תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 228
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אחרי כל כך הרבה שנים, נסתיימה הציפייה! Devil May Cry 2 הגיע לי היום בדואר! ותזכרו - כל שלושה מתוך ארבעה מנוסים קובעים - Devil May Cry 2 הוא המשחק הכי טוב בכל הזמנים!

הוכחות -

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    מה שלא תגיד, טווילייט פרינסס שולט בך ובי בריבוע חלקי פאי כפול מול (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    מה שלא תגיד, טווילייט פרינסס שולט בך ובי בריבוע חלקי פאי כפול מול (:
    סליחה?! למה כמה דמויות שחיקות יש בזדלה? רק את לינק. ב-DMC יש שתי דמויות שחיקות. Dante ו-Lucia.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אז זה אומר שאתה לא צריך את הווי הזה שבתמונה? כי לי לא אכפת לקחת אותו ממך ;) .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    סליחה?! למה כמה דמויות שחיקות יש בזדלה? רק את לינק. ב-DMC יש שתי דמויות שחיקות. Dante ו-Lucia.
    יש לינק נער ולינק זאב (:
    שתף ב-Google+

זה רק אני או שהמסך פתיחה נראה כאילו הרצת את המשחק על SNES?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    אז זה אומר שאתה לא צריך את הווי הזה שבתמונה? כי לי לא אכפת לקחת אותו ממך ;) .
    הדבר הלבן הקטן הזה? זה סתם משהו שקיבלתי מתנה עם Devil May Cry 2... יוצרים עם זה כל מיני דמויות מטופשות ומסתכלים כיצד הם מסתובבים במקום ולא עושים כלום. פייר? עדיף קרמבו.

נכתב במקור על ידי D-Fens
    יש לינק נער ולינק זאב (:
    אהה... אז הם מנסים להעתיק את הנוסחה המנצחת של Devil May Cry 2... נו, אני בספק שהם גם יצליחו.

D-Fens, חיברת את ה-Wii שלך ל-Wii Conncet 24? אחרי גל השמועות האחרון מ-Gamespot ו-IGN שמרמז שהעידכון הראשון של נינטנדו הורס חלק מהמכשירים אני נורא מפחד לעשות זאת. והאמת היא שאין עדיין סיבה מיוחדת להתחבר בהתחשב בעובדה שאין עדיין שום משחק שתומך באינטרנט. יש משהו מעניין על ה-Virtual Console?

נכתב במקור על ידי spam
    זה רק אני או שהמסך פתיחה נראה כאילו הרצת את המשחק על SNES?
    אני לא בטוח למה אתה מתכוון אבל כן, PS2 עם כבל קומפוסיט על LCD נראה פשוט איום ונורא. ולצערי גם ה-Wii.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ווטף.

3 קונסלות , share the wealth.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני שונא דרדסים.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Kazz
    ווטף.

3 קונסלות , share the wealth.
    טכנית, רק ה-PS2 היא קונסולה. השאר הם Wanna-bes.

נו, החלטתי לקחת סיכון ולעדכן את הקונסולה. למזלי היא עדיין בחיים. עברתי קצת על ה-Shopping Channel ונתקלתי בבעיה שלא חשבתי שתהיה. מסתבר שנינטנדו, בניגוד למיקרוסופט, עושה בדיקה יותר מעמיקה בנוגע לתשלום על Wii Points באמצעות כרטיס אשראי. וזה בלתי אפשרי לרכוש נקודות עם כרטיס אשראי ישראלי, לפחות בקונסולה בגרסה אמריקאית.

מה שאומר שחייבים למצוא מאיפה להביא את הכרטיסים המטופשים האלה, לשלם עליהם משלוח ולחכות שבועיים עד שהם יגיעו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    איזה דגם טלביזיה זה לעזאזל? אני לא מצליח לזהות...

אה, ותתחדש על ה-WII
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    איזה דגם טלביזיה זה לעזאזל? אני לא מצליח לזהות...

אההה... Sony Bravia כמובן... באמת! זה פשוט מודל 2007, אתה לא מכיר, אל תלך לחפש את זה באינטרנט, זה עוד לא יצא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    אההה... Sony Bravia כמובן... באמת! זה פשוט מודל 2007, אתה לא מכיר, אל תלך לחפש את זה באינטרנט, זה עוד לא יצא.

