תפריט ראשי

ראשוןראשון ... 55595103104105106107115155205 ... אחרוןאחרון
תוצאות 2,081 עד 2,100 מ 5323
    הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ברור שקונים אייפד בגלל החומרה, לא בגלל הכוח אבל בגלל היופי והפונקציונליות. הWIIU נחוצה לאנשים כשקיים האייפד בערך כמו ה3DS נחוצה לאנשים כשקיים האייפון. אם תסתכל על מה עושה ה3DS בארה"ב למשל ששם גם האייפון וגם האייפד שולטים, תראה שהיא עושה בקושי חצי ממה שהDS עשתה ואתה יכול לצפות אותו דבר לWIIU. קהל חדש לWIIU לא יהיה, פעם תארת את זירת הקונסולות כים אדום מדמם ונינטנדו הלכה לים כחול נקי, אז הפעם נינטנדו הולכת לים עמוק ומלא דם בצורה הרבה יותר קיצונית מכל אחד אחר. היא נכנסת לקז'ואל בקונסולות מול הקינקט והאייפד ובמחיר שלא יהיה אטרקטיבי כמו הWII (יחסית) כנראה ומול ההארד קור כשיש את הפס3 וה360 בשוק ומיד אחרי השחרור שלה 720 ופס4 שגם להן יהיה קינקט 2 ואיזה אייטוי או MOVE 2. נינטנדו נכנסת לעולם כל כך צפוף כשהיא בקושי מצליחה להבדיל את עצמה מהאייפד שהWIIU אפילו לא תתקרב למה שהWII עשתה.

האיפד בדרך כלל לא ינצל את כל החומרה שלו פשוט כי פעם בשנה יוצא דגם חדש ומפתחות רוצות ליתמוך לפחות 3 דורות כאלו

לפחות רובם
    ככה שגם עם האיפד 4 יהיה חזק יותר עדין יפתחו במחשבה על האיפד 2-3 והחומרה ברוב המישחקים לא תנוצל עד הסוף
    מה גם שהשוק הזה הרבה יותר דינאמי אפילו משוק הקונסולות שמאוד דינאמי בעצמו
    מספיק טאבלט אחר שיתפוס ותוך שנתיים בימקום איפד משהו אחר ימכור כמו מטורף
    זה לא שוק יציב למפתחות גדולות ובינתיים רוב הכסף בו זה ממישחקים של0-10$ ולא מישחקים של 40-60$

דבר שני כמו שאמרו אין כפתורים

בעניין הPS4\XBOX3 עם הם יהיו מיפלצות כמו שאתה מקווה נינטנדו תילחם בהם כניראה בתימחור
    עם לא יהיו מיפלצות אז מה היתרון בעצם ? אתה חוזר למילחמת בילעדים ושיווק כמו בדור ה16 ביט

עכשיו בעניין הXBOX3 ,נינטנדו הולכת להשיק עד סוף השנה ואתה מדבר על עוד שנה וחצי XBOX3
    שזה שנה אפרש ולא כמה שבועות
    נינטנדו אני מנחש תשיק בנובמבר לתפוס את החגים ,ויהיה לה מינימום שנה לבד בשוק
    שמבחינתי זה מצוין לארנק

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא חושב שקונים אייפד3 בגלל חומרה, זה לא מעניין את האנשים. זה נחמד שזה מהיר יותר, אבל בסופו של דבר, רוב האנשים משתמשים באפס של סידור החיים. מעטים משחקי משחקים של גיימרים על זה.

בנוסף, ככל שאני חושב על זה, העובדה שהוויו תעשה אינטרקציה נורמלית מול הטלוויזיה (עם מסך מגע) זה אחלה יתרון בשביל נינטנדו. האייפד עדיין לא יעשה את זה נורמלי, וגם לא האקסבוקס. מה שכן, אני מאוד מקווה לראות מסך מגע מולטי טאץ'. זה לא קריטי, כי לא ממש יצא לי להשתמש בזה יותר מדי על הS2, אבל זו תוספת ראויה.
    נערך לאחרונה על ידי ADi; 06.05.2012 בשעה 23:25.
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני לא חושב שקונים אייפד3 בגלל חומרה, זה לא מעניין את האנשים. זה נחמד שזה מהיר יותר, אבל בסופו של דבר, רוב האנשים משתמשים באפס של סידור החיים. מעטים משחקי משחקים של גיימרים על זה.

