נושא: "הדור הבא" הדיון הרשמי על קונסולות העתיד
«    5...  55...  95...  103  104  105  106  107  115...  155...    » 
משתמשים פעילים הצופים בנושא זה: 1 (0 משתמשים רשומים ו- 1 אורחים)

מחבר הודעה

משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 15.08.2008

חבר בקהילת: -

#3121   פורסם: 07.09.2012, 10:14

ציטוט:
DrKeo
צפה בהודעה
קבלת כרטיס זכרון עם כל 360 ארקייד.

לא בקור
הארקיד הגיע בשלב הרבה יותר מאוחר

הקור עד כמה שאני זוכר הגיע עם גימפאד חוטי אחד \ספק\וכבל קומפוזיט
חוץ מהמכשיר עצמו כמובן

כרטיס זיכרון לא הגיע איתו שזה דומה לגימקיוב וPS2 במיקרה הזה
שכרטיס זיכרון היה חובה לשמור יתקדמות ,אבל לא הגיע ביחד עם הקונסולות (לXBOX1 היה ארד דיסק של 8 גיגה )

ככה שאני מאוד מקווה שנינטנדו לא תידפוק אותנו באיזה "ויטה"
אני מאוד מקווה שהויטה היא הקונסולה מינסטרים היחידה שתעשה תרגיל כזה עם הכרטיסי זיכרון

סך הכל מאוד זול היום ליצרניות לדחוף כמה גיגה לשמירות
וכבר ב2006 נינטנדו נתנה 512 מגה מובנים בקונסולה של 250$

זה לא באמת משנה הסטירואידים הללו - כי כיצאו הקונסולות הבאות הוא ישאר מאחור ואת משחקי המחשב הוא גם לא יוכל להריץ עכשיו.
הרוב זה פורטים היום
המעבר לערכתי יתחיל רק ב2014 ,אז כניראה הWIIU כבר לא תקבל את כל המולטיפלטפורם ,אבל חלק כן

המיתחרות יצאו לערכתי ,הכי קרוב בסוף 2013 ,אבל זה בקלות יכול לגלוש ל2014

תזכרו שכרגע סוני עדין לא מצליחה להזיז את הויטה מהמדפים ,וMS פיזרה חלק מהציוותי פיתוח שלה לאורך השנים ואפכה את ראר לזונת קזואל

ככה שיקח זמן לערכתי עד שהם יתארגנו להשיק קונסולה חדשה
MS גם משיקה את WIN8 כרגע ותומכת בו ,לא סתם הרבה משחקי ארקיד מגעים לWIN
וגם זה לוקח משבים מציוותי הפיתוח

חזרה לראש העמוד
פרסומת

משתמש ותיק

#3122   פורסם: 07.09.2012, 20:57

Here's something some of the 360/PS3 players of Mass Effect 3 didn't get to experience. The latest issue of Nintendo Power confirms that Mass Effect 3 is going to run in 1080p

The Wii U versions of Batman: Arkham City – Armored Edition, Assassin’s Creed III are all confirmed to be running in full 1080p resolution.
שינו את זה במהלך הפיתוח ?
מעניין כמה פרימים לשניה

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של DrKeo

חבר כבוד פורום Xbox

הצטרף בתאריך: 29.10.2006

#3123   פורסם: 09.09.2012, 00:45

מאיפה הבאת אך הבולשיט 1080p? אף אחד מהם לא רץ ב1080p וכתבים אמרו שלמשל ac3 נראה עליה פחות טוב וברזולוציה נמוכה מהפס3.

This sad news comes straight from the developers Straight Right, who are handling the Wii U port of the popular third installment in the Mass Effect series. CEO Tom Crago simply stated, "The game will run at 720p".

הוויו זה 360, מתי כבר תודה בזה?

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של Nucleus_Dawn

משתמש משקיען

הצטרף בתאריך: 23.10.2006

#3124   פורסם: 09.09.2012, 01:10

ציטוט:
DrKeo
צפה בהודעה
מאיפה הבאת אך הבולשיט 1080p? אף אחד מהם לא רץ ב1080p וכתבים אמרו שלמשל ac3 נראה עליה פחות טוב וברזולוציה נמוכה מהפס3.

This sad news comes straight from the developers Straight Right, who are handling the Wii U port of the popular third installment in the Mass Effect series. CEO Tom Crago simply stated, "The game will run at 720p".

רק כשהקונסולה תצא, יפרקו אותה ואך ורק אם ימצאו על כל רכיב שלה את המילים "זה XBOX 360".
עד אז, אין שמץ של סיבה לחשוב שהיא לא חזקה פי חמישה, לפחות, כי יש בה שיידרים!!!

