תפריט ראשי

ראשוןראשון ... 2272112120121122123124132172222 ... אחרוןאחרון
תוצאות 2,421 עד 2,440 מ 5323
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי swiss-the-engine
    אני חותם על כך... הבא לי נייר!!!

אבל ברצינות.... אנשים עדיין לא יודעים לעבוד עם הקינקט... אף אחד לא מבין עדיין שליטה בתלת מימד לעומת דו מימד. הקינקט עצמו לא סובל מלאג הזוי כמו שנראה לך, הוא לא רחוק משלט רגיל (הוא באיזור 150-200 ms) ככה ששדרוג לחיבור שלו רק ישפר קצת את הרזולוציה ואת הזמן תגובה וזה יותר ממספיק עד שמישהו באמת יביא שימוש יעיל למכשיר.

לספק לך קונסולה דור הבא עם קינקט יהיה כנראה 600 דולר. אין בזה הגיון. יש הכי הרבה הגיון בלהאריך לקונסולה את החיים עם קינקט 2 כמו שעשו עם הקינקט הנוכחי
    אף אחד לא יודע לעבוד עם הקינקט, כי הוא לא משתלם. אם, לעומת זאת, הוא היה נמצא בכל אחת ואחת מהקונסולות שיש לאנשים בבית, מפתחות ומפיצות היו משקיעות הרבה יותר כדי ללמוד להשתמש בו.
    אין שמץ של סיבה למייקרוסופט, חברה שהכריזה המון פעמים שהקינקט הוא העתיד של היקום, להוציא קונסולה בלי קינקט.
    למה שלא יהיה שדרוג לחיבור שלו בקונסולה חדשה?
    למה אתה חושב שזה יעלה כל כך הרבה כסף? לא נראה שעולה כל כך הרבה לייצר קינקט. הוא לא אמור להשפיע בצורה כל כך קיצונית על מחיר ההשקה של הקונסולה.

אני בספק גמור אם יש בכלל טעם. מדובר בטכנולוגיה שיכולה לעשות דברים יפים בהמון תחומים, אבל משחקי וידאו איננו אחד מהם.

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אני לא חושב שהיא תהפוך לנינטנדו - יש לה מספיק רווחים מהקור (ורוחות גירס המנשבות מוכיחות זאת)

אבל גירס באופן רישמי לא באמת שלה
    גירס שיך לאפיק וזיכיון כזה שכבר שווה מאות מיליונים לא בטוח ישאר בילעדי

כמה מיליונים גירס 3 מכר במחיר מלא ? -עכשיו תחשוב כמה מיליונים גירס דור הבא יכול פוטנציאלית לימכור בדור הבא מולטיפלטפורם ובנוסף לזה כמה כסף יכנס מעמלות לזיכיונות של מוצרי גירס שהסידרה תתחיל לימכור מעל 10 מיליון למישחק

אלה עם MS תיפתח כיס מאוד גדול לא חושב שתישאר הבילעדיות מעבר לדור הזה
    גם ככה אנריל 3וחצי מותאם לPC\360\PS3\WIIU \מאק

ועם תאימות מסוימת לחלק מהסלולרים ועם אני לא טועה גם לויטה

ככה שהם בעיקרון יכולים לעשות גירס הבא מולטיפלטפורם וגירס אחרי זה לPS4\XBOX3 וPC
    ובנוסף גירס ניד

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תהיה בטוח שגם אם גירס הזה יצא מולטיפלאטפורם - הכי הרבה הוא ימכור על ה-360 ובפערי ענק. מדובר במשחק דגל של הקונסולה ומי שמכיר אותה יודע להעריך את המשחק ויקנה אותו.
    בדיוק באותה מידה שME3 מכר הרבה יותר על ה-360 למרות שהוא יצא ביחד עם הקונסולה האחרת.
    ל-360 יש מכירות חזקות ביותר בקור ובמשחקי הקור גם במולטי פלאטפורם

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    לא רלוונטי שהוא ימכור יותר ב360
    מה שרלוונטי זה שהוא ימכור כמה מיליון על הPS3 מעל מיליון על הPC ומעל מיליון על הWIIU
    אתה רוצה שהם יוותרו על זה ?

