תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    PES 6 הוא עדיין משחק הכדורגל הטוב בעולם, אבל בלי שיפורים משמעותיים, הפער בינו ובין סדרת פיפ"א הצטמצם באופן ברור.
    לביקורת המלאה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אני לא מסכים עם הציון,דבר ראשון PES רחוק שנות אור מפיפ"א,וכן הורדתי את הדמו,עדיין עלוב למדי,דבר שני אתה טוען שהמגנים ממש זריזים והם סוגרים את הפער במהירות,ופה באמת שאין לי מושג על מה אתה מדבר,בPES6 יש יתרון ברור להתקפה,טעות קטנה של שחקן הגנה שלרגע לא קרא את התנועה של החלוץ נכון והוא נשאר הרחק הרחק מאחור בלי שום סיכוי שבעולם לסגור אותו,תגיד אנחנו משחקים את אותו משחק!?ניסית לפרוץ עם ווין רוני?טעות אחת קטנה נגדו והוא כבר קילומטר קדימה.

הטענה היחידה שאני מסכים איתה זה השדרנים,שהם פשוט גרועים ברמות,וזה כבר נמשך ככה מפאס3 לפחות,וכן גם אני לא ראיתי אפשרות לשדרן ספרדי.
    בקשר לשאר הטיעונים לגבי גראפיקה וזכיונות,אני באמת חושב שזה שטויות,גראפיקה כמו 5 זה מספיק לפס2,העיקר שהאנימציות והתנועות מושלמות.זכיונות זה קצת מביך שקונאמי,שעושה מהפרה הזאת הרבה כסף עדיין מתקמצנת על כל השמות אבל סכ"ה אין טענות,הקבוצות הגדולות והחשובות נמצאות,לא צריך יותר.
    אני חושב שלפס2,PES6 מוציא את המקסימום,הוא משפר כמה שהוא יכול במיגבלות שיש לו,אבל זה גם יפה,משחק ההתקפה ב6 הוא הכי כיפי שיש,כ"כ כיף למסור וממש כיף להעביר (אין לי מושג למה החלטת שבלתי אפשרי להעביר,אם כבר התחושה היא לפעמים שממש קשה לחטוף),בקיצור הפאס הכי טוב ומשחק הכדורגל הכי טוב שיש hands down.מעניין אותי איך הגירסה השנייה או השלישית של PES תהיה על הפס3 אם עכשיו זה נוגע בשלמות..נראה לי אני כבר אפסיק לראות כדורגל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    אני לא מבין למה אנשים אומרים שכבר פיפא יותר טוב
    ברוו שסוקר הקף אותם ואין לו כרגע מיתחרים
    לסיום:סוקר רולז
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    אני חייב להודות שהתגובה שלך תפסה אותי לא ממש מוכן. התחלתי לחשוש שמשהו דפוק אצלי, אבל ניגשתי ובדקתי עם אנשים אחרים ששיחקו במשחק, כמו גם ביקורות באתרים אחרים ומסתבר שאני לא היחיד ששם לב לבעיה הזו.
    בהחלט יתכן (ואני בכלל לא ציני) שאתה פשוט שחקן יותר טוב ממני שהצליח לשבור את הבעיה הזו. זה בהחלט יתכן, אבל זה לא המקום בו אני נמצא.

לגבי השמות והרשיונות - זה עניין של טעם וריח. בזמנו אהבתי את הוריאציות הקטנות של השמות (פארזל האר במקום ואן דר סאר), אבל אני מתקשה להבין למה הם לא שמים שם את הכסף. ואני לא רוצה רק את הקבוצות הגדולות. אני רוצה לראות גם "west ham" וגם "ason Villa". זה אמנם לא משפיע על מה שקורה על הדשא, אבל אם כבר - אז כבר.