חזרה לראש העמוד

משתמש ותיק

#3125   פורסם: 09.09.2012, 05:50

ציטוט:
DrKeo
צפה בהודעה

רק כשהקונסולה תצא, יפרקו אותה ואך ורק אם ימצאו על כל רכיב שלה את המילים "זה XBOX 360".
עד אז, אין שמץ של סיבה לחשוב שהיא לא חזקה פי חמישה, לפחות, כי יש בה שיידרים!!!
לקחתי ציטוט מפה
http://www.maxconsole.com/maxcon_for...1080p-on-Wii-U

עם זה אמין או לא ? אין לי מושג
ולא אמרתי שהWIIU חזקה פי 5 או קרובה לזה
המקסימום חזקה פי 2 ,אבל גם זה לא בטוח עדין

בכל מקרה זה הציטוט שמישהו טוען שנכתב בגיליון האחרון של נינטנדו פאור
Here's something some of the 360/PS3 players of Mass Effect 3 didn't get to experience. The latest issue of Nintendo Power confirms that Mass Effect 3 is going to run in 1080p

The Wii U versions of Batman: Arkham City – Armored Edition, Assassin’s Creed III are all confirmed to be running in full 1080p resolution.
בגלל זה כתבתי שאולי שינו את זה בפיתוח

טוב עכשיו הם שינו את זה שבדקתי

The game will not feature 1080p visuals as previously thought.

Mass Effect 3 will be rendered in 720p on Wii U, according to the Australian developer Straight Right who are developing the Wii U version.
It was recently reported in Nintendo Power that the Wii U edition of Mass Effect 3 would feature 1080p visuals. The CEO of Straight Right, Tom Crago, has told NWR that, "The game will run at 720p."

נערך לאחרונה על ידי קרירין, 09.09.2012 בשעה 05:52.

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של phinexwrath71

משתמש רציני

הצטרף בתאריך: 23.05.2012

#3126   פורסם: 09.09.2012, 09:22

ציטוט:
קרירין
צפה בהודעה
לקחתי ציטוט מפה
http://www.maxconsole.com/maxcon_for...1080p-on-Wii-U

עם זה אמין או לא ? אין לי מושג
ולא אמרתי שהWIIU חזקה פי 5 או קרובה לזה
המקסימום חזקה פי 2 ,אבל גם זה לא בטוח עדין

בכל מקרה זה הציטוט שמישהו טוען שנכתב בגיליון האחרון של נינטנדו פאור
בגלל זה כתבתי שאולי שינו את זה בפיתוח

טוב עכשיו הם שינו את זה שבדקתי
בציטוטים שהבאת,אחד אומר שme3 ירונדר ב1080 והשני אומר ב720 אני לא הייתי תולה תקווה
בזה. זה עדיין לא רשמי
באקסבוקס הרזולוציה היא 576p מעובדת upscaled ל720/1080 אותו הדבר
יקרה בוויו ללא יוצה דופן לדעתי,אתה תראה שלקראת תאריך יציאת הוויו הציפיות מתנמכות יותר ויותר,בהתחלה חשבנו שהוויו תהיה חזקה מהדור הנוכחי

זה מה שקרה בתחילת הדור הזה בין הגיימקיוב לווי,ואותו דבר עומד לקרות בעוד חודשיים שהוויו תצא

נערך לאחרונה על ידי phinexwrath71, 09.09.2012 בשעה 10:10.

חזרה לראש העמוד

משתמש רציני

הצטרף בתאריך: 03.07.2011

#3127   פורסם: 09.09.2012, 09:48

העובדה שמתווכחים כאן על רזולוציות כשמדובר בקונסולה שאמורה להיות "דור הבא" (עאלק) אשר יוצאת 6-7 שנים אחרי ה PS3/360 פשוט מדהימה אותי כל פעם מחדש. גם בחינם לא הייתי לוקח את את הפח זבל הזה.

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של phinexwrath71

משתמש רציני

הצטרף בתאריך: 23.05.2012

#3128   פורסם: 09.09.2012, 16:03

המפתחת straight right מי שעובדת על הפורט me3 לוויו,בנוסף עובדת על ip חדש מקורי שלה וגם על סדרת משחקים גדולה שמוכרת לנו,היא כנראה קנתה בעלות על כותר-כמו שsquare enix קנו את deus ex מio storm
מקור

חזרה לראש העמוד

משתמש ותיק

#3129   פורסם: 09.09.2012, 16:29

בציטוטים שהבאת,אחד אומר שme3 ירונדר ב1080 והשני אומר ב720 אני לא הייתי תולה תקווה
בזה. זה עדיין לא רשמי
הם דיווחו על 1080P ,ואחרי זה אמרו שהיתה טעות וזה 720P
פשוט לקח להם זמן לתקן וראיתי את התיקון שניכנסתי לדף הזה היום

אין לי מידע פנימי או משהו,אני יודע רק מה שמדווחים

ולפעמים יש טעויות

אולי מישהו אמר 1080P אבל זה היה אופסקל כמו במתחרות ?

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של DrKeo

חבר כבוד פורום Xbox

#3130   פורסם: 09.09.2012, 23:24

מעולם נציג נינטנדו או חברת פיתוח אמרו את המילה 60FPS או 1080P בנוגע לWIIU. נינטנדו אומרת שהWIIU בכוח של ה360 והפס3, אני חושב שהגיע הזמן להתחיל להאמין לה במקום להעלות תקוות שווא. יש פה ויכוח מעגלי, חבל.