ואני לא אומר שגירס הבא בהכרח יהיה מולטיפלטפורם
    אבל דור הבא הכל פתוח
    הצוות של גירס דור הזה מכיר את ה360 ,אבל במעבר לדור הבא מאוד יכול להיות מעבר למולטיפלטפורם או לחלופין המון כסף לאפיק על בילעדיות

שים לב שהבילעדים הגדולים של סוני ונינטנדו הם לרוב צד ראשון
    לMS היו ציוותי צד ראשון איכותים אבל חלקם עזבו בצורה כזאת או אחרת וראר אפכה לזונת קזואל
    שאפילו המשך לבאנגו מכוניות (לא זוכר את השם) -שאני מיתביש להודות היה מישחק מאוד טוב ,
    לא מפתחים

ככה שהיסתמכות של MS על צד שלישי די מסוכנת כי הם בקלות יכולים לאבד בילעדיות על סדרות כמו גירס
    או לחלופין לתת לצוותים לא מנוסים לפתח את הגדולים שלהם

תיראה את הילו 4 אולי יצא מעולה אולי בינוני אין לי מושג -אבל זה סיכון לתת אותו לצוות שהוא לא באנגי שמעריצי הזיכיון אוהבים

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לא הבנת - לא אמרתי שהוא לא יהיה מולטיפלאטפורם - אלא שהוא כ"כ חזק על ה-360 (לא משנה כמה הוא יכול להיות חזק יחסית במקום אחר) שמיקרוסופט יודעים ששווה להם להוציא קונסולה חזקה כי זה משתלם להם (נאמר לדאגה של דין שהוא חושב שהיא הולכת להיות קזואלית מדי)
    אם לחדד - גם אם מיקורוספט כחברה צד א' תוציא יותר משחקי קזואל מאשר קור - היא תוציא קונסולה חזקה מספיק כדי שצד ג' יוכלו להוציא עליה משחקי קור - כי זה מאוד ישתלם להם.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אין מצב שמיקרוסופט מספיק מפגרים לתת לגירס להפוך למולטי פלטפורם. כלומר יש להם רק 4 פרנצ׳ייזים היום, להפוך את זה ל3?

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    לך תדע.. לא נראה שצד א' זה מה שמעניין אותם בכלל, וחבל. זה יצטרך לעניין אותם מאוד(!!!) בהשקת הקונסולה הבאה שלהם.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני לא מניח שהם רוצים לעשות את זה - בטח עם משחק שכ"כ מזוהה איתם.
    בכל מקרה לא זאת הייתה מהות התגובה שלי - אלא שבכל מקרה לדעתי היא תוציא קונסולה חזקה אפילו אם היא רואה יותר בקזואלים ככוח העולה.

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי Nucleus_Dawn
    אף אחד לא יודע לעבוד עם הקינקט, כי הוא לא משתלם. אם, לעומת זאת, הוא היה נמצא בכל אחת ואחת מהקונסולות שיש לאנשים בבית, מפתחות ומפיצות היו משקיעות הרבה יותר כדי ללמוד להשתמש בו.
    בטח שהוא משתלם... יש מעל ל10 מיליון קינקטים בבתים של אנשים... יש מספיק משחקים שמכרו כמה מיליונים כשה360 הייתה עם בסיס משתמשים דומה.

המשחקים לא מוכרים כי הם ברובם לא מעניינים/טובים מספיק, במיוחד לאור העובדה שאתה צריך באמת לזוז.... דבר שמקשה עלייך בכלל להתחיל לשחק במשחק קינקט.
    אין שמץ של סיבה למייקרוסופט, חברה שהכריזה המון פעמים שהקינקט הוא העתיד של היקום, להוציא קונסולה בלי קינקט.
    מה הקשר בין שיווק לבין מציאות וכדאיות עסקית? מה חשבת שהם יאמרו? שזה סתם תוסף נחמד?
    למה שלא יהיה שדרוג לחיבור שלו בקונסולה חדשה?
    לא אמרתי דבר כזה, להיפך.
    למה אתה חושב שזה יעלה כל כך הרבה כסף? לא נראה שעולה כל כך הרבה לייצר קינקט. הוא לא אמור להשפיע בצורה כל כך קיצונית על מחיר ההשקה של הקונסולה.
    כשהקינקט יצא הוא עלה 50-60 דולר לייצור אם אני זוכר נכון ואתה לא יכול בכלל להתחיל לחשב את עלות הפיתוח והמחקר (שנמשכת עד היום ותימשך כנראה עוד הרבה זמן) והמחיר הזה מתייחס לחלקים ממש LOW END. בכל 50-60 דולר עלות ייצור זה הבדל משמעותי במחיר שאתה יכול לקחת על הקונסולה.

