטנדו כאן כדי להרוויח. וכמה שיותר דיוידנדים טוב יותר !
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי ADi
    הקישקוש שאני שומע כאן מרטיט לי את הסינוס. כמה צבועים אתם יכולים להיות, אם הייתם נכנסים לחנות תקליטים, מה, הייתם מצפים שאלבום של Queen יימכר בחינם?! או ב-iTunres בחינם? אולי כל הדברים שאי פעם יצאו לפני 20 שנה פשוט יחולקו ברחובות. יש דבר כזה, שנקרא עסק, ועסק מטרתו להרוויח. אם נינטנדו הוציאו לפני 20 שנה משחקים, הרי שעדיין לגיטימי למכור אותם. כמובן שגם אני הייתי שמח אם היו חינם, אבל הם לא. עובדה. ברור שהפוטנציאל של ה-WVC כלומר WiiVirtualConsole הוא עצום. זה לונגטייל בצורה הטובה ביותר במשחקים. מייקרוסופט לעולם לא יצליחו להתחרות בקטלוג המשחקים העצום של נינטנדו, וגם סוני (משחקי PS1 סה"כ היו די קקה ומעטים נחשבים לקלאסיקות). לנינטנדו יש ביצת זהב, אני מעריך שעד שנה הבאה יצאו משחקים רבים. אבל נינטנדו עדיין צריכה לבדוק את המים ולראות מה ואיך עובד. לשחרר הכל בבת אחת, זה אומר שאנחנו נקנה שלושה משחקים וכל השאר לא. כשאתה משחרר בכל פעם כמות מסוימת, אתה תקנה כל חודש משחק אחר. עסק רבותיי, וגם נינטנדו כאן כדי להרוויח. וכמה שיותר דיוידנדים טוב יותר !
    לא, אבל אם כבר יש לך תקליט של קווין - אתה לא חייב לקנות את אותו הדיסק של קווין כדי שתוכל לשמוע אותו.
    מן הראוי יהיה שאנשים שכבר יש להם את המשחקים האלה מקוריים בבית יוכלו לשחק אותם על הווי. (מצידי שיוסיפו לו סלוט לדיסקטים של NES.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    F.T,למיטב ידיעתי כבר ידוע שהקונסולה הוירטואלית תאפשר הורדה של משחקים קטנים ועכשוויים, לא מבוססים קונסולות ישנות.

וסיכוי כמעט אפסי שהחברות יחדשו משחקים ישנים שלהם. אני לא חושב שזה יהיה כלכלי. סוד הרעיון של הקונסולה הוא בנוסטלגיה, וחידוש של משחקים יהיה פחות אפקטיבי.

GOD, בפעם האלף, נינטנדו יכלה לעשות קונסולה חזקה כמו הפס3, אבל היה לה שיקול אחר, שיקול של עלות פיתוח, למען מגוון רחב של אנשים.

ספאם, מי שיש לו את גרסאות המקור, בכלל לא צריך להוריד אותם. מה השאלה בכלל. ואם אין להם את הקונסולה המתאימה, אז שישקיע את ה-5-10 דולר המזורגגים אם זה ממש חשוב לו לשחק אותם עבור הווי. כפי שעדי אמר, זה עסק רבותיי, ותמיד נתוני פתיחה של מחיר הם מקסימליים, במיוחד כשיש הייפ כזה. לא מתאים למישהו, אז שלא יקנה, בגלל קטנוניות של כמה סנטים.

תמיכה בדרימקאסט תהיה מדהימה. סגה הייתה מדהימה בדור ההוא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי spam
    לא, אבל אם כבר יש לך תקליט של קווין - אתה לא חייב לקנות את אותו הדיסק של קווין כדי שתוכל לשמוע אותו.
    מן הראוי יהיה שאנשים שכבר יש להם את המשחקים האלה מקוריים בבית יוכלו לשחק אותם על הווי. (מצידי שיוסיפו לו סלוט לדיסקטים של NES.