חזרה לראש העמוד

משתמש ותיק

#3131   פורסם: 09.09.2012, 23:39

נינטנדו לא אמרה באותו הכוח
ולמה שזיכרון או כרטיס מסך יהיו באותו הכוח\כמות לדוגמה
זה יהיה ממש מטומטם מצידה של נינטנדו לעשות מהלך כזה ,כי האבדל היום בין גיגה זיכרון
ל512 מגה זיכרון לדוגמה מאוד זניחים כספית, ובמיוחד ליצרנית גדולה ,שלא לדבר על השנים שיעברו באורך חיים

בכרטיסי מסך ,אפילו כרטיס מאוד מיושן כמו ה8800GT הרבה יותר חזק מהכרטיסים שיש ב360\PS3
ואני בטוח שהם יוכלו למצוא היום כרטיס מקביל קטנטן ומאוד בזול

מעבד עוד אני יכול להבין ,וזה כי יש פס יצור של המעבדים ל360
אז לקחת מעבד ראשי כזה כניראה יעלה להם מאוד בזול

אבל ניראה מה יהיה בפועל

בקרוב מאוד הם צריכים לתת תאריך השקה ומחיר וחלק מהמשחקים כניראה יוצרו כבר
בגדול הרבה מעריכים השקה תוך חודשים ,ואז מישהו יפתח את הקונסולה סוף סוף

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של DrKeo

חבר כבוד פורום Xbox

#3132   פורסם: 09.09.2012, 23:52

ציטוט:
קרירין
צפה בהודעה
נינטנדו לא אמרה באותו הכוח
ולמה שזיכרון או כרטיס מסך יהיו באותו הכוח\כמות לדוגמה
זה יהיה ממש מטומטם מצידה של נינטנדו לעשות מהלך כזה ,כי האבדל היום בין גיגה זיכרון
ל512 מגה זיכרון לדוגמה מאוד זניחים כספית, ובמיוחד ליצרנית גדולה ,שלא לדבר על השנים שיעברו באורך חיים

בכרטיסי מסך ,אפילו כרטיס מאוד מיושן כמו ה8800GT הרבה יותר חזק מהכרטיסים שיש ב360\PS3
ואני בטוח שהם יוכלו למצוא היום כרטיס מקביל קטנטן ומאוד בזול

מעבד עוד אני יכול להבין ,וזה כי יש פס יצור של המעבדים ל360
אז לקחת מעבד ראשי כזה כניראה יעלה להם מאוד בזול

אבל ניראה מה יהיה בפועל

בקרוב מאוד הם צריכים לתת תאריך השקה ומחיר וחלק מהמשחקים כניראה יוצרו כבר
בגדול הרבה מעריכים השקה תוך חודשים ,ואז מישהו יפתח את הקונסולה סוף סוף
לא מבין למה כתבת את ההודעה הזאת, אתה יוצא בסוג של הנחה שנינטנדו עובדת על פי הגיון או משהו כזה. צא מזה, WIIU = 360.

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של bling

מודל לחיקוי

הצטרף בתאריך: 08.11.2006

#3133   פורסם: 10.09.2012, 01:06

ציטוט:
רונן
צפה בהודעה

bling, לגבי MGS4: אולי יש לו מגוון בכלים, אך לא התחברו לי בצורה מעניינת בעולם של המשחק.

היו גם בוסים סתמיים שהתעופפו מצד לצד ובסה"כ היית צריך לתפוס אותו בקו האש עד שמושמד, היכן היכולת שלי לתכנן? והבוס מת מהר למרות זאת, כל מה שהייתי צריך לעשות זה לעמוד במקום, לחפש אותו ולירות. לכך אני מתכוון בעיצוב.

ויש גם את השלב בג'יפ שהוא יורה לכל עבר. עוד קטע סתמי, מקדש את הסינמטיות ותו לא. סתם יריתי כמו עיוור לכל עבר. משעמם. טכנולוגיה כזו חזקה וכך מנצלים אותה? לכך אני מתכוון שטכנולוגיה חזקה מעודדת להפיק סינמטיות וטכנולוגייה חזקה, פחות יצירתיות ומעוף עיצובי וגיימפליי (אשרי הטכנולוגיה! התמכרנו אליה, קידשנו אותה, ושכחנו מה באמת עושה משחק טוב...)

אה, וקטע ההתגנבות בלילה, בשלב שהוא עם חליפה (לא זוכר את שם הקטע): עקבתי אחרי הדמות, כשלא קרה שום דבר מבריק בחצי שעה שבה זה נעשה! סתמי מאוד. נורא. זה כל מה שקוג'ימה מסוגל לו?

וזה לא משנה מה רמת הקושי. בין אם מת מהר או צולח את הקטעים הללו בקלות, זה פשוט סתמי ומשעמם.

זו דעתי

אגב, צפיתי בסרטון מ-MGS הבא, והוא בהחלט נראה טוב, גם מכניקות משחק חדשות ומעניינות. אך מוקדם לשפוט. נחכה ונראה אם הניצוץ אבד לקוג'ימה, או מבחינתי זו הייתה מעידה חד פעמית (למעשה, שיחקתי רק ברימייק ש-SK יצרה לראשון, ואהבתי מאוד).
לא ענית לי איזה גיימפליי של משחק התגנבות אחר אהבת יותר.
להזכירך אמרת שהגיימפליי לא מהודק,ופה אמרתי שאני לא מסכים כי מבחינת התגנבות טהורה המשחק הגיע לרמת ליטוש גבוהה.

בקשר לג'יפ,לפעמים במטאל גיר מכניסים איזה קטע קליל ואקשני כדי לשבור קצת את השגרה,זה היה בכל שלושת המשחקים הקודמים,גם אם לא אהבת לא צריך לנפח את זה,זה באמת שולי.