כל זה אבל לא משנה כי כבר במחשב עם USB2 מסריח שפשוט יכול להעביר את המקסימום נתונים שלו (בניגוד לאקס בוקס) יש שימוש ביותר רזולוציה ואני מניח עוד כמה טריקים שקשה לעשות עם העברת הנתונים הנוכחית.
    engen1eric@gmail.com
    gamertag : SwissTheEngine
    engen1eric@gmail.com
    first console : Megadrive
    second console : x360
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    בטח שהוא משתלם... יש מעל ל10 מיליון קינקטים בבתים של אנשים... יש מספיק משחקים שמכרו כמה מיליונים כשה360 הייתה עם בסיס משתמשים דומה.

המשחקים לא מוכרים כי הם ברובם לא מעניינים/טובים מספיק, במיוחד לאור העובדה שאתה צריך באמת לזוז.... דבר שמקשה עלייך בכלל להתחיל לשחק במשחק קינקט.

מה הקשר בין שיווק לבין מציאות וכדאיות עסקית? מה חשבת שהם יאמרו? שזה סתם תוסף נחמד?

לא אמרתי דבר כזה, להיפך.

כשהקינקט יצא הוא עלה 50-60 דולר לייצור אם אני זוכר נכון ואתה לא יכול בכלל להתחיל לחשב את עלות הפיתוח והמחקר (שנמשכת עד היום ותימשך כנראה עוד הרבה זמן) והמחיר הזה מתייחס לחלקים ממש LOW END. בכל 50-60 דולר עלות ייצור זה הבדל משמעותי במחיר שאתה יכול לקחת על הקונסולה.

כל זה אבל לא משנה כי כבר במחשב עם USB2 מסריח שפשוט יכול להעביר את המקסימום נתונים שלו (בניגוד לאקס בוקס) יש שימוש ביותר רזולוציה ואני מניח עוד כמה טריקים שקשה לעשות עם העברת הנתונים הנוכחית.
    ברור ששיווק הקינקט ל360 היה משתלם כלכלית. הם כבר הגיעו ל19 מיליון מכשירים. זה נהדר.
    עכשיו תאר לך קונסולה שמצליחה למכור שני שליש מהכמויות שהצליחה ה360 למכור, אבל יש לה קינקט בכל קופסא.
    פתאום יש 40 מיליון מכשירי קינקט בבתים. מה מהשניים נראה לך יותר משתלם?

אם הם רוצים שהמכשיר הזה יצליח, הם צריכים להכניס אותו לכמה שיותר בתים. יהיה הרבה יותר יעיל לעשות את זה, בעזרת הצמדה של מכשירי קינקט לכל קונסולת Xbox next.

הקינקט הוא לא איזה מכשיר הייטק מדהים. הדבר היחיד שמתקדם בו זה התוכנה שלו וזה גם מה שעושה אותו מיוחד. החומרה שלו היא כולה רכיבים מוכרים וישנים, שעושים בהם שימוש חדש וחכם.
    אם לפני שנתיים הוא עלה 60 דולר לייצור, אז ברור לך שעוד שנה שנתיים הכנסה שלו לכל קופסא של xbox next לא תעלה את מחיר הקונסולה באופן משמעותי, בטח ובטח לא תהווה הבדל בין 400 דולר בהשקה, ל600 דולר.

ברור שהשדרוגים הללו לקינקט מתבקשים וברור שהם גם יופיעו בקונסולה הבאה של מייקרוסופט. פשוט למייקרוסופט אין שמץ של סיבה להשקיע כל כך הרבה במוצר שיהיה סתם עוד תוסף, כמו הקינקט. הם הכריזו כמה פעמים שזה העתיד וסביר להניח שהם גם יפעלו בהתאם.

swym, איך האנלוג הימני הופך לדומיננטי יותר מהכפתורים?
    נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn; 04.06.2012 בשעה 11:10.

