תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    שלום,
    מאז שה-XBOX360 יצאה,רציתי אחת כזו...
    לאחרונה רשימת המשחקים של הקונסולה גדלה,ויש הרבה משחקים שבהחלט הייתי מעונין להניח את ידי עליהם..על זאת יש להוסיף את העובדה שההורים שלי מחפשים איזושהי תחנת בידור לטלויזית LCD 42 אינצ' שיש לנו בסלון,ואת העובדה שלאחרונה המחשב הפך להיות קונסולת משחקים נדושה ומוזנחת,והרי שזה פשוט נשמע אידיאלי לקנות XBOX360...הבעיה היא,כמובן,המחיר שלה,והמחיר של המשחקים שלה...

חשבתי לקנות בארץ קונסולה,שהמחיר שלה הוא עוד יחסית סביל [3000 ש"ח],אבל הבעיה שלי היא שהקונסולה היא PAL בארץ,ומשחקים שנמכרים בארץ ובאירופה הם יקרים בצורה מכאיבה.

ולכן תהיתי אם למישהו יש אתר מארה"ב אמין שדרכו ניתן להזמין קונסולה שכזו [או אפילו יותר טוב-יש לי בן דוד שגר בניו יורק]..השאלה היא כמה יעלה משלוח של קונסולה לארץ,וכמה יעלה לי המכס?

כמו כן,רציתי לדעת מה הוא המחיר הממוצע של משחקים לקונסולה בארה"ב,וכמה בארץ...וכמה עולה לשנה שירות הXBOX LIVE?

בנוסף לכך יש לי שאלה אחרונה...במידה ואני מזמין את הXBOX360 PREMIUM,האם הקונסולה גם כוללת מתאם רשת אלחוטית?כי יש לי רשת אלחוטית בבית ואני מעונין לחבר את הקונסולה למחשב ולאינטרנט,הבעיה היא שרק לאחרונה שמעתי שזה בכלל לא נכלל עם הקונסולה ושצריך לקנות מתאם רשת בנפרד,והדבר עולה משהו כמו 600 ש"ח [מחיר מאוד מוגזם בשביל חתיכת אנטנה,אם תשאלו אותי]

תודה לכל מי שיעזור לי.
    **עקב קיצוצים בתקציב החתימה הורדה**
    עמכם הסליחה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי logic
    שלום,
    נכתב במקור על ידי logic
    מאז שה-XBOX360 יצאה,רציתי אחת כזו...
    לאחרונה רשימת המשחקים של הקונסולה גדלה,ויש הרבה משחקים שבהחלט הייתי מעונין להניח את ידי עליהם..על זאת יש להוסיף את העובדה שההורים שלי מחפשים איזושהי תחנת בידור לטלויזית LCD 42 אינצ' שיש לנו בסלון,ואת העובדה שלאחרונה המחשב הפך להיות קונסולת משחקים נדושה ומוזנחת,והרי שזה פשוט נשמע אידיאלי לקנות XBOX360...הבעיה היא,כמובן,המחיר שלה,והמחיר של המשחקים שלה...

חשבתי לקנות בארץ קונסולה,שהמחיר שלה הוא עוד יחסית סביל [3000 ש"ח],אבל הבעיה שלי היא שהקונסולה היא PAL בארץ,ומשחקים שנמכרים בארץ ובאירופה הם יקרים בצורה מכאיבה.

ולכן תהיתי אם למישהו יש אתר מארה"ב אמין שדרכו ניתן להזמין קונסולה שכזו [או אפילו יותר טוב-יש לי בן דוד שגר בניו יורק]..השאלה היא כמה יעלה משלוח של קונסולה לארץ,וכמה יעלה לי המכס?

כמו כן,רציתי לדעת מה הוא המחיר הממוצע של משחקים לקונסולה בארה"ב,וכמה בארץ...וכמה עולה לשנה שירות הXBOX LIVE?