עם שאר הדברים של רוב הבוסים לא מוצלחים(בעיקר ה'יפהייפיות'),משימת מעקב גרועה בפרק ה 3 וכו' אני מסכים,אבל שוב,קטעי ההתגנבות,מתי שנותנים לך לעשות אותם (לא מספיק,אני מסכים) עשויים היטב.

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של DrKeo

חבר כבוד פורום Xbox

#3134   פורסם: 10.09.2012, 08:56

היו בmgs4 הקטעים החלשים שלו אבל קוג׳ימה הצליח להעביר את הסדרה עוד אבולוציה והמשחק היה נהדר. הוא אפילו סגר את כל החוטים המגוחכים ש2 פתח, דבר שלא ציפיתי ממנו כלל.

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של swym

מודל לחיקוי

הצטרף בתאריך: 19.12.2009

#3135   פורסם: 10.09.2012, 10:53

ציטוט:
רונן
צפה בהודעה
נסה לא לחפש חורים בניסוח כדי "להבין" דברים שלא התכוונתי אליהם. ודאי שהתכוונתי למשחקים שיצאו בתחילת הדור, לאו דווקא ששיחקתי בהם בתחילת הדור. אל תהיה קטנוני.
רונן, זה לא משנה איך תסובב את זה, אתה עדיין סותר את עצמך: במשחקים שיצאו בתחילת הדור לא שיחקת בתחילת הדור אלא בהמשך הדור ולא על פי סדר כרונולוגי, ולכן הפער הטכנולוגי קטן בהשוואה למישהו ששיחק במשחקי הדור הזה ישירות אחרי משחקי הדור הקודם.
האפשרויות היחידות האחרות ליישב את הסתירה הזו בהיגיון שלך היא:
1) או שבחוסר החדשנות של משחקי תחילת הדור התכוונת בכלל למשחקי תחילת הדור שאכן שיחקת בתחילת הדור - ואז מדובר במשחקי Wii.
2) או שאתה טוען שבכלל התכוונת למשחקי תחילת הדור על הPS3 ששיחקת רק שנים מאוחר יותר אבל לדעתך הפער לא הצטמצם במהלך השנים האלו - משפט שהמשמעות שלו היא שכל משחקי הWii ששיחקת בהם עד אז לא הציגו שום שיפור על פני משחקי הדור הקודם (ובעצם מכיל את המשפט הראשון).
אז לאיזה מהשניים התכוונת (ואולי יותר ספציפית: על אילו משחקים בפועל מתחילת הדור אתה מדבר)? אתה אולי רואה אופציה שלישית כאן שלא מייצרת סתירה פנימית ורוצה להסביר את עצמך?

ציטוט:
רונן
צפה בהודעה
כמובן. אולי פשוט אתה מתעקש להיאחז בפרשנות אישית, בלי להבין על מה אני מדבר? הרי לא ייתכן ששאר המבקרים לא יודעים מה משמעות המונח כשהשתמשו בו רבות בהקשר של משחקי נינטנדו. נסה לפתוח את העיניים מעבר לרפלקים המותנים שלך.
רונן, זה לא עניין של פרשנות אישית שלי אלא על מינוחים מוסכמים שכבר הבאתי כאן ותוכל למצוא בכל מקום שבוא תחפש את פירוש המילה "יצירתיות". מאחר ואתה כנראה לא מסכים להגדרה הקיימת של המילה (או פשוט לא מבין אותה), כל מה שהתבקשת לעשות זה להביא את הפרשנות שלך למילה - ואפילו בבקשה הפשוטה הזו לא הצלחת לעמוד.
המבקרים השתמשו במשפט בהקשר של משחקי נינטנדו? נהדר, תביא דוגמא מהטקסט שממחישה על סמך מה הם חושבים שהמשחקים חדשניים, ואז אמץ את הדעה שלהם כשלך במידה ואתה לא מסוגל למחשבה עצמאית (רמז: שימוש במילה "יצירתיות" בטקסט כשלעצמה אינה דוגמא שממחישה את היצירתיות).
כן מסוגל למחשבה עצמאית? אנא הסבר במילים שלך מהי יצירתיות לדעתך ואילו מכניקות ממחישות יצירתיות במשחקים שתיארת (רמז: שימוש במילים מהשורש של המילה "יצירתיות" בשביל לפרש מהי יצירתיות אינה פירוש למונח יצירתיות).

ציטוט:
רונן
צפה בהודעה
השליטה ב-Skyward Sword היא חדשנית. היישום שלה יצירתי. ועדיין, החדשנות אינה תנאי ליצירתיות, כי גם Twilight Princess יצירתי מאוד, אפילו יותר מ-Skyward Sword, גם בלי להיות חדשני כלל.
שוב, אתה לא באמת רוצה להבין למה אני מתכוון. לפי תשובותיך הלא רלוונטיות אליי, אתה רק יודע שאתה רוצה לא להסכים אתי. מה, אני מכיר אותך מהיום?
אין היגיון במשפט שרשמת כאן: הסברתי לך כבר שחדשנות היא ישום בפועל של רעיון יצירתי, אז אתה לא יכול לכתוב משפט כמו "היישום הוא יצירתי". בנוסף, אם אתה טוען שמשחק הוא יצירתי בלי להיות חדשני כלל, המשמעות היא שהרעיון היצירתי לא הצליח להגיע לכדי מימוש (דוגמא: פרוייקט מיילו).
בשביל לפשט לך את זה: חדשנות = מימוש של יצירתיות. יש תלות חד כיוונית.