הצטרף בתאריך
    19.12.2009
    הקונטרולר "הרגיל" של הWiiU נחשף:

לפחות מקדימה זה נראה כמו הגיימפאד הטוב בעולם: דומה מאד לזה של ה-360, אבל השינוי הכי חשוב הוא זה שהעלו גם את האנלוג הימני לנקודה הכי נוחה לאחיזה על חשבון הכפתורים - שינוי מתבקש לאור העובדה שלאט לאט האנלוג הימני הופך לדומיננטני יותר מהכפתורים עצמם. ציפיתי מהשלט של הקונסולה הבאה של מיקרוסופט להיראות בדיוק ככה (פלוס מסך מגע כצעד מתבקש נוסף).

הצטרף בתאריך
    19.12.2009
    הקינקט הוא לא איזה מכשיר הייטק מדהים. הדבר היחיד שמתקדם בו זה התוכנה שלו וזה גם מה שעושה אותו מיוחד. החומרה שלו היא כולה רכיבים מוכרים וישנים, שעושים בהם שימוש חדש וחכם.
    להיפך: החומרה שלו מאד מתקדמת. אבל זה נכון שהיא גם לא כל כך יקרה לייצור.

swym, איך האנלוג הימני הופך לדומיננטי יותר מהכפתורים?
    פשוט מאד: יש יותר ויותר משחקים שמצריכים ניווט בתלת מימד, ואפילו יותר ויותר משחקי 2D בשליטת דואל אנלוג.
    במקביל הפעולות המרכזיות במשחקים הוצמדו עם השנים לטריגרים ולכפתורי הכתף, מה שמאפשר לשלוט בתנועת הדמות באמצעות שני אגודלים על שני אנלוגים ובמקביל להיות עם האצבעות ישר על הכפתורים הרלוונטיים.
    ארבעת כפתורי הפנים מצריכים גם הם את האגודל ולא מאפשרים לך שליטה מלאה באנלוגים במקביל ללחיצה עליהם (וגם לא בנויים בצורה כזו שמאפשרת לך לתפעל את ארבעתם במקביל כמו שניתן לעשות בכפתורי הכתף). הם הולכים בדרכו של הDPAD שהפך עם הזמן לזניח יותר.

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    שחר אם הכוונה שלך היא שמיק' יכניסו את הקינקט הרגיל לכל קופסא אז זה הגיוני ביותר... אני פשוט חשבתי בכיוון של קינקט משודרג בכל קופסא.

בקשר למה שגיא הביא.... יש לציין שהשלט טאבלט יהיה בעל סטיקים עם אפשרות ללחיצה.

בינתיים נראה לא רע בכלל... אם יש מריו שווה ערך למריו גלקסי וזלדה חדש בהשקה והמכשיר ימכר בגג 350 דולר אז יש מצב שאני אמצא את עצמי קונה אותו....הלוואי שיפעיל בלו ריי, במקרה כזה פשוט אמכור את הפלייסטיישן.

עריכה:
    אם מיקרוסופט לא מכניסה לשלט הבא שלה כפתורים על גב השלט אני אתפוצץ.
    engen1eric@gmail.com
    engen1eric@gmail.com
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי swym
    להיפך: החומרה שלו מאד מתקדמת. אבל זה נכון שהיא גם לא כל כך יקרה לייצור.

פשוט מאד: יש יותר ויותר משחקים שמצריכים ניווט בתלת מימד, ואפילו יותר ויותר משחקי 2D בשליטת דואל אנלוג.
    במקביל הפעולות המרכזיות במשחקים הוצמדו עם השנים לטריגרים ולכפתורי הכתף, מה שמאפשר לשלוט בתנועת הדמות באמצעות שני אגודלים על שני אנלוגים ובמקביל להיות עם האצבעות ישר על הכפתורים הרלוונטיים.
    ארבעת כפתורי הפנים מצריכים גם הם את האגודל ולא מאפשרים לך שליטה מלאה באנלוגים במקביל ללחיצה עליהם (וגם לא בנויים בצורה כזו שמאפשרת לך לתפעל את ארבעתם במקביל כמו שניתן לעשות בכפתורי הכתף). הם הולכים בדרכו של הDPAD שהפך עם הזמן לזניח יותר.
    מה מתקדם בחומרה של הקינקט?

