תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    כצפוי, מכריזה EA על המשחק החדש בסדרת "הארי פוטר", אשר יגיע למסכי המחשב במקביל לסרט "הארי פוטר ומסדר הפיניקס".
    לידיעה המלאה.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    תחשבו על זה: את גביע האש, הספר שפחות או יותר נכתב כאילו הוא ספר מבוסס משחק, הם לא הצליחו להפוך למשחק רציני.

מה הסיכוי שאת המשחק הזה, בו הארי מבלה את רוב זמנו בבית, הם יצליחו לעשות טוב?
    אני כבר יכול לדמיין משימות כמו "ניקוי הטרלין" או "הכנת מרק" ממלאים את שעות על גבי שעות של זמנם היקר של הגיימרים הישראלים.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Komaka
    תחשבו על זה: את גביע האש, הספר שפחות או יותר נכתב כאילו הוא ספר מבוסס משחק, הם לא הצליחו להפוך למשחק רציני.

מה הסיכוי שאת המשחק הזה, בו הארי מבלה את רוב זמנו בבית, הם יצליחו לעשות טוב?
    אני כבר יכול לדמיין משימות כמו "ניקוי הטרלין" או "הכנת מרק" ממלאים את שעות על גבי שעות של זמנם היקר של הגיימרים הישראלים.
    LOL.
    למרות שעשית לי קצת ספויילרים לספר (עוד לא קראתי את החמישי והשישי/מסדר הפיניקס).
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    כצפוי, מכריזה EA על המשחק החדש בסדרת "הארי פוטר", אשר יגיע למסכי המחשב במקביל לסרט "הארי פוטר ומסדר הפיניקס".
    לידיעה המלאה.
    יש לך טעות אבל זה ומסדר עוף החול קראתי את כל סדרת הספרים שיצאו עד עכשיו וכנ"ל גם לסיום המשחקים
    ------------------------------------
    ------------------------------------

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    פיניקס זה עוף החול.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    פתח תקווה
    הספר הכי טוב:inlove:

הסרט קצת פחות

והמשחק פשוט זוועה:mad:

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    ניו יורק סיטי
    WOW עומד לי
    א ל ל ה - ב א ל א ג א ן !!!!

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    סדרת המשחקים של הארי פוטר לא היה טובה באופן כללי, אפשר היה לצפות מ EA להפוך את המשחקים האלה מבזבוז זמן ללפחות משחק ברמה "בסדר - טוב"

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    לסדרת הארי פוטר יש פוטנציאל ענק כמשחק.

תחשבו על Bully (כלומר סביבות ענקיות, הרבה דברים לחקור, והרבה חופש פעולה) אבל עם קסמים (רק פחות אלים ופרובקטיבי).
    כמובן לעשות את זה באווירה המתאימה, עם מספיק דברים לעשות ולחקור, ועם AI טוב. זה יכול להיות משחק מעולה.

אז בקיצור - יש רעיון טוב, אבל הביצוע גרוע.

ואם כבר אנחנו בעניין, מה הייתם רוצים לראות במשחקים הבאים? אולי בכלל משחק ליניארי?
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    סדרת המשחקים של הארי פוטר היא אולי סדרת המשחקים הכי גרועה בכל הזמנים, אבל אם יש משחק אחד שהצליח לעשות לי את זה זה (HPQWC (Harry Potter & The Quidditch World Cup.
    פשוט משחק ענק, וחווית הקווידיץ' מועברת בכל עוצמתה, משחק חסר באגים ופשוט כיפי.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Woolin
    סדרת המשחקים של הארי פוטר היא אולי סדרת המשחקים הכי גרועה בכל הזמנים, אבל אם יש משחק אחד שהצליח לעשות לי את זה זה (HPQWC (Harry Potter & The Quidditch World Cup.
    פשוט משחק ענק, וחווית הקווידיץ' מועברת בכל עוצמתה, משחק חסר באגים ופשוט כיפי.
    נאלץ להסכים איתך, באמת משחק טוב (למרות הביקורות הלא מזהירות).
    כשהגעתי לקבוצה הבולגרית לבסוף, והבנתי שאין בה שום דבר מיוחד והיא סתם כמו כל האחרות, עזבתי את המשחק ומחקתי אותו מהכונן אחרי שבוע (אבל עדיין יש לי את הדיסק).

ההוכחה שאנחנו אהבנו אותו אבל הביקורות לא טובות, היא שהכל תלוי בטעם אישי.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אני סיימתי את HPQWC, השגתי את כל ה 104 קלפים (המאוד חביבים, כל השמות פרי יצירתה של רולינג), והקלף האחרון הוא של איזו רוח רפאים (זאת שמשחקים נגדה ב Touturial של ה Speical Moves. המשחק באמת מומלץ, אם לא סבלתם את כל שאר המשחקים בסדרה באמת שכדאי לכם לשחק בו, שעות רבות של הנאה.
    סיימתי לאחרונה את הארי פוט הרביעי, ופשוט כל כך התאכזבתי... המשחק הזה ק-צ-ר-!-!-!
    באמת, יש בו משהו כמו 7 שלבים מרכזיים אליהם ניתן לחזור ועוד כמה שטותיים, שלבי ביניים כאלה. סבלתי קשות מהמשחק, אבל אחי הקטן, כמו כל האחים הקטנים מדורו, נהנה עד בלי די. הוא חורש על הספרים יום וליל וכבר סיים את רובם, אם לא כולם, יותר מפעם אחת. המשחקים מאכזבים, ואני לא חושב שיש יצור בוגר או מתבגר בעולם שיכול לחלוק על דעתי. ולענייני המורה ללשון, זאת באמת לא דיעה, זאת עובדה.

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    גבעת שמואל
    בטח הולך להיות משחק חלשש..
    "I never thought I was the best rapper, the best nothing. I think I'm the realest nigga out there"

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    ברגע שהם יבינו שצריך לעשות משחק על הוגוורטס שלא יהיה ליניארי, ויעשו אותו טוב.
    אני קונה.

הרשמה