תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא מפתיע, חצי מהאנשים קנו PS3 בלי משחקים כדי למכור אותו בEBAYץ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    לא מפתיע, חצי מהאנשים קנו PS3 בלי משחקים כדי למכור אותו בEBAYץ
    היפוטתית אפשר להגיד את אותו הדבר על הווי... טוב אולי בהבדל אחד: ישנו גם את זלדה, שהאנשים שעשו זאת(לקנות קונסולה כדי למכור אותה) עם הווי הבינו את הפופולריות שלו(כפי שאפשר לראות בEBAY). אך אפילו עם זה, הווי עדיין מכרה יותר משחקים לקונסולה, שממש השתמשו בהם.

תגידו מה שתרצו, אבל התירוץ הזה יכול להאמר על כל דבר, ואם תגידו שלווי היו יותר קונסולות ולכן הסבירות, שהאנשים, שלא תכננו למכור אותה, השיגו אחת גדלה, אז אני אגיד, שהאנשים ראו באיזה מחירים הPS3 נמכרת, מה שגרם להם לקפוץ על האופציה של הווי במחשבה שזה יהיה כמו הPS3.

שום דבר ממה שרשמתי למעלה אינו בהכרח נכון, ישנו הייפ ועוד גורמים אחרים שלא לקחתי בחשבון, אני רק אומר שתירוץ כזה הוא מגוחך ושעדיף לא להשתמש בו עד שיהיו יותר נתונים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    די, אין לי כוח לשטיקים המוזרים בפורומים האלה. ולמה הם לא עובדים מהעבודה שלי. בכל מקרה, אייל, לקרוא לרד סטיל ממוצע מבלי ששיחקת בו זה לא מקצועי. מה גם שהמשחק שקדם לו, זלדה, לא מקבל שום שם תואר, ואם למשחק אחד מגיע, גם לשני מגיע ("מצוין" ודומיו יתאים). יובל, אולי חלאס לפתוח כל דיון בפורום על כל פיפס. יש פה בקושי 10 מגיבים, וגם ככה קשה לעקוב אחרי השצף והקצף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    היפוטתית אפשר להגיד את אותו הדבר על הווי... טוב אולי בהבדל אחד: ישנו גם את זלדה, שהאנשים שעשו זאת(לקנות קונסולה כדי למכור אותה) עם הווי הבינו את הפופולריות שלו(כפי שאפשר לראות בEBAY). אך אפילו עם זה, הווי עדיין מכרה יותר משחקים לקונסולה, שממש השתמשו בהם.

תגידו מה שתרצו, אבל התירוץ הזה יכול להאמר על כל דבר, ואם תגידו שלווי היו יותר קונסולות ולכן הסבירות, שהאנשים, שלא תכננו למכור אותה, השיגו אחת גדלה, אז אני אגיד, שהאנשים ראו באיזה מחירים הPS3 נמכרת, מה שגרם להם לקפוץ על האופציה של הווי במחשבה שזה יהיה כמו הPS3.

שום דבר ממה שרשמתי למעלה אינו בהכרח נכון, ישנו הייפ ועוד גורמים אחרים שלא לקחתי בחשבון, אני רק אומר שתירוץ כזה הוא מגוחך ושעדיף לא להשתמש בו עד שיהיו יותר נתונים.

אתה ראית משהו מהסיקור של התורים לPS3?
    אולי ראיינו אדם אחד שקנה את הקונסולה בשביל אשכרה לשחק בא.

אה, ולמה לא פשוט לעשות ת'רד חדשות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני דווקא חושב שככה זה יותר מעניין. יובל עושה עבודה טובה. עדי, זו תקופת השיגור, אז יש המון מה לדווח והרבה על מה לדסקס, אז מן הסתם קשה לעמוד בקצב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכון , גם אני לא הייתי קורא לרד סטיל ממוצע. משחק שמקבל שבאתרים המובילים מקבל פחות מ 6 הוא כבר גרוע. לא ש 6 זה יותר טוב.

לא רואה שום בעיה עם הוספת שם התואר בחדשה. על זלדה הוא כבר הזכיר(בחדשה ספציפית על המשחק) וזו הפעם הראשונה שרד סטיל מוזכר בחדשות האתר מאז הביקורות עליו , לכן ה"ממוצע" שהתלווה אליו היה במקום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אתה ראית משהו מהסיקור של התורים לPS3?
    אולי ראיינו אדם אחד שקנה את הקונסולה בשביל אשכרה לשחק בא.