במקביל, אתה ממשיך לכתוב דברים כמו ה"שליטה חדשנית" ו"המשחק יצירתי" בלי יכולת לנמק את הסיבות לכך ובלי להסביר מה המשמעות של המונחים האלו לפרשנותך, או להביא פרשנות אחרת. זה לא שאני לא מסכים איתך - זה אתה זה שלא מסכים עם המונחים הקיימים שאני וכל שאר האנשים בעולם מתחייסים אליהם, אז ממציא לעצמך מינוח אחר כנראה, ומשום מה לא מסוגל לתאר אותו במילים פשוטות.

ציטוט:
רונן
צפה בהודעה
שוב שם לי מילים בפה, רק כדי שיהיה כיצד "להתווכח" אתי. למה הכנסת את ה"מכניקה" לכאן? לפני שתטען לדברים שאינני מבין, בדוק את עצמך, בבקשה, האם אתה מבין אותי. האם אתה רוצה להבין אותי?

האם יצירתיות היא רק בהקשר למכניקה, או היא הגדרה שיכולה לחול על שלל גורמים (מכניקות, עיצוב, חידות)? האם כשטענתי ליצירתיות, כיוונתי למכניקה? כל-כך קשה להתייחס למה שאני כותב, ולא להמציא דברים שלא אמרתי רק כדי שיהיה אפשר "להתווכח" אתי?
אוי ואבוי... עכשיו אני רואה שאתה כנראה לא מבין גם מה פירוש המילה מכניקה במשחקים. עצם זה שאתה לא מבין שפאזל הוא סוג של מכניקת משחק ושואל אותי למה אני לא מתייחס לפאזלים ממחישה את זה. משחקים מורכבים ממכניקות ואינטראקציה ביניהן. שליטה בדמות היא מכניקה, פאזלים וחידות זו מכניקה, עיצוב שלב (כזה שיש לו כל השפעה לא קוסמטית על המשחק) הוא גם מכניקה - למשל שלב קרח שבו הדמות מחליקה יותר, או שלב ענק בו כל האובייקטים גדולים יותר.
לכן הכנסתי את המילה מכניקה לכאן. אבל אם גם את המונח הזה אתה לא מבין תרגיש חופשי להשתמש באיזה מונח מקביל שאתה רוצה בשביל לתאר את הדברים שאתה מוצא כיצירתיים במשחק. תקרא לזה פאזלים, תקרא לזה עיצוב, תקרא לזה חירבוזון2 מצידי - העיקר שתהיה מסוגל להסביר את עצמך ולהגיד מה יצירתי במשחק. עצם זה שאתה פונה לדמגוגיה כמו "המשחק נהנה מממוצע חסר תקדים רק כי עיצובו אינו יצירתי" זה ניסיון כושל להסיט את הדיון מהשאלה הפשוטה מה כל כך יצירתי בו.

ציטוט:
רונן
צפה בהודעה
אתה מבקש שאסביר לך מה יצירתי במשחק, אך אתה יודע שלא ניתן לתאר עיצוב יצירתי במילים. או שתשחק כדי להבין, או שתאלץ לסמוך על מבקרים מקצועיים, מנוסים ממך, עם קמצוץ של צניעות
האם תרצה לטעון כהרגלך ש"המצאתי" אינו משמעו יצירתי?
האם תרצה לטעון כהרגלך ש"עיצוב ברמה גבוהה" ו"מחוכם", אינה תוצאה של יצירתיות?
האם תרצה לטעון כהרגלך ש"יצירתי" אינו משמעו יצירתי?
אתה עושה צחוק? קישרתי לך קודם לעשרות דוגמאות לעיצוב יצירתי שניתן לתאר במילים פשוטות. איך אפשר להגיד משפט הזוי כמו "עיצוב יצירתי לא ניתן לתאר במילים?". העיצוב היצירתי היחיד שלא ניתן לתאר במילים הוא כזה שלא באמת קיים.
אז מילא, אין לך יכולת לתאר עיצוב יצירתי בעצמך ואתה בוחר לפנות למילים של אחרים. אבל אם על סמך כל הדברים האלו הטענה שלך מסתכמת בכך ש"מריו הוא יצירתי כי מריו הוא המצאתי", או "מריו הוא יצירתי כי הוא מעוצב ברמה גבוהה" או "מריו הוא יצירתי כי מריו הוא מחוכם" אז אתה גם לא משתמש במילה הנכונה (למה לא להגיד שהמשחק מעוצב ברמה גבוהה במקום להגיד שהוא יצירתי?), וגם נכשל בלהסביר מה המצאתי/מעוצב ברמה גבוהה/מחוכם במשחק - ככה שאפילו על השאלה הזו הפשוטה הזו זה לא עונה.
והכי גרוע כמובן: ההסבר שלך שמשהו יצירתי כי הוא יצירתי. לא כבר הסברתי לך שזה כשל לוגי ושאי אפשר לתאר מונח באמצעות אותו המונח? אם אתה לא מסוגל לתאר שום דבר יצירתי במריו על סמך ההתנסות שלך איתו בפועל, והדעה שלך בעצם מבוססת על חוויות מסוננות של מבקרים אחרים בלי היכולת לציין על סמך החוויות האלו אפילו דוגמא אחת ליצירתיות במשחק - אז על סמך הדברים האלו זה לא נשמע שמריו הוא משחק יצירתי במיוחד (בהנחה כמובן שאתה כן מבין מהי יצירתיות - ובגלל זה אני שואל את השאלות שאני שואל).

