תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 43
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אנחנו כבר ראינו את הקונסולה החדשה, ואתם? מה דעתכם, האם תמהרו לקנות עכשיו או שתחכו עד שהמכשיר יגיע בהשקה רשמית, בסביבות מרץ 2007?

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    איזה כיף!!!,מכשיר במחיר מטורף עם משחקים במחיר גבוה
    שאף אחד מהם לא ממש טוב,שאולי יהיה משחק טוב בשבילו רק עוד יותר משנה,שיש לו תמיכה רופפת לאחור,שמשתמש בטכנולוגיה שאף אחד עדיין לא מבין למה צריכים אותה,שיש לו שלט בלי רטט ועם "תזוזה" עלק,
    שלא בטוח שיצלחו למכור רבע מיליון ממנו עד סוף השנה,שבקושי יש לו בלעדיים,שחברות משחקים לא יודעות אם בכלל לפתח לו משחקים,
    שיש לו בעיית חום ושכמו שאנחנו מכירים את החברה שמייצרת אותו,נשבר מכל שטות!
    ומבצע!!!-רק במחיר 10,000 ש"ח!!!(כמו לקנות את שתי המתחרות
    שלו ביחד ועוד אפשר לקנות כמה משחקים!)
    קדימה לרוץ לקנות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    (והסיבה הכי טובה לקנות,כתוב על המכשיר Playstation !!!!)
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אודי, רידג' רייסר 7 כן תומך בחיישני התנועה. באופן מפתיע, אומרים שזה אפילו מבוצע טוב.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אני חושב שהיה פייר והוגן לכתוב שזה מאוד תמוהה שהם מוכרים אותו באתר ב-10,000 שקל, בהתחשב שזה כפול מהמחיר שהוא אמור להיות (+3 משחקים וכל השאר) והכי גרוע - הם כותבים באתר שלהם שהמחיר אמור להיות 13,000 שקלים והם כאילו עושים הנחה לעשרת אלפים.
    פשוט בושה, זאת גניסה וגם זאת עבירה על החוק.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי Menaged
    אודי, רידג' רייסר 7 כן תומך בחיישני התנועה. באופן מפתיע, אומרים שזה אפילו מבוצע טוב.

חבל שלא ידעתי.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    nah,אני אוותר מלראות אותה עכשיו,השיגור של הפס3 די פתטי מבחינת ה'וואו פאקטור',המשחקים באמת לא מרשימים,אולי אם שני השיגורים של שתי הקונסולות היו באותו זמן אז היה שווה לדבר,אבל הבוקס כבר צברה מעל לשנה והמשחקים שלה נראים יותר טוב,וכן יש בעיות גראפיות במשחקי השיגור של הפס3,למשל בהרבה מהם הFPS לא טוב וכן גם הטקסטורות קצת מטושטשות,בהחלט יכול להיות שזה לא החיבור.

בכל מקרה אי אפשר להתכחש לזה שהפס3 לרגע זה ממש לא מרשימה,מכל הבחינות,וכמה מזל יש לסוני שרזיסטנס יצא בשיגור,אם לא המשחק הזה,זה היה באמת השיגור הגרוע בכל הזמנים.

אה כן ולאסקין צודק,זאת פשוט בושה המחיר הזה,אבל גם אני הייתי עושה בדיוק אותו דבר במקומם,דופק קצת קופה על המיליונרים

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    10 אלף ש''ח? חתיכת גניבה.
    בכל אופן כמו שכבר אמרו כאן למשחק כן יש תמיכה בחיישני תנועה וזה גם מבוצע מצויין, ככה לפי ביקורות שקראתי עליו.
    שבוע הבא אני בתל אביב, אני חושב שאני אקפוץ להזיל ריר על המכשיר...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני היחיד שחושב שמשחקי RR מרגישים כמו משחק ארקייד מלפני 17 שנה?
    אני אוהב משחקי מרוץ עם שליטה ארקיידית כמו NFS או BURNOUT אבל RR פשוט שובר את חוקי הפיסיקה הנורמאלים. ההחלקות שם פשוט מוזרות מדי, ההתנהגות של המכוניות מוזרות מדי וההתנגשויות הן כל כך PSX