בנוסף, ככל שאני חושב על זה, העובדה שהוויו תעשה אינטרקציה נורמלית מול הטלוויזיה (עם מסך מגע) זה אחלה יתרון בשביל נינטנדו. האייפד עדיין לא יעשה את זה נורמלי, וגם לא האקסבוקס. מה שכן, אני מאוד מקווה לראות מסך מגע מולטי טאץ'. זה לא קריטי, כי לא ממש יצא לי להשתמש בזה יותר מדי על הS2, אבל זו תוספת ראויה.
    למה אנשים קונים אייפד 3? איזה שינוי לא חומרתי יש בו?
    ומסך מגע + טלביזיה יקרא IPAD + APPLETV בקרוב.

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    דרקו זה עדין לא אומר שישחקו בזה מישחקים כבדים
    יש לי אח שחופר על אנגרי בורדס כבר מעל חצי שנה ולא קנה אפילו מישחק קטן אחד שלא לדבר על קור
    הוא משחק רק בחינמים וזהו

ואפל TV + איפד זה 600$ עם אתה קונה דגם חדיש
    הרבה מעבר למחיר שהWIIU יהיה בו רוב הזמן
    גם עם יצא יחסית יקר בהשקה נגיד 400$ המחיר יכול ליחתך אפילו בחצי תוך 3 שנים בהדרגה
    אפל לא מציעה לך מחירים כאלו ,ואמזון לא במישחקים

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    למה אנשים קונים אייפד 3? איזה שינוי לא חומרתי יש בו?
    ומסך מגע + טלביזיה יקרא IPAD + APPLETV בקרוב.
    ועדיין נינטנדו מציעה את זה ישר מהקופסה. יש לה ספריית משחקים כבר מוכנה בקנה (שאני מאוד מקווה שהם יפתחו ישר, בלי לחכות שבועות). ורוב הסיכויים שזה יהיה זול יותר. AppleTV זה עדיין לא מכשיר מוצלח מאפל, ועובדה שהוא לא מצליח במיוחד.

אנשים קונים אייפד3 כי זה הדבר החדש. זה עדר. הבעיה של נינטנדו זה לא רק אפל, זה גם הטאבלטים. וזו גם בעיה של אפל.

זו היתה הפעם הראשונה שאפל דיברה על חומרה של מכשיר בחשיפה שלו, ולא על החוויות החדשות שהוא מייצר בזכותה. אני מאמין שאחרי עידן סטיב ג'ובס, אפל תשתנה ואני לא בטוח אם ההצלחה תימשך.
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    ועדיין נינטנדו מציעה את זה ישר מהקופסה. יש לה ספריית משחקים כבר מוכנה בקנה (שאני מאוד מקווה שהם יפתחו ישר, בלי לחכות שבועות). ורוב הסיכויים שזה יהיה זול יותר. AppleTV זה עדיין לא מכשיר מוצלח מאפל, ועובדה שהוא לא מצליח במיוחד.

אנשים קונים אייפד3 כי זה הדבר החדש. זה עדר. הבעיה של נינטנדו זה לא רק אפל, זה גם הטאבלטים. וזו גם בעיה של אפל.

זו היתה הפעם הראשונה שאפל דיברה על חומרה של מכשיר בחשיפה שלו, ולא על החוויות החדשות שהוא מייצר בזכותה. אני מאמין שאחרי עידן סטיב ג'ובס, אפל תשתנה ואני לא בטוח אם ההצלחה תימשך.
    הטאבלטים הם ממש לא בעיה של אפל. למעשה, אין בכלל שוק טאבלטים. יש רק שוק אייפדים.