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של DrKeo

חבר כבוד פורום Xbox

#3136   פורסם: 10.09.2012, 11:14

אני חושב שאפשר לסכם את כל המגילידה הזאת בזה שרונן חושב שנינטנדו עושים חידות טובות והוא לא יודע לבטא את זה במילים.אישית אני חושב שהן מרגישות היום די מיושנות ליד פורטל וכל משחקי האינדי שיש בשוק כמו לימבו.

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של bling

מודל לחיקוי

#3137   פורסם: 10.09.2012, 11:53

ציטוט:
DrKeo
צפה בהודעה
הוא אפילו סגר את כל החוטים המגוחכים ש2 פתח, דבר שלא ציפיתי ממנו כלל.
איך הוא סגר את זה?
NANOMACHINES!!!

והוא הוסיף עוד קטעים מביכים כמו הסצינה הלא קשורה עם ביג בוס שמופיע ומת כלאחר יד או ההתאהבות המגוחכת של אוטקון ונעמי או סצינת ההתאהבות בקרב של ג'וני ומריל,אלוהים יעזור לי!

בקיצור,הסיפור בMGS2 ו 4 זה חתיכת clusterfuck רציני.

חזרה לראש העמוד

משתמש ותיק

#3138   פורסם: 10.09.2012, 17:12

לבטא את זה במילים.אישית אני חושב שהן מרגישות היום די מיושנות .
אמת

ליד פורטל וכל משחקי האינדי שיש בשוק כמו לימבו
שקר

נינטנדו כבר מיצאו את הרעיונות הקימים שלהם וחלבו אותם שנים
אבל עם כל הכבוד לימבו ושני הפורטולים מקבלים היפ גדול על שטויות

הפאזלים בהם יותר מידי פשוטים וקלים ואני לא איזה גאון הדור
אבל מי שמכיר את זלדה ומטרואיד גם אותם יכול לעבור בקלילות

חבל שאין איזה פאזלים למתקדמים כאפשרות במשחקים כאלו

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של Death_119

משתמש משקיען

הצטרף בתאריך: 24.03.2007

#3139   פורסם: 10.09.2012, 18:17

ציטוט:
DrKeo
צפה בהודעה
לא מבין למה כתבת את ההודעה הזאת, אתה יוצא בסוג של הנחה שנינטנדו עובדת על פי הגיון או משהו כזה. צא מזה, WIIU = 360.
אני חושב שיותר ויותר חברות מתחילות להכיר במשוואה הזאת דווקא:
360 > WII U. הייתי בהלם מההצרה שMetro Last Ligth לא יגיע לWii U כנראה. ועוד אחרי מופע המונטז' .

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של InterAl

שואף לשלמות

הצטרף בתאריך: 18.10.2006

#3140   פורסם: 11.09.2012, 11:06

ציטוט:
קרירין
צפה בהודעה
אמת

שקר

נינטנדו כבר מיצאו את הרעיונות הקימים שלהם וחלבו אותם שנים
אבל עם כל הכבוד לימבו ושני הפורטולים מקבלים היפ גדול על שטויות

הפאזלים בהם יותר מידי פשוטים וקלים ואני לא איזה גאון הדור
אבל מי שמכיר את זלדה ומטרואיד גם אותם יכול לעבור בקלילות

חבל שאין איזה פאזלים למתקדמים כאפשרות במשחקים כאלו
לעשות פאזלים מורכבים וקשים זאת לא חוכמה גדולה. יש המון משחקי אינדי קשים ומורכבים מאוד (נסה את spacechem, למשל), אבל זה לא אומר שה-design שלהם טוב יותר ממשחקים פשוטים יותר. design טוב נחשב ל-design פשוט ככל האפשר. פאזלים חכמים וטובים הם פאזלים פשוטים שמאתגרים את החשיבה של השחקן ומכריחים אותו לחשוב מחוץ לקופסה, ובפורטל/לימבו יש לא מעט כאלה.

חזרה לראש העמוד
פרסומת

משתמש ותיק

#3141   פורסם: 11.09.2012, 11:44

פאזלים חכמים וטובים הם פאזלים פשוטים שמאתגרים את החשיבה של השחקן ומכריחים אותו לחשוב מחוץ לקופסה, ובפורטל/לימבו יש לא מעט כאלה.
אני חולק אליך שיש הרבה כאלו בלימבו ופורטל1-2
פשוטים כן ,מעוררים חשיבה ? אולי לילד בין 6

הם מאוד לינרים כל פעם חדר אחד עם פאזל פשוט לפתור ,וחלק מהפאזלים היו במישחקים הרבה יותר מיושנים
ועם כבר מדברים על משחקים מיושנים ,יש משחקים שאני לא באמת אוהב
אבל אופכים יותר מאתגרים כל חדר שאתה עובר ,וזה משחקים שמסדרים ארגזים במחסן (או כל דבר אחר)
וצריך שבסוף כל הארגזים יהיו במקום שהמשחק סימן לך
כמובן עם ארגז ניתקע בין 2 פינות ,נידפקתה ,ואין אפשרות לדחוף 2 ארגזים ביחד