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ududy
    חבל שלא ידעתי.
    אודי נו באמת, איזה כתב משחקים אתה?
    לא שיחקת קצת בתפריטים של המשחק (כדי שתוכל להפעיל את ה-Tilt)? ואפילו מילה על ה-XMB לא אמרת! (אני משער שלא נכנסת לתפריט).
    זה לא סיקור אמיתי, יהיה נחמד אם תחזרו לשם שוב והפעם תחרשו על הקונסולה מ-Top to Bottom.
    כלומר:
    * סקירה כללית של ה-XMB.
    * סקירה של יכולות המולטמדיה (אולי להביא SD מהבית עם תמונות וסרטים. בהתחשב בזה שיש להם את גרסת ה-60GB).
    * סקירה של ה-Backward Compatibility עם משחקי PS ו-PS2. (למרות שכבר יש את הרשימה של סוני עם המשחקים שעובדים ואלה עם הבעיות, אבל עדיין יהיה נחמד לשמוע איך זה נראה על ה-PS3)
    * לשאול את עובדי החנות (או לבדוק בעצמכם) את השאלות שנשאלו בת'רד הזה (למשל עניין כרטיס האשראי, ובהמשך לשאלה הזאת, האם הם הצליחו לקנות משחקים?. וכמובן את כל שאר השאלות שבת'רד).
    * איך הצ'אט וה-Video Calls מבחינת איכות ונוחות. (ד"א הנה סרטון שעשו אתר Joystiq שמציג את הנ"ל)
    * סקירה של הדפדפן
    ועוד עשרות דברים שאפשר לחשוב עליהם.
    אני כמעט בטוח שלא תעשו את זה, אבל זה לפחות מה שאני רוצה לראות.

נ.ב: המחיר שלהם ממש ממש מוגזם (איזה גנבים!!!). אני יכול לייבא PS3 מארה"ב+3 או 4 משחקים+אביזרים שונים ויצא פחות מ-5000 ש"ח.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    טוב, הכתבה לא אמרה הרבה.. אבל לא משנה. אני לא בטוח כמה אנשים יקנו בארץ את הפליסטיישן בעקבות המחיר של הקונסולה ושל המשחקים, אז בעיקר לא במחיר הזה.. אם מישהו כל כך נואש, לא עדיף לו להזמין מחו"ל?
    אישית, אני מקווה שהקונסולה תצליח, ושיצאו לה RPG's. היציאה של הPS3 זה כרגע מה שמונע ממני לשקול ברצינות קניית PS2. אבל נחיה ונראה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    מישהו כבר יודע אם ניתן לקנות בארה"ב פס3 אם חידשו את הספקה כבר תשובה זריזה אם אפשר תודה vidal

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    ברגע שלפס3 יהיה לפחות חמישית ממספר המשחקים הטובים של הפס2 (ואני מתכוון משחקים טובים, לא דברים כמו רזיסטנס), וברגע שיהיה ירידת מחירים, רק אז הפס3 תהיה שווה קנייה

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    ה-PS3 לא שווה קנייה
    לא עכשיו,ולא אחר כך
    המחיר הנוכחי שלה הוא לא נורמאלי,10000 ש"ח...ולאחר שתהיה אספקה "רשמית" לארץ מאירופה,הקונסולה תעלה 4000 ש"ח...שגם זה,יש לאמר,הוא מחיר לא שפוי בשביל קונסולת משחקים.