הכפתורים רחוקים מאוד מללכת בדרכו של הDPAD. אין להם תחליף, בעוד שאת הDPAD מחליפים הג'ויסטיקים.
    מכיוון שהמשחק שאני כנראה מבלה עליו הכי הרבה זמן ב360 הוא פיפ"א. אני בהחלט חושב שזה שינוי לא טוב, שיעשה את השימוש בקונסולה פחות נוח.
    בנוסף, לדעתי חוסר הסימטריות של הג'ויסטיקים הוא חלק ממה שעושה את השלט של ה360 כל כך נוח.

swiss, מה זה קינקט משודרג? כמה נראה לך עולה לייצר מצלמה שמצלמת ב720P (לא שנראה שיש צורך בכך)? יש כאלה בטלפונים סלולריים ובקינקט יש הרבה פחות בעיה עם נושא הגודל של המצלמה.

כפתורים על גב השלט?
    נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn; 04.06.2012 בשעה 11:31.

הצטרף בתאריך
    19.12.2009
    הכפתורים רחוקים מאוד מללכת בדרכו של הDPAD. אין להם תחליף, בעוד שאת הDPAD מחליפים הג'ויסטיקים.
    מכיוון שהמשחק שאני כנראה מבלה עליו הכי הרבה זמן ב360 הוא פיפ"א. אני בהחלט חושב שזה שינוי לא טוב, שיעשה את השימוש בקונסולה פחות נוח.
    בנוסף, לדעתי חוסר הסימטריות של הג'ויסטיקים הוא חלק ממה שעושה את השלט של ה360 כל כך נוח.
    כמו שאמרתי כבר קודם: התחליף לארבעת כפתורי הפנים במקרים רבים הוא כפתורי הכתף/גב - יש לך שם בדיוק ארבעה כפתורים שאפשר למפות אליהם את הפעולות.
    השיפורים בצורת השליטה אולי לא הכי רלוונטיים כמובן למשחקים שנצמדים לשליטה של פעם, כמו למשל משחקי מכות דו מימדיים שבהם אנשים עדיין משתמשים בDPAD (לפחות האנשים שהתרגלו אליו). אני מניח שגם בפיפא האנלוג הימני פחות שימושי מהכפתורים עצמם, ככה שכל עוד לא ישנו את פרדיגמת השליטה במשחקים מהסוג הזה (משהו שהוא בהחלט אפשרי) אז מן הסתם המשחק הספציפי לא ירוויח מהשינוי. אבל לרוב המוחלט של המשחקים השינוי הזה הוא עוד אבולוציה מתבקשת וצורת שליטה טובה יותר.

חוסר הסימטריות של ה-360 אגב היה רק נוח יותר מזה של הPS3 וקודמיו בגלל שבשלטי הדואלשוק המבנה הארכאי שלהם עדיין מייחס לDPAD חשיבות על פני האנלוג השמאלי (בגלל שהאנלוגים בדואלשוק מראש הגיעו כתוספת שלא חשבו עליה מראש). אבל שלט שבו שני האגודלים ינוחו כמו שצריך על שני האנלוגים עדיין יהיה עדיף על כזה שבו רק אגודל אחד נח כמו שצריך.

אהה, ובחומרה של הקינקט יש (מלבד מצלמת VGA פרימיטיבית): מערך multi-array של ארבעה מיקרופונים, מקרן לייזר, חיישן cmos לזיהוי נפח,מנוע שמאפשר לקינקט להסתובב על הציר שלו, מעבד שיושב על הכרטיס.
    נערך לאחרונה על ידי swym; 04.06.2012 בשעה 12:13.