אני זוכר את המשחק הראשון בסגנון הזה עוד בתקופת ה8 ביט

סדרות כמו זלדה לקחו רעיונות ממשחקים כאלו ,אבל עשו את הפאזלים הרבה יותר פשוטים
ובגלל זה לא מאתגרים
ואני לא אומר לעשות רמות קשות כדבר חובה ,אבל כן כאפשרות
זה גם יעודד שחקנים לעשות משחק חוזר עם רמת פאזלים קשה באמת

לא היה לי זמן להוריד מודים לפורטל 2
אבל די בטוח שחובבים כבר שחררו חדרים מאוד קשים

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של InterAl

שואף לשלמות

הצטרף בתאריך: 18.10.2006

#3142   פורסם: 11.09.2012, 12:23

ציטוט:
קרירין
צפה בהודעה
אני חולק אליך שיש הרבה כאלו בלימבו ופורטל1-2
פשוטים כן ,מעוררים חשיבה ? אולי לילד בין 6

הם מאוד לינרים כל פעם חדר אחד עם פאזל פשוט לפתור ,וחלק מהפאזלים היו במישחקים הרבה יותר מיושנים
ועם כבר מדברים על משחקים מיושנים ,יש משחקים שאני לא באמת אוהב
אבל אופכים יותר מאתגרים כל חדר שאתה עובר ,וזה משחקים שמסדרים ארגזים במחסן (או כל דבר אחר)
וצריך שבסוף כל הארגזים יהיו במקום שהמשחק סימן לך
כמובן עם ארגז ניתקע בין 2 פינות ,נידפקתה ,ואין אפשרות לדחוף 2 ארגזים ביחד

אני זוכר את המשחק הראשון בסגנון הזה עוד בתקופת ה8 ביט

סדרות כמו זלדה לקחו רעיונות ממשחקים כאלו ,אבל עשו את הפאזלים הרבה יותר פשוטים
ובגלל זה לא מאתגרים
ואני לא אומר לעשות רמות קשות כדבר חובה ,אבל כן כאפשרות
זה גם יעודד שחקנים לעשות משחק חוזר עם רמת פאזלים קשה באמת

לא היה לי זמן להוריד מודים לפורטל 2
אבל די בטוח שחובבים כבר שחררו חדרים מאוד קשים
אני בספק גדול שהצלחת לפתור כל פאזל בפורטל ובלימבו בן רגע. רוב הפאזלים בהם יחסית קלים, אבל יש כמה מאתגרים (שוב, לא ברמה של לשבור את הראש אלא פשוט לחשוב מחוץ לקופסה). בפורטל 2 ספציפית הפאזלים הטובים והמאתגרים באמת נמצאים בקואופ, אגב.

חזרה לראש העמוד

משתמש ותיק

#3143   פורסם: 11.09.2012, 13:31

לא שיחקתי קו אופ בפורטל 2 ,אז לא יודע
למרות ששלי חוקי
אבל הפאזלים המאוד בודדים שניתקעתי בהם בסדרות האלו היו בגלל אלמנט שלא ידעתי מה הוא עושה
או בגלל חלק שלא ראיתי שקים ,לדוגמה בפורטל 2 היה קיר שהיה אפשר לשים בו פורטל
אבל היה קשה להבחין בו ,למרות שהרעיון לפתור אותו היה לי ,רק לא מספיק גובה לנחות מימנו

אבל בגדול הם מאוד לינרים מאוד קלים ומאוד קצרים

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של DrKeo

חבר כבוד פורום Xbox

#3144   פורסם: 11.09.2012, 16:48

מעולם לא נתקלתי במשחק נינטנדו (ושחקתי ב90% מהם) בחידות ברמה של הCO OP של פורטל 2 או לימבו למשל. החידות של נינטנדו גם מיושנות בהרבה, הן בינאריות ולא נותנות חופש פעולה כלל חוץ מאשר לעשות אותן בסדר X ואז Y ואז Z כשכמעט תמיד שלושתם הם הרמת מתגים או החלקת קוביה. אי פעם נתקעת בזלדה על חידה? לפעמים הן מאוד יצירתיות אבל כמעט תמיד קלות מאוד. אני כן חשבתי 20+ דקות על חידה בלימבו או פורטל 2.

חזרה לראש העמוד

משתמש ותיק

#3145   פורסם: 11.09.2012, 18:03

תשחק בזלדה 1-2 ניראה עם לא תיתקע בחידות שם ....
לא בגלל שהם מורכבות ,בגלל שיש חידות בלי אף הגיון נורמלי שם

אבל בגדול ,כן היו לי משחקים של נינטנדו שניתקעתי בהם ,אבל ממש לא הרבה
כי ברובם המוחץ אין אף פאזל מאתגר

זה לא שנינטנדו חברת משחקי פאזל או משהו

רק סדרות זלדה ומטרואיד יוצאים קבוע וברובם יש קצת פאזלים ,אבל גם אז הם הרבה יותר אקשן וחקירה
והפאזלים מפוזרים קצת

וכמה כבר יוצאים משחקי זלדה ומטרואיד לפלטפורמה ?

