תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    טוב חברה מכיוון שעד עכשיו לא נפתח דיון רשמי מאז יציאת המשחק אלא כל הזמן לפני באתי לפתוח את זה.
    Bully בשמו האמריקאי ו Canis Canem Edit בשמו האירופאי מספר לנו את חייו של ג'ימי הופקינס, נער בפנימיית Bullworth שבעצם רק עכשיו הגיע לשם.
    שאמו התחתנה עם מבוגר,זקן וקירח הם החליטו לקחת אותו לפנימייה המזעזעת הזו והם יקחו אותו חזרה כשהם יחזרו מהירח דבש שלהם(עוד שנה).
    בקיצור אנו נתמודד עם חבורות של ביריונים,נתעסק ואולי נלמד מהחננות, וכל השאר הם מיני כנופיות פשוט לא זכור לי השם שלהן.
    מה שמייחד את Bully זה השעון שמופיע אצלנו במסך לאחר משימת ההתחלה.
    השעון אומר לנו מתי אנחנו צריכים ללכת לשיעור ואם לא נהייה בשיעור נקבל ריתוק.
    יש גם את ה"משטרה" של Bullworth Acadamy: ה Perfects.
    אם הם יראו אתכם נותנים מכות למישהו,הם ירדפו אחריכם.
    כדי לעצור אותם יש שני דרכים:
    1. לתת להם מכות
    2. להתחבא בתוך פח אשפה עד שהם הולכים.
    כנ"ל על בריונים.
    אז כמו שאמרתי בכל שיעור שלתמדו תקבלו נקודות.
    אם תצליחו נגיד בכימיה תלמדו איך לעשות פצצות סירחון.
    בהתעמלות תלמדו איך להילחם טוב ובאנגלית תלמדו איך לדבר טוב עם בריונים ויש עוד אל תדאגו...
    לרשותכם הרבה כלים להרביץ למישהו, ואפילו הרבה מאוד:
    1. הידיים שלכם
    2. יורה האבנים(Slingshot)
    3. או בעזרת פצצת הסירחון שהרכבתם בכימיה.
    כשהשעון מגיע לשעת הערב תצטרכו להיות במיטה, אך כמו שאני הכרתי את ג'ימי, אני לא בטוח שהוא ירצה לישון למרות שזה חשוב במשחק!
    אם לא תשנו כראוי, תתעיפו ותלכו לאט.
    המשחק דורג כ: T=Teen
    באירופה: +15
    יצא ל: PS2 בלבד
    תנו תגובות על המשחק והאם יש לכם אותו

אגב מתי הביקורת תצא ב VGAMES?
    מנהל פורום WWE והיאבקות

HHH I got two words for ya
    Thanks man

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    לא שיחקתי בו,אבל הוא פשוט נשמע רע.
    נשמע ומרגיש כמו גירסא צעירה ל-GTA...לא יודע,יש משחקים שפשוט לא יכולים להעביר אווירה מסוימת...האווירה של בולי היא אווירה של סרט תיכון\פנימייה אמריקאי תיפוסי...זה יכול לעבור יפה בסרט ובספר,אבל במשחק מחשב זה סתם מרגיש...מוגבל בצורה מעצבנת...

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    בחייאת דינאק
    חלאס כבר להטריד את ליהי

רציתי לאמר בתגובה הראשונה "אל תהפכו את הדיון על BULLY לדיון על ליהי",אבל לא רציתי להבעיר אש שוב פעם...

בכל מקרה-אם יש לכם תגובה\הערה\או כל דבר אחר דבילי לאמר לליהי,בבקשה ואנא מכם-KEEP IT TO YOURSELVES,אני בטוח שזה ממש לא מחמיא לה.

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    חברה אז כמו שקראתי בביקורת שהיא אחלה ביקורת בואו אני אספר לך למשהו(לזה שאמר שבריון(Bully) זה לא משחק)
    Bully הוא משחק ואף יותר!
    תמיד רציתי לשחק מישהו שקצת אני מזדהה איתו וגם לראות עוד צורות חיים במקום אחר.
    המשחקונים של המשחק הופכים למאוד אטרקטיביים ואני חושב גם שהדבר ש"בריון" מביא איתו זה הקונספט הייחודי של המשחק.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נשמע מבטיח. logic, לעזאזל, מה רע בדבר שנשמע כמו גרסא צעירה ל GTA?! בכל זאת, זה GTA! זה Rockstar!
    תאכלס, זה פשוט רעיון גאוני. הדברים שמובאים במשחק הם דברים שאני אישית לא הייתי עושה (בכל זאת...), אבל הייתי רוצה מאוד לנסות. לעשות דברים הפוכים לגמרי לחוק זה לא בריא, וכמובן שלא משתלם (בד"כ), אבל לעתים זה יכול להיות כיף אמיתי, וזה בדיוק מה שעושה Bully. את האמת, אף אחד מכם לא היה הולך ברחוב, יורה באנשים עם שוטגן בשביל הכיף, גונב מכוניות ומתעסק עם מאפיות, כמו שאף אחד מכם לא היה עושה את כל מה שעושים ב Bully (טוב, נו, אולי חלק מכם). העניין הוא שהכיף האמיתי במשחקים הוא האי-ריאליזם, אתה יכול להיות מי שאתה רוצה, להחליף חיים לכמה שעות ולחוות דברים אחרים. משחקי המחשב גורמים לנו להתנסות, בדרך זו או אחרת, בדברים שלא היינו רוצים לעשות, אבל היינו רוצים לדעת איך זה מרגיש, וזה מה שטוב. תחשבו על זה, להיות עבריין בלי כל העניין של להיות עבריין, ולהפסיק כשמתחשק...
    זה כיף אמיתי...

הרשמה