בנוסף לכך יש לי שאלה אחרונה...במידה ואני מזמין את הXBOX360 PREMIUM,האם הקונסולה גם כוללת מתאם רשת אלחוטית?כי יש לי רשת אלחוטית בבית ואני מעונין לחבר את הקונסולה למחשב ולאינטרנט,הבעיה היא שרק לאחרונה שמעתי שזה בכלל לא נכלל עם הקונסולה ושצריך לקנות מתאם רשת בנפרד,והדבר עולה משהו כמו 600 ש"ח [מחיר מאוד מוגזם בשביל חתיכת אנטנה,אם תשאלו אותי]

תודה לכל מי שיעזור לי.
    דבר ראשון תבדוק אם הטלבזיה שלך בסלון היא 8ms ומטה, משחקים יכולים להראות רע מאוד על LCD עם זמן תגובה גבוה מ8 ms.
    אם יש לך בן דוד שגר בניו יורק, יש מבצע של DELL עכשיו של 360 ב-340 דולר. בתוך הלינק תלחץ על COSTUMIZE IT ושם תבטל את ה-V מכל המוצרים הנלווים שהם מצרפים לחבילה ואז ישאר לך בסל רק בוקס פרימיום ב340$. הם לא שולחים לארץ אבל אם יש לך קרוב בניו יורק אז תוכל לשלוח לו והוא יעביר לך את זה הלאה.

משחק חדש עולה 59.95 דולר, יש ישנים יותר שעולים פחות (למשל פרפקט דארק בן שנה והוא עולה עכשיו 20 דולר. כך גם סדרת משחקי הספורט של 06). בארץ משחק ממוצע עולה 400-500 שקל, קשור בחנות.
    אקסבוקס לייב עולה 50$ לשנה או 17$ ל-3 חודשים. (אפשר לקנות כרטיסים של מנוי שנה בEBAY גם ב-30$)

וכן, צריך לקנות מתאם רשת בשביל רשת אלחוטית לצערך והוא עולה 100$.

(עריכה)
    קבל ביטול, הם גמרו את המבצע לפני כמה שעות. עכשיו הוא עולה שוב 400$

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אם כך אז אני אתקפל מהרעיון...פשוט יקר מדי...
    גם קונסולה יחסית יקרה,גם משחקים יקרים [ללא אפשרויות אלטרנטיביות להשגת משחקים הנראות לעין..ואתה יודע למה אני מתכוון] וגם צריך לקנות מתאם רשת אלחוטית...פשוט מוגזם...
    נחכה עד ל-2008-2009 כשתהיה השקה רשמית לקונסולה בארץ...גם ככה אני מתגייס בקרוב.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני כמו Logic.
    חשבתי לקנות XBOX 360 או PS3, אבל כל העסק יקר מידי עכשיו, וכמו לוגי'ק אני מתגייס בקרוב.
    אז זה או במהלך הצבא (למרות שאני בספק, כי לא יהיה הרבה זמן), או שאחרי זה, שמי יודע אם אני עדיין יהיה בכל הקטע הזה.
    בקיצור, באסה.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אני מצאתי את העסקה הכי שווה וטובה שיכולה להימצא בעולם אני חושב אני קניתי את ה360 שלי מפה:
    http://www.play-asia.com/SOap-23-83-4sq0-71-bq-49-en-84-j-70-1909.html

זה מגיע עם שני של 220V ככה שלא תצתרך לקנות שני או כל דבר אחר עכשיו הקונסולה מגיע בגירסת הNTSC-J שלה (NTSC-Japan) אז תוכל להזמין משחקים רק מהאתר אבל מה שיפה זה ששם כל דבר עולה מקסימום 45$ שזה מחיר ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש זול

כך את ההצעה הזאת

אני אישית גם קניתי לעצמי אחרי זה X-Box live Gold member לשנה ואני מאוד מרוצה =] 60$ לשנה זה ממש זולו ומשתלם

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני קניתי 360 ביום שני, אני מקבל אותו ב-9 לדצמבר.
    קניתי בחנות בחיפה, 2800 שקל לפרימיום (ואפשר לקנות אצלו גם ספק כוח מקורי של 360 שהוא גם ממיר ל-220 כך שלא צריך שנאי מסיבי של 500W) והזמנתי מארה"ב יחד עם חבר שבא לארץ לחופשת קריסמס את GOW, PDZ, ספלינטר סל, אקסטרה שלט אלחוטי, ערכת PLAY AND CHARGE ועוד סוללת ליטיום.