נכתב במקור על ידי bling
    אני לא מסכים עם הציון,דבר ראשון PES רחוק שנות אור מפיפ"א,וכן הורדתי את הדמו,עדיין עלוב למדי,דבר שני אתה טוען שהמגנים ממש זריזים והם סוגרים את הפער במהירות,ופה באמת שאין לי מושג על מה אתה מדבר,בPES6 יש יתרון ברור להתקפה,טעות קטנה של שחקן הגנה שלרגע לא קרא את התנועה של החלוץ נכון והוא נשאר הרחק הרחק מאחור בלי שום סיכוי שבעולם לסגור אותו,תגיד אנחנו משחקים את אותו משחק!?ניסית לפרוץ עם ווין רוני?טעות אחת קטנה נגדו והוא כבר קילומטר קדימה.

הטענה היחידה שאני מסכים איתה זה השדרנים,שהם פשוט גרועים ברמות,וזה כבר נמשך ככה מפאס3 לפחות,וכן גם אני לא ראיתי אפשרות לשדרן ספרדי.
    בקשר לשאר הטיעונים לגבי גראפיקה וזכיונות,אני באמת חושב שזה שטויות,גראפיקה כמו 5 זה מספיק לפס2,העיקר שהאנימציות והתנועות מושלמות.זכיונות זה קצת מביך שקונאמי,שעושה מהפרה הזאת הרבה כסף עדיין מתקמצנת על כל השמות אבל סכ"ה אין טענות,הקבוצות הגדולות והחשובות נמצאות,לא צריך יותר.
    אני חושב שלפס2,PES6 מוציא את המקסימום,הוא משפר כמה שהוא יכול במיגבלות שיש לו,אבל זה גם יפה,משחק ההתקפה ב6 הוא הכי כיפי שיש,כ"כ כיף למסור וממש כיף להעביר (אין לי מושג למה החלטת שבלתי אפשרי להעביר,אם כבר התחושה היא לפעמים שממש קשה לחטוף),בקיצור הפאס הכי טוב ומשחק הכדורגל הכי טוב שיש hands down.מעניין אותי איך הגירסה השנייה או השלישית של PES תהיה על הפס3 אם עכשיו זה נוגע בשלמות..נראה לי אני כבר אפסיק לראות כדורגל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    כן, גם אני הבנתי מהאחים שלי ששיחקתי בגרסא החדשה שיש יתרון ברור להתקפה.
    אגב, לדעתי המהפכה החדשה PES תבוא עם הכותר השביעי בסדרה. קונאמי יצרו מנוע חדש לגמרי לדור הבא, וזה יקרה בעוד שנה, ואולי כבר בעוד כמה חודשים, אם WE 11 יגיע לפס3.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    גלאמור,זה באמת מוזר הקטע הזה,כמו שמנגד אמר יש יתרון ברור להתקפה,קשה לחטוף וקורה אפילו שלפעמים רצים במגן ועוברים אותו,אני לא חושב שזה קשור לרמה שלי,אולי זה דווקא קשור לרמה של המתחרים שלי..אני לא שיחקתי במשחק הזה פעם אחת נגד המחשב,המשחק הזה לא שלי אפילו,רק נגד אנשים אני משחק וכשלומדים קצת יותר להגן אז כן אפשר להפחית את ההרגשה שווין רוני אלוהים למשל,אבל ככה בdefaullt כשאתה רק מתחיל לשחק? על כל טעות קטנה שלי בהגנה שלא הצלחתי לקרוא את השחקן התוקף (שכמו שאמרתי נשלט רק ע"י אנשים אחרים) יכולתי כבר לוותר ולנסות לחפש אותו עם הבלם הבא,פשוט אי אפשר היה להדביק אותו.

אולי זה קשור לזה ששיחקת עם המחשב על הרמה הכי קשה?ניסית לשחק נגד אנשים ולראות אם יש הבדל?