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    s, מה זה קינקט משודרג? כמה נראה לך עולה לייצר מצלמה שמצלמת ב720P
    תגיד אתה מסתלבט עליי? למה הקינקט זו מצלמת וידאו רגילה או משהו כזה? יש חיישן ויש לייזר ויש מעבד ויש שלל מיקרופונים.
    כפתורים על גב השלט?
    כן יש כאלה שלטים שעברו מוד (ואפילו זכור לי שMAD CATZ שיחררו שלט מודרן וורפר כזה) ואז יש לך 4 כפתורים (2 לכל צד) באזור שבו האצבעות נחות בגב השלט. אני בעד כל התקדמות שתוריד ממני את הצורך בלהוריד את האגודלים מהסטיקים.
    engen1eric@gmail.com
    engen1eric@gmail.com
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי swym
    כמו שאמרתי כבר קודם: התחליף לארבעת כפתורי הפנים במקרים רבים הוא כפתורי הכתף/גב - יש לך שם בדיוק ארבעה כפתורים שאפשר למפות אליהם את הפעולות.
    השיפורים בצורת השליטה אולי לא הכי רלוונטיים כמובן למשחקים שנצמדים לשליטה של פעם, כמו למשל משחקי מכות דו מימדיים שבהם אנשים עדיין משתמשים בDPAD (לפחות האנשים שהתרגלו אליו). אני מניח שגם בפיפא האנלוג הימני פחות שימושי מהכפתורים עצמם, ככה שכל עוד לא ישנו את פרדיגמת השליטה במשחקים מהסוג הזה (משהו שהוא בהחלט אפשרי) אז מן הסתם המשחק הספציפי לא ירוויח מהשינוי. אבל לרוב המוחלט של המשחקים השינוי הזה הוא עוד אבולוציה מתבקשת וצורת שליטה טובה יותר.

חוסר הסימטריות של ה-360 אגב היה רק נוח יותר מזה של הPS3 וקודמיו בגלל שבשלטי הדואלשוק המבנה הארכאי שלהם עדיין מייחס לDPAD חשיבות על פני האנלוג השמאלי (בגלל שהאנלוגים בדואלשוק מראש הגיעו כתוספת שלא חשבו עליה מראש). אבל שלט שבו שני האגודלים ינוחו כמו שצריך על שני האנלוגים עדיין יהיה עדיף על כזה שבו רק אגודל אחד נח כמו שצריך.

אהה, ובחומרה של הקינקט יש (מלבד מצלמת VGA פרימיטיבית): מערך multi-array של ארבעה מיקרופונים, מקרן לייזר, חיישן cmos לזיהוי נפח,מנוע שמאפשר לקינקט להסתובב על הציר שלו, מעבד שיושב על הכרטיס.
    כפתורי הכתף הם כפתורים מצוינים, שעושים בהם שימוש לעיתים קרובות, בנוסף לכפתורי הפנים. אין דרך להשתמש בהם כתחליף, כי הם פשוט משמשים לשלל פעולות אחרות.
    הסטיק האנלוגי הימני משמש בפיפ"א בעיקר לביצוע תרגילים מסוגים שונים ובתצורה של ה360 הוא מאפשר דיוק מרבי.
    אני לא רואה סיבה לשנות את זה, כי הכפתורים פשוט יותר חשובים מהאנלוג הימני בהרבה מקרים, או חשובים באותה מידה במשחקים שבהם יש שליטה ישירה על המצלמה, בטח ובטח כאשר המיקום הנוכחי שלו בשלט ה360 כבר נוח מאוד.
    כך או כך, אני לא רואה בזה איזו אבולוציה מתבקשת או שינוי משמעותי. זה אפילו לא שדרוג. סתם שינוי לא ממש משמעותי שפותר בעיה שהעיצוב הארגונומי של שלט ה360 כבר העלים.

מערך של 4 מקרופונים? נשמע מרשים מאוד, אבל אתה בטוח שזו טכנולוגיה חדישה?
    מקרן לייזר אינפרא אדום. שוב. טכנולוגיה לא חדשה.
    ציר ומנוע. וואו. היי טק.
    חיישן CMOS זו טכנולוגיה בת יותר מ40 שנה. שוב - אין פה שום דבר חדש או פורץ גבולות.

החידוש הגדול בקינקט זו התוכנה, שעושה שימוש מקורי בשלל הנתונים שהחיישנים הללו אוספים. לא מדובר במשהו יקר לייצור. אין סיבה שהכנסה של קינקט (גם אחד משופר) לכל קופסא תגרום לקפיצה של 200 דולר במחיר הקונסולה, כפי שswiss טוען.

swiss, מי אמר שהקינקט הוא מצלמה רגילה? למה נראה לך שיש איזה צורך אקוטי בשדרוג החיישנים בקינקט? גם אם יעשה שדרוג כלשהו, איזו סיבה יש לך לחשוב שזה ייקר את ייצור החיישון באופן כל כל קיצוני?

