תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הציטטות הבאות הן מתוך ת'רד רשמים על ווי ספורטס:

Yes, Zelda is a no-brainer and worthy of all the attention, but let me tell you, in our household Wii Sports is actually getting played the most. I have no idea how the game is getting such low review scores. Certainly, it doesn't have the depth of Zelda or any one standalone sports game, but that's not what it's aiming for.

ועוד אחד -

So far, I'm enjoying Wii Sports more than Zelda! And I haven't even played multiplayer yet! I can't wait to play it with my family this weekend.

ועוד אחד -

I agree 100%, my wife hates and i mean hates video games. When she saw me playing Wii baseball she was floored. She is crazy about bowling. If this system can get my wife to play games that in itself is a killer app...

ועוד אחד -

My friend at work nabbed himself a Wii this past weekend and was going nuts. He cant get over how much fun Wii sports is. He would just ramble on and on about how his 7 year old daughter was bowling strikes and how the game ranked him as 67 yrs old as far as fitness. Everything about Wii sports and the Wii in general has him hyper as all heck. Nintendo is going to be huge this gen.

ועוד אחד -

my friend's super-hot girlfriend has been playing tennis with us a ton, she keeps nagging us to come play! Way to go nintendo, she never plays video games. She's considering buying one for her house.

ועוד אחד -

I'm also surprised how good the Tennis game is. I suck at Tennis in real life: therefore I suck in the game too. But my Dad is good at Tennis in the RL and he was doing little lobs and floating the ball down the line. It was interesting to see people who don't normally play videogames just pick up the remote and naturally play. Thanksgiving will actually be fun this year!

ועוד אחד -

I agree. My wife gets really competitive with Wii Sports. She can usually beat me in baseball, while I have tennis. Bowling & golf are both mixed as it really depends on the day. But I've never seen my wife this excited about games. While doing the fitness age thing she just kept scooting closer and closer to the TV, and was really getting into it. It was fun to watch.

ועוד אחד -

We have played it non-stop at my house. My wife woke up this morning with a sore wrist.

ועוד אחד -

yes it is, I have never been able to get EVERYONE in my family to enjoy video games the way they do wii sports

וזה בסה"כ מתוך עמוד אחד בת'רד שמונה ארבעה עמודים! זה למי שהיה לו ספק בקשר ליכולת הווי לגודד סביבו את כל בני המשפחה לחגיגת התמכרות בלתי רגילה, גם כאלו שמעולם לא התעניינו בקונסולות, ואפילו שנאו משחקים! אז מה יש לך לומר עכשיו, choopy? אמרת שאתה בספק שנינטנדו תצליח, אבל כבר בנקודת ההתחלה היא עושה זאת מצוין, ואפילו מסתבר שמשחק לא צריך לקבל ביקורות מהללות כדי לבצע את המשימה, פשוט להיות כיף, לא שום דבר אחר.

המדהים כאן שזו רק ההתחלה וכבר הווי מצליח במשימה שנינטנדו מייעדת לו (בניגוד לקונסולות אחרות שרק לאחר שנה מהשקתן מצליחות להצדיק את ההייפ והמטרה שלהן). מכאן ניתן רק לעלות, הרי אין ספק שווי ספורט יכול היה להיות הרבה יותר טוב. נינטנדו תיתן לקזואל להתרגל לבסיס ובשלב מאוחר היא תעלה אותם שלב ותוציא אוספי משחקי ספורט יותר עמוקים ויפים. כך אני מעריך. העתיד של הקונסולה מרגש!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני טוען שמדובר בהייפ ובהתלהבות של הימים הראשונים. אם העדויות הללו ימשיכו להופיע בעוד חצי שנה, אז יש לנו תופעה אמיתית.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני מסכים עם יובל, אבל לא בדרך שהוא התכוון. כל עוד נינטנדו ימשיכו לספק משחקים מהנים לקז'ואלס, זוהי באמת תיהיה מהפכה, אך בינתיים יש רק משחק אחד שמותאם לקז'ואלס.
    שתף ב-Google+

הייתי אומר היא די הצלחה בהשקה, אבל זה לא אומר כלום. ולכן רונן, כדאי שנחכה עם זה עוד כמה זמן (שנה בערך) ואז נראה אם באמת צדקת ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לא הבנתם מה אני אומר. לא הייתה לי יומרה לקבוע שהמגמה תמשיך, אלא הוכח כאן שמבחינה עקרונית יש בכוחו של הווי-מוט לעניין את כל בני המשפחה, אפילו את שונאי המשחקים למיניהם, וכאן טמונה העצמה המדהימה של הבקר. הפוטנציאל ממשיך להיות מוכח, רק נותר שנינטנדו תמשיך את המגמה ותביא לנו משחקים נוספים כאלה, ואם אפשר, רצוי שחברות צד ג' ישכילו לנצל אותו לא פחות ממנה (ואני מתרשם שמדן ומונקי בול הם בכיוון הנכון).

ואל תשכחו שמדובר בווי ספורטס, משחק שבקושי היה לו הייפ, כי שאי אפשר לטעון שזה בגלל ההייפ של הימים הראשונים כי הצרכנים לא מנסים להצדיק הייפ למשחק שלא היה לו הייפ מלכתחילה. אפילו מפלים את טווילייט פרינסס עם ההייפ העצום לטובתו, שזה כבר מפחיד! אני חושב שזו תופעה כבר כעת, ואין לכך קשר למשך הזמן שמחזיקה מעמד.

לאחר זלדה, אני אצפה הכי למריו גלקסי, לפי הרשמים הוא מנצל את הבקר גם כן בצורה מהנה באופן יוצא מן הכלל. אני מקווה שיהיה מספיק מגוון וארוך כדי שאיכותו הכללית לא תיפגע מכך.
    שתף ב-Google+

הרשמה