    בתור בעלים של מכשירי מגה דרייב, סאטורן ודרימקאסט(כן, ואפילו גיימגיר, הקונסולה הניידת של סגה), אשר איבד(או יותר נכון נזרקו ע"י אמא) חלקים נכבדים של הקונסולות הללו עד רמה שאני לא יכול לשחק בהן, אך נשאר עם המשחקים עצמם, אני מסכים אתך.

אבל תחלס, אין יותר מדי אנשים כמונו, ודבר כזה לא ממש יצדיק להעלות את העלויות של הווי, אבל לעומת זאת, אולי באמת יהיה נחמד בעתיד אם יהיה תוסף מיוחד לווי שבו תוכל לחבר את המשחקים הישנים לווי ולשחק בהם, אבל כזה דבר לעולם לא יקרה. למרות שאני די מתקשה לראות איך זה יפגע ברווחים של נינטנדו, בהתחשב בזה שאנשים שהם כבר בעלים של משחקים מסוימים, לעולם לא יקנו אותם שוב, אפילו אם הם כבר לא יכולים לשחק בהם, זאת בגלל שלקנות משהו שכבר יש לך שוב הוא משהו שרוב האנשים לא ממש אוהבים לעשות, אפילו אם אתה לא יכול להשתמש בו (ישנם יוצאים מן הכלל!).

נב. רונן, תפסיק לקרוא לי FT! השם שלי הוא F.P לזכר השם הראשון שלי בויגיימס(חזיר שמן).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי spam
    אז אם יש לך את המשחק המקורי, שחק אותו על הקונסולה המקורית...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    spam, אתה מדבר "מאוד בהיגיון". אני "בטוח" ש"שווה" לנינטנדו להוציא סלוט בגלל השניים-שלושה אנשים (זה בטח יותר, אבל הבנת את הנקודה) שיש להם משחקים כל כך ישנים שבעצם ניתן לשחק בהם בקונסולות הישנות שלהם. אני לא מבין את העקשנות לשחק בהם דווקא בווי. לפעמים הדחף לביקורתיות מאבד כל פרופרציה, ממציאים בעיות מאַין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    (משחקי PS1 סה"כ היו די קקה ומעטים נחשבים לקלאסיקות)
    למה היית חייב להוסיף את השטות הזאת? אני לא יכול לעבור על דבר כזה בלי להגיב
    לפס1 יש המון משחקים מעולים (אני מדבר על מאות), ויש לה המון קלאסיקות ותכלס זה הקונסולה הכי טובה בכל הזמנים אחרי הסנס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    הקישקוש שאני שומע כאן מרטיט לי את הסינוס. כמה צבועים אתם יכולים להיות, אם הייתם נכנסים לחנות תקליטים, מה, הייתם מצפים שאלבום של Queen יימכר בחינם?! או ב-iTunres בחינם?
    אבל בדיוק בדוגמה שלך קבורה הטעות שלך עדי.
    בiTune שיר עולה 99 סנט ואם אתה רוצה לקנות דיסק שלם זה 9.95 דולר. בחנות דיסק עולה 16.95$.
    למה נינטנדו מוכרת לנו משחקי N64 בני 10 שנים כאשר הם לא צריכים להרים אצבע בשביל לעשות זאת (אין צורך בהדפסת המשחק, הקופסאות והחוברות, אין צורך בלשלוח את המשחק לחנויות ברחבי העולם והכי רווחי הוא שנינטנדו מקבלת 100% מהרווחים. כשאתה קונה משחק ב-50$ בחנות נינטנדו מוכרת אותו לחנות בסביבות הוא 30$ ולכן החנות מרוויחה 20 ונינטנדו 30. במקרה של הקונסולה הורטואלית נינטנדו מקבלת 100% מהרווחים זה שווה ערך בשבילה ללמכור משחק N64 בסביבות ה-30 דולר)?
    אף אחד לא אומר שהם היו צריכים למכור את המשחקים בחינם, אני רק אומר שמחיר של 5$ למשחק נינטנדו 64, 3$ לSNES ו-2$ זה הרבה יותר סביר ומאוד רווחי מנינטנדו.
    אבל זה ידוע שנינטנדו רעבים לכסף תמיד, אני לא מאשים אותם הרי הם חברה עסקית וזאת זכותם והרי יש מליוני מעריצי נינטנדו שרק מחכים לרגע לבוא ולהסביר בפורומים למה עדיף לקנות משחק N64 ב-10$ ולא ב-5$.