ושחכת לציין בביקורת גם שעכשיו לוב-משולש (L1+משולש),שזה כדור גובה/עומק שכזה,עובד מצויין,בניגוד לחמש שב90 אחוז מהמקרים היה יוצא חזק מדי ומגיע לשוער.עם זאת באותה נשימה אני פחות אוהב את העיגול של 6,נראה לי רגיש מדי.בנוסף,שמת לב שבעיטות מרחוק כבר לא יעילות באופן כל כך מוגזם כמו ב5?שם היה אפשר להבקיע כמעט כל בעיטה שנבעטת מחוץ לרחבה בקלות יותר גדולה מאשר מבפנים.

ושוב,בקשר לכידרוד,אז כן סכ"ה הוא איטי וריאליסטי יותר,אבל עם זאת,הresponse/recovery של המגינים בהתאם,זאת אומרת שאם לחצת עם המגן על x או O לא בזמן,יקח לו יותר זמן לניסיון שני ובזמן הזה כמו שאמרתי,בהרבה מקרים משלמים את המחיר ואפשר להגיד לשחקן התוקף ביי ביי.מקווה שהבהרתי את עצמי יותר טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    אווו... זה מסביר לי הרבה דברים
    משחק נגד יריב אנושי הוא תמיד, אבל תמיד, יותר קל לשחקן ההתקפה, בגלל בעיות תזמון של היצור האנושי מול זה הממוחשב.
    כשביקרתי את המשחק שיחקתי, כמובן, נגד המחשב ברמת ה-Default (שלושה כוכבים). אני מניח שזה גם קשור לשימוש בכפתור ה-Turbo, שבני האדם נוטים להשתמש בו יותר מאשר המחשב, כך שבסוף המשחק יש למחשב יתרון "רעננות" בולט...

לגבי הL1+משולש - אתה צודק. זה הרבה יותר שמיש, במיוחד אם אתה המחשב... הוא עשה לי שמות בהגנה עם הכדורים האלה. אבל ב-PES (כמו בכל כותר כדורגל) האימון הוא קריטי. הסיכוי להבקיע בבעיטות מרחוק עולה כשאתה מבין יותר את המנגנון של המשחק. את מד העוצמה וכן הלאה, אבל אין ספק שמלאכת הבקעת השערים היא יותר קשה מהמשחק הקודם. לפחות למתחילים...

ונושא הכדרור, אליו אני חוזר, שונה מהותית במשחק נגד יריב אנושי למחשב. המחשב, ב-99 אחוזים מהמקרים, לא סובל מבעיות תזמון. אלא אם כן הצלחת להשחיל איזה תרגיל מרהיב, אם זה מגיע למצב של עימות חזיתי - הוא מתזמן את התיקול שלו מצוין. הבעיה גדולה שבעתיים כאשר אתה מתחיל Master League והשחקנים הראשונים שאתה מקבל (Castolo, Ximelez) הם די חלשים. הבלמים פשוט שחטו אותי. כל שער היה כמו לידה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אוקיי אם כך

לי אישית משעמם נורא לשחק משחקים תחרותיים נגד מחשב,מבחינתי נגד המחשב זה רק סינגלים וחובה עלילה ברמה כלשהי(אפילו ברמה של ICO).בכל מקרה לא הייתי מודע לזה שיש הבדל כזה גדול.
    בקשר לבעיטות מרחוק,ברור שזה אפשרי,אבל אני לא חושב שזה קשור למתחילים או מתקדמים,פשוט סטטיסטית(ובסדרה הזאת כידוע יש דגש גדול על סטטיסטיקה) בעיטות מרחוק נכנסות הרבה פחות,גם אם אתה עושה הכל נכון (כמו שגם אם אתה יודע איך בועטים חופשיות מושלם זה לא אומר שהמחשב יתן לך להבקיע ככה כל פעם).
    ועדיין לדעתי המגמה של 6 בכלליות זה שיש דגש גדול יותר על משחק ההתקפה,הפסים יותר מהירים,כל הקטע שאפשר למסור עכשיו לשטחים מתים(אומנם לא מבוצע במושלמות אבל עדיין),השחקנים שנעים יותר מבעבר,והפיזיות שיותר חזקה מפעם,מביאה יתרון בסופו של דבר להתקפה.
    שתף ב-Google+

הרשמה