יצאו 2 משחקי זלדה עיקרים לDS ומטרואיד אחד
ולWII יצאו 2 משחקי זלדה ו2 משחקי מטרואיד שאחד מהמטרואידים מהצוות של נינגה גאידן
עם חץ שאומר לך להן ללכת ,שזה ביזיון למטרואיד
לא יודע איך SS

ודרך אגב בזלדה 64 ניתקעתי המון בקברים שאתה צריך למצוא את האוק שוט
חפרתי שעות על שעות במה שהיה פתוח לי עד אז בעולם המשחק ,עד שקראתי אני חושב בEGN
על החלק הזה שאפשר להזיז קברים

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של Nucleus_Dawn

משתמש משקיען

הצטרף בתאריך: 23.10.2006

#3146   פורסם: 11.09.2012, 18:05

ציטוט:
קרירין
צפה בהודעה

רק סדרות זלדה ומטרואיד יוצאים קבוע וברובם יש קצת פאזלים ,אבל גם אז הם הרבה יותר אקשן וחקירה
והפאזלים מפוזרים קצת

לא יודע איך SS

אהה... נינטנדו היא לא חברת משחקי פאזל, אז אין סיבה לשפוט אותם לפי אותם סטנדרטים כמו חברות משחקי פאזל כדוגמאת VALVE.

חזרה לראש העמוד

שואף לשלמות

הצטרף בתאריך: 17.10.2006

#3147   פורסם: 11.09.2012, 18:08

עוד שמועה לגבי המפרט של ה WII U, ייתכן די קרובה לאמת:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=490844

.Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של bling

מודל לחיקוי

#3148   פורסם: 11.09.2012, 18:09

יש הדלפה כביכול של החומרה הסופית של ה WIIU:

CPU: “Espresso” CPU on the Wii U has three enhanced Broadway cores

GPU: “GPU7” AMD Radeon™-based High Definition GPU. Unique API = GX2, which supports Shader Model 4.0 (DirectX 10.1 and OpenGL 3.3 equivalent functionality)

Memory: Mem1 = 32MB Mem2 = 1GB (that applications can use)

Storage: Internal 8 GB with support for SD Cards (SD Cards up to 2GB/ SDHC Cards up to 32GB) and External USB Connected Hard Drives

Networking: 802.11 b/g/n Wifi

Video Output: Supports 1080p, 1080i, 720p, 480p and 480i

Video Cables Supported:

Compatible cables include HDMI, Wii D-Terminal, Wii Component Video, Wii RGB, Wii S-Video Stereo AV and Wii AV.

USB: Four USB 2.0 Ports

http://www.vgleaks.com/world-exclusi...u-final-specs/

לפי מה שאומרים בניאוגף האתר הזה הוא מקור שפגע כבר בכמה הדלפות שהתבררו כנכונות והנתונים מסתדרים עם שמועות שכבר דלפו בעבר ועם הידע שיש היום לגבי המכשיר.

עריכה: פאק,הוקדמתי :/

חזרה לראש העמוד

האווטר המגניב של DrKeo

חבר כבוד פורום Xbox

#3149   פורסם: 11.09.2012, 22:20

ציטוט:
קרירין
צפה בהודעה

והפאזלים מפוזרים קצת

לא יודע איך SS

רגע, לא הבנתי. אתה אומר שהחידות של פורטל או לימבו פשוטות וילד בן 6 יכול לפתור אותן אבל בו בזמן אומר שבחיים לא נתקעת בחידה של נינטנדו (הקברים זאת לא חידה) ושאין להם אף פאזל מאתגר? אז מה הטעון שלך בכלל?
בלימבו יש יותר חידות קשות מאולי כל משחקי נינטנדו יחד אי פעם. החידות של נינטנדו לא קשות, הן לכל היותר עם רעיון מקורי. לך שחק בCO OP של פורטל 2, אם אתה לא נתקע בו כמה וכמה פעמים אז אני צנצנת.

בנושא המפרט של הWIIU, לפחות הטעונים הלא קשורים למציאות של קרירין עם "זה עושה שיידרים וזה עושה שיידרים ולכן כל משחק אפשר להביא לWIIU" כבר לא מחזיקים מים עם DX10 (לא שהם החזיקו לפני). אין טסלציה, כל המשחקים של הדור הבא יהיו על מנועים מבוססי טסלציה. טוב נו, לפחות עכשיו נינטנדו מעודכנת לשנת 2007.

חזרה לראש העמוד

משתמש ותיק

#3150   פורסם: 11.09.2012, 22:35

מה אתה לא מבין ?
אמרתי שהחידות במשחקי נינטנדו קלות אבל גם בלימבו ופורטל
אין לי מושג קו אופ בפורטל כי לא ניסיתי

בעניין DX10 -אני באמת לא מבין את הטימטום של נינטנדו

עוד שנה -שנתיים -שלוש יצא בטח DX12
וMS או שתוציא קונסולה עם DX11+ או עם DX12 ,כי MS מפתחת את הDX וב360 הוציאה קונסולה שתמכה בפיצרים מעל DX9 רגיל (רק פחות מDX10 )

נו טוב חבל ,אבל גם ככה אני לא קונה בהשקה ויקנה רק לבלעדים

חזרה לראש העמוד
«    5...  55...  95...  103  104  105  106  107  115...  155...    » 

הגדרות נושא
אפשרויות הצגת נושא