הדוגמה שלך על דיסק של QUEEN גם לא נכונה. לפני 20 שנה שעשו את הדיסק של קווין עלה להם בדיוק אותו דבר להפיק אותו אילו הם היו מפיקים אותו היום. בתקופה של ה-N64 עלה אולי מליון דולר לעשות משחק גדול מאוד ואל תשכח שמשחקים מתים עם הזמן. כלומר דיסק של קווין עדין ימכר בחנויות עוד 20 שנה כי ברגע שמוסיקה יוצאת היא נשארת, משחקים יורדים מהמדפים אחרי שנה במקרה הטוב, אולי עוברים לסלסלת "2 ב-20$".
    למה קניתי לפני שבוע משחק כמו PDZ שעלה מליונים לפתח ב-20$ יחד עם אריזה, דיסק וחוברת בחנות אבל אם אני ארצה לשחק את המקור על ה-WII (אני לא אוכל כי הוא יהיה על הLIVE ARCADE אבל זה משהו אחר) זה יעלה לי 10$? לא מופקע?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    דבר ראשון, הסיבה שעד היום מוזיקה של פרדי מרקיורי לא ניתנת להורדה בחינם היא בגלל חוקי זכויות היוצרים המפלצתיים בארה"ב, כשלוביסטים של תעשיית הסרטים והמוזיקה בעצם מחזיקים בלפיתת ברזל את החוק כדי שלא ישנו אותו. הסיבה האמיתית לכך היא די פשוטה: וולט דיסני. בכל פעם מעדכנים בחוקי זכויות היוצרים את מספר השנים שחלפו מאז המוות בהם לא ניתן לשחרר יצירה של מישהו. כל עדכון מתרחש תמיד בסמוך לפקיעת הזכויות של וולט דיסני. תארו לעצמכם את דיסני ביום שיפקעו זכויות יוצרים על הסרטים הקלאסיים שלהם ודמויות כמו מיקי מאוס... למרות זאת, באיזשהו שלב הם יאבדו את האחיזה שלהם ואז תתחילו לראות קלאסיקות פורחות בכל מקום (ולא רק באתרי ROM פיראטיים באינטרנט).
    מיקרוסופט וסוני לא צריכים להציב רק את הקטלוג שלהן מול הקטלוג של נינטנדו. הרי רוב המשחקים הישנים בעצם פותחו ע"י חברות צד שלישי ולא ע"י סגה ונינטנדו (ובעצם סגה כבר לא שומרת את הכותרים שלה רק לעצמה כי היא ירדה מפיתוח חומרה). כבר היום אפשר לשחק בXBLA במשחקים קלאסיים מתקופת הNES כמו קונטרה, שהיה אחד המשחקים המוצלחים שפותחו לקונסולה (ואפילו השאירו את הציט של הפסילות). "ביצת הזהב" של נינטנדו כבר ממזמן הפכה ללול זהב שלם אצל מיקרוסופט...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    דבר ראשון, הסיבה שעד היום מוזיקה של פרדי מרקיורי לא ניתנת להורדה בחינם היא בגלל חוקי זכויות היוצרים המפלצתיים בארה"ב, כשלוביסטים של תעשיית הסרטים והמוזיקה בעצם מחזיקים בלפיתת ברזל את החוק כדי שלא ישנו אותו. הסיבה האמיתית לכך היא די פשוטה: וולט דיסני. בכל פעם מעדכנים בחוקי זכויות היוצרים את מספר השנים שחלפו מאז המוות בהם לא ניתן לשחרר יצירה של מישהו. כל עדכון מתרחש תמיד בסמוך לפקיעת הזכויות של וולט דיסני. תארו לעצמכם את דיסני ביום שיפקעו זכויות יוצרים על הסרטים הקלאסיים שלהם ודמויות כמו מיקי מאוס... למרות זאת, באיזשהו שלב הם יאבדו את האחיזה שלהם ואז תתחילו לראות קלאסיקות פורחות בכל מקום (ולא רק באתרי ROM פיראטיים באינטרנט).