מאז האייפון, לא ראיתי השקה של אפל שבה לא דיברו על החומרה. הם מפזרים מסביב מלא הצהרות "המצאנו את הכל מחדש. שוב. זה מלא קסם", אבל הם תמיד מציגים את החומרה בזרקור בהיר מאוד. תמיד אומרים איזה מעבד יש בפנים, בכמה אחוזים הוא יותר חזק מהקודם, מה זמן הסוללה, מה רזולוציית המסך, מה גודל המסך, מה הPPI וכו'.

אנשים קנו את הWII כי זה הדבר החדש. זה היה עדר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi

דברתי על האפל tv שעדין לא הוכרז, לא על הitv שלא מצליח להתרומם. ואם באייפד החדש דברו רק על חומרה (כי תוכנה הגיעה כבר באוקטובר) אז למה אנשים קנו? הרי האייפד החדש זה חומרה בלבד.

אגב, מה ספרית המשחקים המוכנה בקנה של נינטנדו? יש לאפל ספרית משחקים של עשרות אלפי משחקים ולמרות שאף אחד מהם זה לא מריו או זלדה, יש שם המון wii sports וזה מה שמשנה כי הרי הוויו מעניינת את התחת של הקור.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    יש לה VC של אלפי משחקים.
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    יש לה VC של אלפי משחקים.
    יש לה VC של משחקים שלא נמכרים. המשחקים בחנות האפליקציות של אפל משמעותיים עשרות מונים יותר מהמדבר של החנויות הדיגיטליות של נינטנדו.
    מעבר לזה, אין להם VC של אלפי משחקים. לפי וויקיפדיה יש 388 משחקים בVC של צפון אמריקה. גם אם מוסיפים את ה342 משחקים בWiiWare, זה לא מגיע ל800 משחקים (באזורים אחרים, מספר המשחקים עוד קטן יותר).

מכירות החנויות הדיגיטליות של נינטנדו עלובות במיוחד. אם הם רוצים שזה יהיה פאקטור כלשהו, הם יצטרכו לעבוד מאוד קשה, גם מבחינת הוספת תוכן, גם מבחינת ידידותיות למפתחים וגם מבחינת פרסום.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    יש לה VC של אלפי משחקים.
    אהההה נכון, זה מה שהקז׳אלים קונים, את מטרויד ו-mother מהnes! שלא נדבר על זה שבטוח הם ישתכנעו לקנות קונסולה חדשה עם טאבל בגלל השליטת מסך מגע הנהדרת של קונטרה 1 וזה שלא רק שהם יכולים לשחק את זה על הווי שכבר יש להם, הם כנראה מעולם לא קנו משחק בvc <_<

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    חלק מהמשחקים שיגיעו לוויו דלפו?

http://www.gonintendo.com/?mode=viewstory&id=176752
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Kazz
    חלק מהמשחקים שיגיעו לוויו דלפו?

http://www.gonintendo.com/?mode=viewstory&id=176752
    זה זיוף.
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    Beyond good & evil 2 עדיין קיים ובהפקה והיוצר שלו אומר שהוא צפוי לצאת לדור הקונסולות הבא משום שהוא שאפתני מדי בשביל הקונסולות הנוכחיות:

http://www.ps3trophies.org/news/news...rms-Ancel.html

אני מבסוט

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני לא. "שאפתני" מדי כבר נאמר על כמה וכמה משחקים בעבר (ראה ערך טו היומן ודיוק נוקם)