אה, ולמה לא פשוט לעשות ת'רד חדשות?
    ... אמרתי היפוטתית, ורק לשם הרקורד, אם תלך לIGN אתה תראה שהווי מוכר יותר בEBAY, אז הטענה הזאת לא אומרת שום דבר, בכל מקרה, זה לא כאילו שהאנשים שקנו את זה ומוכרים את זה באלפי דולרים מחכים שזה ישתבח כמו יין, הם רוצים להפטר מזה כל עוד זה חם, לפני שסוני תביא מלאי חדש(ומאוד קטן) שיחזיר לאנשים את האמונה שהם יכולים להשיג PS3.

אבל מצד שני אפשר להגיד בדיוק ההפך, זה משתנה בין אדם לאדם, אך מכיוון שממש אין לי חשק להיכנס לדיונים על פסיכולוגיה ודרכי החשיבה של בני האדם, בואו רק נסכים שהטענה שהמכירות הנמוכותשל המשחקים זה לא בהכרח בגלל EBAY.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Kazz
    נכון , גם אני לא הייתי קורא לרד סטיל ממוצע. משחק שמקבל שבאתרים המובילים מקבל פחות מ 6 הוא כבר גרוע. לא ש 6 זה יותר טוב.

לא רואה שום בעיה עם הוספת שם התואר בחדשה. על זלדה הוא כבר הזכיר(בחדשה ספציפית על המשחק) וזו הפעם הראשונה שרד סטיל מוזכר בחדשות האתר מאז הביקורות עליו , לכן ה"ממוצע" שהתלווה אליו היה במקום.
    אתה צודק. כל קוראי ויגיימז זוכרים את הידיעה ההיא. סילי מי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אז פעם אחת לא היללתי את זלדה. מצטער...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    נכתב במקור על ידי Menaged
    אז פעם אחת לא היללתי את זלדה. מצטער...
    ZELDA HATER!!!!!!!!!1111
    זאת קנוניה אחת גדולה שלך ושל ג'ף מגיימספוט, צריך להעמיד את שניכם לדין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    ... אמרתי היפוטתית, ורק לשם הרקורד, אם תלך לIGN אתה תראה שהווי מוכר יותר בEBAY, אז הטענה הזאת לא אומרת שום דבר, בכל מקרה, זה לא כאילו שהאנשים שקנו את זה ומוכרים את זה באלפי דולרים מחכים שזה ישתבח כמו יין, הם רוצים להפטר מזה כל עוד זה חם, לפני שסוני תביא מלאי חדש(ומאוד קטן) שיחזיר לאנשים את האמונה שהם יכולים להשיג PS3.
    נכתב במקור על ידי F.P

אבל מצד שני אפשר להגיד בדיוק ההפך, זה משתנה בין אדם לאדם, אך מכיוון שממש אין לי חשק להיכנס לדיונים על פסיכולוגיה ודרכי החשיבה של בני האדם, בואו רק נסכים שהטענה שהמכירות הנמוכותשל המשחקים זה לא בהכרח בגלל EBAY.
    אני לא אומר שזה רק בגלל אי ביי, רק אומר שזאת אחת הסיבות.
    כמו שהייתה מכירת משחקים נמוכה לPS2 כשהו יצא כי קנו אותו כDVD, לPS3 יש מכירה נמוכה כי הוא נגן בלו ריי.
    אבל רק בשביל הרקודר כרגע מוכרים10505 WII בEBAY לעומת 16854 מכשירי PS3 (ויש פחות או יותר הספקה פי 4 יותר גדולה של WII
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    כי הרבה מהקונסולות כבר נמכרו, הודות לזה שהרבה אנשים מכרו באיביי, אז גם המחירים היו נמוכים יותר, ולכן גם יותר אנשים קנו את זה. אבל אני מניח שגם זה בגדר השערה(למרות שהווי שברה את השיא שהPS3 שברה כמה ימים לפניה בEBAY).

אבל מה זה משנה, זה לא כאילו שהדבר הזה משפיע עלינו, הוא רק דלק לויכוחים הרבים(והמטומטמים) שיש פה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    כי הרבה מהקונסולות כבר נמכרו, הודות לזה שהרבה אנשים מכרו באיביי, אז גם המחירים היו נמוכים יותר, ולכן גם יותר אנשים קנו את זה. אבל אני מניח שגם זה בגדר השערה(למרות שהווי שברה את השיא שהPS3 שברה כמה ימים לפניה בEBAY).
    נכתב במקור על ידי F.P

אבל מה זה משנה, זה לא כאילו שהדבר הזה משפיע עלינו, הוא רק דלק לויכוחים הרבים(והמטומטמים) שיש פה .
    אני מתווכח there for i am
    שתף ב-Google+

הרשמה