כפתורים כאלה יכולים להיות רעיון מעניין. אני חושש שקל מדי ללחוץ עליהם בטעות, אז הם לא פרקטיים כל כך, אבל זה משהו שצריך לנסות, בשביל לדעת.

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    swiss, מי אמר שהקינקט הוא מצלמה רגילה? למה נראה לך שיש איזה צורך אקוטי בשדרוג החיישנים בקינקט? גם אם יעשה שדרוג כלשהו, איזו סיבה יש לך לחשוב שזה ייקר את ייצור החיישון באופן כל כל קיצוני?
    אתה...הנה---> "כמה נראה לך עולה לייצר מצלמה שמצלמת ב720P (לא שנראה שיש צורך בכך)? יש כאלה בטלפונים סלולריים ובקינקט יש הרבה פחות בעיה עם נושא הגודל של המצלמה."

יש צורך לשדרג את הקינקט כמו כל מוצר אחר, זה אמור להיות מובן מאליו ואני בטוח שאתה יכול לבד להבין מה טוב בחיישן עם רזולוציה 4K במקום ה640*480 (או שזה בכלל 480*320 נראה לי) שיש לקינקט כיום.

מיקרופונים רגישים יותר עם מנעד גדול יותר הם גם כן שידרוג מבורך.

ערך של 4 מקרופונים? נשמע מרשים מאוד, אבל אתה בטוח שזו טכנולוגיה חדישה?
    מקרן לייזר אינפרא אדום. שוב. טכנולוגיה לא חדשה.
    ציר ומנוע. וואו. היי טק.
    חיישן CMOS זו טכנולוגיה בת יותר מ40 שנה. שוב - אין פה שום דבר חדש או פורץ גבולות.
    הוא לא אמר חידוש עד כמה שזכור לי, אתה אמרת שהוא לא מתקדם ועל זה דובר.

אני חושש שקל מדי ללחוץ עליהם בטעות
    בארה"ב היה לי מכר עם שלט כזה... לא רע בכלל, במיוחד בתור מוד. לא הייתה לי בעיה של לחיצה בטעות על הכפתורים. בנוסף יש גם שלט של RAZER עם עוד שני באמפרים. אפשר לשאול את קרירין כמה זה נוח לו, זה נראה לי גם כן כצעד מתבקש.
    engen1eric@gmail.com
    engen1eric@gmail.com
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אתה...הנה---> "כמה נראה לך עולה לייצר מצלמה שמצלמת ב720P (לא שנראה שיש צורך בכך)? יש כאלה בטלפונים סלולריים ובקינקט יש הרבה פחות בעיה עם נושא הגודל של המצלמה."

יש צורך לשדרג את הקינקט כמו כל מוצר אחר, זה אמור להיות מובן מאליו ואני בטוח שאתה יכול לבד להבין מה טוב בחיישן עם רזולוציה 4K במקום ה640*480 (או שזה בכלל 480*320 נראה לי) שיש לקינקט כיום.

מיקרופונים רגישים יותר עם מנעד גדול יותר הם גם כן שידרוג מבורך.

הוא לא אמר חידוש עד כמה שזכור לי, אתה אמרת שהוא לא מתקדם ועל זה דובר.

בארה"ב היה לי מכר עם שלט כזה... לא רע בכלל, במיוחד בתור מוד. לא הייתה לי בעיה של לחיצה בטעות על הכפתורים. בנוסף יש גם שלט של RAZER עם עוד שני באמפרים. אפשר לשאול את קרירין כמה זה נוח לו, זה נראה לי גם כן כצעד מתבקש.
    איך הגעת למסקנה שאני חושב שהקינקט הוא רק מצלמה, מזה שאני מציע לשדרג את המצלמה שלו?
    האם המפתחים מוגבלים מהחומרה של הקינקט באופן כל כך אקוטי? האם אנחנו לא רואים אף שימוש טוב ויעיל מהמכשיר הזה בשנתיים שהוא בשוק בגלל שהמנעד של המיקרופונים לא מספיק מוצלח?
    יש בכלל טעם לשדרג אותו?
    למה אתה צריך חיישן חזק כל כך? לשימושים שמייעדים לקינקט לא מספיק משהו באמצע?

