תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    טוב, הגיע הזמן לשבור את כל המיתוסים שרצים בפורומים פה (בכל הפורומים של הקונסולות), 1UP העלו כתבה שמציגה את הציון הממוצע של כותרי ההשקה של כל הקונסולות המודרניות, וכמובן מיספרה אותם מההשקה הפחות גרועה לגרועה ביותר.
    הכתבה. אני חושב שזה ישבור כמה מיתוסים פה בפורום, וכל חובבי נינטנדו יסתמו את הפה קצת (לא שיש לי העדפה לקונסולה כלשהי, אלא בגלל שהם מזיינים הרבה את השכל).

והנה המספור (תקראו גם את הכתבה):
    1. GameCube - 79.4 Average Score, 12 games
    2. Xbox 360 - 77.3 Average Score, 18 games
    3. Dreamcast - 74.3 Average Score, 19 games
    4. PlayStation 2 - 73.7 Average Score, 29 games
    5. PlayStation 3 - 73.4 Average Score, 13 games
    6. Xbox - 73.0 Average Score, 19 games
    7. Wii - 71.3 Average Score, 20 games
    8. PlayStation - 70.4 Average Score, 9 games
    *Nintendo 64 - 91.3 Average Score, 2 games

על מה ה-N64 בסוף (הקונסולה לא נספרת בכלל), תקראו בכתבה.

Enjoy.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    זה לא שובר שום מיתוסים, כי זה קישקוש בעיקרון.

שים לב לדבר אחד, ה-PS1 וה-PS2 שתיהן הקונסולות עם ההשקה הגרועה ביותר מבין הדור שלהן (בוא נניח שהל-PS1 היתה ההשקה הגרועה ביותר). והן הפכו להצלחות הגדולות ביותר...

בסיכומו של עניין, ואמרתי זה כבר, אני מפסיק להסתמך על מבקרים. בעיקר בנוגע ל-Wii. מבקרים הם אנשים ששנים התנסו בכותרים עם שליטה מסוימת, ובשבילהם לשנות גישה, זה משהו מאוד קשה. ורואים.
    שתף ב-Google+

מה זה אמור להוכיח?
    משחק אחד טוב בהשקה יכול להשכיח 10 משחקים גרועים...
    מבחינתי דווקא ההשקה של הגיימקיוב הייתה יחסית משעממת בלי קילראפ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    מה זה משנה כמה משחקים גרועים יש בהשקה? מישהו מכריח אותך לקנות אותם?
    חשוב כמה משחקים טובים יש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ההשקה של הN64 הייתה הכי טובה בהסטוריה.
    פיילוט וינגס, מריו וWR? שלושה משחקים מטורפים שהפכו את עולם המשחקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כולכם צודקים, חוץ ממי שפתח את הת'רד.

הווי הושקה עם משחק ההשקה הכי טוב בהיסטוריה, שיותר טוב מכל משחק השקה שיצא לכל קונסולה אחרת. והנינטנדו 64, כפי שד"ר קיאו אמר, יצאה עם משחקי השקה שהפכו את עולם המשחקים. היא לא לחינם שברה שיא מכירות בתקופת ההשקה. וכפי שיובר אמר, לא חשוב כמה משחקים יש, חשוב כמה מתוכם הם טובים ועד כמה הם טובים. זלדה ואפילו ווי ספורטס הדל, שווה את מה שהאחרות מציעות.

רק בגלל ש-1UP אמרו זה לא אומר שאנחנו טעינו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    בואו נחזור לעיקר. סקרים הראו יותר מפעם אחת שמה שחשוב לציבור הרחב הוא א) ספריה גדולה של משחקים, ו- ב) להיטים שהם משחקים בלעדיים. כפי שניתן לראות, ציונים גבוהים לא חשובים להצלחה של קונסולה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    בואו נחזור לעיקר. סקרים הראו יותר מפעם אחת שמה שחשוב לציבור הרחב הוא א) ספריה גדולה של משחקים, ו- ב) להיטים שהם משחקים בלעדיים. כפי שניתן לראות, ציונים גבוהים לא חשובים להצלחה של קונסולה.
    אני מסכים. אבל לא לשכוח שלנינטנדו 64 הייתה ספרייה מצומצמת של משחקים, אך עדיין היא הצליחה מאוד ביחס למה שהציעה משום שכל אחד ממשחקי צד א' היה פנינה.

לווי לא צפויה להיות בעיה של מבחר, יהיה אפילו יותר מדי (קלות פיתוח וקונסולה של משחקים קטנים = פחות זמן פיתוח), אבל מה שיקבע את היקף הצלחתה הוא בכמות ותדירות הלהיטים שלה במשך הזמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא לשכוח שאחרי שיצאו מריו 64, WR ופיילוטווינגס הייתה תקופת יובש מאוד ארוכה לN64.
    אני קניתי את הכשיר באוקטובר 96 עוד לפני שיצאה הגרסה האמריקאית עם מריו והייתה תקופת יובש מאוד ארוכה, כמעט עד אוגוסט.
    אני עדין זוכר, היה לי את מריו עד פסח שבו אחותי הביאה לי את טורוק הראשון. כמובן שהמשחק הזה פוצץ לי את המוח כי הוא היה בגוף ראשון ותלת מימדי (ולא היה מכוער כמו QUAKE 1) עם אפקטים אדירים של מים, אלימות ונשקים אדירים.
    אחרי זה בקיץ הייתי בארה"ב וקניתי את BLAST CORPS, WR ואת המשחק שהציג את הרטט לעולם המשחקים סטאר פוקס 64 בחבילה העבה עם ה-rumble pack. אחר כך קניתי ליום הולדת את גולדן איי
    ואו, איזה אחלה שנה ראשונה של משחקים...
    שתף ב-Google+

הרשמה