תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 64
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    כן, מסתבר ש- DVD בכל זאת לא מספיק בשביל משחקים, כי Blue Dragon דורש שלושה כאלו (אחרי דחיסה!). כמו כן, מתוכנן משחק המשך (כצפוי).
    לידיעה המקורית.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי choopy
    כן, מסתבר ש- DVD בכל זאת לא מספיק בשביל משחקים, כי Blue Dragon דורש שלושה כאלו (אחרי דחיסה!). כמו כן, מתוכנן משחק המשך (כצפוי).
    נכתב במקור על ידי choopy
    3 DVD של 9.6? אלוהים ישמור, מה האורך של הדבר הזה?

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    זה לא בגלל האורך... כמו שאמרתי פעם, יהיה בו 200 שעות של סרטוני CG

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    המשחק הזה פשוט נראה כל כך גרוע שזה לא יאמן בכלל הגיבור הראשי כמעט גרם לי לרצות לשבור את המסך שראיתי את הטרילירים (בגלל שנשבר לי מילדים קטנים שמצילים את העולם ומהעיצוב של טיורוןמיה)

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי luca blight
    המשחק הזה פשוט נראה כל כך גרוע שזה לא יאמן בכלל הגיבור הראשי כמעט גרם לי לרצות לשבור את המסך שראיתי את הטרילירים (בגלל שנשבר לי מילדים קטנים שמצילים את העולם ומהעיצוב של טיורוןמיה)
    יום אחד טוריאמה ילמד לעשות משהו שהוא לא דרגון בול זי... יום אחד...
    אגב מאיפה השגת את התמונה הבהירה הזאת של גדו? בדרך כלל התמונה הזאת כהה בטירוף עד שבקושי רואים משהו

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי Yuber
    יום אחד טוריאמה ילמד לעשות משהו שהוא לא דרגון בול זי... יום אחד...
    אגב מאיפה השגת את התמונה הבהירה הזאת של גדו? בדרך כלל התמונה הזאת כהה בטירוף עד שבקושי רואים משהו
    סיקוX בפורמים שם אני נכס פה ושם בשביל לראות עם יש חדשות על סויקדן 6 (חוץ מזה שהוא הוכרז)
    יש כל מיני אוטרים טובים שם מה שמזכיר לי לך תשחק סיקו 5!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    על זה נאמר "OMG", כזה עוד לא ראינו.. עכשיו המשחק צריך גם להצדיק את את כל הדיסקים.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי luca blight
    סיקוX בפורמים שם אני נכס פה ושם בשביל לראות עם יש חדשות על סויקדן 6 (חוץ מזה שהוא הוכרז)
    יש כל מיני אוטרים טובים שם מה שמזכיר לי לך תשחק סיקו 5!
    קודם אני רוצה לסיים ואלקירי 2, אחרי זה אני יקנה סויקודן 5

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Yuber
    קודם אני רוצה לסיים ואלקירי 2, אחרי זה אני יקנה סויקודן 5
    יש לך זמן לאכול לפעמים?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי moonjib
    יש לך זמן לאכול לפעמים?
    ברור שלא... חוץ מהשעה וחצי-שעתיים ביום שבהם אני משחק, אני מנסה גם להשתלט על המדינה.
    בנתיים פרוייקט גאידמק עובד יופי.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    לפחות יש לך זמן לשחק עד שאני בבית אין לי שום משחק חדש לשחק ופעם הבאה שאני אהיה בבית אחרי יום שיש זה עוד 3 שבועות

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Yuber
    זה לא בגלל האורך... כמו שאמרתי פעם, יהיה בו 200 שעות של סרטוני CG

טוב נו, אם יש בו כמה שעות של סרטונים בHD אני משער שזאת סיבה טובה לגודל של המשחק.
    אני חשבתי שבדור הזה נראה פחות סרטים מרונדרים מראש כמו שGOW עושה קטעי מעבר מטורפים בזמן אמיתי. זאת הסיבה העיקרית למה לא צריך בלו ריי.
    טוב נו, שיהנו, שיטת פיתוח מוזרה.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אז מסתבר שכן צריך בלו ריי... (מה לעשות, גם עם הסרטים הכי יפים בריל טיים - אף פעם זה לא יהיה קרוב לרמה של רינדור מראש)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אז מסתבר שכן צריך בלו ריי... (מה לעשות, גם עם הסרטים הכי יפים בריל טיים - אף פעם זה לא יהיה קרוב לרמה של רינדור מראש)