בכל מקרה, גם עם שדרוג שיגרום לקינקט לעלות שוב 50-60 דולר לייצור, איזו סיבה יש שהקונסולה תעלה 600$ ולא 400$?
    איך זה מונע ממייקרוסופט להכניס קינקט 2 לכל קופסא?

החומרה של הקינקט אכן לא מתקדמת. אין בה רכיב אחד שהוא חדש, בדיוק כמו שהחומרה של הווימוט לא מתקדמת.
    הדבר היחיד שמתקדם בקינקט זה התוכנה המצוינת. זה די ידוע, כך שלא ברור לי על מה הוויכוח.

כפתורי גב כזה זה בהחלט משהו שאני פתוח לנסות. אני מתאר לעצמי שצריך קצת להתרגל לזה, אבל זה בהחלט יכול לעבוד.

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    איך הגעת למסקנה שאני חושב שהקינקט הוא רק מצלמה, מזה שאני מציע לשדרג את המצלמה שלו?
    מכל הדברים שיש בקינקט החלטת לומר רק את זה ככה שהמסקנה שלי נראית לי הגיונית ביותר.
    כבר אמרתי שהמפתחים מוגבלים כי קשה לחשוב פתאום באינפוט תלת מימדי לעומת דו מימדי או בינארי כמו כפתורים, זה לא אומר שרצוי לשדרג בעתיד הקינקט למצב שהוא יוכל לזהות ממש טוב את הפרצוף שלך, בין אם זה לצורכי משחק שיקלוט עלייך דברים בזמן משחק לבין סריקה אמיתית לחלוטין של הפרצוץ והגוף שלך אל תוך עולם המשחק. וזה בלי החלום למשחק אסטרטגיה שנשלט בצורה דומה למשחקי TABLETOP ולזה חייב זיהוי של אצבעות.
    לשימושים שמייעדים לקינקט לא מספיק משהו באמצע?
    מישהו יודע למה הוא בדיוק מיועד? זה הכל ניסיוני עדיין.
    האם אנחנו לא רואים אף שימוש טוב ויעיל מהמכשיר הזה בשנתיים שהוא בשוק בגלל שהמנעד של המיקרופונים לא מספיק מוצלח?
    כמובן שלא...המיקרופונים זה פשוט בשביל לבטל את הצורך בHEADSET...במצב הנוכחי זה עובד לא רע אבל רק אם אתה לבד. עם שיפור לתוכנה ולחיישן (בשביל שידע מי הוא כל "ראש" שהוא "רואה") + מיקרופונים איכותיים יותר נוכל לדבר גם 20 אנשים בחדר ושישמעו אותך בצורה קוהרנטית כמו שהיו שומעים אם הייתה מצויד בHEADSET.

ואני לא מבין מה קשה לך להבין שסך מחיר החלקים הוא לא סך ההוצאה של מיק' להבאת התוסף לפתח ביתך עם האקס בוקס יחדיו.
    החומרה של הקינקט אכן לא מתקדמת. אין בה רכיב אחד שהוא חדש, בדיוק כמו שהחומרה של הווימוט לא מתקדמת.
    הדבר היחיד שמתקדם בקינקט זה התוכנה המצוינת. זה די ידוע, כך שלא ברור לי על מה הוויכוח.
    שחר, אתה לא מבין דבר וחצי דבר בחומרה של הווימוט או של הקינקט וכך גם אני אז תפסיק. לא אומר שאתה טועה ומישהו אחר צודק רק אומר שאתה לא יודע בכלל על מה אתה מדבר אז תפסיק.
    כפתורי גב כזה זה בהחלט משהו שאני פתוח לנסות.
    לא לשכוח... הכפלת הבאמפרים! בנוסף אני חושב שצריך שיהיה AFTERTOUCH גם לבאמפרים וגם לטריגרים, זה יהיה משהו כמו הכפתור שיושב מתחת לסטיקים, רק אנאלוגי.
    אני גם מאוד הייתי רוצה לראות או כדור גלילה כזה (כמו העכברים שהרבה מתכנתים עובדים איתם) או טראק פאד קטן במקום הסטיק הימני. זה יאפשר דיוק כמו במחשב.
    engen1eric@gmail.com
    engen1eric@gmail.com
    and PC in-between

הרשמה