ה-PS3 סובלת ממחסור קשה במשחקים...מרבית המשחקים שהיו בלעדיים עבורה איבדו לאחרונה את הבלעדיות,ומשחקי ההשקה שלה נעים בין סבירים לזוועתיים [ותסלחו לי,רזיסטנס זה משחק פעולה ממוצע ומבחיל..למחשב יש כלכך הרבה משחקים בסגנון שלו שכבר לא יורקים לכיוון משחקים שנראים ומשחקים כמוהו...והגראפיקה שלו רחוקה מלהיות מרשימה]..שחקני המפתח החזקים של הקונסולה יגיעו רק בעתיד הלא קרוב,ככה שבינתיים הקונסולה יכולה לשמש רק כפסל סביבתי,וכמו שנאמר בכתבה-גם כתנור לא רע בכלל... [ואם תסלחו לי,אני מעדיף שלא לשרוף את הבית,חבל,יש לנו בית חדש]

על זאת יש להוסיף את מחיר המשחקים המאוד גבוה,את העובדה שלקונסולה יש כונן בלו-ריי ומשחקים שיבואו על הפורמט הנ"ל,והרי לנו הקונסולה הלא משתלמת בה-הידעה...גם יקרה,גם לא משתלמת,גם מציעה משחקים יקרים שלא שווים את הכסף,וגם ללא שום אפשרות להשיג את המשחקים שלה בצורה אלטרנטיבית [ואם לרמוז בצורה קצת יותר בוטה-הקונסולה חדשה,צ'יפ לקונסולה הוא דבר רחוק מהמציאות לבינתיים,וצורב בלו-ריי עולה נכון לעכשיו 1000 דולר...על זאת יש להוסיף את העובדה שמדיה ריקה של בלו-ריי עולה בסביבות ה-30 דולר].
    היתרון הגדול היחידי שלה זה חוסר ההגבלה באיזורים [PAL NTSC וכו'] והאינטרנט החינמי [שמשום מה יש לי תחושה טובה שסוני הולכת לסבול מהרבה קריסות שרתים בשל עומס יתר].

עם כל הכבוד לנוצצת החדשה של סוני,הXBOX360 פשוט עדיף ומשתלם בהרבה.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי vidal
    מישהו כבר יודע אם ניתן לקנות בארה"ב פס3 אם חידשו את הספקה כבר תשובה זריזה אם אפשר תודה vidal
    אולי שאחד המנהלים כבר ייתן לו באן?
    תפסיק להרוס דיונים, ותפתח ת'רד חדש.

נכתב במקור על ידי logic
    .
    NRG? יעני Logic מ-HWzone
    ניסיתי לכתוב לך הודעה בפורום הישן שאף אחד לא יגיב לך שם, וכדאי שתבוא לפה, אבל ההודעה לא נשלחה עקב בעיות :rolleyes: (וכמעט שכחתי כמה גרוע היה בפורום הישן).
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    לא צריך להגזים, הפס3 עדיין הרבה יותר מרשימה מה-360 בתור קונסולה: DMC4, גראדיוס 6, SMT חדש, לייר, סויקודן 6, ווייט נייט סטורי, וירטואה פייטר 5 ואפילו נינג'ה גיידן סיגמה.
    ה-360 כבר יותר משנה בחוץ ויש לה רק משחק קונסולות מעניין אחד, דד רייזינג. בתור מחשב ברור שה-360 עדיף כי יש לו את כל ה-FPSים האלה וכל המשחקים המערביים.

לעומת זאת, הפס3 מול הווי זה כבר סיפור אחר... הווי לבנתיים הרבה יותר מרשימה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Yuber
    לא צריך להגזים, הפס3 עדיין הרבה יותר מרשימה מה-360 בתור קונסולה
    נכתב במקור על ידי Yuber
    שכחת לכתוב בהתחלה את המילה "לדעתי"

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    חיפה
    הHype אכל את כולם, הא? :clown:
    ההשקה של הPS3 עקומה למדיי, כולנו יודעים את זה - אבל מצד שני, מי מצפה להשקה שתדרום לכם לירוק את הבירה? השקות הן די צולעות באופן רגיל - וחלק גדול מהטענות כלפיי ההשקה הן בגלל ההייפ שסוני ביקשה ליצור עבור הPS3 ועכשיו לא מצליחה להתמודד איתו. מסקנה? שבו, ותנו למוצר לדבר - גם דחייה של כמה חודשים לא הייתה הורגת אף אחד אם היו מצליחים להוציא את ,Heavenly Sword Lair בתור משחקי השקה, ולאפשר השקה עולמית, מסתבר שלבנות הייפ בתור כדור שלג לא תורם במיוחד. מצד שלישי, אנשים תמיד יקנו קונסולות של Sony - רשום על זה Playstation? Sold!
    לעומת זו אני מסכים שלWii יש את אחת ההשקות הטובות ביותר שאני כשאני מסוגל לזכור.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