לא צריך בלו ריי.
    פעם שמעת על משחק שיש בו כל כך הרבה שעות של וידאו? לא קיים עדין אף משחק על ה360 שצריך יותר מ-7 גיגה שזה עדין 2 וחצי מתחת למגבלה של DVD. וגם אם צריך קצת יותר, אורזים את המשחק על 2 DVD.
    אפילו GOW לוקח בקושי 6 וחצי ג'יגה והוא המשחק הכי יפה בדור הזה בנתיים. פרופוגנדה של סוני, לא צריך בלו ריי.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכון לעכשיו, לא צריך בלו-ריי. המשחקים היחידים שייקחו יותר מדואר לייר הם אלו שישתמשו בסרטונים מרונדרים מראש ברזולוציה גבוהה. זו גם הסיבה שלטים נינג'ה היו בעיות עם DOA 4, והוא נדחה קצת ביפן.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Menaged
    נכון לעכשיו, לא צריך בלו-ריי. המשחקים היחידים שייקחו יותר מדואר לייר הם אלו שישתמשו בסרטונים מרונדרים מראש ברזולוציה גבוהה. זו גם הסיבה שלטים נינג'ה היו בעיות עם DOA 4, והוא נדחה קצת ביפן.

מבחינת המשחקים עצמם (ואני לא מדבר על 30 שעות של סרטונים ב-HD) אין צורך בבלו ריי.
    אין שום דבר בעולם המשחקים כיום שיכול למלא 2 DVD (או אפילו DVD אחד דו שכבתי, אמרתי 2 רק בשביל לכסות את התחת).
    אז אולי FFXIII יצטרך אותו בגלל שהם יעשו המון סרטונים מרונדרים מראש בHD, אבל אין מצב שמשחק עצמו יצטרך בלו ריי, פשוט אין מצב.

אפילו פרק של נמלטים/אבודים ב-720P תופס רק ג'יגה ואורכו 45 דקות. זה אומר שבשביל שעתיים של סרטונים בHD צריך בערך 2 וחצי ג'יגה. אפילו במשחק כמו GOW (שכולנו יכולים להסכים שהוא הדבר הכי יפה על הדור הבא ב-2006 ולדעתי גם ב-2007) שתופס פחות מ-7 ג'יגה אפשר להכניס שעתיים של סרטונים ב-HD והוא לא ימלא DVD אחד!

הצטרף בתאריך
    07.11.2006
    אני לא מסכים. אתה צריך לזכור שגם דיאלוג תופס הרבה מקום, והבלו ריי הוא הדרך היחידה לעשות משחק ארוך עם דיבוב מלא בלי כמות מטורפת של דיסקים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי KurtH
    אני לא מסכים. אתה צריך לזכור שגם דיאלוג תופס הרבה מקום, והבלו ריי הוא הדרך היחידה לעשות משחק ארוך עם דיבוב מלא בלי כמות מטורפת של דיסקים.

אז למה FFXII לא תופס אפילו DVD אחד? בעצם איך זה שאין משחק PS2 אחד שתופס מעל דיסק? 95% מהמשחקים של הPS2 הם בכלל DVD חד שכבתי שמחזיק 4.8 ג'יגה.
    לא צריך בלו ריי, פרופוגנדה של סוני.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אגב, אל תשכחו שהדיבוב והמוזיקה והכול יהיה עכשיו גם בדולבי דיגיטל, ואולי בפורמטים שתופסים הרבה יותר מקום. וכן, אני יודע שדולבי דיגיטל היה כבר על הבוקס המקורי.

אבל שוב, אני בספק שצריך בלו ריי כרגע.גם אם צריך יותר מדיסק DVD אחד, במשחקי תפקידים זה בכלל לא נורא. אם זה היה קורה במשחק סטייל GTA זה היה זוועתי, אבל זה מן הסתם לא יקרה.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    שוב, בשביל סרטי HD...
    ראיתי אצל חבר שלי טריילרים ב-1080P HD וזה פשוט מדהים. (אצל חבר כי המחשב שלי לא מריץ שום HD)
    וכן, למשחקים כמו FF ו BD זה מאוד חשוב סרטי הקישור, ואני לא אתפלא אם באמת FF13 ייתפוס 20 ג'יגה או לא יותר...
    מי רוצה להחליף דיסקים?

אני מסכים שכרגע זה לא חשוב, אבל חכה... לדעתי זה יהיה שימושי ועוד שנתיים לא מעט מהמשחקים לPS3 ייתפסו יותר מ-10 ג'יגה.

וחוץ מזה, אם הבלו-ריי ינצח במלחמה על פורמט הסרטים - יהיה נחמד שיהיה נגן בבית.

הרשמה