אה, ראיתי את הברוויה בזאפ לא מזמן. ישפאר התחילו ליבא אותן.
    איזה גודל זה? איך קוראים לדגם הזה ספציפית?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אה, ראיתי את הברוויה בזאפ לא מזמן. ישפאר התחילו ליבא אותן.
    איזה גודל זה? איך קוראים לדגם הזה ספציפית?
    אני צוחק, זה לא סוני. הלוואי עלי Bravia. זה Marantz או משהו כזה. האיכות תמונה שלה טובה דווקא (כשזה ב-HD לפחות) אבל הסאונד שלה זוועתי. אז שמתי Logitech עם כניסה אופטית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    אני צוחק, זה לא סוני. הלוואי עלי Bravia. זה Marantz או משהו כזה. האיכות תמונה שלה טובה דווקא (כשזה ב-HD לפחות) אבל הסאונד שלה זוועתי. אז שמתי Logitech עם כניסה אופטית.

היא 1377X768?
    8 ms?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    טכנית, רק ה-PS2 היא קונסולה. השאר הם Wanna-bes.

נו, החלטתי לקחת סיכון ולעדכן את הקונסולה. למזלי היא עדיין בחיים. עברתי קצת על ה-Shopping Channel ונתקלתי בבעיה שלא חשבתי שתהיה. מסתבר שנינטנדו, בניגוד למיקרוסופט, עושה בדיקה יותר מעמיקה בנוגע לתשלום על Wii Points באמצעות כרטיס אשראי. וזה בלתי אפשרי לרכוש נקודות עם כרטיס אשראי ישראלי, לפחות בקונסולה בגרסה אמריקאית.

מה שאומר שחייבים למצוא מאיפה להביא את הכרטיסים המטופשים האלה, לשלם עליהם משלוח ולחכות שבועיים עד שהם יגיעו.
    אולי יש עוד דרך.
    הPrepaid Cards האלה הם בעצם קוד שאתה מכניס לWii ואתה מקבל נקודות, נכון? (תקן אותי אם אני טועה)
    אז אם יש לך קרובים או חברים בארה"ב, אפשר לבקש מהם שיקנו בשבילך ופשוט יגידו לך מה הקוד, ותשלם להם בהזדמנות.
    ומספר חנויות אונליין בטח יתמכו בזה, ברגע שתשלם להם הם ישלחו לך את הקוד באי-מייל.

עריכה:
    אגב, איזה משחקים אתה מתכוון להוריד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    רגע שניה,FROZEN,הראו באינטרנט שיהיה אפשר להוריד לווי משחקים לMSX,
    מה זה בכלל אם.אס.אקס?,זה המכשיר שיצאו עליו השני משחקים הראשונים של מטאל גיר
    או שאני טועה?
    יש משחקים טובים לדבר הזה?
    ותסביר מה זה TurboGrafx 16,איזה משחקים יש למכשיר הזה?
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

היא 1377X768?
    8 ms?
    1366x768
    8ms

פרוזן, כן, זה אכן רק עניין של להכניס קוד. אם יש לך אפשרות שמישהו ישלח לך את הקוד מחו"ל זה יהיה נהדר. אבל אני בספק שאתרים ישלחו לך את זה במייל. לפחות לא יצא לי לשמוע על משהו כזה עם ה-360.

כרגע אין שם יותר מידי דברים מעניינים להורדה. אני מחכה שיגיעו כמה משחקי N64, כרגע יש רק את מריו 64. על ה-SNES יש רק איזה שני משחקים ומכה שאני זוכר הם לא שווים איזכור. האמת רק רציתי לקנות את זלדה המקורי ל-NES בשביל לראות איך ה-Virtual Console עובדת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    משהו ראה את הביקורת וידאו של זלדה בGT? ראבק, איזה חשק אדיר לשחק במשחק הזה הסרטון הזה עשה לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    ראיתי, ואתה צודק. אבל נראה לי שזה דווקא משחק שמתאים יותר לקיוב. לא יודע למה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הרשמה