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אני לא. "שאפתני" מדי כבר נאמר על כמה וכמה משחקים בעבר (ראה ערך טו היומן ודיוק נוקם)
    רק שהפיתוח של BG&E2 לא משתרך על פני עשור למיטב ידיעתי.
    נראה לי שהם מצפים לעולם יחסית פתוח סטייל המשחק הראשון רק עם אנימציות וסינמטיות שלא אפשריים בדור הזה בסוג משחקים שכזה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי bling
    Beyond good & evil 2 עדיין קיים ובהפקה והיוצר שלו אומר שהוא צפוי לצאת לדור הקונסולות הבא משום שהוא שאפתני מדי בשביל הקונסולות הנוכחיות:

http://www.ps3trophies.org/news/news...rms-Ancel.html

אני מבסוט
    הוא כבר אמר את זה בעבר.
    אם ה720 וPS4 לא יוצגו בE3 הקרוב (ולא סביר להניח שזה יקרה), אז אני מניח שיעבור זמן מה עד שנזכה לראות משהו מBG&E2.
    המשחק הראשון היה ממש נהדר. מישל אנסל סוג של גאון והייתי שמח מאוד לראות אותו ממשיך עם הכותר הזה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי bling
    רק שהפיתוח של BG&E2 לא משתרך על פני עשור למיטב ידיעתי.
    נראה לי שהם מצפים לעולם יחסית פתוח סטייל המשחק הראשון רק עם אנימציות וסינמטיות שלא אפשריים בדור הזה בסוג משחקים שכזה.
    הסרטון שכביכול מכריז עליו כבר יצא מזמן, הוא בהחלט עבר את זמן הפיתוח הסביר, ומכאן והלאה כנראה מדובר בבעיות ודחיות - לא על שאיפות גדולות מדי.

הצטרף בתאריך
    31.05.2008
    עיר
    רחובות
    אני חושב שחלק מהאנשים כאן צריכים להתחיל להנמיך ציפיות באופן דרסטי. חבל לראות את התערוכה בציפייה להכרזה על קונסולה כי סביר להניח שתתאכזבו. אני יודע על השמועות שרצות ברשת בדיוק כמוכם, אבל עדיין מדובר בשמועות.
    תוכן שיצרתי:
    ביקורת: Uncharted 2

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    הסרטון שכביכול מכריז עליו כבר יצא מזמן, הוא בהחלט עבר את זמן הפיתוח הסביר, ומכאן והלאה כנראה מדובר בבעיות ודחיות - לא על שאיפות גדולות מדי.
    מה הקשר? מדובר בוידאו 'חזון' של המשחק. חוץ מזה יוביסופט מונפלייה הוא צוות קטן מאוד של אנשים שעבד ועובד על משחקי ריימן האחרונים.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    28.07.2008
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני מקווה שנינטנדו תחשוף את הכל ב-E3.
    היא לא. היא כבר הודיעה שלא תחשוף מחיר ומועד השקה.

וגם אני ספקן שהקונסולה הבאה של מייקרוסופט תיחשף ב-E3 הקרובה.

נכתב במקור על ידי DrKeo
    אבל אם ה720 מגיע עם קינקט 2 ומסך מגע? כן, נינטנדו צריכה מאוד לדאוג, ביחוד שהקינקט מוחץ את הווי כבר שנתיים.
    זו לא הנקודה. כל עוד נינטנדו תמשיך לייצר משחקים טובים, אף מתחרה לא תפריע להצלחתה. לכן זו לא החמרה כי לא בה משחקים, אלא מה שעושים אתה, ואני לא מדבר מהבחינה הטכנית, זה באמת פחות חשוב.

יכולים להיות משחקים להיטים גם בלי להיות המילה האחרונה בטכנולוגיה. זה נכון לגבי כל קונסולה. נינטנדו עלולה להיכשל אם תמשיך לא לשחרר משחקים גדולים בקצב גבוה, לכן הצלחתה או כישלונה תלוי במה היא תעשה, או לא תעשה, פחות במה שהמתחרות תעשינה.
    מבצע מכירת חיסול של משחקי PS3 הטובים ביותר (70-80 ש"ח למשחק)

אפשר ליצור קשר בהודעה פרטית או דרך דוא"ל: ynen@netvision.net.il

ספריית המשחקים שלי

ביום שבו אהיה יותר אהוד, אז גם אדע שהפסקתי לומר את האמת.

הרשמה