הולך להיות כיף בקריסמס הקרוב

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי DrKeo

קניתי בחנות בחיפה, 2800 שקל לפרימיום (ואפשר לקנות אצלו גם ספק כוח מקורי של 360 שהוא גם ממיר ל-220 כך שלא צריך שנאי מסיבי של 500W) והזמנתי מארה"ב יחד עם חבר שבא לארץ לחופשת קריסמס את GOW, PDZ, ספלינטר סל, אקסטרה שלט אלחוטי, ערכת PLAY AND CHARGE ועוד סוללת ליטיום.

יא ממזר בר מזל! איפה נמצאת החנות הזאת? גם אני חיפאי

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי cooler4004
    יא ממזר בר מזל! איפה נמצאת החנות הזאת? גם אני חיפאי

מרכז הכרמל. מול פונדק הדב, יש בקומה השניה חלון ראווה קטן שאין בו כלום חוץ מאשר שלט מהבהב של XBOX.
    הוא מוכר 360 ו-PS3, הוא עושה הכל שחור לגמרי אז הוא הכי זול בארץ 04-8102171.
    הוא מיבא אישית אז עכשיו הוא בחו"ל (אחד הדברים שהוא מביא זה ה360 שלי ) אבל הוא אמור לחזור ב-8 לדצמבר.

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

holy shit
    אפשר להיות חבר שלך?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי logic
    holy shit
    נכתב במקור על ידי logic
    אפשר להיות חבר שלך?

אני אצטרך לעשות איתך סקס?

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    או לחליפין פשוט תתן לי להתעסק עם הבוקס 360 שלך כל היום.

:inlove:

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    אה, אני מכיר את השלט הזה, הוא שם שנים. זה מקום רציני?
    טוב, נראה כבר כשתקבל את הקונסולה.
    היית צריך לשלם מראש?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מקום שכונה לגמרי. נראה כמו איזה סלון של משהו. נקווה שהכלב לא יעבוד עלי :p

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    מקום שכונה לגמרי. נראה כמו איזה סלון של משהו. נקווה שהכלב לא יעבוד עלי :p

אתה רוצה להגיד לי שאתה שילמת מחיר מלא על מישהו שהוא בעל עסק שחור ו"נעלם לחו"ל"?
    אני לא רוצה להלחיץ אותך,אבל זה לא נשמע ממש מבטיח.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי logic
    אתה רוצה להגיד לי שאתה שילמת מחיר מלא על מישהו שהוא בעל עסק שחור ו"נעלם לחו"ל"?
    נכתב במקור על ידי logic
    אני לא רוצה להלחיץ אותך,אבל זה לא נשמע ממש מבטיח.

אמרתי ששלמתי מחיר מלא?
    אני בספק אם הוא ברח לבוליביה עם המקדמה של ה-500 שקל ששמתי.
    אם הוא יברח עם זה, מה לעשות, יצאתי חומוס. אם לא חסכתי המון כי הוא מביא לי NTSC ובארץ הגרסת PAL עולה 3400+, שלא לדבר על אמריקאי שעולה 4000+.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    תגיד, יש צ'יפ שמבטל אזורים?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה

אין לי שמץ...

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אין שום צ'יפ לאקסבוקס 360
    יש רק פריצה תוכנתית,שלא מבטלת אזורים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי logic
    אין שום צ'יפ לאקסבוקס 360
    נכתב במקור על ידי logic
    יש רק פריצה תוכנתית,שלא מבטלת אזורים.

יש גם צ'יפ וגם תוכנה.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    DrKeo, אני מצפה לרשמים בתרד חדש ונוצץ שיגיע אליך ה-360... בין היתר לדעת אם הבחור שקנית ממנו באמת אמין, כי גם אני רוצה להזמין קונסולה.

ויש צ'יפים חופשי בשוק.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הרשמה