[right]
    שכחת לכתוב בהתחלה את המילה "לדעתי"
    בדיוק מה שרציתי לכתוב לו.
    יש המון משחקים מעניינים חוץ מ-Dead Rising ל-360. כמובן, לדעתי.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    גם ההשקה של הX360 לוותה בהרבה הייפ ולא מעט בעיות. התחממות יתר, עודף ביקוש ומבחר משחקים מועט ולא מוצלח יחסית עם טייטל אחד יחסית מוצלח (Perfect Dark Zero).
    אבל אז בא Call of Duty 2 ואז בא DOA4 ואז בא Fight Night 3 ואז בא PGR3 ואז בא Oblivion ועכשיו בא GOW. פחות משנה אחרי ויש קונסולה קצת יותר בוגרת.
    ואפילו ההשקה של הWII לא כל כך מוצלחת מבחינת משחקים. היא לא מביאה איתה משחקי השקה שסומנו כמחייבים קנייה מלבד Zelda שבאמת שיחק אותה בגדול ואנשים שוכחים את זה. המשחק השני הכי מוצלח בנתיים לWII הוא משחק של חדר ניתוח...
    לשתי הקונסולות החדשות יש שנה להתבגר ולהוכיח את עצמן, במיוחד בהיבט האונליין שבו מיקרוסופט שולטת היום בלי מתחרים. אני מאמין שאחרי שנה גם לPS3 יצוצו לא מעט משחקים קצת יותר מוצלחים שיצליחו להוות תחרות.
    אבל עדיין מחיר של 10000 ש"ח זה פשוט בדיחה. היחיד שקנה אותה במחיר כזה, הוא כנראה כזה אידיוט שלא יקח הרבה זמן עד שכבר לא ישאר לו כסף לדברים כאלו. אבל כל הכבוד למוכרים על החוצפה - אם יש טמבל שמוכן לקנות את זה, למה שלא ימכרו?

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    נכתב במקור על ידי moonjib
    אולי שאחד המנהלים כבר ייתן לו באן?
    תפסיק להרוס דיונים, ותפתח ת'רד חדש.

NRG? יעני Logic מ-HWzone
    ניסיתי לכתוב לך הודעה בפורום הישן שאף אחד לא יגיב לך שם, וכדאי שתבוא לפה, אבל ההודעה לא נשלחה עקב בעיות :rolleyes: (וכמעט שכחתי כמה גרוע היה בפורום הישן).

חחח,כן,ואתה יכול לאמר "logic לשעבר מ-HWZONE"
    כי קיבלתי באן מהאתר,ואחר כך קיבלתי עוד באן מהאתר...שניהם לצמיתות על שני משתמשים שונים.
    אני לא מאמין כמה האתר הזה נוקשה,עד גועל,והמנהל שנתן לי באן פשוט,אבל פשוט חסר לב [הוא נתן לי באן לצמיתות על הקפצת דיון לגיטימית מכיוון שהייתי צריך עזרה דחוף והדיון נפל עמוד מבלי שמישהו עזר לי...אחר כך קיבלתי באן שני בגלל שהוא "עלה" על כך שהמשתמש השני [שבכלל לא היה שלי,אילא של חבר שלי] שהשתמשתי בו הוא בכלל אני...וגם כן עלה על כך,אני הצהרתי שזה אני]..בקיצור-הבנתי שצוות האתר שם פשוט לא מעונין במשתמשים שמשקיעים ונותנים מכל הלב בפורומים שלהם,אז שילכו לעזאזל...אני מתנחל פה מעכשיו :rolleyes:

הרשמה