    מיקרוסופט וסוני לא צריכים להציב רק את הקטלוג שלהן מול הקטלוג של נינטנדו. הרי רוב המשחקים הישנים בעצם פותחו ע"י חברות צד שלישי ולא ע"י סגה ונינטנדו (ובעצם סגה כבר לא שומרת את הכותרים שלה רק לעצמה כי היא ירדה מפיתוח חומרה). כבר היום אפשר לשחק בXBLA במשחקים קלאסיים מתקופת הNES כמו קונטרה, שהיה אחד המשחקים המוצלחים שפותחו לקונסולה (ואפילו השאירו את הציט של הפסילות). "ביצת הזהב" של נינטנדו כבר ממזמן הפכה ללול זהב שלם אצל מיקרוסופט...
    א. די לדבר שטויות, גם נינטנדו עצמה פיתחה עשרות משחקים מעולים (וגם סגה)
    ב. לעומת הוירטואל קונסול ה-XBLA מתגמד מאוד
    ג. קונטרה ב-XBLA זה לא הקונטרה של ה-NES זה גירסת הארקייד. לבנתיים אין שום משחק NES ב-XBLA.
    ד. הפורט של קונטרה ל-XBLA די מעפן. חוץ מזה שזה גירסת הארקייד שהיא פחות טובה מגירסת ה-NES, גם שמשחקים באינטרנט יש לאגים והרבה פעמים והמשחק מתנתק. ועוד שינוי דפוק זה ששחקן שמת לא יכול לחזור מיידית כמו בקונטרה הרגיל, הוא צריך לחכות עד שהשחקן השני ימות גם ואז שניהם חוזרים ביחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Yuber
    א. די לדבר שטויות, גם נינטנדו עצמה פיתחה עשרות משחקים מעולים (וגם סגה)
    ב. לעומת הוירטואל קונסול ה-XBLA מתגמד מאוד
    ג. קונטרה ב-XBLA זה לא הקונטרה של ה-NES זה גירסת הארקייד. לבנתיים אין שום משחק NES ב-XBLA.
    ד. הפורט של קונטרה ל-XBLA די מעפן. חוץ מזה שזה גירסת הארקייד שהיא פחות טובה מגירסת ה-NES, גם שמשחקים באינטרנט יש לאגים והרבה פעמים והמשחק מתנתק. ועוד שינוי דפוק זה ששחקן שמת לא יכול לחזור מיידית כמו בקונטרה הרגיל, הוא צריך לחכות עד שהשחקן השני ימות גם ואז שניהם חוזרים ביחד.
    למה לצאת שוב טיפש? אולי תקרא מה שאני כותב?! הרי לא כתבתי שנינטנדו וסגה לא פיתחו עשרות משחקים מעולים. כתבתי (ואני מצטט) "הרי רוב המשחקים הישנים בעצם פותחו ע"י חברות צד שלישי" ולכן יש שוק מספיק של קלאסיקות שסוני ומיקרוסופט יכולות להשתמש בהן.
    אני לא יודע מתי ואם בכלל יצא לך לשחק בקונטרה לXBLA, אבל לי יצא והוא עבד מעולה דרך האינטרנט. גם השליטה יותר נוחה בגלל שהשלט יושב יותר טוב ביד מהשלט המקורי של הNES וגם המשחק הרבה יותר מאתגר כשאי אפשר לחזור ישר. יש היום לXBLA בסביבות ה-40 משחקים שזה הרבה יותר ממה שיש לWVC. חלקם קלאסיקות נהדרות שהיו לי על הNES כמו Gaunlets ו-Smash TV (שאולי לא היו בלעדיות לNES אבל היו בNES). חוץ מהם יש עוד הרבה קלאסיקות ומשחקים חדשים, ובדרך מתוכננים עוד משחקים רבים כמו CastleVania SOTN, Sonic, Metal slug ורבים אחרים ממגוון מפתחים גדול יותר. בקיצור, מגוון הרבה יותר ממשחקי הWVC המתוכננים (שכוללים בעצם כמעט ורק משחקים של נינטנדו, סגה והאדסון סופט)
    אני לא יודע מאיפה יש לך את החוצפה לקבוע מה מתגמד לעומת מה, אבל שטויות כאלו בלי בסיס עוד לא שמעתי בעיקר מאחר והWVG אפילו לא מוכח בשטח (הוא מציע בכלל אפשרות מולטיפלייר למשחקים ישנים?) בעוד מיקרוסופט מאפשרת כבר הרבה מאד זמן לשחק את כל הקלאסיקות האלו במולטיפלייר גם על רשת האינטרנט וכבר הורדו מיליונים של משחקים בשירות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    למה לצאת שוב טיפש? אולי תקרא מה שאני כותב?! הרי לא כתבתי שנינטנדו וסגה לא פיתחו עשרות משחקים מעולים. כתבתי (ואני מצטט) "הרי רוב המשחקים הישנים בעצם פותחו ע"י חברות צד שלישי" ולכן יש שוק מספיק של קלאסיקות שסוני ומיקרוסופט יכולות להשתמש בהן.
    אני לא יודע מתי ואם בכלל יצא לך לשחק בקונטרה לXBLA, אבל לי יצא והוא עבד מעולה דרך האינטרנט. גם השליטה יותר נוחה בגלל שהשלט יושב יותר טוב ביד מהשלט המקורי של הNES וגם המשחק הרבה יותר מאתגר כשאי אפשר לחזור ישר. יש היום לXBLA בסביבות ה-40 משחקים שזה הרבה יותר ממה שיש לWVC. חלקם קלאסיקות נהדרות שהיו לי על הNES כמו Gaunlets ו-Smash TV (שאולי לא היו בלעדיות לNES אבל היו בNES). חוץ מהם יש עוד הרבה קלאסיקות ומשחקים חדשים, ובדרך מתוכננים עוד משחקים רבים כמו CastleVania SOTN, Sonic, Metal slug ורבים אחרים ממגוון מפתחים גדול יותר. בקיצור, מגוון הרבה יותר ממשחקי הWVC המתוכננים (שכוללים בעצם כמעט ורק משחקים של נינטנדו, סגה והאדסון סופט)
    אני לא יודע מאיפה יש לך את החוצפה לקבוע מה מתגמד לעומת מה, אבל שטויות כאלו בלי בסיס עוד לא שמעתי בעיקר מאחר והWVG אפילו לא מוכח בשטח (הוא מציע בכלל אפשרות מולטיפלייר למשחקים ישנים?) בעוד מיקרוסופט מאפשרת כבר הרבה מאד זמן לשחק את כל הקלאסיקות האלו במולטיפלייר גם על רשת האינטרנט וכבר הורדו מיליונים של משחקים בשירות.
    לא יצא לי לשחק בקונטרה ב-XBLA, אבל קראתי מספיק רשמים של אנשים ברשת שהיו להם הרבה בעיות.
    סוניק ומטאל סלאג (אגב סוניק מופיע גם על הוירטואל קונסול) לא שווים במילא קנייה משום שירות וירטואלי כי אפשר לקנות את סוניק מגה קולקשיין או את מטאל סלאג אנטוליג'י במחיר זול ממילא. ואיך אתה בכלל משווה את סמאש טי וי וגאונטלט (בכלל, גאונטלט משחק גרוע בימינו) ליצירות אומנות שכבר מופיעות על הוירטואל קונסול כמו גאנסטאר הירוס או ריסטאר או מאריו 64 או זלדה 1 ועוד משחקים משחקים טובים כמו אף זירו, טו ג'אם ואירל, סופר סטאר סולדג'ר ובונק אדוונצ'ר. ונינטנדו תעדכן בתחילת 2007 את השרת עם משחקים כמו זלדה OOT, סטארפוקס 64, סופר מטרויד, סופר מאריו RPG, קירבי סופר סטאר, קיד איקארוס, פאנץ' אאוט, פיילוט ווינגס ועוד (כולם כבר אושרו). אם היית מבין משהו במשחקים היית רואה שה-XBLA לא קרוב אפילו לדגדג את הוירטואל קונסול (אפילו שהוא יקבל את קסלווניה SOTN המדהים)
    שתף ב-Google+

הרשמה